Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Детралекс 1000 мг N30 таблетки

  Loading...
   Купить Детралекс 1000 мг N30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  318,70 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Детралекс 1000 мг N30 таблетки

  Показания к применению:

  • Симптоматическое лечение венолимфатичнои недостаточности (тяжесть в ногах, боль, ночные судороги, отеки, трофические нарушения, включая варикозные язвы).
  • Симптоматическое лечение геморроя.   Цена Детралекс 1000 мг N30 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Детралекс 1000 мг N30 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Детралекс 1000 мг N30 таблетки Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  медичного застосування лікарського засобу

  ДЕТРАЛЕКС® 1000 мг

  (DETRALEX® 1000 mg)

  Склад:

  діюча речовина: мікронізована очищена флавоноїдна фракція (діосмін + флавоноїди у вигляді гесперидину);

  1 таблетка містить: 1000 мг мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції, яка містить 900 мг діосміну (90 %) і 100 мг флавоноїдів у вигляді гесперидину (10 %);

  допомiжнi речовини: целюлоза мікрокристалічна, желатин, магнію стеарат, натрію крохмальгліколят (тип А), тальк, вода очищена;

  плівкова оболонка: гліцерин, гіпромелоза, макрогол 6000, магнію стеарат, заліза оксид червоний (Е 172), натрію лаурилсульфат, титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172).

  Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

  Основні фізико-хімічні властивості: таблетка довгастої форми, вкрита плівковою оболонкою оранжево-рожевого кольору, з насічкою з обох боків.

  Фармакотерапевтична група.

  Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди. Діосмін, комбінації.
  Код ATX С05С A53.

  Фармакологiчнi властивості.

  Фармакодинаміка.

  Фармакологія

  Детралекс® 1000 мг чинить венотонічну та ангіопротекторну дію, зменшує розтяжність вен та веностаз, покращує мікроциркуляцію, знижує проникність капілярів та підвищує їх резистентність, а також поліпшує лімфатичний дренаж, збільшуючи лімфатичний відтік.

  Доклінічна фармакологія

  Експериментальне дослідження на тваринах з використанням моделі «ішемія/реперфузія» показало, що застосування мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції має більш виражену ефективність у зменшенні проникності судинної стінки та виходу плазми крові порівняно з простим діосміном. Цей результат обумовлений наявністю захисної дії на мікроциркуляцію у флавоноїдів, таких як гесперидин, діосметин, лінарин та ізоройфолін, які входять до складу фракції і виражені у вигляді гесперидину. Зменшення проникливості судинної стінки та виходу плазми крові, яке спостерігалось при застосуванні мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції, є більш суттєвим ніж те, що спостерігалось при застосуванні простого діосміну та кожного компонента флавоноїдної фракції окремо.


  Клінічна фармакологія

  Зазначені вище фармакологічні властивості були підтверджені у подвійних сліпих плацебо-контрольованих дослідженнях з використанням методів, за допомогою яких можна визначити вплив препарату на венозну гемодинаміку.

  Співвідношення «доза – ефект»

  Статистично достовірний дозозалежний ефект лікарського засобу був встановлений відповідно до таких венозних плетизмографічних параметрів: венозний об’єм, венозна розтяжність та час венозного відтоку. Оптимальне співвідношення «доза – ефект» досягалося при прийомі 1000 мг на добу.

  Венотонічна активність

  Детралекс® 1000 мг підвищує венозний тонус: за допомогою венозної оклюзійної плетизмографії було продемонстровано зменшення часу венозного відтоку.

  Мікроциркуляторна активність

  У подвійних сліпих плацебо-контрольованих дослідженнях було продемонстровано статистично достовірну різницю між застосуванням препарату та плацебо. У пацієнтів із симптомами ламкості капілярів лікування збільшило їх резистентність, що було визначено за допомогою ангіостереометрії.

  Препарат також зменшує взаємодію лейкоцитів та ендотелію, адгезію лейкоцитів у посткапілярних венулах. Це знижує пошкоджувальну дію медіаторів запалення на стінки вен і стулки клапанів вен.

  У клінічній практиці

  У подвійних сліпих плацебо-контрольованих дослідженнях було показано терапевтичну активність препарату у флебології при лікуванні функціональної та органічної хронічної венозної недостатності нижніх кінцівок, а також у проктології при лікуванні геморою.

  Фармакокінетика.

  Виведення діючої речовини відбувається головним чином з фекаліями. Через сечу виводиться в середньому 14 % прийнятої дози.

  Період напіввиведення становить 11 годин.

  Препарат активно метаболізується, що підтверджується наявністю різних фенольних кислот у сечі.

   

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Симптоматичне лікування венолімфатичної недостатності (важкість у ногах, біль, нічні судоми, набряки, трофічні порушення, включаючи варикозні виразки).

  Симптоматичне лікування геморою.

   

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до діючої або будь-якої допоміжної речовини.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Дослідження щодо взаємодії не проводилися. Попри великий післяреєстраційний досвід застосування препарату Детралекс® про взаємодію з іншими лікарськими засобами дотепер не повідомлялося.

   

  Особливості застосування.

  Застосування цього лікарського засобу при гострому геморої не замінює специфічної терапії та не перешкоджає лікуванню інших проктологічних захворювань. У разі якщо упродовж короткого курсу лікування симптоми не зникають швидко, слід провести проктологічне обстеження та переглянути терапію.


  При порушеннях венозного кровообігу більш ефективним є поєднання терапії з дотриманням таких рекомендацій щодо способу життя:

  ·           уникати занадто довгого знаходження на сонці, тривалого перебування на ногах, надлишкової маси тіла;

  ·           ходити пішки та у деяких випадках носити спеціальні панчохи для покращення кровообігу.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Вагітність

  Вагітним жінкам Детралекс® 1000 мг слід застосовувати з обережністю. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.

  Дослідження не виявили тератогенної дії препарату, про побічні ефекти не повідомлялося.

  Годування груддю

  Через відсутність даних щодо його проникнення у грудне молоко застосування у період годування груддю необхідно уникати.

  Фертильність

  Дослідження репродуктивної токсичності на тваринах показали відсутність впливу на фертильність.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Дослідження щодо впливу флавоноїдної фракції на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами не проводились. Однак, відповідно до загального профілю безпеки флавоноїдної фракції, Детралекс® 1000 мг не впливає або має незначний вплив на цю здатність. У разі виявлення побічної дії препарату (див. розділ «Побічні реакції») необхідно бути обережними.

  Спосіб застосування та дози.

  Для перорального застосування.

  Насічка на таблетці призначена виключно для поділу таблетки для полегшення ковтання, але не для поділу на рівні дози.

  Призначається дорослим.

  Тривалість терапії визначає лікар залежно від показання до застосування та перебігу захворювання.

  Венолімфатична недостатність

  Рекомендована доза препарату становить 1 таблетку на добу вранці під час їди.

  Гемороїдальна хвороба

  Лікування епізодів гострого геморою: по 3 таблетки на добу упродовж 4 днів, потім по 2 таблетки на добу протягом наступних 3 днів. Приймати під час їди. Добову кількість таблеток розподілити на 2-3 прийоми. Підтримуюча терапія - 1 таблетка на добу.

  Діти.

  Дані щодо застосування препарату Детралекс® 1000 мг дітям відсутні.

  Передозування.

  Про випадки передозування не повідомлялося.

  Побічні реакції.

  Під час клінічних досліджень при застосуванні мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції спостерігалися побічні ефекти помірної інтенсивності, головним чином з боку кишково-шлункового тракту (діарея, диспепсія, нудота, блювання).

  Повідомлялося про нижчезазначені побічні реакції, які за частотою розподілені таким чином: дуже часто (≥ 1/10); часто (≥ 1/100, < 1/10); нечасто (≥ 1/1000, < 1/100); рідко (≥ 1/10000, < 1/1000); дуже рідко (< 1/10000); частота невідома (неможливо визначити за наявною інформацією).

  З боку нервової системи: рідко: запаморочення, головний біль, нездужання.

  З боку шлунково-кишкового тракту: часто: діарея, диспепсія, нудота, блювання; нечасто: коліт; частота невідома*: біль в абдомінальній ділянці.

  З боку шкіри та підшкірної клітковини: рідко: свербіж, висипання, кропив’янка; частота невідома*: ізольований набряк обличчя, губ, повік, у виняткових випадках - набряк Квінке.

  * Постмаркетингові спостереження.

  Звіт про підозрювані побічні реакції

  Звітування про підозрювані побічні реакції у післяреєстраційний період є важливим. Це дає змогу вести безперервний моніторинг співвідношення користі/ризику застосування препарату. Спеціалісти в галузі охорони здоров’я зобов’язані повідомляти через національну систему звітності про будь-які випадки підозрюваних побічних реакцій.

   

  Термін придатності. 4 роки.

   

  Умови зберігання.

  Не потребує особливих умов зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.

   

  Упаковка.

  По 10 таблеток у блістері з алюмінієвої фольги та ПВХ-плівки; по 3 блістери в коробці з картону.

   

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.

   

  Виробник.

  Лабораторії Серв’є Індастрі/Les Laboratoires Servier Іndustrie.

   

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  905 рут де Саран, 45520 Жіді, Франція/905 route de Saran, 45520 Gidy, France.

  Заявник.

  ЛЄ ЛАБОРАТУАР СЕРВ’Є/Les Laboratoires Servier.

  Місцезнаходження заявника.

  50, рю Карно, 92284 Сюрен Седекс, Франція/50, rue Carnot, 92284 Suresnes Сedex, France.

  Представник заявника в Україні.

  Представництво «ЛЄ ЛАБОРАТУАР СЕРВ’Є».

  Місцезнаходження представника заявника.

  Вул. Бульварно-Кудрявська, б. 24, м. Київ, 01054, Україна,

  тел.: (044) 490 3441, факс: (044) 490 3440.

  Детралекс 1000 мг N30 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Детралекс 1000 мг N30 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Детралекс 1000 мг N30 таблетки Характеристики

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги