Войдите в личный кабинет
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Аторвастерол 40 мг N30 таблетки

Код товара:Код:  321.0045
В наличии
365,41грн
Цена и наличие актуальны на 03-07-2020 14:11
Продавец товара: Аптека24

До 31.07 доставка заказов на сумму от 200 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Основные физико-химические свойства
Форма выпускаТаблетки
Классификация товараЛС общий режим
Кол-во в упаковке30
ПроизводительФармацевтичний завод "Польфарма" С.А. (виробництво, первинне та вторинне пакування; відповідальний за випуск серії), Польща БАЛКАНФАРМА-ДУПНИЦЯ АТ (виробництво, первинне та вторинне пакування; відповідальний за випуск серії), Болгарія Актавіс АТ (виробництво, первинне та вторинне пакування), Ісландія Фармацевтично-хімічна Індустрія Здравлє АТ (виробництво, первинне та вторинне пакування), Сербія

Характеристики Аторвастерол 40 мг N30 таблетки

Рецептурный отпускТолько с рецептом
Термін придатності2 роки
Придатний до01.02.2021
Упаковкаблістер
АТС-КлассификацияC10A A05
Міжнародне найменуванняAtorvastatin
Действующее веществоаторвастатин
Фармакотерапевтична групаПрепарати, що знижують рівень холестерину і тригліцеридів у сироватці крові. Інгібітори ГМГ-КоА-редуктази
Лікарська формаТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 40 мг № 30 (10х3) у блістерах
Дозировка40 мг
ВікВід 10 років.
Код Морион138887
Українська назваАТОРВАСТЕРОЛ
Складдіюча речовина: atorvastatin; 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 10,36, 20,72 або 41,44 мг аторвастатину кальцію, що відповідає 10, 20 або 40 мг аторвастатину відповідно; допоміжні речовини: маніт (Е 421), целюлоза мікрокристалічна, кальцію карбонат, повідон, натрію кроскармелоза, натрію лаурилсульфат, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), макрогол 6000, тальк.
ПоказанняЗапобігання серцево-судинним захворюванням Дорослим пацієнтам без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з кількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як вік понад 65 років, тютюнопаління, артеріальна гіпертензія, низький рівень ЛПВЩ або наявність ранньої ішемічної хвороби серця у сімейному анамнезі, аторвастатин показаний для: -зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; -зменшення ризику виникнення інсульту; -зменшення ризику виникнення необхідності процедур реваскуляризації та ризику стенокардії. Пацієнтам із цукровим діабетом ІІ типу, без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з кількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як ретинопатія, альбумінурія, тютюнопаління або артеріальна гіпертензія, аторвастатин показаний для: -зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; -зменшення ризику виникнення інсульту. Пацієнтам з клінічно вираженою ішемічною хворобою серця аторвастатин показаний для: -зменшення ризику виникнення нелетального інфаркту міокарда; -зменшення ризику виникнення летального та нелетального інсульту; -зменшення ризику виникнення необхідності процедур реваскуляризації; -зменшення ризику виникнення необхідності госпіталізації у зв?язку із застійною серцевою недостатністю; -зменшення ризику виникнення стенокардії. Гіперліпідемія -Як доповнення до дієти, для зменшення підвищених рівнів загального холестерину, холестерину ЛПНЩ, аполіпопротеїну В та тригліцеридів, а також для підвищення рівня холестерину ЛПВЩ у пацієнтів з первинною гіперхолестеринемією (гетерозиготною сімейною і несімейною) та змішаною дисліпідемією (типи IIa та IIb за класифікацією Фредріксона). -Як доповнення до дієти для лікування пацієнтів з підвищеними рівнями тригліцеридів у сироватці крові (тип IV за класифікацією Фредріксона). -Для лікування пацієнтів з первинною дисбеталіпопротеїнемією (тип III за класифікацією Фредріксона) у випадках, коли дотримання дієти є недостатньо ефективним. -Для зменшення загального холестерину та холестерину ЛПНЩ у пацієнтів з гомозиготною сімейною гіперхолестеринемією як доповнення до інших гіполіпідемічних методів лікування (наприклад аферез ЛПНЩ) або чк основне лікування, якщо такі методи лікування недоступні. -Як доповнення до дієти для зменшення рівнів загального холестерину, холестерину ЛПНЩ і аполіпопротеїну В у хлопчиків та дівчат після початку менструацій віком від 10 до 17 років з гетерозиготною сімейною гіперхолестеринемією, якщо після відповідної дієтотерапії результати аналізів такі: a) холестерин ЛПНЩ залишається ? 190 мг/дл або б) холестерин ЛПНЩ ? 160 мг/дл та: · у сімейному анамнезі наявні ранні серцево-судинні захворювання або · два або більше інших факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань присутні у пацієнта дитячого віку.
ПротипоказанняАктивне захворювання печінки, що може включати стійке підвищення рівнів печінкових трансаміназ невідомої етіології. - Гіперчутливість до будь-якого з компонентів цього лікарського засобу.

Инструкция Аторвастерол 40 мг N30 таблетки

Описание Аторвастерол 40 мг N30 таблетки

Аторвастерол 40 мг №30 имеет форму отпуска в таблетированном виде, каждая из которых содержащая 40 мг аторвастатина. Как и прочие аналоги с идентичным составом, Аторвастерол является гиполипидемическим средством, применение которого результативно у больных с повышенным уровнем холестерина и триглицеридов в плазме крови различной этиологии. Действие аторвастатина выражается в подавлении активности фермента, отвечающего за скорость выработки ХС в печени. Подробное описание фармакодинамики препарата можно найти в соответствующем разделе официальной инструкции к таблеткам Аторвастерол.Краткая инструкция Аторвастерол


Поскольку действие лекарства напрямую связано с печеночной активностью, медикаментозный препарат с осторожностью назначается для проведения терапии лицам с тяжелыми патологиями и нарушениями функций печени. Практически не влияет на почечную систему, клиренс осуществляется через желчь. Не рекомендован медпрепарат для лечения женщин в периоды вынашивания и кормления малыша грудным молоком из-за высокого риска негативных последствий для здоровья и развития ребенка. По той же причине женщинам не стоит планировать беременность до полного окончания курса медикаментозной терапии.


Пациентам подросткового возраста, при наличии некоторых состояний, не назначают данный медикамент:


  • отягощенной наследственности;

  • высоких показателей холестерина в крови;

  • при отсутствии положительной динамики от диетического питания, препарат назначается в постменархиальном периоде. Особенно, если существует риск возникновения сердечно-сосудистых заболеваний.


Вне зависимости от возраста и общего состояния пациента, дозировка лекарственного вещества определяется общим уровнем ХС. Назначение таблеток целесообразно при неэффективности специального режима питания, невозможности снижения массы тела посредством лечебных физических упражнений и других гиполипидемических средств.


Где и как купить Аторвастерол


Несмотря на цену, которая в 2 раза превышает стоимость аналогичного средства Етсет, производимого в Украине, некоторые жители Киева, Запорожья, Черкасс, Винницы и других городов страны, предпочитают именно Аторвастерол. Покупатели пишут в своих отзывах об отсутствии побочных проявлений и положительном результате лечения препаратом Аторвастерол, оправдывая дороговизну средства его высоким качеством, не сравнимым с дешевой отечественной продукцией. Чтобы купить таблетки Аторвастерол, достаточно оставить заявку на нашем сайте и выбрать подходящее для доставки аптечное отделение или пункт.

Также вас могут заинтересовать
Аторис 20 мг №30 таблетки
228,91грн
В наличии
Аторис 20 мг №90 таблетки
603,41грн
В наличии
Этсет 20 мг №28 таблетки
113,2грн
В наличии
Этсет 10 мг №84 таблетки
221,3грн
В наличии
Этсет 20 мг N84 таблетки
280,8грн
В наличии
Этсет 40 мг №28 таблетки
163,1грн
В наличии
Этсет 80 мг N28 таблетки
287,8грн
В наличии