Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Делуфен 20 мл спрей

  Loading...
   Купить Делуфен 20 мл спрей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Делуфен 20 мл спрей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Делуфен 20 мл спрей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  172,49 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Делуфен 20 мл спрей

  Показания

  • Местное лечение острого и хронического насморка (ринита, синусита) различной этиологии (инфекционная, вирусная или бактериальная, вазомоторная, аллергическая, в том числе сенная лихорадка, поллиноз) 

  • воспаление слуховой трубы (евстахиит).

  Противопоказания

  Повышенная чувствительность к компонентам препарата.

  ***************

  Показання

  • Місцеве лікування гострого та хронічного нежитю (риніту, риносинуситу) різної етіології (інфекційна, вірусна або бактеріальна, вазомоторна, алергічна, у тому числі сінна лихоманка, поліноз); 

  • запалення слухової труби (євстахіїт).

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.


   

  Цена Делуфен 20 мл спрей актуальна при заказе на сайте. Купить Делуфен 20 мл спрей в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.  Делуфен 20 мл спрей Инструкция

  І Н С Т Р У К Ц І Я
  для медичного застосування препарату
  ДЕЛУФЕН

  Склад лікарського засобу:

  діючі речовини: 100 мл розчину містить: Sinapis nigra D2 1 мл, Euphorbium D6 10 мл, Pulsatilla D6 10 мл, Luffa D12 10 мл, Mercurius bijodatus D12 10 мл;

  допоміжні речовини: натрію хлориду розчин ізотонічний, бензалконію хлорид.

  Лікарська форма.  Спрей назальний.

  Прозора безбарвна рідина без запаху, зі слабким солонуватим смаком.

  Назва і місцезнаходження виробника. 

  Ріхард Біттнер АГ,

  Оссіахерштрассе, 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

  Фармакотерапевтична група.

  Комплексний гомеопатичний препарат.

  ДЕЛУФЕН® спрей назальний завдяки комплексній протизапальній, протиалергічній, репаративній та захисній дії на слизову оболонку носа та приносових пазух ефективно лікує нежить незалежно від причини виникнення (вірусна, бактеріальна, вазомоторна або алергічна). Швидко усуває запалення та набряк, не спричиняючи подразнення або відчуття сухості в носовій порожнині. Звільняє носові ходи та синуси від слизу. Знижує ризик розвитку гнійних ускладнень гострого катарального риносинуситу.

  Водночас препарат чинить виражену протиалергічну дію: усуває свербіж, набряк, закладеність носа та ринорею алергічного походження, в т.ч. при полінозах та сінній гарячці. Препарат знижує чутливість слизових оболонок до різноманітних подразників (запахів, тютюнового диму, зміни температури навколишнього повітря) та алергенів (пилку рослин, побутового пилу, вовни).

  Не спричиняє звикання або послаблення лікувального ефекту, навіть при тривалому застосуванні.

  У хворих з проявами хронічного атрофічного риніту, такими як сухість слизової оболонки носа, підвищена вразливість та кровоточивість слизової оболонки, препарат відновлює роботу келихоподібних клітин, живлення та структуру слизової оболонки носа. Зволожує слизову оболонку, позбавляє від сухості в носі та кірочок. Сприяє процесам загоєння слизової оболонки, відновлює її захисну функцію, носове дихання та нюх.

  Препарат чинить пряму протимікробну дію, підсилює місцевий імунітет та відновлює нормальний біоценоз слизової оболонки носоглотки.

  Показання для застосування.

  Місцеве лікування нежиті (риніту, риносинуситу) будь-якої етіології (інфекційна, вірусна або бактеріальна, вазомоторна, алергічна, у тому числі сінна лихоманка, поліноз) та форми (гостра, хронічна, гіпертрофічна, атрофічна); запалення слухової труби (євстахіїт).

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

  Належні заходи з безпеки при застосуванні.

  У разі наявних супутніх захворювань щитовидної залози препарат не слід застосовувати без попередньої консультації з лікарем.

  Флакон з препаратом не знаходиться під тиском, тому при застосуванні не потребує спеціальних заходів безпеки.

  На початку лікування можливе короткочасне незначне посилення секреції у вигляді серозно- мукозних виділень із носа, що свідчить про дію препарату, ефективний дренаж навколоносових пазух, носової порожнини та звільнення їх від слизу, що накопичився. Це є сприятливою ознакою та не потребує відміни або корекції дози препарату.

  Оскільки ДЕЛУФЕНÒ містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату.

  Особливі  застереження.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Препарат чинить місцеву дію. Інформація щодо будь-якого ризику для плода та дитини від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована, тому його можна застосовувати у період вагітності або годування груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Препарат не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами. 

   Діти.

  Через недостатній досвід застосування препарат не слід  застосовувати  дітям  віком до 1 року.

  Спосіб застосування та дози.

  Діти віком  від 1 до 12 років:  по 1 впорскуванню у кожен носовий хід 4 рази на добу.

  Дорослі та діти віком від 12 років: по 2 впорскування у кожен носовий хід 4 рази на добу.

  На початку лікування протягом перших 2-х днів рекомендовано застосування препарату кожні півгодини-годину: дорослим та дітям віком від 12 років – по 2 впорскування, дітям віком від 1 до 12 років – по 1 впорскуванню у кожен носовий хід, але не більше 8 разів на добу. В подальшому препарат застосовувати 4 рази на добу.

  Тривалість курсу лікування.

  При гострому катаральному риніті: 1 тиждень.

  При гострому гнійному риніті, синуситі, євстахіїті: 2-4 тижні.

  При хронічному риніті: 4-8 тижнів. 

  При алергічному риніті, полінозі, сінній лихоманці: 1-4 тижні, залежно від тривалості дії провокуючого фактора (контакту з алергеном).

  У разі необхідності лікувальний курс можна повторити.

  Спосіб застосування:

  1. Зняти захисну кришечку.

  2. Перед тим як застосувати препарат вперше, необхідно натиснути кілька разів до появи бризок спрею.

  3. Ввести розпилювач у ніздрю та вприснути.

  Кожен раз після застосування необхідно протирати розприскувач та закривати його.

  Передозування.

  Випадків передозування не зареєстровано.

  Побічні ефекти.

  В осіб із гіперчутливістю на будь-який компонент препарату можливе виникнення алергічних реакцій. Після застосування препарату може спостерігатися підвищене слиновиділення. Через наявність у складі препарату бензалконію хлориду можливий бронхоспазм.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Клінічно значущої взаємодії з іншими фармакологічними засобами не встановлено. Препарат можна комбінувати з будь-якими  лікарськими препаратами та методами лікування.

  Термін придатності. 5 років.

  Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Препарат придатний для застосування протягом 2 місяців з моменту першого відкриття флакону.

  Умови зберігання.

  Зберігати в щільно закритому флаконі, в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці.

  Упаковка.

  Пластикові флакони по 20 мл або 30 мл  з пластиковим розпилювачем у картонній упаковці.

  Категорія  відпуску. Без рецепта.

  Делуфен 20 мл спрей Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Красивая) 16.04.2014 Самый нормальный спрей, как по мне) Не сушит слизистую совершенно, а так как у меня хронический насморк, то вообще отлично подходит) советую всем.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Делуфен 20 мл спрей Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Делуфен 20 мл спрей Характеристики

  Лікарська форма Спрей назальний по 20 мл, 30 мл у флаконах з розпилювачем № 1
  Виробник Ріхард Біттнер АГ, Австрія
  Вік Від 1го року
  Міжнародне найменування Comb drug
  Показання Місцеве лікування нежиті (риніту, риносинуситу) будь-якої етіології (інфекційна, вірусна або бактеріальна, вазомоторна, алергічна, у тому числі сінна лихоманка, поліноз) та форми (гостра, хронічна, гіпертрофічна, атрофічна); запалення слухової труби (євстахіїт).
  Протипоказання Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату
  Склад 100 мл розчину містить: Sinapis nigra D2 1 мл, Euphorbium D6 10 мл, Pulsatilla D6 10 мл, Luffa D12 10 мл, Mercurius bijodatus D12 10 мл
  Термін придатності 5 років
  Українська назва ДЕЛУФЕН
  Упаковка Флакон
  Фармакотерапевтична група Комплексний гомеопатичний препарат.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги