www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Атоксил пакеты 2 г №20 порошок

Loading...
    Купить Атоксил пакеты 2 г №20 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Атоксил пакеты 2 г №20 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Атоксил пакеты 2 г №20 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
181.8 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Атоксил пакеты 2 г №20 порошок

Порошок Атоксил 2 г №20 - сорбент нового поколения. Спектр его действия довольно широк. Он имеется во многих домашних аптечках. Чаще всего упоминается применение Атоксил при лечении острых кишечных заболеваний. Эффективность препарата при данных показаниях доказана неоднократно и не требует дополнительных подтверждений. Его целесообразность применения подтверждают множественные отзывы Атоксил. Они есть как в специальных изданиях, так и на форумах. На нашем реурсе они также доступны. В предложении Аптеки 24 цена Атоксил выгодна, как и на остальные лекарства. Отечественное производство обеспечивает постоянное присутствие этого средства во всех аптеках, а также гарантирует нормальную стоимость Атоксил. Пациенты наряду с отзывами об эффективности отмечают доступность препарата.

Причин, чтобы купить Атоксил много. Лечение различных отравлений, аллергических заболеваний, гепатитов далеко не полный перечень показаний для его использования. Подробнее раскрывает сферу его воздействия описание Атоксил. Эффект препарата обусловлен особенностью механизма его влияния. Порошок собирает на своей поверхности токсические вещества, а затем «выносит» их из организма. Форма выпуска Атоксил в пакетиках  хороша тем, что сразу позволяет использовать необходимую дозу. Удобно взять с собой несколько пакетиков. Такой препарат незаменим в поездках. Быстро и эфективно поможет устранить неприятные моменты.

Инструкция Атоксил прилагается к порошку. Ознакомиться с ней необходимо и полезно. При всех положительных качествах средство имеет противопоказания. В таких случаях лучше принять аналоги Атоксил. Не занимайтесь самолечением, в вопросе здоровья разумно довериться совету специалиста. Статистика сайта аптека 24 свидетельствует о частоте заказов Атоксил в Киеве. Он востребован в любое время года. Важно соблюдать требование не принимать во внутрь порошок в неразведенном виде. Производитель Атоксил в Украине предупреждает об этом в инструкции.

Атоксил пакеты 2 г №20 порошок Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

АТОКСІЛ

(ATOXIL)

Склад:

діюча речовина:

− 1 флакон містить 10,0 г кремнію діоксиду (високодисперсного);

− 1 пакет-саше містить 2,0 г кремнію діоксиду (високодисперсного).

 

Лікарська форма. Порошок.

Основні фізико-хімічні властивості: легкий аморфний порошок білого кольору без смаку та запаху.

 

Фармакотерапевтична група. Ентеросорбенти. Код АТХ А07В С.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Атоксіл – ентеросорбент з вираженими сорбційними властивостями, проявляє дезінтоксикаційну, протимікробну та ранозагоювальну дію. Адсорбує з травного тракту і виводить з організму ендогенні та екзогенні токсичні речовини різного походження, у тому числі харчові та бактеріальні алергени, мікробні ендотоксини та інші отруйні речовини, токсичні продукти, що утворюються у процесі гниття білків у кишечнику.

Сприяє транспортуванню з внутрішнього середовища організму (кров, лімфа, інтерстицій) у травний тракт за рахунок концентраційних та осмотичних градієнтів різних токсичних продуктів, у тому числі середніх молекул, олігопептидів, амінів та інших речовин з подальшим виведенням з організму.

Фармакокінетика.

Препарат практично не всмоктується з кишечнику.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Гострі кишкові захворювання, що супроводжуються діарейним синдромом (сальмонельоз, харчові токсикоінфекції); у комплексній терапії вірусних гепатитів А і В.

Зовнішньо – лікування гнійних ран, трофічних виразок та опіків.

 

Протипоказання.

−    Підвищена чутливість до кремнію діоксиду;

−    виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення;

−    виразки та ерозії кишечнику;

−    непрохідність кишечнику.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні Атоксілу з ацетилсаліциловою кислотою посилювалися процеси дезагрегації тромбоцитів.

У комплексній терапії з нікотиновою кислотою і симвастатином Атоксіл проявляє синергічну дію – сприяє зниженню рівня атерогенних фракцій ліпідного спектра крові і підвищенню рівня холестерину ліпопротеїнів високої щільності.

Застосування Атоксілу при інтракорпоральній сорбційній детоксикації у поєднанні зі стандартними розчинами антисептиків (фурацилін, біфуран, трифуран, хлоргексидину біглюконат) підвищує ефективність лікування гнійно-запальних захворювань.

 

Особливості застосування.

Забороняється вживання  сухого порошку перорально.

Атоксіл при застосуванні його у комплексній терапії слід приймати за 1 годину до прийому інших пероральних лікарських засобів через їх можливу абсорбцію і відповідно − зниження ефективності.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У зв’язку з відсутністю даних про застосування Атоксілу у період вагітності або годування груддю застосування препарату не рекомендується.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

 

Спосіб застосування та дози.

Атоксіл приймати у вигляді суспензії для внутрішнього застосування. Вміст 1-2 пакетів-саше (2-4 г) ретельно розмішувати у 50-100 мл (¼-½ склянки) нейтральної негазованої або охолодженої кип’яченої води до утворення однорідної суспензії.

Флакон з порошком відкрити, додати нейтральну негазовану або охолоджену кип’ячену воду до мітки 250 мл, перемішати до утворення однорідної суспензії.

Добова доза для дорослих і дітей віком від 7 років становить 12 г, при необхідності добову дозу можна збільшити до 24 г; для дітей від 1 до 7 років добова доза становить 150-200 мг на 1 кг маси тіла. Добову дозу розподіляти на 3-4 прийоми. Максимальна разова доза не повинна перевищувати половини добової дози.

Приготовану водну суспензію препарату приймати внутрішньо за 1 годину до їди або прийому лікарських засобів.

При гострих кишкових захворюваннях дорослим і дітям віком від 7 років лікування доцільно розпочинати з максимальної разової дози − 7 г, препарат приймати 2-3 рази на добу. Якщо хворий не може приймати ентеросорбент самостійно, суспензію Атоксілу слід вводити у шлунок через зонд.

При гострих кишкових захворюваннях курс лікування становить 3-5 днів. У тяжких випадках термін лікування може бути продовжений до 10-15 днів.

Курс лікування вірусних гепатитів залежить від тяжкості перебігу захворювання і становить 7-10 днів.

Зовнішнє застосування. Після очищення рани наносити порошок шаром 3-5 мм та закривати сухою асептичною пов’язкою. Перев’язки робити через добу до очищення рани.

 

Діти. Препарат не призначати дітям у віці до 1 року.

 

Передозування.

Про випадки передозування повідомлень не було.

 

Побічні реакції.

Препарат зазвичай добре переноситься. У поодиноких випадках можливе виникнення запору.

 

Термін придатності.

3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.

Готову суспензію зберігати у щільно закритому флаконі, при температурі від 2 °С до 8 °С, не більше 32 годин.

 

Упаковка.

По 10,0 г порошку у флаконі, по 1 флакону в пачці з картону.

По 2,0 г порошку у пакеті-саше, по 20 пакетів-саше в пачці з картону.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

 

Виробник.

ТОВ «Орісіл-Фарм».

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна, 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Заводська, 1Б. 


Атоксил пакеты 2 г №20 порошок Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Юля 03.07.2015 Чудо-порошок Атоксил ,очень быстро помогает! Мне хватило трех пакетиков, при отравление.Теперь всегда лежит в моей аптечке!
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Атоксил пакеты 2 г №20 порошок Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Атоксил пакеты 2 г №20 порошок Характеристики

Лікарська форма Порошок по 10 г у флаконах № 1, по 2 г у пакетах-саше № 20
Виробник ТОВ "Орісіл - Фарм", Україна
Вік від 1 року
Міжнародне найменування -
Показання Гострі кишкові захворювання, що супроводжуються діарейним синдромом (сальмонельоз, харчові токсикоінфекції); у комплексній терапії вірусних гепатитів А і В. Зовнішньо – лікування гнійних ран, трофічних виразок та опіків.
Протипоказання ? Підвищена чутливість до кремнію діоксиду; ? виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення; ? виразки та ерозії кишечнику; ? непрохідність кишечнику.
Склад діюча речовина: ? 1 флакон містить 10,0 г кремнію діоксиду (високодисперсного); ? 1 пакет-саше містить 2,0 г кремнію діоксиду (високодисперсного).
Термін придатності 3 роки
Українська назва АТОКСІЛ
Упаковка пакет-саше
Фармакотерапевтична група Ентеросорбенти.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги