Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Детралекс 500 мг N60 таблетки

  Loading...
   Купить Детралекс 500 мг N60 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Детралекс 500 мг N60 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Детралекс 500 мг N60 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  334 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Детралекс 500 мг N60 таблетки

  Детралекс 500 мг №60 – эффективный препарат, который используется в терапии венозной недостаточности ног и геморроя. Кроме того, применение Детралекса эффективно в случае, если возникают такие осложнения венозной недостаточности как язвы. Действующее вещество данного препарата – диосмин. Диосмин является ангиопротектором и венотоником и влияет на вены, повышая их тонус. Таким образом, снижается их растяжимость.


  Показания к применению

  • Симптоматическое лечение венолимфатичнои недостаточности (тяжесть в ногах, боль, ночные судороги, отеки, трофические нарушения, включая варикозные язвы).

  • Симптоматическое лечение геморроя.

  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к действующему или любой вспомогательного вещества.


  Цена Детралекс 500 мг N60 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Детралекс 500 мг N60 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.


  Детралекс 500 мг N60 таблетки Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу  
  ДЕТРАЛЕКС
  (DETRALEX)

   

  Склад:

  діюча речовина: діосмін, гесперидин;

  1 таблетка містить: 500 мг мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції, яка містить 450 мг діосміну (90 %) і 50 мг флавоноїдів у вигляді гесперидину (10 %);

  допомiжнi речовини: желатин, магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), тальк, вода очищена;

  плівкова оболонка: гліцерин, макрогол 6000, магнію стеарат, гіпромелоза, заліза оксид червоний (Е 172), натрію лаурилсульфат, титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172).

   

  Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

  Основні фізико-хімічні властивості: таблетка овальної форми, вкрита плівковою оболонкою оранжево-рожевого кольору.

   

  Фармакотерапевтична група.

  Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди. Діосмін, комбінації. Код ATX С05С A53.

   

  Фармакологiчнi властивості.

  Фармакодинаміка.

  Фармакологія.

  Детралекс чинить венотонічну та ангіопротекторну дію, зменшує розтяжність вен та веностаз, покращує мікроциркуляцію, знижує проникність капілярів та підвищує їх резистентність, а також поліпшує лімфатичний дренаж, збільшуючи лімфатичний відтік.

  Доклінічна фармакологія.

  Експериментальне дослідження на тваринах з використанням моделі «ішемія/реперфузія» показало, що застосування мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції має більш виражену ефективність у зменшенні проникності судинної стінки та виходу плазми крові порівняно з простим діосміном. Цей результат обумовлений наявністю захисної дії на мікроциркуляцію у флавоноїдів, таких як гесперидин, діосметин, лінарин та ізоройфолін, які входять до складу фракції і виражені у вигляді гесперидину. Зменшення проникливості судинної стінки та виходу плазми крові, яке спостерігалось при застосуванні мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції, є більш суттєвим ніж те, що спостерігалось при застосуванні простого діосміну та кожного компонента флавоноїдної фракції окремо.


  Клінічна фармакологія.

  Зазначені вище фармакологічні властивості були підтверджені у подвійних сліпих плацебо-контрольованих дослідженнях з використанням методів, за допомогою яких можна визначити вплив препарату на венозну гемодинаміку.

  Співвідношення «доза – ефект».

  Статистично достовірний дозозалежний ефект лікарського засобу був встановлений відповідно до таких венозних плетизмографічних параметрів: венозний об’єм, венозна розтяжність та час венозного відтоку. Оптимальне співвідношення «доза – ефект» досягалося при прийомі 2 таблеток.

  Венотонічна активність.

  Детралекс® підвищує венозний тонус: за допомогою венозної оклюзійної плетизмографії було продемонстровано зменшення часу венозного відтоку.

  Мікроциркуляторна активність.

  У подвійних сліпих плацебо-контрольованих дослідженнях було продемонстровано статистично достовірну різницю між застосуванням препарату та плацебо. У пацієнтів із симптомами ламкості капілярів лікування збільшило їх резистентність, що було визначено за допомогою ангіостереометрії.

  Препарат також зменшує взаємодію лейкоцитів та ендотелію, адгезію лейкоцитів у посткапілярних венулах. Це знижує пошкоджувальну дію медіаторів запалення на стінки вен і стулки клапанів вен.

  У клінічній практиці.

  У подвійних сліпих плацебо-контрольованих дослідженнях було показано терапевтичну активність препарату у флебології при лікуванні функціональної та органічної хронічної венозної недостатності нижніх кінцівок, а також у проктології при лікуванні геморою.

   

  Фармакокінетика.

  Виведення діючої речовини відбувається головним чином з фекаліями. Через сечу виводиться в середньому 14 % прийнятої дози.

  Період напіввиведення становить 11 годин.

  Препарат активно метаболізується, що підтверджується наявністю різних фенольних кислот у сечі.

   

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Симптоматичне лікування венолімфатичної недостатності (важкість у ногах, біль, нічні судоми, набряки, трофічні порушення, включаючи варикозні виразки).

  Симптоматичне лікування геморою.

   

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до діючої або будь-якої допоміжної речовини.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Дослідження щодо взаємодії не проводилися. Однак попри великий післяреєстраційний досвід застосування препарату Детралекс® про взаємодію з іншими лікарськими засобами дотепер не повідомлялося.

   

  Особливості застосування.

  Застосування цього лікарського засобу при гострому геморої не замінює специфічної терапії та не перешкоджає лікуванню інших проктологічних захворювань. У разі якщо упродовж короткого курсу лікування симптоми не зникають швидко, слід провести проктологічне обстеження та переглянути терапію.

  При порушеннях венозного кровообігу більш ефективним є поєднання терапії з дотриманням таких рекомендацій щодо способу життя:

  ·           уникати занадто довгого знаходження на сонці, тривалого перебування на ногах, надлишкової маси тіла;

  ·           ходити пішки та у деяких випадках носити спеціальні панчохи для покращення кровообігу.

   

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Вагітність.

  Вагітним жінкам Детралекс® слід застосовувати з обережністю. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.

  Дослідження не виявили тератогенної дії препарату, про побічні ефекти не повідомлялося.

  Годування груддю.

  Через відсутність даних щодо його проникнення у грудне молоко застосування у період годування груддю необхідно уникати.

  Фертильність.

  Дослідження репродуктивної токсичності на тваринах показали відсутність впливу на фертильність.

   

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Дослідження щодо впливу флавоноїдної фракції на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами не проводились. Однак, відповідно до загального профілю безпеки флавоноїдної фракції Детралекс® не впливає або має незначний вплив на цю здатність. У разі виявлення побічної дії препарату (див. розділ «Побічні реакції») необхідно бути обережними.

   

  Спосіб застосування та дози.

  Для перорального застосування.

  Призначається дорослим.

  Венолімфатична недостатність.

  Рекомендована доза становить 2 таблетки на добу: 1 таблетка – вдень та 1 таблетка – ввечері під час їди. Після тижня застосування можна приймати 2 таблетки на добу одноразово під час їди.

  Гемороїдальна хвороба.

  Лікування епізодів гострого геморою: по 6 таблеток на добу упродовж 4 днів, потім по 4 таблетки на добу протягом наступних 3 днів. Приймати під час їди. Добову кількість таблеток розподілити на 2-3 прийоми. Підтримуюча терапія - 2 таблетки на добу.

  Тривалість терапії визначає лікар залежно від показання до застосування та перебігу захворювання.

   

  Діти.

  Дані щодо застосування препарату Детралекс® дітям відсутні.

   

  Передозування.

  Про випадки передозування не повідомлялося.

   

  Побічні реакції.

  Під час клінічних досліджень при застосуванні препарату Детралекс® спостерігалися побічні ефекти помірної інтенсивності, головним чином, з боку кишково-шлункового тракту (діарея, диспепсія, нудота, блювання).

  Повідомлялося про нижчезазначені побічні реакції, які за частотою розподілені таким чином: дуже часто (≥ 1/10); часто (≥ 1/100,<  1/10); нечасто (≥ 1/1000, < 1/100); рідко (≥ 1/10000, < 1/1000); дуже рідко (< 1/10000); частота невідома (неможливо визначити згідно з наявною інформацією).

  Термін придатності. 4 роки.

   

  Умови зберігання.

  Не потребує особливих умов зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці.

   

  Упаковка.

  По 15 таблеток у блістері з алюмінієвої фольги та ПВХ-плівки; по 2 або 4 блістери в коробці з картону.

   

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.

   

  Виробник.

  Лабораторії Серв’є Індастрі/Les Laboratoires Servier Іndustrie.

   

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  905 рут де Саран, 45520 Жіді, Франція/905 route de Saran, 45520 Gidy, France.

   

  Заявник.

  ЛЄ ЛАБОРАТУАР СЕРВ’Є/Les Laboratoires Servier.

   

  Місцезнаходження заявника.

  50, рю Карно, 92284 Сюрен Седекс, Франція/50, rue Carnot, 92284 Suresnes Сedex, France.

   

  Представник заявника в Україні.

  Представництво «ЛЄ ЛАБОРАТУАР СЕРВ’Є».

   

  Місцезнаходження представника заявника.

  Вул. Бульварно-Кудрявська, 24, м. Київ, 01054, Україна,

  тел.: (044) 490 3441, факс: (044) 490 3440.

  Детралекс 500 мг N60 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Oleg 25.08.2016 Укрепляет стенки сосудов, разжижает кровь.Помогает но не сразу нужно набраться терпения.
  • Инна Валкина 12.06.2015 Покупала маме этот препарат. Очень довольны, потому что сами мази не помогали. Вот с 3 раза получилось подобрать)
  • Татьяна 16.07.2014 После первого применения муж забыл о геморрое на два года! Только пить нужно полный курс по схеме.
  • Барса 25.05.2014 Заказала детралекс первый раз здесь - из-за скидки) Действительно быстрее работает, чем мази
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  • Надія 07.11.2019 Як відрізнити підробку детралекса?
   Администратор Аптека24 08.11.2019 Добрый день. К сожалению, мы не можем предоставить Вам данную информацию. Аптека24 торгует только лицензионными и оригинальными медикаментами.
  Задать вопрос

  Детралекс 500 мг N60 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Детралекс 500 мг N60 таблетки Характеристики

  Лікарська форма Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 500 мг № 30 (15х2), № 60 (15х4) у блістерах
  Виробник Лабораторії Серв'є Індастрі, Франція
  Вік Дані щодо застосування препарату Детралекс® дітям відсутні.
  Міжнародне найменування Diosmin, combinations
  Показання Симптоматичне лікування венолімфатичної недостатності (важкість у ногах, біль, нічні судоми, набряки, трофічні порушення, включаючи варикозні виразки). Симптоматичне лікування геморою.
  Протипоказання Підвищена чутливість до діючої або будь-якої допоміжної речовини.
  Склад діюча речовина: діосмін, гесперидин; 1 таблетка містить: 500 мг мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції, яка містить 450 мг діосміну (90 %) і 50 мг флавоноїдів у вигляді гесперидину (10 %); допомiжнi речовини: желатин, магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), тальк, вода очищена; плівкова оболонка: гліцерин, макрогол 6000, магнію стеарат, гіпромелоза, заліза оксид червоний (Е 172), натрію лаурилсульфат, титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172).
  Термін придатності 4 роки
  Українська назва ДЕТРАЛЕКС®
  Упаковка блістер
  Фармакотерапевтична група Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди. Діосмін, комбінації. Код ATX С05С A53.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги