www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Бромгексин 8 20 мл капли

Loading...
  Купить Бромгексин 8 20 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
65.7 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Бромгексин 8 20 мл капли

Показания

Секретолитическая терапия при острых и хронических заболеваниях бронхов и легких, сопровождающиеся нарушением образования и передвижения мокроты.

Противопоказания

 • Повышенная чувствительность к бромгексина и другим компонентам препарата 

 • бронхиальная астма и другие заболевания органов дыхания; 

 • алкогольная зависимость. 

 • Язва желудка или двенадцатиперстной кишки. 

 • Наследственная непереносимость фруктозы, нарушение абсорбции глюкозы-галактозы или недостаточность сахарозы-изомальтазы.


******************

Показання для застосування

Секретолітична терапія при гострих та хронічних захворюваннях бронхів та легень, що супроводжуються порушенням утворення і пересування мокротиння.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до бромгексину та інших компонентів препарату;
 • бронхіальна астма та інші захворювання органів дихання; 
 • алкогольна залежність.
 • Виразка шлунка або дванадцятипалої кишки.
 • Спадкова непереносимість фруктози, порушення абсорбції глюкози-галактози або недостатність сахарози-ізомальтази.
Цена Бромгексин 8 20 мл капли актуальна при заказе на сайте. Купить Бромгексин 8 20 мл капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Бромгексин 8 20 мл капли Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
БРОМГЕКСИН 8
(BROMHEXIN 8)
Склад лікарського засобу
діюча речовина: бромгексин;

1 мл (23 краплі) розчину містить бромгексину гідрохлориду 8 мг;

допоміжні речовини: олія анісу зірчастого; олія плодів фенхеля гіркого; олія чебрецю; олія м’яти; олія евкаліптова; левоментол; сахароза; полісорбат 80; етанол 96 %*; кислота хлористоводнева концентрована; калію дигідрофосфат; натрію гідрофосфат, додекагідрат; вода очищена.

*Готовий препарат містить 41 % об. етанолу.

Лікарська форма
Краплі оральні, розчин.

Прозорий розчин жовтуватого кольору з ароматним запахом. 

Назва і місцезнаходження виробника
Кревель Мойзельбах ГмбХ/Krewel Meuselbach GmbH.

Кревельштрассе 2, 53783 Айторф, Німеччина/Krewelstrasse 2, 53783 Eitorf, Germany.

Фармакотерапевтична група
Муколітичні засоби. Код АТС R05C B02.

Бромгексин – синтетична речовина, похідна вазицину (біологічно активна речовина рослинного походження). Чинить секретолітичну та секретомоторну дію у бронхах та збільшує частку серозного секрету. Зниження в’язкості мокротиння та збільшення рухомої активності війок миготливого епітелію сприяє покращенню відходження мокротиння.

Після перорального застосування бромгексин практично повністю абсорбується з періодом напіврозпаду приблизно 0,4 год. Тmax (час досягнення максимальної концентрації препарату в сироватці крові) після перорального прийому становить 1 год. Ефект першого проходження через печінку становить приблизно 80 %, при цьому утворюються біологічно активні метаболіти. Зв’язування з білками плазми становить 99 %.

Зниження концентрації в сироватці крові відбувається багатофазно. Період напіврозпаду, який визначає тривалість дії, становить приблизно 1 год. Кінцевий період напіврозпаду – приблизно 16 год. Він зумовлений повільною дифузією бромгексину з тканин. Об’єм розподілу становить приблизно 7 л/кг маси тіла. Кумуляція бромгексину відсутня.

Бромгексин проникає у спинномозкову рідину, крізь плаценту та в грудне молоко.

Бромгексин виводиться переважно нирками у вигляді метаболітів, що утворюються в печінці. При тяжких ураженнях печінки можливе зниження кліренсу бромгексину. При тяжкій нирковій недостатності не виключено збільшення періоду напіввиведення метаболітів бромгексину.

Можливе нітрозування бромгексину в шлунку при наявності фізіологічних умов.

Показання для застосування
Секретолітична терапія при гострих та хронічних захворюваннях бронхів та легень, що супроводжуються порушенням утворення і пересування мокротиння.

Протипоказання
Підвищена чутливість до бромгексину та інших компонентів препарату; бронхіальна астма та інші захворювання органів дихання; алкогольна залежність. Виразка шлунка або дванадцятипалої кишки. Спадкова непереносимість фруктози, порушення абсорбції глюкози-галактози або недостатність сахарози-ізомальтази.

Належні заходи безпеки при застосуванні
Були отримані повідомлення щодо розвитку тяжких шкірних реакцій, таких як мультіформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз та гострий генералізований екзантематозний пустулез у пацієнтів, що приймають бромгексин.

Необхідно негайно припинити прийом лікарського засобу та звернутися до лікаря, якщо з’явилися симптоми прогресуючої шкірної реакції (іноді повзаної з розвитком пухирців та ураженням слизових оболонок).

З особливою обережністю Бромгексин 8 краплі слід застосовувати при порушенні бронхіальної моторики і збільшенні кількості секрету, наприклад, при циліарному синдромі або нерухомості війок.

При зниженні функції нирок або при тяжких захворюваннях печінки слід застосовувати препарат з особливою обережністю (збільшувати проміжки часу між прийомами ліків або зменшувати їх дозу).

При тяжкій нирковій недостатності слід враховувати можливість накопичення у печінці метаболітів бромгексину.

При тривалому застосуванні препарату рекомендується час від часу контролювати функцію печінки.

Препарат містить 41 % об. етанолу, тому при дотриманні дозування з кожним прийомом в організм надходить 0,36 г етанолу на 1 мл. Ризик для здоров’я існує для пацієнтів з ураженням печінки, хронічною алкогольною інтоксикацією, епілепсією, ушкодженнями головного мозку, для дітей, вагітних та жінок, які годують груддю.

Не можна застосовувати краплі пацієнтам зі спадковою непереносимістю фруктози, порушенням абсорбції глюкози-галактози або недостатністю сахарози-ізомальтази.

Застосування у період вагітності або годування груддю
До цього часу бромгексин при вагітності у клінічній практиці не застосовували, тому його слід призначати лише після ретельної оцінки співвідношення очікуваної користі та можливого ризику. Під час годування груддю застосування бромгексину протипоказано через те, що він проникає у грудне молоко.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами
Не впливає.

Діти
Не застосовують дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози
Препарат призначений для перорального застосування.

Рекомендовані дози:

Вік
 
Разова доза
Максимальна добова доза
 
Дорослі та діти
віком від 14 років
 
23-46 крапель
(відповідає 8-16 мг бромгексину гідрохлориду)
69-138 крапель = 24-48 мг
бромгексину гідрохлориду
Діти 12-14 років та хворі з масою тіла менше 50 кг
23 краплі
(відповідає 8 мг
бромгексину гідрохлориду)
69 крапель = 24 мг
бромгексину гідрохлориду
Під час застосування бромгексину рекомендується вживати достатню кількість рідини.

Тривалість лікування залежить від показань і перебігу захворювання та встановлюється в індивідуальному порядку.

Не слід застосовувати препарат більше ніж 4-5 днів без консультації з лікарем.

Передозування
Симптоми: нудота, діарея, головний біль.

Небезпечні випадки передозування у людини до цього часу невідомі. Повідомлялося у 4 з 25 випадків при застосуванні підвищених доз бромгексину про блювання, а у 3 дітей раннього віку – порушення свідомості, атаксія, диплопія, метаболічний ацидоз легкого ступеня, тахіпное. При застосуванні до 40 мг бромгексину у дітей раннього віку симптомів не спостерігалося навіть без проведення деконтамінації. Ніякої хронічної токсичної дії на людину не виявлено.

Застосування великої кількості лікарського засобу може призвести до алкогольної інтоксикації, особливо у дітей раннього віку, що може бути небезпечним для життя цієї групи пацієнтів. Кількість вмісту спирту в упаковці Бромгексин 8 краплі становить приблизно 6,6 г/20 мл.

Лікування. При значному передозуванні слід проводити моніторинг серцево-судинної системи та, у разі необхідності, призначати симптоматичну терапію. Через низьку токсичність бромгексину інвазивні заходи щодо зменшення всмоктування або прискорення виведення, як правило, не проводяться. Крім цього, базуючись на даних фармакокінетики, а саме через високий ступінь зв’язування з білками плазми, великий об’єм розподілу та повільний зворотний розподіл бромгексину з тканин у кров, не слід очікувати прискорення виведення препарату при гемодіалізі або форсованому діурезі. Оскільки у дітей віком від 2 років навіть після застосування препарату у великих дозах можливі лише легкі симптоми, при застосуванні дози до 80 мг деконтамінацію можна не проводити; для дітей віком до 2 років допустима межа дорівнює 60 мг бромгексину гідрохлориду (6 мг/кг маси тіла).

Побічні ефекти
Частоту побічних реакцій, наведених нижче, визначали відповідно до таких критеріїв:

дуже часто (≥10 %), часто (≥1 %, але ≤10 %), нечасто (≥0,1 %, але ≤1 %), рідко (≥0,01 %, але ≤0,1 %), дуже рідко (≤0,01 %), невідомо (неможливо визначити частоту побічної реакції на підставі наявних даних).

З боку імунної системи.

Рідко: реакції гіперчутливості (включаючи висипання, свербіж, ангіоневротичний набряк, еритематозні та уртикарні висипання, кропив’янку, розлади дихання), пропасниця, озноб,

Невідомо: анафілактичні реакції, в тому числі анафілактичний шок.

З боку травного тракту.

Нечасто: нудота, біль у животі, блювання, діарея.

Дуже рідко: загострення виразки шлунка або дванадцятипалої кишки, що існували раніше.

З боку шкіри.

Рідко: висипання, кропив’янка.

Невідомо: тяжкі шкірні реакції, такі як мультіформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, гострий генералізований екзантематозний пустулез.

Інші.

Нечасто: запаморочення, головний біль, підвищення потовиділення, минуще підвищення показника АСТ у сироватці крові, підвищення температури, задуха.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій
При одночасному застосуванні Бромгексину 8 краплі з протикашльовими засобами через пригнічення кашльового рефлексу може розвинутись небезпечний застій секрету, тому проведення такої терапії потребує особливої обережності. Одночасний прийом з антибіотиками (амоксицилін, еритроміцин, цефуроксим, доксициклін), сульфаніламідними препаратами сприяє підвищенню їх концентрації у бронхіальному секреті.

При одночасному застосуванні бромгексину та препаратів, що подразнюють травний тракт, можливе взаємне посилення подразнюючої дії на слизову оболонку шлунка.

Можливий одночасний прийом з бронходилататорами.

Термін придатності
5 років.

Термін придатності після розкриття флакона – 6 місяців.

Умови зберігання
Зберігати при температурі не вище 25 °C.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка
Флакон-крапельниця по 20 мл, по 1 флакону-крапельниці у картонній коробці.

Категорія відпуску
Без рецепта.

Бромгексин 8 20 мл капли Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Алина 13.11.2014 Врач выписал лекарство Бромгексин в капле. Оно не дорогое и очень действенное. Не было случая, чтобы он нам не помог
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Бромгексин 8 20 мл капли Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Бромгексин 8 20 мл капли Характеристики

Виробник Кревель Мойзельбах ГмбХ, Німеччина
Міжнародне найменування Bromhexine
Показання Секретолітична терапія при гострих та хронічних захворюваннях бронхів та легень, що супроводжуються порушенням утворення і пересування мокротиння.
Протипоказання Підвищена чутливість до бромгексину та інших компонентів препарату; бронхіальна астма та інші захворювання органів дихання; алкогольна залежність. Виразка шлунка або дванадцятипалої кишки. Спадкова непереносимість фруктози, порушення абсорбції глюкози-галактози або недостатність сахарози-ізомальтази.
Склад діюча речовина: бромгексин; 1 мл (23 краплі) розчину містить бромгексину гідрохлориду 8 мг; допоміжні речовини: олія анісу зірчастого; олія плодів фенхеля гіркого; олія чебрецю; олія м’яти; олія евкаліптова; левоментол; сахароза; полісорбат 80; етанол 96 %*; кислота хлористоводнева концентрована; калію дигідрофосфат; натрію гідрофосфат, додекагідрат; вода очищена. *Готовий препарат містить 41 % об. етанолу.
Термін придатності 5 років.
Українська назва БРОМГЕКСИН 8
Упаковка Флакон-крапельниця по 20 мл, по 1 флакону-крапельниці у картонній коробці.
Фармакотерапевтична група Муколітичні засоби.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги