Бесплатная доставка при заказе от 300 грнБесплатная доставка при заказе от 300 грн
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Аторвастатин-Тева 20 мг N90 таблетки

Код товара:Код:  2696006
Нет в наличии
Цена и наличие актуальны на 
Продавец товара: Аптека24

До 31.08 доставка заказов на сумму от 300 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Гарантия

Весь товар сертифицирован. Подробнее

Хранение лекарственных средств соответствует оптимальному температурному режиму и «холодовой цепи» для термолабильных препаратов

Продавец гарантирует упаковку заказанного товара, которая обеспечивает его целостность и сохранность надлежащего качества и товарного вида

Условия возврата
Товары надлежащего качества обмену и возврату не подлежат. Товары НЕнадлежащего качества можно вернуть в течение 14 дней. Подробнее
Основные характеристики
Форма выпускаТаблетки
Классификация товараЛС общий режим
ПроизводительTева Фарма С.Л.У.
Кол-во в упаковке90

Характеристики Аторвастатин-Тева 20 мг N90 таблетки

Действующее веществоаторвастатин
Маркетинговое названиеАторвастатин-тева
Рецептурный отпускТолько с рецептом
Термін придатності2 роки.
АТС-КлассификацияC10A A05
Міжнародне найменуванняAtorvastatin
Дозировка20 мг
Фармакотерапевтична групаПрепарати, що знижують рівень холестерину і тригліцеридів у сироватці крові. Інгібітори ГМГ-КоА-редуктази.
УпаковкаТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг або по 20 мг: по 10 таблеток у блістері, по 3 або 6, або 9 блістерів у коробці. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 40 мг або по 80 мг: по 10 таблеток у блістері, по 3 або 9 блістерів у коробці.
ПоказанняЗапобігання серцево-судинним захворюванням Дорослим пацієнтам без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з декількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як вік, тютюнопаління, артеріальна гіпертензія, низький рівень ЛПВЩ або наявність ранньої ішемічної хвороби серця у сімейному анамнезі, аторвастатин показаний для: зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; зменшення ризику виникнення інсульту; зменшення ризику виникнення необхідності у проведенні процедур реваскуляризації та стенокардії. Пацієнтам з цукровим діабетом ІІ типу без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з кількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як ретинопатія, альбумінурія, тютюнопаління або артеріальна гіпертензія, препарат Аторвастатин-Тева показаний для: зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; зменшення ризику виникнення інсульту. Пацієнтам з клінічно вираженою ішемічною хворобою серця Аторвастатин-Тева показаний для: зменшення ризику виникнення нелетального інфаркту міокарда; зменшення ризику виникнення летального та нелетального інсульту; зменшення ризику виникнення необхідності у проведенні процедур реваскуляризації; зменшення ризику необхідності у проведенні госпіталізації у зв’язку із застійною серцевою недостатністю; зменшення ризику виникнення стенокардії. Гіперліпідемія Як доповнення до дієти, щоб зменшити підвищені рівні загального холестерину, холестерину ЛПНЩ, аполіпопротеїну В та тригліцеридів, а також для підвищення рівня холестерину ЛПВЩ у пацієнтів з первинною гіперхолестеринемією (гетерозиготною сімейною та несімейною) та змішаною дисліпідемією (типи IIa та IIb за класифікацією Фредріксона). Як доповнення до дієти для лікування пацієнтів з підвищеними рівнями тригліцеридів у сироватці крові (тип IV за класифікацією Фредріксона). Для лікування пацієнтів з первинною дисбеталіпопротеїнемією (тип III за класифікацією Фредріксона) у випадках, коли дотримання дієти є недостатньо ефективним. Для зменшення рівня загального холестерину та холестерину ЛПНЩ у пацієнтів з гомозиготною сімейною гіперхолестеринемією як доповнення до інших гіполіпідемічних методів лікування (наприклад аферез ЛПНЩ) або якщо такі методи лікування недоступні. Як доповнення до дієти для зменшення рівнів загального холестерину, холестерину ЛПНЩ і аполіпопротеїну В у хлопчиків та дівчат (у постменархіальний період) віком від 10 до 17 років з гетерозиготною сімейною гіперхолестеринемією, якщо після відповідної дієтотерапії результати аналізів такі: a) холестерин ЛПНЩ залишається ³ 190 мг/дл або б) холестерин ЛПНЩ ³ 160 мг/дл та: у сімейному анамнезі наявні ранні серцево-судинні захворювання або два або більше інших факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань присутні у пацієнта дитячого віку.
ПротипоказанняГіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату. Активне захворювання печінки або стійке підвищення рівнів печінкових трансаміназ невідомої етіології, що втричі перевищує норму. Вагітність та період годування груддю. Протипоказано жінкам репродуктивного віку, які не застосовують контрацептиви.
Складдіюча речовина: аторвастатин; 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 10 мг або 20 мг, або 40 мг, або 80 мг аторвастатину (у вигляді аторвастатину кальцію); допоміжні речовини: ядро: целюлоза мікрокристалічна, натрію карбонат безводний, мальтоза, натрію кроскармелоза, магнію стеарат; оболонка: гіпромелоза (E 464), гідроксипропілцелюлоза, триетилцитрат (E 1505), полісорбат 80, титану діоксид (E 171).
Код Морион412495

Описание Аторвастатин-Тева 20 мг N90 таблетки

Таблетки Аторвастин компании Тева предназначены для лечения таких болезней, как:

  • первичная гиперхолестеринемия при неэффективности диетотерапии

  • комбинированная гиперхолестеринемия 

  • гипертриглицеридемия, 

  • гетерозиготная семейная гиперхолестеринемия

  • гомозиготная семейная гиперхолестеринемия при неэффективности диетотерапии.

Цена Аторвастатин-Тева 20мг №90 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Аторвастатин-Тева 20мг №90 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Оставить отзыв

Поставьте оценку

Видеообзор Аторвастатин-Тева 20 мг N90 таблетки

preview
Также вас могут заинтересовать