www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Антиглист 0.4 г №30 капсулы

Loading...
  Купить Антиглист 0.4 г №30 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
56.5 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Антиглист 0.4 г №30 капсулы

Добавка «Антиглист»  способствует:

 • значительному улучшению объективной и субъективной симптоматики (снижению частоты и интенсивности головных болей, патологической утомляемости, нарушению сна, внимания, памяти;
 • уменьшению эмоциональной лабильности, улучшению аппетита и моторики желудочно-кишечного и др. cубъективных проявлений глистных инфекций)
 • повышению иммунитета  и защитных сил организма 
 • снижению риска возникновения повторных  инвазий  
 • Диетическая добавка  не оказывает токсического влияния на печень и почки.


**************

Добавка «Антиглист» сприяє: 

 • значному поліпшенню об'єктивної та суб'єктивної симптоматики (зниження частоти та інтенсивності головного болю, патологічної стомлюваності, порушення сну, уваги, пам'яті; 

 • зменшення емоційної лабільності, поліпшенню апетиту і моторики шлунково-кишкового та інших суб'єктивних проявів глистових інфекцій) 

 • підвищенню імунітету і захисних сил організму 

 • зниження ризику виникнення повторних інвазій 

 • Дієтична добавка не чинить токсичного впливу на печінку і нирки. 
Цена Антиглист 0.4 г №30 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Антиглист 0.4 г №30 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.


Антиглист 0.4 г №30 капсулы Инструкция

Антігліст

Сьогодні в Україні щорічно реєструється близько 500 000 нових хворих з паразитарними захворюваннями. Періодично ВООЗ проводить оцінку глобального поширення окремих хвороб, відповідно до якої можна стверджувати, що протягом усього життя кожен житель Землі неодноразово переболевает паразитарними захворюваннями. За оцінками Світового банку, економічні збитки від кишкових гельмінтозів займає 4-е місце серед наносяться усіма захворюваннями і травмами.

Гельмінти - захворювання, що викликаються паразитичними черв'яками-гельмінтами. У людини зареєстровано понад 500 видів гельмінтів. Так, в Європі гельмінтозом вражений кожен третій житель, а в світі загальне число захворювань і смертей від кишкових гельмінтів вище, ніж від бактеріальних, вірусних і ін. Паразитарних хвороб разом узятих.


 Зараження людини може відбуватися декількома видами гельмінтів одночасно, а захворювання зазвичай приймає затяжний або хронічний перебіг і характеризується широким діапазоном клінічних проявів: від безсимптомних до вкрай важких і небезпечних для життя.


 Більшість гельмінтозів протікає безсимптомно або під «маскою» інших хвороб! Наприклад, дітей часто і безуспішно лікують від алергії або атопічного дерматиту, а лікування настає тільки після проведення антигельминтной терапії. Але і для дорослих довга відсутність лікування небезпечно, можливі найрізноманітніші ускладнення, аж до розвитку пухлин. Крім того, доведено, що інвазія глистами у дітей уповільнює їхній розумовий і фізичний розвиток і знижує ефективність вакцинації.


 Люди не усвідомлюють той факт, що симптоматика мляво протікають паразитарних хвороб не специфічна - для гельмінтозів характерна висока частота різних клінічних проявів, які не асоціюються з присутністю паразитів і недостатньо відомі лікарям як симптоми паразитарного захворювання. Дуже часто гельмінтози погіршують перебіг супутніх захворювань, сприяють розвитку синдрому хронічної інтоксикації, негативно позначаються на рості, розвитку і працездатності людини, пригнічують його нервову й імунну систему. Більшість гельмінтозів при відсутності специфічного лікування набувають хронічного перебігу з багаторічним наявністю збудника і багаторазовими повторними зараженнями.


 Необхідно знати, що гельмінтози призводять до розвитку різноманітних форм набутого імунодефіциту - інвазія глистами завжди пригнічує природний імунітет людини!


 Сучасні методи підходу до лікування гельмінтозів припускають комплексну схему лікування, засновану як на прийомі антигельмінтних препаратів, так і на корекції порушень з боку різних органів і систем, які виникають як на тлі самого зараження глистами, так і на тлі прийому цих препаратів (дуже часто прийом антигельмінтних препаратів супроводжується диспептичними явищами з боку шлунково-кишкового тракту, занепокоєнням, сонливістю, запамороченням, алергічними реакціями та ін. побічними ефектами)


 В даний час після проведеної специфічної антігельмінтой терапії рекомендується додатково застосовувати дієтичну добавку «Антігліст». Дані рекомендації засновані на результатах клінічних досліджень, проведених на базі кафедри медичної паразитології та тропічних хвороб Харківської медичної академії післядипломної освіти під керівництвом головного позаштатного паразитолога МОЗ України професора Бодні Є.І. У комплексній терапії гельмінтозів «Антігліст» дозволяє знизити ймовірність ускладнень і розгорнутих клінічних форм патології. Комплекс біологічно активних речовин рослинних компонентів дієтичної добавки «Антігліст» забезпечує не тільки антигельминтное дію, але і нормалізує загальний стан і самопочуття хворих.

У комплексній терапії гельмінтозів (в т.ч. ентеробіозу, токсокароза, аскаридозу, мікст інвазій - токсокароза з ентеробіоз та ін. Нематодозов) дієтична добавка

Антігліст сприяє:

 • значному поліпшенню об'єктивної і суб'єктивної симптоматики (зниження частоти та інтенсивності головного болю, патологічної стомлюваності, порушення сну, уваги, пам'яті; зменшення емоційної лабільності, поліпшенню апетиту і моторики шлунково-кишкового і ін. cуб'ектівних проявів глистових інфекцій);
 • підвищенню імунітету і захисних сил організму;
 • зниження ризику виникнення повторних інвазій.
 • Дієтична добавка не чинить токсичного впливу на печінку і нирки.

Склад:

насіння гарбуза, часник, листя полину, корінь валеріани, пижмо, омела, допоміжні речовини.


Основні властивості діючих компонентів:

Насіння гарбуза містять кукурбитин - аминосоединение, небезпечне для глистів і абсолютно нешкідливе для організму людини. Крім того, вони багаті білком, елементами заліза, цинку, магнію, марганцю, містять калій, кальцій, фолієву кислоту, вітаміни А, В, Е і РР. Насіння гарбуза надають легкий сечогінний і послаблюючу дію, знижують процеси газоутворення в кишечнику і шлунку, покращують функцію печінки і нормалізують


Антиглист 0.4 г №30 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Антиглист 0.4 г №30 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Антиглист 0.4 г №30 капсулы Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.