Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Би-Престариум 5/5 мг №30 таблетки

  Loading...
   Купить Би-Престариум 5/5 мг №30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  190 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Би-Престариум 5/5 мг №30 таблетки

  Показания

  Артериальная гипертензия и / или ишемическая болезнь сердца (если необходимо лечение периндоприлом и амлодипином).

  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к действующим веществам (или к любым другим ингибиторам АПФ или к производным дигидропиридина) или к вспомогательному веществу;
  • ангионевротический отек в анамнезе, связанный с предыдущим лечением ингибиторами АПФ
  • врожденный или идиопатический ангионевротический отек
  • тяжелая артериальная гипотензия
  • шок, включая кардиогенный шок
  • обструкция выхода из левого желудочка (например стеноз аорты тяжелой степени);
  • сердечная недостаточность после острого инфаркта миокарда с нестабильной гемодинамикой;
  • беременность или планирование беременности (см. раздел «Применение в период беременности или кормления грудью»);
  • одновременное применение с препаратами, которые содержат действующее вещество алискирен, пациентам с сахарным диабетом или почечной недостаточностью (скорость клубочковой фильтрации <60 мл / мин / 1,73 м 2 ).
  ****************

  Показання

  Артеріальна гіпертензія та/або ішемічна хвороба серця (якщо необхідне лікування периндоприлом та амлодипіном).

  Протипоказання

  • Підвищена чутливість до діючих речовин (або до будь-яких інших інгібіторів АПФ або до похідних дигідропіридину) або до будь-якої допоміжної речовини;
  • ангіоневротичний набряк в анамнезі, пов’язаний з попереднім лікуванням інгібіторами АПФ;
  • уроджений або ідіопатичний ангіоневротичний набряк;
  • тяжка артеріальна гіпотензія;
  • шок, включаючи кардіогенний шок;
  • обструкція виходу з лівого шлуночка (наприклад стеноз аорти тяжкого ступеня);
  • серцева недостатність після гострого інфаркту міокарда з нестабільною гемодинамікою;
  • вагітність або планування вагітності (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»);
  • одночасне застосування з препаратами, які містять діючу речовину аліскірен, пацієнтам з цукровим діабетом або нирковою недостатністю (швидкість клубочкової фільтрації < 60 мл/хв/1,73 м2).


  Цена Би-Престариум 5/5 мг №30 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Би-Престариум 5/5 мг №30 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Би-Престариум 5/5 мг №30 таблетки Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  Бі-ПРЕСТАРIУМ® 5 мг/5 мг   (Bi-PRESTARIUM® 5 mg/5 mg)
  Бі-ПРЕСТАРIУМ® 5 мг/10 мг   (Bi-PRESTARIUM® 5 mg/10 mg)
  Бі-ПРЕСТАРIУМ® 10 мг/5 мг   (Bi-PRESTARIUM® 10 mg/5 mg)
  Бі-ПРЕСТАРIУМ® 10 мг/10 мг   (Bi-PRESTARIUM® 10 mg/10 mg)

  Склад:

  Бі-ПРЕСТАРIУМ® 5 мг/5 мг

  діючі  речовини: периндоприлу аргінін/амлодипін;

  1 таблетка містить периндоприлу аргініну 5 мг (що відповідає 3,395 мг периндоприлу) та амлодипіну бесилату 6,935 мг (що відповідає 5 мг амлодипіну);

  Бі-ПРЕСТАРIУМ® 5 мг/10 мг

  діючі речовини: периндоприлу аргінін/амлодипін;

  1 таблетка містить периндоприлу аргініну 5 мг (що відповідає 3,395 мг периндоприлу) та амлодипіну бесилату 13,870 мг (що відповідає 10 мг амлодипіну);

  Бі-ПРЕСТАРIУМ® 10 мг/5 мг

  діючі речовини: периндоприлу аргінін/амлодипін;

  1 таблетка містить периндоприлу аргініну 10 мг (що відповідає 6,790 мг периндоприлу) та амлодипіну бесилату 6,935 мг  (що відповідає 5 мг амлодипіну);

  Бі-ПРЕСТАРIУМ® 10 мг/10 мг

  діючі речовини: периндоприлу аргінін/амлодипін;

  1 таблетка містить периндоприлу аргініну 10 мг (що відповідає 6,790 мг периндоприлу) та амлодипіну бесилату 13,870 мг (що відповідає 10 мг амлодипіну);

  допомiжнi речовини: лактози моногідрат, магнію стеарат (Е 470В), целюлоза мікрокристалічна (Е 460), кремнію діоксид колоїдний безводний (Е 551).

  Лікарська форма. Таблетки.

  Основнi фiзико-хiмiчнi властивості:

  Бі-ПРЕСТАРІУМ® 5 мг/5 мг: білого кольору, довгастої форми таблетка з тисненням 5/5 з одного боку та з іншого.

  Бі-ПРЕСТАРІУМ® 5 мг/10 мг: білого кольору, квадратної форми таблетка з тисненням 5/10 з одного боку та з іншого.

  Бі-ПРЕСТАРІУМ® 10 мг/5 мг: білого кольору, трикутної форми таблетка з тисненням 10/5 з одного боку та з іншого.

  Бі-ПРЕСТАРІУМ® 10 мг/10 мг: білого кольору, круглої форми таблетка з тисненням 10/10 з одного боку та з іншого.

  Фармакотерапевтична група. Інгібітори АПФ, комбінації. Інгібітори АПФ та блокатори кальцієвих каналів. Периндоприл та амлодипін. Код АТХ C09B B04.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Периндоприл

  Механізм дії

  Периндоприл – інгібітор ферменту, який перетворює ангіотензин І в ангіотензин ІІ (ангіотензинперетворювальний фермент АПФ). Перетворювальний фермент, або кіназа, це екзопептидаза, яка робить можливим перетворення ангіотензину І у судинозвужувальний ангіотензин ІІ, а також спричиняє розпад вазодилататора брадикініну до неактивного гептапептиду. Інгібування АПФ призводить до зменшення концентрації ангіотензину ІІ у плазмі крові, що підвищує активність реніну у плазмі крові (за рахунок пригнічення негативного зворотного зв’язку вивільнення реніну) та знижує секрецію альдостерону. Оскільки АПФ інактивує брадикінін, інгібування АПФ також призводить до підвищення активності циркулюючої та місцевої калікреїнкінінової системи (і таким чином також призводить до активації системи простагландинів). Цей механізм дії зумовлює зниження артеріального тиску інгібіторами АПФ і частково відповідає за появу деяких побічних ефектів (наприклад кашелю).

  Периндоприл діє через свій активний метаболіт – периндоприлат. Інші ж метаболіти не демонструють активності в інгібуванні АПФ в експериментальних умовах.

  Клінічна ефективність та безпека

  Артеріальна гіпертензія.

  Периндоприл ефективно знижує артеріальний тиск при всіх ступенях артеріальної гіпертензії: легкому, помірному та тяжкому; зниження систолічного та діастолічного артеріального тиску спостерігається як у положенні пацієнта лежачи, так і у положенні стоячи.

  Периндоприл зменшує опір периферичних судин, що призводить до зниження артеріального тиску. Внаслідок цього збільшується периферичний кровотік без впливу на частоту серцевих скорочень.

  Як правило, збільшується і нирковий кровотік, тоді як швидкість клубочкової фільтрації (ШКР) зазвичай не змінюється.

  Максимальний антигіпертензивний ефект розвивається через 4 – 6 годин після однократного прийому та зберігається щонайменше 24 години: співвідношення Т/Р (ефективність перед прийомом наступної дози/ максимальна ефективність) периндоприлу становить 87 – 100 %.

  Артеріальний тиск знижується швидко. У пацієнтів, які відповіли на лікування, нормалізація артеріального тиску відбувається протягом місяця та зберігається без виникнення тахіфілаксії.

  У разі припинення застосування периндоприлу ефекту відміни не виникає.

  Периндоприл зменшує гіпертрофію лівого шлуночка.

  Клінічні дослідження довели, що периндоприл має судинорозширювальні властивості. Він покращує еластичність великих артерій та зменшує співвідношення товщини стінки до просвіту судини у малих артерій.

  Запобігання серцево-судинним ускладненням у пацієнтів з документованою стабільною ІХС.

  EUROPA – це міжнародне мультицентрове рандомізоване подвійне сліпе плацебо- контрольоване клінічне дослідження, яке тривало 4 роки. 12218 дорослих пацієнтів були рандомізовані на групи: 6110 пацієнтів приймали 8 мг периндоприлу тертбутиламіну (що є еквівалентним периндоприлу аргініну 10 мг) та 6108 пацієнтів приймали плацебо. У дослідженні брали участь пацієнти з підтвердженою ішемічною хворобою серця та без клінічно підтвердженої серцевої недостатності. Загалом 90 % пацієнтів перенесли в анамнезі інфаркт міокарда та/або операцію з реваскуляризації. Більшість пацієнтів у дослідженні отримувала периндоприл на додаток до стандартної терапії дезагрегантами, гіполіпідемічними препаратами та β-блокаторами.

  Головними критеріями оцінки ефективності була комбінована точка: серцево-судинна летальність, нелетальний інфаркт міокарда та/або зупинка серця з подальшим успішним запуском. Результатом терапії периндоприлу тертбутиламіном у дозі 8 мг (що є еквівалентним периндоприлу аргініну 10 мг) один раз на день стало достовірне абсолютне зменшення показника первинної кінцевої точки дослідження на 1,9    % (зменшення відносного ризику на 20 %, 95 % СІ [9,4; 28,6] – p<0,001).

  Амлодипін

  Механізм дії

  Амлодипін є інгібітором потоку іонів кальцію, що належить до групи дигідропіридинів (блокатор повільних кальцієвих каналів або антагоніст іонів кальцію) та блокує трансмембранний потік іонів кальцію до клітин гладких м’язів міокарда та судин.

  Механізм антигіпертензивної дії амлодипіну зумовлений прямою релаксуючою дією на гладку мускулатуру судин. Точний механізм, за допомогою якого амлодипін зменшує прояви стенокардії, повністю не визначено, але амлодипін зменшує загальну ішемію навантаження завдяки таким діям:

  -   Амлодипін розширює периферичні артеріоли і таким чином знижує загальний периферичний опір (постнавантаження). Оскільки частота серцевих скорочень не змінюється, зниження навантаження на серце зменшує споживання енергії міокардом та його потребу у кисні.

  -   Амлодипін також частково сприяє розширенню головних коронарних артерій та коронарних артеріол як у незмінених, так і в ішемізованих зонах міокарда. Така дилатація збільшує надходження кисню до міокарда у хворих на вазоспастичну стенокардію (стенокардія Принцметала або варіантна стенокардія).

  Клінічна ефективність та безпека

  У пацієнтів з артеріальною гіпертензією прийом амлодипіну один раз на добу забезпечує клінічно виражене зниження артеріального тиску протягом 24 годин як у положенні пацієнта лежачи, так і в положенні стоячи. Завдяки повільному початку дії амлодипін не спричиняє гострої гіпотензії.

  У пацієнтів зі стенокардією прийом амлодипіну один раз на день збільшує загальний час фізичного навантаження, час до виникнення нападу стенокардії та час до виникнення депресії сегменту ST на 1 мм, знижує частоту нападів стенокардії та зменшує потребу у застосуванні нітрогліцерину.

  З прийомом амлодипіну не пов’язані будь-які негативні метаболічні прояви або зміни рівня ліпідів у плазмі крові, тому його можна застосовувати пацієнтам з астмою, цукровим діабетом та подагрою.

  Ішемічна хвороба серця (ІХС)

  Ефективність амлодипіну у запобіганні клінічних подій у пацієнтів з ішемічною хворобою серця (ІХС) було оцінено у незалежному мультицентровому рандомізованому подвійному сліпому плацебо-контрольованому дослідженні з участю 1997 пацієнтів – Порівняння амлодипіну до еналаприлу щодо обмеження випадків тромбозу (CAMELOT). Протягом 2 років 663 пацієнти приймали амлодипін у дозі 5 – 10 мг, 673 пацієнти приймали еналаприл у дозі 10 – 20 мг та 655 пацієнтів приймали плацебо на додаток до стандартної терапії статинами, β-блокаторами, діуретиками та аспірином. Основні результати з ефективності наведено у таблиці нижче. Результати свідчать про те, що лікування амлодипіном було пов’язано з меншою кількістю випадків госпіталізації з приводу стенокардії та операцій реваскуляризації у пацієнтів з ІХС.

   

  Кількість випадків значних клінічних результатів у дослідженні CAMELOT

  Частота кардіоваскулярних подій, кількість (%)

  Амлодипін vs плацебо

  Результати

  Амлодипін

  Плацебо

  Еналаприл

  Відносний ризик (95 % Cl)

  р значення

  Первинна кінцева точка

   

  Небажані кардіоваскулярні події

   

   

  110 (16,6)

  151 (23,1)

  136 (20,0)

  0,69 (0,54–0,88)

  0,003

  Окремі складові

   

  Коронарна реваскуляризація

  Госпіталізації з приводу стенокардії

  Нелетальний інфаркт міокарда

  Інсульт або транзиторна ішемічна атака

  Кардіоваскулярна летальність

  Госпіталізації з приводу застійної серцевої недостатності

  Зупинка серця з подальшим запуском

  Вперше виявлені захворювання периферичних судин

   

   

  78 (11,8)

  51 (17,7)

  14 (2,1)

  6 (0,9)

  5 (0,8)

  3 (0,5)

  0

  5 (0,8)

  103 (15,7)

  84 (12,8)

  19 (2,9)

  12 (1,8)

  2 (0,3)

  5 (0,8)

  4 (0,6)

  2 (0,3)

  95 (14,1)

  86 (12,8)

  11 (1,6)

  8 (1,2)

  5 (0,7)

  4 (0,6)

  1 (0,1)

  8 (1,2)

  0,73 (0,54–0,98)

  0,58 (0,41–0,82)

  0,73 (0,37-1,46)

  0,50 (0,19–1,32)

  2,46 (0,48–12,7)

  0,59 (0,14–2,47)

  ̶

  2,6 (0,5–13,4)

  0,03

  0,002

  0,37

  0,15

  0,27

  0,46

  0,04

  0,24

  Серцева недостатність

  Дослідження гемодинаміки та клінічні дослідження з контролем навантаження з участю пацієнтів із серцевою недостатністю, функціональний клас II – IV за NYHA, показали, що амлодипін не призводив до клінічного погіршення за результатами показників переносимості фізичних навантажень, фракцією викиду лівого шлуночка та клінічною симптоматикою.

  Метою плацебо-контрольованого дослідження PRAISE була оцінка впливу амлодипіну на пацієнтів із серцевою недостатністю, функціональний клас III – IV за NYHA, які приймали дигоксин, діуретики та інгібітори АПФ. Дослідження показало, що застосування амлодипіну не призвело до підвищення ризику летальності або підвищення ризику захворюваності/летальності, пов’язаних із серцевою недостатністю.

  PRAISE-2 – довготривале плацебо-контрольоване дослідження. Мета дослідження – оцінити вплив амлодипіну на пацієнтів із серцевою недостатністю, функціональний клас III – IV за NYHA, без клінічних симптомів або об’єктивних даних, які підтверджують або лежать в основі ішемічної хвороби. Пацієнти, які брали участь у дослідженні, тривалий час приймали інгібітори АПФ, препарати дигіталісу та діуретики. Дослідження показало, що амлодипін не впливає на загальну кардіоваскулярну летальність. У рамках дослідження прийом амлодипіну асоціювався із підвищенням кількості повідомлень про набряк легенів.

  ALLHAT – дослідження різних типів лікування для попередження серцевих нападів

  Рандомізоване подвійне сліпе дослідження захворюваності/летальності ALLHAT (Антигіпертензивне та гіполіпідемічне лікування для профілактики серцевих нападів) проводилося у пацієнтів з легкою і помірною артеріальною гіпертензією для порівняння сучасних терапевтичних засобів: амлодипіну у дозі 2,5 – 10 мг/день (блокатор кальцієвих каналів) або лізиноприлу у дозі 10 – 40 мг/день (інгібітор АПФ) як терапії першої лінії та тіазидного діуретика хлорталідону у дозі 12,5 – 25 мг/день.

  У дослідженні брали участь 33357 пацієнтів з артеріальною гіпертензією віком від 55 років, які спостерігалися в середньому протягом 4,9 року. Пацієнти мали хоча б один додатковий кардіоваскулярний фактор ризику, у тому числі: попередній інфаркт міокарда або інсульт > 6 місяців до включення у дослідження або підтвердження іншого атеросклеротичного серцево-судинного захворювання (загалом 51,5 %), діабет ІІ типу (36,1 %), дисліпідемію ЛВЩ (ліпопротеїди високої щільності) < 35 мг/дл (11,6 %), гіпертрофію лівого шлуночка, що була встановлена на електрокардіограмі або під час ехокардіографії (20,9 %), паління (21,9 %).

  Первинна кінцева точка дослідження була комбінованою і складалася з летальних ускладнень ІХС або нелетального інфаркту міокарда. Статистично достовірної різниці за показниками первинної кінцевої точки між терапією на основі амлодипіну та терапією на основі хлорталідону не виявлено: відносний ризик 0,98, 95 % СІ(0,90 – 1,07) р=0,65. Щодо вторинних кінцевих точок, то частота виникнення серцевої недостатності (складова комбінованої серцево-судинної кінцевої точки) була достовірно вищою у групі, що приймала амлодипін, порівняно з групою, що приймала хлорталідон (10,2 % проти 7,7 %, відносний ризик 1,38, 95 % СІ [1,25 – 1,52] p<0,001). Однак не було відзначено достовірної різниці за летальністю з будь-яких причин між терапією на основі амлодипіну та терапією на основі хлорталідону (відносний ризик 0,96, 95 % СІ [0,89 – 1,02] р=0,20).

  Властивості спільні для периндоприлу та амлодипіну

  Дослідження захворюваності та летальності ASCOT-BLPA (Англо-скандинавське дослідження кардіоваскулярних наслідків – антигіпертензивна гілка) було проведено з участю 19257 пацієнтів віком від 40 до 79 років з гіпертензією та наявністю щонайменше 3 із нижченаведених кардіоваскулярних факторів ризику: гіпертрофія лівого шлуночка (виявлена за даними ЕКГ або ехокардіографії), інші відхилення, виявлені на електрокардіограмі, цукровий діабет ІІ типу, захворювання периферичних артерій, перенесений інсульт або транзиторна ішемічна атака, чоловіча стать, вік від 55 років, мікроальбумінурія або протеїнурія, паління, співвідношення рівня загального холестерину плазми до холестерину ліпопротеїдів високої щільності (ЛВЩ) 6 і більше, сімейний анамнез раннього виникнення ІХС.

  Основною метою дослідження було оцінити та порівняти довготривалі впливи двох режимів антигіпертензивної терапії на комбіновану кінцеву точку – нелетальний інфаркт міокарда (включаючи безсимптомний інфаркт міокарда) та летальні ускладнення ішемічної хвороби серця (ІХС), – а саме амлодипіном у комбінації з периндоприлом, який додавався у разі необхідності зниження тиску, порівняно з терапією атенололом у комбінації з діуретиком бендрофлуметіазидом, що додавався у разі необхідності зниження тиску.

  У кінці дослідження більшість пацієнтів (78 %, 14974 з 19242) отримували щонайменше два антигіпертензивні засоби і лише 15 % (1401 з 9634) та 9 % (857 з 9608) отримували монотерапію амлодипіном та атенололом відповідно.

  Дослідження було достроково припинено в середньому через 5,5 року спостережень за рішенням Ради з моніторингу даних з безпеки (Data Safety Monitoring Board – DSMB), оскільки спостерігалася значно вища летальність у групі, де застосовувалась терапія на основі атенололу, порівняно з групою з застосування амлодипіну.

  За результатами дослідження відзначалося недостовірне зниження первинної кінцевої точки, що складалася з нелетального інфаркту міокарда (включаючи безсимптомний інфаркт міокарда) та летальних ускладнень ішемічної хвороби серця (ІХС) на 10 % у групі пацієнтів, які застосовували комбінацію амлодипін/периндоприл, порівняно з групою атенолол/бендрофлуметіазид. Однак спостерігалося достовірне зниження всіх показників вторинних кінцевих точок (за винятком летальної та нелетальної серцевої недостатності) у групі пацієнтів, які отримували амлодипін/периндоприл.

  Кінцеві точки:

  Вторинні кінцеві точки

  Зниження відносного ризику

  95 % СІ

  р

  Нелетальний інфаркт міокарда (крім безсимптомного) + летальна ІХС

  13 %

  0,76 – 1,00

  0,0458

  Загальна коронарна кінцева точка

  13 %

  0,79 – 0,96

  0,007

  Коронарні події та втручання

  16 %

  0,78 – 0,90

  <0,0001

  Летальність з усіх причин

  11 %

  0,81 – 0,99

  0,0247

  Серцево-судинна летальність

  24 %

  0,65 – 0,90

  0,0010

  Летальний та нелетальний інсульт

  23 %

  0,66 – 0,89

  0,0003

  Летальна та нелетальна серцева недостатність

  16 %

  0,66 – 1,05

  0,1257

  Фармакокінетика.

  Швидкість та ступінь всмоктування периндоприлу та амлодипіну як монопрепаратів, так і у складі фіксованої комбінації Бі-ПРЕСТАРІУМ® достовірно не відрізняються.

  Периндоприл

  Абсорбція

  Після перорального прийому периндоприл швидко всмоктується, максимальна концентрація у плазмі крові досягається протягом 1 години. Період напіврозпаду периндоприлу у плазмі крові становить 1 годину.

  Периндоприл є проліками. 27 % від загальної кількості прийнятого периндоприлу досягає кровотоку у вигляді активного метаболіту – периндоприлату. Крім активного метаболіту периндоприлату, препарат утворює 5 метаболітів, які є неактивними. Максимальна концентрація периндоприлату у плазмі крові досягається через 3 – 4 години після прийому.

  Прийом їжі зменшує перетворення периндоприлу у периндоприлат, отже, зменшується його біодоступність, тому добову дозу периндоприлу аргініну рекомендується приймати одноразово вранці перед їдою.

  Розподіл

  Відзначається лінійна залежність між дозою периндоприлу та його концентрацією у плазмі крові. Об’єм розподілу незв’язаного периндоприлату становить приблизно 0,2 л/кг. Зв’язування периндоприлату з білками плазми становить 20 %, головним чином з ангіотензинперетворювальним ферментом, але цей показник є дозозалежним.

  Виведення

  Би-Престариум 5/5 мг №30 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Светлана 08.02.2018 Уже два года принимаю этот препарат состояние хорошее врачи не отменяют..кардиограмма не стала хуже
  • Анастасия 13.02.2017 Препарат очень хорошо помогает справляться с моей гипертонической болезнью. Побочных пока не наблюдала
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Би-Престариум 5/5 мг №30 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Би-Престариум 5/5 мг №30 таблетки Характеристики

  Лікарська форма Таблетки 5 мг/5 мг № 30 у контейнерах для таблеток
  Виробник Лабораторії Серв'є Індастрі, Франція
  Вік не рекомендується призначати дітям через відсутність
  Міжнародне найменування Perindopril and amlodipine
  Показання Артеріальна гіпертензія та/або ішемічна хвороба серця
  Протипоказання Підвищена чутливість до периндоприлу (або до будь-яких інших інгібіторів АПФ), до амлодипіну (або до похідних дигідропіридину) або до будь-якої допоміжної речовини; - ангіоневротичний набряк в анамнезі, пов’язаний з попереднім лікуванням інгібіторами АПФ; - уроджений або ідеопатичний ангіоневротичний набряк; - тяжка артеріальна гіпотензія; - шок, включаючи кардіогенний шок; - обструкція виходу з лівого шлуночка (наприклад, стеноз аорти тяжкого ступеня); - серцева недостатність після гострого інфаркту міокарда з нестабільною гемодинамікою; - вагітні або жінки, які планують завагітніти
  Склад периндоприлу аргініну 5 мг (що відповідає 3,395 мг периндоприлу) та амлодипіну бесилату 6,935 мг (що відповідає 5 мг амлодипіну);
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва Бі-Престаріум® 5 МГ/5 МГ
  Упаковка контейнер
  Фармакотерапевтична група лактози моногідрат, магнію стеарат (Е 470В), целюлоза мікрокристалічна (Е 460), кремнію діоксид колоїдний безводний (Е 551).

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги