0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Чорниця-Ф таблетки по 0,5 г, 80 шт.

Код товару:Код:  709083
О
Олександр
Працюю за комп'ютером по 5 - 6 годин на добу, тому, звісно ж, очі втомлюються і зір псується. Чорниця - Ф (чорниця + очанка) - це саме той препарат, після прийому якого я відчув помітний результат вже після першого місячного курсу. Очі втомлюються набагато менше, зір став гостріше. Раджу приймати всім, у кого є проблеми із зором, ну і для профілактики теж можна брати. А якщо ще взяти до уваги його невелику ціну, то це просто ідеальний варіант.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Чорниця-Ф таблетки по 0,5 г, 80 шт.
Чорниця-Ф таблетки по 0,5 г, 80 шт.
39,3грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 52.9
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 39.3