www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Айлия 40 мг/мл 0.278 мл N1 раствор

  • Купить Айлия 40 мг/мл 0.278 мл N1 раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 061.0095
16065.42 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Айлия 40 мг/мл 0.278 мл N1 раствор

Айлия — лекарственное средство, рекомендованное для терапии влажной (неоваскулярной) возрастной макулодистрофии. Схему лечения определяет врач. Вводится препарат строго в условиях стационара, инъекционно — в стекловидное тело, с предварительной обработкой области инъекции. После введения необходим контроль внутриглазного давления. Запрещено назначение препарата Айлия при известной сверхчувствительности к компонентам средства, инфекциях и воспалительных процессах глазного яблока, для терапии детей, беременных и кормящих. Более подробное описание — в инструкции по использованию.


Купить Айлия 40 мг/мл 0.278 мл №1 раствор в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Айлия 40 мг/мл 0.278 мл N1 раствор Инструкция

a:2:{s:4:"TEXT";s:76039:"

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АЙЛІЯ®

(EYLEA)

Склад:

діюча речовина: aflibercept;

1 мл розчину для ін’єкцій містить 40 мг афліберсепту;

допоміжні речовини: полісорбат 20; натрію фосфат одноосновний, моногідрат; натрію фосфат двоосновний, гептагідрат; натрію хлорид; сахароза; вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: розчин без видимих часток.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовують при розладах судин ока.

Код АТХ S01L A05.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Афліберсепт є рекомбінантним гібридним білком, що складається із частин позаклітинних доменів 1-го та 2-го рецепторів до судинного ендотеліального фактора росту (Vascular Endothelial Growth Factor — VEGF) людини, злитих з Fc-ділянкою людського IgG1.

Афліберсепт виробляється клітинами К1 яєчника китайського хом’ячка за технологією рекомбінантної ДНК.

Афліберсепт діє як розчинний рецептор-пастка, який зв’язує судинний ендотеліальний фактор росту-А (VEGF-А) та плацентарний фактор росту (Placental Growth Factor - PlGF) зі значно вищою спорідненістю, ніж при зв’язуванні з природними рецепторами і, таким чином, може інгібувати зв’язування і активацію цих споріднених VEGF-рецепторів.

Механізм дії. VEGF-A та PlGF є членами VEGF-сімейства ангіогенних факторів, які можуть діяти на ендотеліальні клітини як сильнодіючі мітогенні та хемотакcичні фактори, а також фактори проникності судин. VEGF реалізує свою дію через два тирозинкіназні рецептори VEGFR-1 та VEGFR-2, присутні на поверхні ендотеліальних клітин. PlGF зв’язується лише з VEGFR-1, що також присутній на поверхні лейкоцитів. Надмірна активація цих рецепторів з боку VEGF-A може призвести до патологічної неоваскуляризації та надмірної проникності судин. PlGF може діяти синергічно з VEGF-A у вказаних процесах та сприяти лейкоцитарній інфільтрації і запаленню судин.

Фармакодинамічні ефекти.

Волога вікова макулодистрофія (ВМД).

Волога ВМД характеризується патологічною хоріоїдальною неоваскуляризацією (ХНВ). Просочування крові та рідини, спричинене ХНВ, може спричинити потовщення сітківки або набряк та/або суб-/інтраретинальний крововилив, що призводить до втрати гостроти зору.

У пацієнтів, які отримували лікування препаратом Айлія® (по 1 ін’єкції 1 раз на місяць впродовж 3 місяців поспіль з наступним застосуванням препарату 1 раз на 2 місяці), незабаром після початку терапії спостерігали зниження показників товщини сітківки та зменшення середнього розміру ділянки ХНВ, що відповідає результатам, отриманим для ранібізумабу, при його застосуванні в дозі 0,5 мг 1 раз на місяць.

У дослідженні VIEW1 середнє зниження показників товщини сітківки за даними оптичної когерентної томографії (ОКТ) становило на 52-му тижні 130 мікрон у групі, яка отримувала препарат Айлія® у дозі 2 мг 1 раз на 2 місяці, і 129 мікрон у групі, яка отримувала лікування ранібізумабом у дозі 0,5 мг 1 раз на місяць. У дослідженні VIEW2 на 52-му тижні середні показники зменшення товщини сітківки за даними ОКТ склали, відповідно, 149 і 139 мікрон у групі, яка отримувала лікування препаратом Айлія® (2 мг через місяць), та у групі, яка отримувала ранібізумаб (0,5 мг щомісячно).

Зменшення розміру ділянки ХНВ та товщини сітківки зазвичай зберігалося впродовж другого року досліджень.

Набряк макули, що розвинувся внаслідок тромбозу центральної вени сітківки (ТЦВС) та тромбозу гілки центральної вени сітківки (ТГЦВС).

При ТЦВС та ТГЦВС розвивається ішемія сітківки, що спричиняє вивільнення VEGF, що в свою чергу порушує стійкість тісних зв’язків та сприяє проліферації ендотеліальних клітин. Активація VEGF асоціюється з руйнацією гемато-ретинального бар’єру, а підвищена проникність судин спричиняє набряк сітківки, стимулює ріст ендотеліальних клітин та неоваскуляризацію.

У пацієнтів, які отримували лікування препаратом Айлія® (1 ін’єкція 1 раз на місяць впродовж 6 місяців) спостерігалася стійка, швидка і потужна відповідь за даними морфологічних показників (товщина центральної ділянки сітківки (central retinal thickness - CRT) згідно з результатами ОКТ)). Покращення середніх показників CRT зберігалися до 24-го тижня.

Товщина сітківки за даними ОКТ на 24-му тижні порівняно з вихідними показниками була вторинною кінцевою точкою ефективності в дослідженнях COPERNICUS і GALILEO (ТЦВС) та VIBRANT (ТГЦВС). У трьох дослідженнях відмічено статистично значущі середні зміни CRT за період від вихідного рівня до 24-

Айлия 40 мг/мл 0.278 мл N1 раствор Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Валерий 09.12.2016 Обыскал весь Киев и тут единственное место где есть этот препарат. С нашими то кризисами хотелось бы цену поменьше но...куда денешся
  • Ирина 24.05.2016 хотела купить айлию через аптеку при центре (Черкассы) - было очень дорого нашли через этот сайт, цена порадовала, привезли чек, документы
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Айлия 40 мг/мл 0.278 мл N1 раствор Видеообзор

Айлия 40 мг/мл 0.278 мл N1 раствор Характеристики

Лікарська форма Розчин для ін'єкцій, 40 мг/мл по 0,165 мл у попередньо заповнененому шприці № 1 у блістері; по 0,278 мл у флаконі № 1 з фільтрувальною голкою 18G
Виробник Байєр Фарма АГ (вторинна упаковка, контроль серії, відповідальний за випуск серії для флаконів, контроль серії для попередньо заповнених шприців, контроль серії, контроль якості для флаконів), Німеччина Редженерон Фармасьютікалс, Інк. (виробництво нерозфасованої продукції), США Веттер Фарма-Фертігунг ГмбХ і Ко. КГ (первинна та вторинна упаковка, контроль серії), Німеччина ГП Грензах Продуктіонс ГмбХ (відповідальний за випуск серії, вторинна упаковка: для попередньо заповнених шприців), Німеччина
Вік не призначати дітям
Міжнародне найменування Aflibercept
Показання Препарат Айлія® показаний дорослим пацієнтам для лікування: · неоваскулярної (вологої) вікової макулодистрофії (ВМД) (див. розділ «Фармакодинаміка»); · порушень зору через набряк макули, що розвинувся внаслідок тромбозу вен сітківки (тромбозу гілки центральної вени сітківки (ТГЦВС) або тромбозу центральної вени сітківки (ТЦВС)) (див. розділ «Фармакодинаміка»); · порушень зору внаслідок діабетичного набряку макули (ДНМ) (див. розділ «Фармакодинаміка»); · порушень зору внаслідок міопічної хоріоїдальної неоваскуляризації (мХНВ) (див. розділ «Фармакодинаміка»).
Протипоказання Підвищена чутливість до діючої речовини афліберсепту або до будь-якої з допоміжних речовин. - Активна або підозрювана окулярна чи періокулярна інфекція. - Активне тяжке запалення інтраокулярних структур.
Склад діюча речовина: aflibercept; 1 мл розчину для ін’єкцій містить 40 мг афліберсепту; допоміжні речовини: полісорбат 20; натрію фосфат одноосновний, моногідрат; натрію фосфат двоосновний, гептагідрат; натрію хлорид; сахароза; вода для ін’єкцій.
Термін придатності 2 роки
Українська назва АЙЛІЯ
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Засоби, які застосовують при розладах судин ока.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
С этим товаром покупают