Войдите в личный кабинет
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Диован 80 мг №14 таблетки

Код товара:Код:  293.0078
В наличии
203,6грн
Цена и наличие актуальны на 05-07-2020 01:14
Продавец товара: Аптека24

До 31.07 доставка заказов на сумму от 200 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Основные физико-химические свойства
Форма выпускаТаблетки
Классификация товараЛС общий режим
Кол-во в упаковке14
ПроизводительНовартіс Фарма Штейн АГ, Швейцарія Новартіс Фармасьютика С. А., Іспанія

Характеристики Диован 80 мг №14 таблетки

Рецептурный отпускТолько с рецептом
Термін придатності3 роки
Упаковкаблістер
Дозировка80 мг
Придатний до01.11.2021
АТС-КлассификацияC09C A03
Код Морион45545
Українська назваДІОВАН
Лікарська формаТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 80 мг № 14 (14х1), № 28 (14х2) у блістерах
Міжнародне найменуванняValsartan
Складдіюча речовина: valsartan; 1 таблетка містить 40 мг, 80 мг, 160 мг або 320 мг валсартану; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), макрогол 8000, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172) лише для таблеток по 40 мг, 160 мг і 320 мг, заліза оксид коричневий (Е 172) лише для таблеток по 320 мг.
Фармакотерапевтична групаПрості препарати антагоністів ангіотензину ІІ. Код АТХ С09С А03.
ПоказанняАртеріальна гіпертензія (таблетки 40 мг) Лікування артеріальної гіпертензії у дітей віком від 6 до 18 років. Артеріальна гіпертензія (таблетки 80 мг, 160 мг та 320 мг). Лікування артеріальної гіпертензії у дорослих та дітей віком від 6 до 18 років. Постінфарктний стан (таблетки 40 мг, 80 мг та 160 мг). Лікування клінічно стабільних дорослих пацієнтів із симптоматичною серцевою недостатністю або безсимптомною систолічною дисфункцією лівого шлуночка після нещодавно (12 годин - 10 діб) перенесеного інфаркту міокарда. Серцева недостатність (таблетки 40 мг, 80 мг та 160 мг). Лікування симптоматичної серцевої недостатності у дорослих пацієнтів, коли не можна застосовувати інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту (AПФ), або як допоміжна терапія з інгібіторами АПФ, коли не можна застосовувати бета-блокатори.
ПротипоказанняПідвищена чутливість до валсартану чи до будь-якої допоміжної речовини. · Тяжка печінкова недостатність, біліарний цироз та холестаз. · Вагітні або жінки, які планують завагітніти (див. «Застосування у період вагітності або годування груддю»). · Одночасне застосування антагоністів рецептора ангіотензину, включаючи Діован®, або інгібіторів ангіотензинперетворювального ферменту з аліскіреном пацієнтам з цукровим діабетом або порушенням функції нирок (швидкість гломерулярної фільтрації (ШГФ) < 60 мл/хв/1,73 м2).
ВікДіован® застосовують для лікування артеріальної гіпертензії у дітей віком від 6 до 18 років. Безпека та ефективність застосування Діовану® дітям віком від 1 до 6 років не встановлені. Препарат не рекомендований для лікування серцевої недостатності або постінфарктного стану у дітей через відсутність даних щодо безпеки та ефективності. Артеріальна гіпертензія у дітей Діти та підлітки віком від 6 до 18 років Початкова доза становить 40 мг один раз на добу для дітей з масою тіла менше 35 кг та 80 мг один раз на добу для дітей з масою тіла 35 кг або більше. Слід коригувати дозу, виходячи з реакції артеріального тиску. Максимальні дози, досліджені під час клінічних випробувань, приведені у таблиці 1. Дози, вищі від зазначених, не досліджувалися, тому не рекомендуються. Від ? 18 кг до < 35 кг 80 мг Від ? 35 кг до < 80 кг 160 мг Від ? 80 кг до ? 160 кг 320 мг Діти віком до 6 років Безпека та ефективність Діовану® для дітей від 1 до 6 років не встановлені. Застосування дітям віком від 6 до 18 років із нирковою недостатністю Застосування дітям із кліренсом креатиніну < 30 мл/хв та дітям, яким проводять діаліз, не досліджене, тому валсартан не рекомендується застосовувати таким пацієнтам. Дітям із кліренсом креатиніну > 30 мл/хв корекція дози не потрібна. Необхідно ретельно контролювати ниркову функцію та рівні калію у сироватці крові. Застосування дітям віком від 6 до 18 років із печінковою недостатністю Як і дорослим, Діован® протипоказаний дітям із тяжкою печінковою недостатністю, біліарним цирозом та пацієнтам із холестазом. Клінічний досвід застосування Діовану® дітям із печінковою недостатністю легкого та помірного ступеня тяжкості обмежений. Доза валсартану не повинна перевищувати 80 мг для таких пацієнтів. Серцева недостатність та нещодавно перенесений інфаркт міокарда у дітей Діован® не рекомендується для лікування серцевої недостатності або нещодавно перенесеного інфаркту міокарда у дітей через відсутність даних щодо безпеки та ефективності.
Действующее веществоВальзартан

Инструкция Диован 80 мг №14 таблетки

a:2:{s:4:"TEXT";s:67297:"

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ДІОВАН®
(DIOVAN®)

Склад:

діюча речовина: valsartan;

1 таблетка містить 40 мг, 80 мг, 160 мг або 320 мг валсартану;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), макрогол 8000, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172) лише для таблеток по 40 мг, 160 мг і 320 мг, заліза оксид коричневий (Е 172) лише для таблеток          по 320 мг.

Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Описание Диован 80 мг №14 таблетки

Диован 80 мг №14 – таблетки для приема внутрь, покрытые твердой оболочкой розового цвета. Основной действующий компонент – валсартан, являющийся мощным антагонистом рецепторов ангиотензина. Назначается при сердечной недостаточности, терапии, проводимой после перенесенных инфарктов миокарда.

Краткая инструкция по применению препарата Диован

Дозировка препарата может составлять от 80 до 160 мг в день. Ее устанавливает лечащий врач в индивидуальном порядке, опираясь на состояние организма пациента и необходимость медикаментозной терапии. Возраст и пол пациента особого значения не имеют. Медикаментозное средство употребляют единожды в сутки, на протяжении установленного врачом периода. Эффект от терапии развивается после прошествия 10-12 дней, реже – 21-25 дней. Если организм больного не реагирует должным образом на поступающее лекарственное вещество, дозировку увеличивают до 320 мг в сутки. В этом случае недопустим разовый прием, суточный объем вещества делят на 2-3 порции. Так, дозировка может быть несколько увеличена в начале или середине курса терапии и снижена в конце, с постепенным уменьшением и сведением на «нет».

Купить Диован можно на сайте Аптеки24. Стоимость препарата Диован и его аналогов, может быть не одинакова. Перед покупкой уточните цену в точках реализации, ознакомьтесь с инструкцией к применению и описанием Диована. Средства на основе валсартана могут использоваться для лечения далеко не всех пациентов. Его не используют в педиатрии, запрещен медикамент вынашивающим и кормящим ребенка женщинам, а также пациентам, у которых ранее наблюдались негативные реакции на основной компонент препарата.

На фоне медикаментозного лечения могут появляться неприятные симптомы – побочные действия вещества. В числе наиболее распространенных: 

  • нарушение функций ЖКТ;

  • головокружение; 

  • нейтропения;

  • чувство слабости и усталость без видимых причин;

  • сухой кашель; 

  • отечность легочных тканей. 

Перед употреблением ознакомьтесь более подробно с возможными побочными проявлениями, изучите отзывы пациентов, уточните актуальные ценовые категории на Диован.


Как выгодно купить Диован. Цена и качество

Купить Таблетки Диован 80 мг №14 в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, Николаев и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Таблетки Диован 80 мг №14 при этом будет везде одинаковая.

Отзывы покупателей 2

Світлана17.06.2020

Дякую, все швидко і якісно

Наталья Дмитревна23.08.2016

препарат заказывала для своей мамы,она у меня даже на уличу не выходит потому что давления слишком высокое,боиться что потеряет сознания,и вот врачь ей выписал этот припарат Диован,уже принимает две недели когда плохо становиться,и говорит что очень помагает,что теперь даже гулять ходит,а еще и в такую жару,говорит что очень ефективный препарат!!цена довольно таки не маленькая,но когда помогает можно и приобрести)

Видеообзор Диован 80 мг №14 таблетки

preview
Также вас могут заинтересовать