Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Атма 50 мл капли

  Loading...
   Купить Атма 50 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Атма 50 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Атма 50 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  329,20 грн
  Есть в наличии
  Другие товарные предложения
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Атма 50 мл капли

  Показания

  Острый и хронический бронхит, в том числе с обструктивным синдромом. В комплексной терапии бронхиальной астмы. 

  Противопоказания

  Повышенная чувствительность к любой действующей или вспомогательного вещества препарата.


  Цена Атма 50 мл капли актуальна при заказе на сайте. Купить Атма 50 мл капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

  Атма 50 мл капли Инструкция

  І Н С Т Р У К Ц І Я

  для медичного застосування препарату

  АТМА

  Склад лікарського засобу:

  діюча речовина: 100 мл містить: Sambucus nigra D1 10 мл, Natrium sulfuricum D6 10 мл, Dulcamara D6  10 мл, Arsenicum album D12 10 мл, Tartarus emeticus D12 10 мл;

  допоміжні речовини: етанол 43 % (м/м), вода очищена.

  1 мл розчину містить 25 крапель.

   

  Лікарська форма. Краплі оральні.

  Прозорий, від ледь жовтуватого до зеленувато-жовтого кольору розчин без специфічного запаху.

   

  Назва і місцезнаходження виробника. 

  Ріхард Біттнер АГ,

  Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

   

  Фармакотерапевтична група.

  Комплексний гомеопатичний засіб.

  Препарат має системну лікувальну дію, зумовлену поєднанням та взаємним підсиленням активних компонентів. Чинить бронхолітичну, муколітичну, протизапальну, імуномодулюючу та  протиалергічну дію.

  Препарат усуває спазм та зменшує реактивність бронхів, зменшує задишку, дозволяє скоротити частоту та інтенсивність нападів задишки. Покращує кількісні (об’єм продукування) та якісні (фізико-хімічні) характеристики мокротиння, сприяє розрідженню та ефективнішому відходженню густого слизу. Відновлює роботу миготливого епітелію бронхів.

  Протизапальна дія препарату запобігає ураженню бронхів та легенів вільними радикалами та протеазами, захищає легеневий кровообіг від дії медіаторів запалення.

  Зменшує запальну інфільтрацію та набряк слизової оболонки, запобігає склеротичним змінам у бронхах та легенях. Покращує системний імунітет, нормалізує функціональний стан клітинної ланки та показники гуморального імунітету (рівень IgE та ЦІК), а також зменшує антигенну стимуляцію. Сприяє стабілізації мембран опасистих клітин, зменшує еозинофілію.

  Препарат підвищує ефективність комплексного лікування бронхіальної астми. Підсилює бронхолітичну дію інгаляційних кортикостероїдів та β2-агоністів, дозволяє скоротити прийом або дози препаратів базової терапії. При лікуванні бронхіту, у тому числі обструктивного, препарат зменшує бронхообструктивний синдром, покращує динаміку клінічних (у тому числі аускультативних симптомів, показників функції зовнішнього дихання, дані пікфлоуметрії) та суб`єктивних проявів. При лікуванні хронічного бронхіту, у тому числі кашлю курця,  препарат полегшує відкашлювання, покращує дихання, загальний стан та якість життя, запобігає розвитку незворотних змін у бронхах та легенях. Забезпечує   усунення     астенічного    симптомокомплексу    гіпоксичного    та інфекційного ґенезу. Стимулює індивідуальні компенсаторні можливості організму, підвищує неспецифічну реактивність організму до інфекцій. Покращує психометричні параметри якості життя хворих.

   

  Показання для застосування. Кашель інфекційного, алергічного або змішаного походження. Гострий та хронічний бронхіт, у тому числі з обструктивним  синдромом. У комплексній терапії бронхіальної астми.  Кашель курця.

   

  Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

   

  Належні заходи безпеки при застосуванні.

  На початку лікування можливе короткочасне незначне посилення симптомів захворювання, що свідчить про дію препарату, ефективне дренування бронхів та очищення їх від слизу, що накопичився. Це є сприятливою ознакою та не потребує відміни або корекції дози препарату.

  Оскільки Атмаâ містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату.

  Оскільки Атмаâ містить приблизно 0,40 г/мл спирту, його не слід застосовувати пацієнтам з алкогольною залежністю.

   

  Особливі застереження.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Інформація щодо будь-якого ризику від застосування препарату у період вагітності або годування груддю до цього часу не зареєстрована. Препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю лише у випадках, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами.

   

  Діти. Препарат призначають дітям від народження.

   

  Спосіб застосування та дози.

  Дорослі та діти віком від 12 років: по 10 крапель препарату у чистому вигляді або розведених в 1 столовій ложці води;

  діти віком до 12 років: по 2-7 крапель препарату, розведених в 1 столовій ложці води;

  діти віком до 1  року: 1 крапля препарату, розведена в 1 чайній ложці води або молока.

  Приймати 3 рази на добу.

  На початку лікування та при загостренні захворювання з метою прискорення одужання рекомендується приймати препарат кожні півгодини-годину до 8 разів на добу до покращання стану, але не більше 3-х діб, після чого застосовувати 3 рази на добу.

  Для досягнення максимального ефекту АтмуÒ рекомендується застосовувати у проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до або через 1 годину після їди),  потримавши препарат деякий час у роті перед проковтуванням.

  Курс лікування.

  Гострий бронхіт – 2-4 тижні.

  Хронічний необструктивний бронхіт – 4 тижні, профілактичний курс – 2-3 тижні 2 рази на рік.

  Хронічний обструктивний бронхіт, бронхіальна астма, кашель курця – 2-3 місяці, профілактичний курс – 1,5-2 місяці 2-3 рази на рік.

   

  Передозування. Випадки передозування невідомі. 

   

  Побічні ефекти. У виняткових випадках в осіб із гіперчутливістю на будь-який компонент препарату можливе виникнення алергічних реакцій.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Клінічно значущої взаємодії з іншими фармакологічними засобами не встановлено. Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

   

  Термін придатності. 5 років.

  Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

   

  Умови зберігання.

  Лікарський засіб зберігати у щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

   

  Упаковка.

  По 20 або 50, або 100 мл у флаконах-крапельницях із темного скла, у картонній упаковці.

   

  Категорія відпуску. Без рецепта.


  Атма 50 мл капли Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Василий 01.02.2013 Спасибо огромное изготовителям Атмы, прекрасное средство. У меня астматический бронхит, периодически бывают приступы.Пока спасаюсь Атмой. Узнал , благодаря рекламе.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Атма 50 мл капли Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Атма 50 мл капли Характеристики

  Лікарська форма Краплі оральні по 20 мл, 50 мл, 100 мл у флаконах-крапельницях № 1
  Виробник Ріхард Біттнер АГ, Австрія
  Вік дітям від народження.
  Показання Кашель інфекційного, алергічного або змішаного походження. Гострий та хронічний бронхіт, у тому числі з обструктивним синдромом. У комплексній терапії бронхіальної астми. Кашель курця.
  Протипоказання Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.
  Склад діюча речовина: 100 мл містить: Sambucus nigra D1 10 мл, Natrium sulfuricum D6 10 мл, Dulcamara D6 10 мл, Arsenicum album D12 10 мл, Tartarus emeticus D12 10 мл; допоміжні речовини: етанол 43 % (м/м), вода очищена. 1 мл розчину містить 25 крапель.
  Термін придатності 5 років
  Українська назва АТМА
  Упаковка флакон
  Фармакотерапевтична група Комплексний гомеопатичний засіб.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги