www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Бронхостоп пастилки №20 таблетки

Loading...
    Купить Бронхостоп пастилки №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Бронхостоп пастилки №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Бронхостоп пастилки №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
171.1 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Бронхостоп пастилки №20 таблетки

Показания

Симптоматическое лечение воспалительных заболеваний дыхательных путей, сопровождающихся кашлем и затрудненным выделением густой мокроты, облегчение сухого кашля и смягчения раздражения слизистой оболочки рта и глотки.

Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к компонентам препарата или других растений семейства Губоцвитних (Lamiaceae), а также чувствительны к сельдерея и пыльцы березы (возможна перекрестная реакция)
  • дети, имеющие в анамнезе жизни острый стенозирующий ларинготрахеит;
  • астма.

  **********

Показання

Симптоматичне лікування запальних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем та утрудненим виділенням густого мокротиння, полегшення сухого кашлю та пом’якшення подразнення слизової оболонки рота та глотки.

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до компонентів препарату або інших рослин родини Губоцвітних (Lamiaceae), а також чутливі до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція);
  • діти, які мають в анамнезі життя гострий стенозуючий ларинготрахеїт;
  • астма.


Цена Бронхостоп пастилки №20 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Бронхостоп пастилки №20 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Бронхостоп пастилки №20 таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
БРОНХОСТОП® ПАСТИЛКИ

Склад:

1 пастилка містить:

діюча речовина: екстракт тим’яну трави сухого (Thymi herba) (7-13:1) (екстрагент: вода)   59,5 мг;

допоміжні речовини: акація; мальтодекстрин; фруктоза; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); кислота лимонна безводна; сахарин натрію; ароматизатор аронії; ягідний ароматизатор; олія мінеральна; віск білий; вода очищена.

Лікарська форма. Пастилки.

Основні фізико-хімічні властивості: пастилки шестикутної форми, темно-коричневого кольору з фруктовим смаком.

Фармакотерапевтична група.

Комбіновані препарати, що застосовуються у разі кашлю та застудних захворювань.

Код АТХ R05С A.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Традиційний рослинний медичний препарат, що застосовується як відхаркувальний засіб у разі кашлю, пов’язаного із застудою, переважно при довготривалій терапії. Ефірні масла та флавоноїди трави тим’яну (чебрецю) чинять бронхолітичну, секретолітичну та антибактеріальну дію, таким чином сприяють швидкому розчиненню мокротиння, що накопичилось у дихальних шляхах, зменшують кашель, полегшують дихання, а також впливають на збудника інфекції.

Спеціальна рецептура допоміжної речовини – натуральна основа (камедь з африканської акації) – сприяє повільному вивільненню діючої речовини, що зумовлює поступове зупинення виділення секрету слизовими оболонками, завдяки чому зменшується подразнення слизових оболонок, активізується слинотік і таким чином слизова оболонка зволожується, тим самим додатково полегшується подразнення від кашлю і зупиняється кашель. Швидко і протягом тривалого часу захищає рецептори слизової оболонки дихальних шляхів від подразнення.

Фармакокінетика.

Флавоноїди трави тим’яну (апігенін, лютеолін) розщеплюються кишковою мікрофлорою і добре всмоктуються. Виводяться з організму переважно із сечею у незміненому вигляді або у вигляді метаболітів.

Клінічні характеристики.

Показання.

Симптоматичне лікування запальних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем та утрудненим виділенням густого мокротиння, полегшення сухого кашлю та пом’якшення подразнення слизової оболонки рота та глотки.

Протипоказання.

-    Підвищена чутливість до тим’яну або до будь-якого компонента препарату, а також до інших рослин сімейства Lamiaceae;

-    діти, які мають в анамнезі життя гострий стенозуючий ларинготрахеїт;

-    астма.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Дослідження взаємодії не проводились.

Особливості застосування.

Перед застосуванням при захворюваннях дихальних шляхів, які супроводжуються задишкою, лихоманкою або гнійною мокротою, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Містить фруктозу та сорбіт, тому якщо у пацієнта встановлена непереносимість деяких цукрів, слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб.

1 пастилка відповідає приблизно 0,1 вуглеводній одиниці. Це слід враховувати пацієнтам, хворим на цукровий діабет.

Через ризик випадкового ковтання цілої пастилки не рекомендується застосовувати дітям віком до 6 років.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування у період вагітності або годування груддю не рекомендується.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не встановлена.

Спосіб застосування та дози.

Для перорального застосування (застосовувати до повного розсмоктування у ротовій порожнині).

Застосовувати дорослим та дітям віком від 12 років по 1-2 пастилки кожні 3-4 години         (4-6 разів на добу). Дітям віком від 6 до 12 років – по 1 пастилці тричі на день.

Якщо симптоми погіршуються або очікуваного ефекту не досягнуто протягом 5 днів, слід одразу звернутися до лікаря.

Діти.

Застосовувати дітям віком від 6 років.

Передозування.

Відсутні відомості щодо випадків передозування.

При випадковому передозуванні слід звернутися до лікаря.


Бронхостоп пастилки №20 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Бронхостоп пастилки №20 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Бронхостоп пастилки №20 таблетки Характеристики

Лікарська форма Пастилки по 59,5 мг № 20 (10х2) у блістерах
Виробник Квізда Фарма ГмбХ (випуск серій), Австрія Болдер Арзнеіміттел ГмбХ & Ко.КГ (виробництво, контроль якості, первинне та вторинне пакування), Німеччина
Вік 6 років
Показання Симптоматичне лікування запальних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем та утрудненим виділенням густого мокротиння, полегшення сухого кашлю та пом’якшення подразнення слизової оболонки рота та глотки.
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату або інших рослин родини Губоцвітних (Lamiaceae), а також чутливі до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція); - діти, які мають в анамнезі життя гострий стенозуючий ларинготрахеїт
Склад 1 пастилка містить: екстракт тим’яну трави сухого (Thymi herba) (7-13:1) (екстрагент: вода) 59,5 мг
Термін придатності без рецепта Термін придатності: 3 роки
Українська назва БРОНХОСТОП® ПАСТИЛКИ
Упаковка блістерах
Фармакотерапевтична група Комбіновані препарати, що застосовуються у разі кашлю та застудних захворювань

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги