www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Биоспорин Фемина №10 капсулы

Loading...
  Купить Биоспорин Фемина №10 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
130.2 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Биоспорин Фемина №10 капсулы

Рекомендации по применению

Биоспорин Фемина рекомендуется как вспомогательное профилактически гигиеническое средство в комплексном применении одновременно со средствами основной терапии:

 • при воспалительных заболеваниях органов половой системы у женщин для профилактики нарушения нормальной микрофлоры влагалища на фоне лечения основного заболевания;
 • при вульвовагинальном кандидозе для восстановления нормальной микрофлоры на фоне основной терапии
 • при бактериальном вагинозе в качестве профилактически-гигиенического средства одновременно с основной терапией;
 • с целью профилактики кандидоза влагалища во время приема противогрибковых препаратов,
 • при рецидивирующем кандидозе как вспомогательное средство на фоне основного лечения для восстановления нормальной микрофлоры влагалища
 • после проведенных гинекологических операций, в послеоперационный период на фоне приема антибактериальных препаратов с целью профилактики развития вагинального кандидоза.

*****************


Рекомендації щодо застосування


Биоспорин Феміна рекомендується як допоміжний профілактично гігієнічний засіб в комплексному застосуванні одночасно із засобами основної терапії:

 • при запальних захворюваннях органів статевої системи у жінок для профілактики порушення нормальної мікрофлори піхви на тлі лікування основного захворювання;
 • при вульвовагінальному кандидозі для відновлення нормальної мікрофлори на фоні основної терапії
 • при бактеріальному вагінозі як профілактично-гігієнічного засобу одночасно з основною терапією;
 • з метою профілактики кандидозу піхви під час прийому протигрибкових препаратів,
 • при рецидивуючому кандидозі як допоміжний засіб на фоні основного лікування для відновлення нормальної мікрофлори піхви
 • після проведених гінекологічних операцій, в післяопераційний період на тлі прийому антибактеріальних препаратів з метою профілактики розвитку вагінального кандидозу.


Цена Биоспорин Фемина N10 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Биоспорин Фемина N10 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Биоспорин Фемина №10 капсулы Инструкция

Склад

Одна капсула містить живі мікробні клітини Bacillus subtilis УКМ В-5007 та Bacillus licheniformis УКМ В-5514 в кількості не менше 2•109 КУО;

допоміжні речовини: цукор кристалічний (сахароза), натрію цитрат, лактоза, целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, кремнію діоксид, магнію стеарат.

Форма випуску

Капсули для вагінального застосування.

Функціональні властивості

Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis продукують антибіотикоподібні речовини та бактеріоцини, які виявляють високу антагоністичну активність до патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, в тому числі стійких до дії антибіотиків. Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis активні по відношенню до грибів роду Candida spp. (в тому числі Аlbicans, а також non-Albicans), не впливають на представників нормальної мікрофлори піхви. Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis продукують дипіколінову кислоту, що сприяє нормалізації кислотності піхви та пригнічує ріст патогенних мікроорганізмів. Завдяки дії біологічно активних компонентів Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis створюються умови для нормалізації та відновлення мікрофлори піхви. Після припинення використання виробу бактерії, що входять до складу Біоспорин Феміна, самостійно виводяться з організму.

Діє місцево, не має системної дії.

Рекомендації щодо застосування

Біоспорин Феміна рекомендований як допоміжний профілактично-гігієнічний засіб в комплексному застосуванні одночасно з засобами основної терапії:

 • при запальних захворюваннях органів статевої системи у жінок для профілактики порушення нормальної мікрофлори піхви на тлі лікування основного захворювання;
 • при вульвовагінальному кандидозі для відновлення нормальної мікрофлори на тлі основної терапії;
 • при бактеріальному вагінозі в якості профілактично-гігієнічного засобу одночасно з основною терапією;
 • з метою профілактики кандидозу піхви під час прийому антимікотичних препаратів;
 • при рецидивуючому кандидозі як допоміжний засіб на тлі основного лікування для відновлення нормальної мікрофлори піхви;
 • після проведених гінекологічних операцій, у післяопераційний період на тлі прийому антибактеріальних препаратів з метою профілактики розвитку вагінального кандидозу.

Спосіб застосування

Капсули застосовуються вагінально. Дорослим – по 1 капсулі 1 раз на добу протягом 5-10 діб.

Капсули вводяться глибоко в піхву в положенні лежачи на спині. Рекомендовано введення капсул перед сном. Тривалість застосування може бути змінена за рішенням лікаря. Видаляти пакувальний матеріал рекомендується безпосередньо перед введенням капсули.

Особливості застосування

Застосування в період вагітності або годування груддю не вивчались.

Можливі алергічні реакції у місці введення.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не впливає на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами.

Не є лікарським засобом.

Перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів виробу, діагностовані імунодефіцити із дефектом антитілоутворень та порушенням гуморальної ланки імунітету.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці у захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Пакування

По 10 капсул у блістерній упаковці. По 1 блістеру у картонній пачці.

Виробник

ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА». Україна, 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 37.

Биоспорин Фемина №10 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Биоспорин Фемина №10 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Биоспорин Фемина №10 капсулы Характеристики

Виробник ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА»
Показання при запальних захворюваннях органів статевої системи у жінок для профілактики порушення нормальної мікрофлори піхви на тлі лікування основного захворювання; при вульвовагінальному кандидозі для відновлення нормальної мікрофлори на тлі основної терапії; при бактеріальному вагінозі в якості профілактично-гігієнічного засобу одночасно з основною терапією; з метою профілактики кандидозу піхви під час прийому антимікотичних препаратів; при рецидивуючому кандидозі як допоміжний засіб на тлі основного лікування для відновлення нормальної мікрофлори піхви; після проведених гінекологічних операцій, у післяопераційний період на тлі прийому антибактеріальних препаратів з метою профілактики розвитку вагінального кандидозу.
Протипоказання Гіперчутливість до компонентів виробу, діагностовані імунодефіцити із дефектом антитілоутворень та порушенням гуморальної ланки імунітету.
Склад Одна капсула містить живі мікробні клітини Bacillus subtilis УКМ В-5007 та Bacillus licheniformis УКМ В-5514 в кількості не менше 2•109 КУО; допоміжні речовини: цукор кристалічний (сахароза), натрію цитрат, лактоза, целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, кремнію діоксид, магнію стеарат.
Термін придатності 2 роки.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.