0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Бронхіпрет розчин, 100 мл

Код товару:Код:  082.0035
Л
Людмила
Хороший препарат от кашля, мы его принимаем всей семьей. Для взрослых больше всего подходит раствор поскольку он  высококонцентрированный и его меньше нужно. Он эффективен как для сухого, так и для продуктивного кашля.
Чи є відгук корисним
Л
Людмила
Моя дочка недавно переохладилась и начался кашель. Врач посоветовал давать от кашля Бронхипрет. На второй день начала отходить мокрота, кашель уменьшился, к концу недели полностью пошли на поправку. Препарат чудо. Так быстро кашель мы еще не лечили.
Чи є відгук корисним
В
Валерия
Хороший растительный препарат от кашля. Используем при кашле всей семьей
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Бронхіпрет розчин, 100 мл
Бронхіпрет розчин, 100 мл
279,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 279.2
Продавець: Аптека24
ціна: 316.1