www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Атаканд 8 мг N28 таблетки

  • Купить Атаканд 8 мг N28 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Атаканд 8 мг N28 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Атаканд 8 мг N28 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Атаканд 8 мг N28 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Атаканд 8 мг N28 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 173.0035
378.85 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Атаканд 8 мг N28 таблетки

Препарат Атаканд 8 мг №28 принадлежит к группе антагонистов антгиотензина 2. Является антигипертензивным средством. Таблетки Атаканд содержат в своем составе кандесартан цилексетил. Применение препарата Атаканд назначают для терапии гипертензии у взрослых. Кроме того, средство отлично подходит для лечения пациентов, которые имеют сердечную недостаточность или нарушения функций левого желудочка.

Краткая инструкция на Атаканд

Согласно инструкции Атаканда, начальная, а также поддерживающая доза лекарства, составляет 8 мг в сутки. Максимально допустимая доза для человека составляет 32 мг в день. В большинстве случаев эффект от терапии достигается на протяжении 4 недель. В описании к препарату Атаканд также указано, что препарат можно принимать самостоятельно, а также совместно с иными антигипертензивными средствами. На протяжении всего курса лечения возможна коррекция дозировки в зависимости от артериального давления. Таблетки Атаканд нужно принимать по одной штуке раз в сутки. На эффективность средства не влияет прием пищи.

Отзывы на Атаканд

В отзывах о препарате Атаканд можно найти только положительные высказывания. Люди отмечают высокую эффективность средства. Пользователи указывают на рекомендации врачей по выбору этого лекарства. Кроме того, многие пишут, что Атаканд является более эффективным средством, чем его аналоги. Терапевтический эффект от приема таблеток Атаканд достигается значительно быстрее, чем от других препаратов. Препарат Атаканд производится фирмой АстраЗенека в Германии и Швеции. Но средство успешно поставляется в Украину, и Вы можете свободно его приобрести.

Цена Таблетки Атаканд 8 мг №28 актуальна при заказе на сайте. Купить Таблетки Атаканд 8 мг №28 в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Атаканд 8 мг N28 таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату 
АТАКАНД
(ATACAND®)

 

 

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить кандесартану цилексетилу 8 мг або  16 мг, або 32 мг;

допоміжні речовини: кальцію кармелоза (кальцію карбоксиметилцелюлоза), гідроксипропілцелюлоза, заліза діоксид червоно-коричневий (Е 172), лактози моногідрат, магнію стеарат, крохмаль кукурудзяний, поліетиленгліколь 8000.

 

Лікарська форма.  Таблетки.

 

Фармакотерапевтична група. Антагоністи  рецепторів ангіотензину  ІІ.

Код АТС С09С А06.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування есенціальної гіпертензії у дорослих.

Лікування дорослих пацієнтів із серцевою недостатністю та порушенням систолічної функції лівого шлуночка (фракція викиду лівого шлуночка ≤ 40 %) як додаткова терапія до інгібіторів ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ) або у випадках непереносимості інгібіторів АПФ.

 

Протипоказання.

Гіперчутливість до кандесартану цилексетилу або до будь-якої з допоміжних речовин.

Тяжка печінкова недостатність та/або холестаз.

 

Спосіб застосування та дози.

Дозування при артеріальній гіпертензії.

Рекомендована початкова доза та звичайна підтримуюча доза Атаканду становить 8 мг

1  раз на добу. У більшості випадків антигіпертензивний ефект досягається протягом

4 тижнів. У деяких пацієнтів з недостатнім контролем артеріального тиску дозу можна збільшити до 16 мг 1 раз на добу та максимум до 32 мг 1 раз на добу. Терапія вимагає корекції  відповідно до реакції артеріального тиску.

Атаканд також можна застосовувати разом з іншими антигіпертензивними засобами. Показано, що додавання гідрохлортіазиду забезпечує додатковий антигіпертензивний ефект з різними дозами Атаканду.

 

 

 

Застосування пацієнтам літнього віку.

Початкова корекція дози при застосуванні пацієнтам літнього віку не є необхідною.

Застосування  пацієнтам зі зменшенням внутрішньосудинного об’єму циркулюючої рідини.

Застосування початкової дози 4 мг може розглядатись у пацієнтів з ризиком розвитку артеріальної гіпотензії, таких як пацієнти з можливою дегідратацією.

Застосування при недостатності ниркової функції.

Початковою дозою  пацієнтам з нирковою недостатністю, включаючи пацієнтів на гемодіалізі, є 4 мг. Дозу слід підбирати  відповідно до реакції на лікування. Досвід застосування препарату  пацієнтам з дуже тяжкою або термінальною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну < 15 мл/хв) обмежений.

Застосування при недостатності печінкової функції.

У пацієнтів з легкою та помірною печінковою недостатністю рекомендується початкова доза 4 мг 1 раз на добу. Дозу можна коригувати відповідно до реакції на лікування. Атаканд протипоказаний пацієнтам з важкою печінковою недостатністю та/або холестазом.

Застосування  чорношкірим пацієнтам.

Антигіпертензивний ефект кандесартану є менш вираженим у темношкірих пацієнтів, ніж у пацієнтів, які належать до інших рас. Отже, потреба у збільшенні дози Атаканду та супутній терапії для контролю артеріального тиску може частіше виникати у темношкірих пацієнтів, ніж у представників інших рас.

Дозування при серцевій недостатності.

Звичайна рекомендована початкова доза Атаканду становить 4 мг 1 раз на добу. Збільшення до цільової дози 32 мг 1 раз на добу (максимальна доза) або найвищої переносимої дози відбувається за рахунок подвоєння дози з проміжками не менше

2-х тижнів. Обстеження пацієнтів із серцевою недостатністю завжди має включати оцінювання функції нирок, у тому числі моніторинг креатиніну та калію сироватки крові.

Атаканд можна застосовувати разом з іншим лікуванням з приводу серцевої недостатності, включаючи інгібітори АПФ, бета-блокатори, діуретики та дигіталіс або комбінацію цих лікарських засобів. Комбінація інгібіторів АПФ, калійзберігаючих діуретиків (наприклад спіронолактону) та Атаканду не рекомендується і її слід застосовувати тільки після ретельного оцінювання потенційних переваг та ризиків.

Особливі категорії пацієнтів.

Початкова корекція дози не є необхідною при застосуванні  пацієнтам літнього віку або пацієнтам з внутрішньосудинною дегідратацією або нирковою недостатністю, або легкою чи помірною печінковою недостатністю.

Застосування  дітям та підліткам

Безпека та ефективність застосування Атаканду дітям  при лікуванні гіпертензії та серцевої недостатності не встановлені.

Спосіб застосування

Приймати внутрішньо.

Атаканд слід приймати 1 раз на добу незалежно від прийому їжі.

Прийом  їжі не впливає на біодоступність кандесартану.

 

Побічні реакції.

Лікування артеріальної гіпертензії

Небажані реакції, що спостерігалися під час контрольованих клінічних досліджень, були легкими і транзиторними. Був показаний зв’язок загальної частоти небажаних явищ з дозою або віком. Кількість випадків відміни лікування через виникнення небажаних явищ була подібною при лікуванні кандесартаном цилексетилом (3,1 %) та плацебо (3,2 %).

При проведенні узагальненого аналізу даних клінічних досліджень за участю пацієнтів з гіпертензією, пов’язаних з кандесартаном цилексетилом, небажані реакції визначалися як небажані явища, частота яких при застосуванні кандесартану цилексетилу принаймні на

1 % перевищувала частоту небажаних реакцій при лікуванні плацебо. Згідно з цим визначенням, найчастішими небажаними реакціями були запаморочення/вертиго, головний біль та інфекції дихальних шляхів.

У наведеній нижче таблиці представлені небажані реакції, дані про які отримано під час клінічних досліджень та постмаркетингового спостереження.

Використано наступні визначення частоти: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 до < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 до < 1/100), рідко (≥ 1/10000 до < 1/1000) та дуже рідко (< 1/10000).

 

Система класу органів

Частота

Небажаний ефект

Інфекції та інвазії

Часто

Інфекції дихальних шляхів

Порушення з боку крові та лімфатичної системи

Дуже рідко

Лейкопенія, нейтропенія та агранулоцитоз

Порушення з боку обміну речовин та харчування

Дуже рідко

Гіперкаліємія, гіпонатріємія

Порушення з боку нервової системи

Часто

Запаморочення/вертиго, головний біль

Порушення з боку травного тракту

Дуже рідко

Нудота

Порушення з боку печінки та жовчовивідних шляхів

Дуже рідко

Підвищення рівня печінкових ферментів, порушення печінкової функції або гепатит

Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини

Дуже рідко

Ангіоневротичний набряк, висипання, кропив’янка, свербіж

Порушення з боку скелетно-м’язової системи та сполучної тканини

Дуже рідко

Біль у спині, артралгія, міалгія

Порушення з боку нирок та сечовивідних шляхів

Дуже рідко

Погіршення функції нирок, включаючи ниркову недостатність у чутливих пацієнтів

 

Результати лабораторних аналізів

У  більшості випадків не спостерігалося клінічно значущого впливу Атаканду на звичайні лабораторні показники. Як і при застосуванні інших інгібіторів ренін-ангіотензин-альдостеронової системи, відзначено незначне зниження рівня гемоглобіну. Зазвичай для пацієнтів, які приймають Атаканд, немає необхідності у постійному моніторингу лабораторних показників. Проте у пацієнтів з нирковою недостатністю рекомендується періодичний моніторинг рівнів калію та креатиніну сироватки крові.

Лікування серцевої недостатності

Профіль небажаних реакцій Атаканду у пацієнтів із серцевою недостатністю узгоджувався з фармакологічними властивостями препарату та станом здоров’я пацієнтів. У клінічній програмі CHARM, у якій порівнювався Атаканд у дозах до 32 мг (n = 3803) із плацебо

(n = 3796),  21 % пацієнтів групи кандесартану цилексетилу і 16,1 % пацієнтів групи плацебо припинили лікування через розвиток небажаних явищ, таких як гіперкаліємія, гіпотензія та ниркова недостатність. Ці явища найчастіше спостерігалися у пацієнтів старше 70 років, хворих на цукровий діабет, або пацієнтів, які приймали інші лікарські засоби, що впливають на ренін-ангіотензин-альдостеронову систему, зокрема інгібітори АПФ та/або спіронолактон.

 

 

 

 

У таблиці нижче представлені дані щодо небажаних реакцій, що спостерігалися під час клінічних досліджень та постмаркетингового спостереження.

 

Система класу органів

Частота

Небажаний ефект

Порушення з боку крові та лімфатичної системи

Дуже рідко

Лейкопенія, нейтропенія та агранулоцитоз

Порушення з боку обміну речовин та харчування

Часто

Гіперкаліємія

Дуже рідко

Гіпонатріємія

Порушення з боку нервової системи

Дуже рідко

Запаморочення, головний біль

Порушення з боку дихальної системи

Дуже рідко

Кашель

Порушення з боку судин

Часто

Гіпотензія

Порушення з боку травного тракту

Дуже рідко

Нудота

Порушення з боку печінки та жовчовивідних шляхів

Дуже рідко

Підвищення рівня печінкових ферментів, порушення печінкової функції або гепатит

Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини

Дуже рідко

Ангіоневротичний набряк, висипання, кропив’янка, свербіж

Порушення з боку скелетно-м’язової системи та сполучної тканини

Дуже рідко

Біль у спині, артралгія, міалгія

Порушення з боку нирок та сечовивідних шляхів

Часто

Погіршення функції нирок, включаючи ниркову недостатність у чутливих пацієнтів

 

Результати лабораторних аналізів

У пацієнтів, які приймали Атаканд за показанням серцевої недостатності, часто зустрічаються гіперкаліємія та ниркова недостатність. Рекомендується періодичний моніторинг рівнів креатиніну та калію у сироватці крові.

 

Передозування.

Симптоми

Враховуючи фармакологічні властивості препарату, основним проявом передозування, ймовірно, буде симптоматична гіпотензія та запаморочення. В окремих випадках передозування (до 672 мг кандесартану цилексетилу) повідомляється про одужання пацієнтів без наслідків.

Лікування

Якщо розвивається симптоматична гіпотензія, слід призначити симптоматичне лікування і проводити моніторинг показників життєдіяльності. Пацієнту слід надати положення лежачи на спині з піднятими догори ногами. Якщо цього недостатньо, необхідно збільшити об’єм плазми крові за допомогою інфузії, наприклад,  0,9 %  розчину натрію хлориду. Якщо вищезазначених заходів недостатньо, можна застосувати симпатоміметичні лікарські засоби. Кандесартан не виводиться за допомогою гемодіалізу.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування препарату у період вагітності протипоказане. Атаканд не рекомендується для застосування у період годування груддю.

 

Діти. Безпека та ефективність застосування Атаканду для дітей не встановлені.

 

Особливості застосування.

Ниркова недостатність

Як і при застосуванні інших засобів, що гальмують ренін-ангіотензин-альдостеронову систему,  можна очікувати зміни функції нирок у чутливих пацієнтів, які приймають Атаканд.

При застосуванні Атаканду  пацієнтам з гіпертензією та нирковою недостатністю рекомендується періодичний моніторинг рівня калію та креатиніну сироватки крові.

Досвід застосування препарату  пацієнтам з дуже тяжкою або термінальною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну < 15 мл/хв) обмежений. Таким пацієнтам дозуАтаканд 8 мг N28 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Атаканд 8 мг N28 таблетки Видеообзор

Атаканд 8 мг N28 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки по 8 мг № 28 (14х2) у блістерах
Виробник АстраЗенека АБ, Швеція АстраЗенека ГмбХ, Німеччина
Вік Безпека та ефективність застосування Атаканду для дітей не встановлені
Міжнародне найменування Candesartan
Показання Лікування есенціальної гіпертензії у дорослих. Лікування дорослих пацієнтів із серцевою недостатністю та порушенням систолічної функції лівого шлуночка (фракція викиду лівого шлуночка ? 40 %) як додаткова терапія до інгібіторів ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ) або у випадках непереносимості інгібіторів АПФ.
Протипоказання Гіперчутливість до кандесартану цилексетилу або до будь-якої з допоміжних речовин. Тяжка печінкова недостатність та/або холестаз
Склад діюча речовина: 1 таблетка містить кандесартану цилексетилу 8 мг або 16 мг, або 32 мг; допоміжні речовини: кальцію кармелоза (кальцію карбоксиметилцелюлоза), гідроксипропілцелюлоза, заліза діоксид червоно-коричневий (Е 172), лактози моногідрат, магнію стеарат, крохмаль кукурудзяний, поліетиленгліколь 8000
Термін придатності 3 роки
Українська назва АТАКАНД
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Антагоністи рецепторів ангіотензину ІІ.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают