0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Доктор Біокон Гірудалгон гель для поліпшення кровообігу, 50 г

Код товару:Код:  607045
А
Антонина
При тяжелой физической работе находясь более 12 часов на ногах порой очень гудели ноги, что целую ночь не могла спать от боли, знакомые посоветовали недорогой гель, приятно пахнет хвоей или эвкалиптом(что-то между).Очень действенное средство, не дорогое, но качественное! Просто спасло и дало возможность нормально жить. Пользуюсь регулярно, советую коллегам как препарат так и Вашу аптеку! Спасибо за отличный сервис!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Доктор Біокон Гірудалгон гель для поліпшення кровообігу, 50 г
Доктор Біокон Гірудалгон гель для поліпшення кровообігу, 50 г
47,5грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 47.5
Продавець: Аптека24
ціна: 76.4