www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Диферелин 3.75 мг N1 порошок

 • Купить Диферелин 3.75 мг N1 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
 • Купить Диферелин 3.75 мг N1 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
 • Купить Диферелин 3.75 мг N1 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 463.0002
1877.98 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:
Рекомендуем

Описание Диферелин 3.75 мг N1 порошок

Препарат Диферелин 3.75 мг относится к группе антигормонов и является аналогом гонадотропина-рилизинг гормона. Инъекции Диферелин назначают при широком спектре заболеваний, в частности, в составе программы экстракорпорального оплодотворения, для лечения эндометриоза и миомы матки, а также онкологии предстательной железы. Кроме того, эффективно применение препарата Диферелин при преждевременном половом созревании как у мальчиков, так и у девочек.

Описание действия Диферелина на организм человека говорит о его влиянии на секрецию гипофизом ЛГ и ФСГ и стероидогенез. Диферелин стимулирует процесс секреции гипофизом лютеинизирующего и фолликулостимулирующего гормонов и угнетает стероидогенез у обоих полов. Чаще всего Диферелин назначают женщинам, проходящим ЭКО, в качестве препарата, стимулирующего овуляцию. Хорошие отзывы и о терапии препаратом Диферелин рака предстательной железы. Так, достаточно длительный прием этого препарата обеспечивает уровень тестостерона, соответствующий гормональному фону при кастрации. Однако качество жизни у пациентов, принимающих вместо кастрации гормональные препараты, значительно выше.

Порошок Диферелин предназначен для приготовления инъекций. В случае ЭКО инъекции производят подкожно, при лечении онкологии — внутримышечно. Инструкция препарата Диферелин, которую вы найдете в упаковке, содержит более подробную информацию о способах применения. Данный препарат следует использовать только по назначению и под строгим контролем вашего врача!

В Украину поставляют Диферелин французского производства. Это препарат высокого качества и сложного механизма действия, поэтому стоимость препарата Диферелин достаточно высокая.  При необходимости, вы можете узнать об аналогах Диферелина и подробностях заказа. 

Купить Диферелин 3.75 мг №1 порошок в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Диферелин 3.75 мг N1 порошок Инструкция

a:2:{s:4:"TEXT";s:83325:"

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ДИФЕРЕЛІН®

(DIPHERELINE®)

Cклад:

діюча речовина: трипторелін;

1 флакон містить триптореліну ацетат, що відповідає 3,75 мг триптореліну;

допоміжні речовини: D, L лактид когліколід полімер, маніт (Е 421), натрію кармелоза, полісорбат 80;

склад розчинника: 1 ампула (0,016 г/2 мл) містить маніт (Е 421), воду для ін’єкцій.

Лікарська форма.

Порошок та розчинник для суспензії для ін’єкцій пролонгованого вивільнення.

Основні фізико-хімічні властивості: вміст флакона – майже білий ліофілізований порошок. Загальний вигляд відновленої суспензії – гомогенна молокоподібна суспензія.

Фармакотерапевтична група. Аналоги гонадотропін-рилізинг гормону.

Код АТС L02A Е04.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Трипторелін є синтетичним декапептидним аналогом гонадотропін-рилізинг гормону (GnRH) (гонадореліну).

Дослідження, що були проведені на людях та тваринах, показали, що після початкової стимуляції тривалий прийом триптореліну перешкоджає секреції гонадотропіну з подальшим пригніченням тестикулярної та оваріальної функцій.

Подальші дослідження на тваринах показали інший механізм дії: прямий вплив на гонади внаслідок зменшення чутливості периферійних рецепторів до гонадотропін-рилізинг гормону (GnRH).

Рак передміхурової залози

Введення денної дози триптореліну може спочатку підвищити рівень ЛГ (лютеїнізуючого гормону) та ФСГ (фолікулостимулюючого гормону) у крові та згодом призвести до підвищення первинного рівня тестостерону («спалах») у чоловіків і рівня естрадіолу у жінок. Продовження терапії знижує рівень  ЛГ (лютеїнізуючого гормону) та ФСГ (фолікулостимулюючого гормону)  до концентрацій, які спричиняють зниження рівнів тестостерону та естрадіолу до рівня, що спостерігається після кастрації, протягом близько 20 днів після ін’єкції та протягом усього періоду вивільнення активної речовини. Терапія може підсилювати функціональні та об'єктивні симптоми.

У рандомізованому дослідженні ІІІ фази 970 пацієнтів з місцевопоширеним раком передміхурової залози (T2c-T4) з’ясовувалася наявність переваги радіотерапії, пов'язаної з короткочасною антиандрогенною терапією (6 місяців, n = 483), над радіотерапією, пов'язаною з тривалою антиандрогенною терапією (3 роки, n = 487). Агоністами гонадотропін-рилізинг гормону (GnRH) були трипторелін (62,2%) або інші агоністи гонадотропін-рилізинг гормону (GnRH), далі за типами агоністів дослідження не поділялося.

Загальна летальність протягом 5 років становила 19,0% та 15,2% відповідно в групах при «короткочасному гормональному лікуванні» та «тривалому гормональному лікуванні» з відносним ризиком, що становить 1,42 (з боку CI 95, 71% = 1,79; 95,71% CI = [1,09; 1,85], p = 0,65) – щодо переваги та p = 0,0082 – різниця між групами за показниками дослідження post hoc). Летальність, пов’язана з передміхуровою залозою, за останні 5 років становила 4,78% та 3,2 % відповідно в групах при «короткочасному гормональному лікуванні» та «тривалому гормональному лікуванні» з відносним ризиком, що становить  1,71 (CI 95% [1,14 до 2,57], p = 0,002). Аналіз post hoc у підгрупі, що проходила лікування триптореліном, також показав перевагу тривалого лікування над короткочасним лікуванням згідно з показниками загальної летальності (відносний ризик 1,28; 95,71% CI = [0,89 ; 1,84], p = 0,38 та p = 0,08 відповідно за показниками дослідження post hoc щодо переваги та різниці між групами).

Це дослідження показує, що радіотерапія разом із тривалою антиандрогенною терапією           (3 роки) має перевагу по відношенню до радіотерапії разом із короткочасною антиандрогенною терапією (6 місяців).

Передчасне статеве дозрівання

Пригнічення гонадотропної гіперфункції гіпофізу в обох статей виражається пригніченням секреції естрадіолу та тестостерону, зниженням максимального значення ЛГ та покращенням показників «зріст-вік» та кісткового віку.

Початкова гонадна стимуляція може спричинити невелику кровотечу, при якій необхідним є застосування медроксипрогестерону або ципротерону ацетату.

Ендометріоз

Тривале лікування триптореліном пригнічує секрецію естрадіолу і таким чином забезпечує «спокій» ектопічного ендометрію.

Жіноче безпліддя

Тривала терапія триптореліном пригнічує секрецію гонадотропінів (ФСГ та ЛГ). Таким чином, терапія забезпечує пригнічення інтеркурентного ендогенного піку гормону ЛГ, уможливлюючи підвищення якості фолікулогенезу та прискорення відновлення фолікулів.

Фіброміома матки

Проведені дослідження показали стійке та виражене зменшення в об’ємі фіброміоми матки у певних випадках. Це зменшення досягає найвищого показника на третій місяць лікування.

Терапія триптореліном у більшості пацієнтів спричиняє аменорею після першого місяця терапії, що надає можливість скорегувати можливу анемію, що виникає в результаті менорагії та / або метрорагії.

Фармакокінетика.

При проведенні внутрішньом’язової ін’єкції Диферелін® 3,75 мг у пацієнтів спостерігається початкова фаза вивільнення активної речовини, після якої відбувається звичайне вивільнення протягом 28 днів.

Клінічні характеристики.

Показання.

-Рак передміхурової залози.

Лікування місцевопоширеного раку передміхурової залози окремо або як супутня та ад’ювантна терапія у поєднанні з радіотерапією.

Лікування метастатичного раку передміхурової залози.

Бажаний ефект лікування найбільш виражений та спостерігається частіше, якщо пацієнт не проходив перед цим іншу гормональну терапію.

-Генітальний та екстрагенітальний ендометріоз (І-ІV стадій).

Терапію не проводити довше 6 місяців. Проведення повторного курсу триптореліном або іншим аналогом гонадотропін-рилізинг гормону (GnRH) не рекомендується.

-Жіноче безпліддя.

Комплексне лікування у поєднанні з гонадотропінами (менопаузальний гонадотропін людини (hMG), фолікулостимулюючий гормон (FSH), хоріонічний гонадотропі́н (hCG)), для штучного відтворення умов овуляції, з метою запліднення  in vitro і подальшої трансплантації ембріона (I.V.F.E.T).

-Передчасне статеве дозрівання  у дітей (у дівчаток віком до 8 років та у хлопчиків віком до 10 років).

-Рак молочної залози, коли показана гормональна терапія.

-Лікування фіброміоми матки перед оперативним втручанням:

- у зв’язку з анемією (рівень гемоглобіну нижче або дорівнює 8 г/дл);

- як допоміжний і коригуючий препарат при оперативному лікуванні у разі необхідності зменшення розміру фіброміоми: ендоскопічна хірургія, трансвагінальна хірургія.

Тривалість лікування обмежується трьома місяцями.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до гонадотропін-рилізинг гормону (GnRH) або до будь-якої з допоміжних речовин. Період вагітності або годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При лікуванні триптореліном разом з препаратами, які модифікують секрецію гіпофізарних гонадотропних гормонів, необхідно дотримуватися застережних заходів, а також рекомендується проведення ретельного контролю над гормональним рівнем.

Особливості застосування.

Застосування агоністів гонадотропін-рилізинг гормону (GnRH) може спричинити зниження мінеральної щільності кісткової тканини. Попередні дані показують,

Диферелин 3.75 мг N1 порошок Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Марина 28.07.2016 Как у вас заказать Диферелин? приедут в понедельник
 • Вика 17.10.2013 Кололи Диферелин во время ЭКО, все получилось)
 • Администрация 08.08.2013 Вопрос на стороне "Таблеток". Приносим извинения.
 • Ляна 29.03.2014 На сайте http://tabletki.ua/Диферелин/735/ цена указана 1800грн!!!!!!!
 • Сергей Александрович 26.08.2015 Всегда у вас покупаю этот препарат, всегда есть в наличии, в то время как в остальных аптеках только под заказ и ждать неделю. не удобно. Спасибо вам еще раз.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
 • Марина 28.07.2016 есть ли сейчас в наличии
Задать вопрос

Диферелин 3.75 мг N1 порошок Видеообзор

Диферелин 3.75 мг N1 порошок Характеристики

Лікарська форма Порошок по 0,1 мг та розчинник для розчину для ін'єкцій; по 7 флаконів з порошком та 7 ампул з 1 мл розчинника (розчин натрію хлориду 0,9 %) в коробці
Виробник ІПСЕН ФАРМА БІОТЕК (порошок - виробництво, тестування, пакування, випуск серії; вторинне пакування, випуск серії ), Франція СЕНЕКСІ (розчинник - виробництво, первинне пакування та контроль якості), Франція
Вік от 10 лет
Міжнародне найменування Triptorelin
Показання Жіноче безпліддя. Додаткове лікування у комбінації з гонадотропінами (менопаузальний гонадотропін людини (hMG), фолікулостимулюючий гормон (FSH), хоріонічний гонадотропін (hCG)) для стимуляції овуляції з метою запліднення in vitro і трансплантації ембріона (I.V.F.E.T).
Протипоказання Гіперчутливість до гонадотропін-рилізинг-гормону (GnRH), його аналогів або також до будь-якої з допоміжних речовин лікарського засобу. Вагітність та період годування груддю.
Склад діюча речовина: трипторелін; 1 флакон містить триптореліну ацетату еквівалентно триптореліну 0,1 мг; допоміжна речовина: маніт (Е 421); склад розчинника: 1 ампула (9 мг/1 мл) містить натрію хлорид, воду для ін’єкцій.
Термін придатності 2 роки
Українська назва ДИФЕРЕЛІН
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються для гормональної терапії. Аналоги гонадотропін-рилізинг-гормону.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают