www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Аранесп 100 мкг/мл N1 0.3 мл раствор шприц

Loading...
    Купить Аранесп 100 мкг/мл N1 0.3 мл раствор шприц в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Аранесп 100 мкг/мл N1 0.3 мл раствор шприц

Для лечения анемии, которая вызванная тяжелыми патологиями используется Аранесп. Инструкция указывает, что медикамент может применяться для лечения пациентов от 11 лет.

Состав

Действующее вещество дарбепоэтина альфа, которое выпускается в форме шприца, предварительно наполненного 100 мкг лекарства.

Показания

Медикамент показан для лечения следующих заболеваний:

  • симптоматическая анемия, вызванная хронической почечной недостаточностью у взрослых пациентов или детей от 11 лет;

  • симптоматическая анемия, возникающая у пациентов с немиелоидными злокачественными новообразованиями, при проведении химиотерапевтического лечения.

Наблюдается значительное улучшение показателей гемоглобина после применения Аранесп. Цена позволяет провести лечение благодаря адекватному значению, ниже, чем на других сервисах.

Противопоказания

Медикамент не принимается при отзывах, которые указывают на возникновение индивидуальной непереносимости отдельных компонентов лекарства. Также недопустимо использование лекарства в случае неконтролируемого повышения давления, которое трудно поддается лечению препаратами.

Применение и дозы

Терапия представленным препаратом проводится под контролем врача с опытом лечения рака или недостаточности почек. Введение препарата происходит внутривенно или подкожно. Для пациентов, которые не находятся на гемодиализе можно вводить вещество под кожу. В начале лечения доза составляет 0.45 мкг/кг веса, которая вводится 1 раз в неделю. Если гемоглобин не повышается, допустимо увеличение дозы на 25%. Нельзя повышать чаще, чем раз в 4 недели. Уровень гемоглобина не должен превышать 120г/л.

Для получения более точной информации о дозировках препарата, его фармакологических особенностях, необходимо прочитать полную инструкцию к представленному фармацевтическому средству.Цена Аранесп 100 мкг/мл N1 0.3 мл раствор шприц актуальна при заказе на сайте. Купить Аранесп 100 мкг/мл N1 0.3 мл раствор шприц в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Аранесп 100 мкг/мл N1 0.3 мл раствор шприц Инструкция


ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
АРАНЕСП
(ARANESP®)

Склад:

діюча речовина: дарбепоетин альфа;

1 попередньо наповнений шприц містить дарбепоетину альфа:

10 мкг у 0,4 мл (25 мкг/мл);

30 мкг у 0,3 мл (100 мкг/мл);

500 мкг у 1 мл (500 мкг/мл);

допоміжні речовини: натрію хлорид; натрію дигідрофосфат, моногідрат; натрію гідрофосфат безводний; полісорбат 80; вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Протианемічні, інші протианемічні засоби. Код АTC B03XA02.

Клінічні характеристики.

Показання

Лікування симптоматичної анемії, пов’язаної з хронічною нирковою недостатністю (ХНН) у дорослих та дітей віком від 11 років.

Лікування симптоматичної анемії у дорослих онкохворих пацієнтів з немієлоїдними злоякісними утвореннями, які отримують хіміотерапію.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин препарату, що вказані в розділі «Склад».

Артеріальна гіпертензія, яка не піддається адекватному контролю лікарськими засобами.

Спосіб застосування і дози

Лікування Аранеспом проходить лише під контролем лікаря, який має досвід лікування зазначених вище показань.

Аранесп постачається готовим для застосування у попередньо наповнених шприцах. Вказівки щодо застосування, поводження та утилізації наведені у розділі «Особливі заходи безпеки».

Лікування симптоматичної анемії у дорослих та дітей з хронічною нирковою недостатністю

Симптоми та наслідки анемії можуть варіюватися залежно від віку, статі та загальної тяжкості захворювання; необхідно, щоб лікар оцінив індивідуальний перебіг захворювання та стан пацієнта. Для підвищення гемоглобіну до рівня не більше 120 г/л Аранесп слід вводити підшкірно або внутрішньовенно. Пацієнтам, які не отримують гемодіаліз, препарат рекомендується вводити підшкірно, щоб уникнути проколювання периферичних вен.

Через наявність варіабельності між пацієнтами іноді у пацієнта можуть спостерігатися індивідуальні значення гемоглобіну, що є нижчими та вищими за бажаний рівень гемоглобіну. Варіабельність гемоглобіну слід контролювати шляхом підбору дози з урахуванням цільових меж гемоглобіну від 100 до 120 г/л. Слід уникати тривалого рівня гемоглобіну понад 120 г/л; інформація щодо відповідного корегування дози у випадках, коли спостерігаються значення гемоглобіну, що перевищують 120 г/л, викладена нижче. Слід уникати підйому гемоглобіну більш ніж на 20 г/л за чотиритижневий період. Якщо це трапиться, слід провести відповідне корегування дози, як зазначено.

Лікування Аранеспом поділяється на два етапи – корекція та підтримуюча фаза. Вказівки надаються окремо для дорослих та пацієнтів дитячого віку.

Дорослі пацієнти з хронічною нирковою недостатністю

Фаза корекції

Початкова доза, яку вводять підшкірно або внутрішньовенно, становить 0,45 мкг/кг маси тіла одноразовою ін’єкцією 1 раз на тиждень. Альтернативно пацієнтам, які не перебувають на діалізі, можна підшкірно вводити послідовні початкові дози одноразовою ін’єкцією: 0,75 мкг/кг 1 раз кожні 2 тижні або 1,5 мкг/кг 1 раз на місяць. Якщо підвищення рівня гемоглобіну є недостатнім (менше 10 г/л за 4 тижні), збільшують дозу приблизно на 25 %. Не слід збільшувати дозу частіше ніж 1 раз кожні 4 тижні.

Якщо підвищення гемоглобіну становить понад 20 г/л за 4 тижні, дозу зменшують приблизно на 25 %. Якщо рівень гемоглобіну перевищує 120 г/л, слід розглянути необхідність зменшити дозу. Якщо рівень гемоглобіну продовжує зростати, дозу слід зменшити приблизно на 25 %. Якщо після зменшення дози гемоглобін продовжує зростати, дозу слід тимчасово відмінити, поки гемоглобін не почне знижуватися, а в цей момент терапію слід розпочати знову при дозі, що є приблизно на 25 % нижчою за попередню.

Рівень гемоглобіну слід вимірювати кожні 1-2 тижні, доки він не стабілізується. Після цього рівень гемоглобіну можна вимірювати через більші інтервали.

Підтримуюча фаза

Пацієнтам, які перебувають на діалізі можна продовжувати застосовувати Аранесп як одноразову ін’єкцію 1 раз на тиждень або 1 раз кожні 2 тижні. Пацієнти, що перебувають на діалізі, яких переводять з режиму дозування Аранеспу 1 раз на тиждень на режим дозування через тиждень, мають спочатку отримати дозу, вдвічі більшу за попередню дозу, яку вводили 1 раз на тиждень.

Пацієнтам, що не перебувають на діалізі, можна продовжувати застосовувати Аранесп як одноразову ін’єкцію 1 раз на тиждень, 1 раз кожні 2 тижні або 1 раз на місяць. Пацієнтам, що застосовують Аранесп 1 раз на 2 тижні, після досягнення бажаного рівня гемоглобіну Аранесп можна вводити підшкірно 1 раз на місяць, застосовуючи початкову дозу, що вдвічі перевищує попередню дозу, яку вводили 1 раз кожні 2 тижні.

Дозу слід титрувати відповідно до необхідності для підтримання бажаного рівня гемоглобіну.

Якщо для підтримання гемоглобіну на бажаному рівні потрібне корегування дози, рекомендується корегувати дозу приблизно на 25 %.

Аранесп 100 мкг/мл N1 0.3 мл раствор шприц Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Аранесп 100 мкг/мл N1 0.3 мл раствор шприц Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Аранесп 100 мкг/мл N1 0.3 мл раствор шприц Характеристики

Лікарська форма Розчин для ін'єкцій, 100 мкг/мл, попередньо наповнений щприц з автоматичним запобіжником голки 0,3 мл № 1 у блістері в коробці; попередньо наповнений щприц 0,3 мл № 1 в коробці; попередньо наповнений щприц 0,3 мл № 1 у блістері в коробці
Виробник Амджен Європа Б.В. (маркування, вторинне пакування та випуск серії), Нідерланди Амджен Мануфекчурінг Лімітед (виробництво, первинне пакування), США
Вік від 11 років.
Міжнародне найменування Darbepoetin alfa
Показання Лікування симптоматичної анемії, пов’язаної з хронічною нирковою недостатністю (ХНН) у дорослих та дітей віком від 11 років. Лікування симптоматичної анемії у дорослих онкохворих пацієнтів з немієлоїдними злоякісними утвореннями, які отримують хіміотерапію.
Протипоказання Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин препарату, що вказані в розділі «Склад». Артеріальна гіпертензія, яка не піддається адекватному контролю лікарськими засобами.
Склад діюча речовина: дарбепоетин альфа; 1 попередньо наповнений шприц містить дарбепоетину альфа: 10 мкг у 0,4 мл (25 мкг/мл); 30 мкг у 0,3 мл (100 мкг/мл); 500 мкг у 1 мл (500 мкг/мл); допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію дигідрофосфат моногідрат, натрію гідрофосфат безводний, полісорбат 80, вода для ін’єкцій.
Термін придатності 3 роки
Українська назва АРАНЕСП
Упаковка щприц
Фармакотерапевтична група Протианемічні, інші протианемічні засоби.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.