Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Анантавати №30 таблетки

  Loading...
   Купить Анантавати №30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  146 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Анантавати №30 таблетки

  Таблетки Анантавати № 30 в своем роде уникальное средство-фитонейрорегулятор работы головного мозга, который способен восстановить естественный баланс нервной системы.

  Действие препарата Анантавати направлено на:

  1. улучшение когнитивных способностей;
  2. нормализацию фаз сна;
  3. снижение напряженности, возбудимости, раздражительности;
  4. контролирование продуцирования стрессовых гормонов;
  5. увеличение уровня стрессоустойчивости организма;
  6. снижение тревожности.

  Показания к применению Анантавати

  • рекомендуется как источник активных биологических веществ растительного происхождения;
  • помогает нормализовать работу нервной системы, улучшить умственную деятельность.

  Кроме того, Анантавати облегчает состояние при:

  • синдроме хронической усталости;
  • нейроциркуляторной дистонии;
  • вегетососудистой дистонии;
  • высокой частоте стрессовых ситуаций;
  • низких когнитивных функциях;
  • сексуальных дисфункциях у женщин и мужчин.

  Способ применения и дозы

  Таблетки Анантавати принимаются по одной-две штуки после еды с водой, в течение 45-60 дней. Препарат не показан инструкцией при лактации, беременности, непереносимости компонентов и детям. 



  Цена Анантавати №30 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Анантавати №30 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Анантавати №30 таблетки Инструкция

  Інструкція з використання 
  Анантаваті

  Характеристика:
  Комплексне рослинний засіб Анантаваті не є лікарським препаратом.

  Біологічно активна добавка (БАД) Анантаваті може бути рекомендована в якості додаткового джерела біологічно активних речовин рослинного походження. Сприяє нормалізації функціонування нервової системи, поліпшенню розумової діяльності і полегшує стан при стресових ситуаціях.

  Трава бакопа Моньє, завдяки вмісту в своєму складі біофлавоноїдів, нетоксичних алкалоїдів (бакопин і герпестін), сапонінів, а також бакозідов, застосовується як тонізуючий засіб для мозку і нервової системи, а також для поліпшення процесів запам'ятовування, збереження і відтворення інформації. Бакозіди, які містяться в рослині, сприяють інтенсифікації процесу синтезування протеїну в клітинах головного мозку, ніж стимулююче впливають на здатність до навчання, пам'ять і кмітливість.

  Ця рослина покращує короткострокову та довгострокову пам'ять, концентрацію уваги, стимулює здатність мозку до розумової роботи за рахунок нормалізації мозкового кровообігу та стимуляції припливу кисню до тканин мозку.

  Трава бакопа знімає втому після напруженої розумової роботи (іспити, проекти), запобігаючи накопичення негативних емоцій (що може бути чревате нервовим зривом), усуває головний біль, підвищує працездатність, лікує амнезію. Рослина проявляє антидепресивні властивості, знімає тривогу, стрес, напруга, допомагає при депресії (в тому числі і виникає в післяпологовий період), усуває занепокоєння, розслабляє, нормалізує сон, усуває безсоння, використовується при епілепсії і аутизм.

  Також зазначений компонент кошти Анантаваті збільшує тривалість життя, уповільнює старіння, зміцнює імунну систему, сприяє швидкому одужанню і усунення наслідків після раніше перенесених інсультів, нервових потрясінь, черепно-мозкових травм. Має антиоксидантні, антисептичні, протизапальні, тонізуючими, антисклеротичними властивостями.

  Корінь аїру містить сесквітерпени (азарон, β-пинена, β-Калама), глікозиди, а також фітонциди і багато інших речовин. У складі кошти Анантаваті корінь аїру присутній не тільки завдяки своїй здатності надавати заспокійливий і знеболюючий ефекти, тонізувати серце, знижувати тиск, зміцнювати судини, покращувати пам'ять і зір, стимулювати мозкові функції. Також ця рослина здатна впливати на закінчення смакових рецепторів, в результаті чого підвищується апетит, посилюється виділення шлункового соку і поліпшується травлення (так як багато депресивні стани, розумова і фізична перевтома характеризуються відсутністю апетиту).

  Корінь марени серцелистої містить яблучну, винну, лимонну і аскорбінову кислоти, антрахінони, трітерпеноїди, білки, цукру і пектинові речовини.

  За рахунок наявності в своєму складі перерахованих вище речовин корінь марени нормалізує роботу центральної нервової системи, стимулює розумову діяльність, скоротливу здатність серцевого м'яза, знижує рівень кров'яного тиску, зміцнює імунітет, знижує концентрацію холестерину в крові, зміцнює стінки судин, підвищує загальний тонус організму, працездатність.

  Також ця рослина здатна проявляти стимулюючий, адаптогенну, імуномодулюючу, протизапальну, ранозагоювальну, протимікробну, кардіотонічну, протипухлинну, детоксикаційну, жовчогінну, болезаспокійливу, антиоксидантну, загальнозміцнюючий, тонізуючий, протисудомну і спазмолітичну фармакологічні дії.

  Корінь і листя вітанії снотворної містять алкалоїди (сомнін, сомніферін, вітанін, Тропін, псевдотропін і анаферін), завдяки чому їх використовують для підвищення енергії, посилення витривалості і для допомоги організму в боротьбі зі стресом і розумовими перевантаженнями. Також вітання використовується при залізонедостатній анемії, сприяючи кровотворенню і підвищуючи рівень гемоглобіну в крові. Витанія здатна проявляти спазмолітичний ефект.

  Корінь нарду індійського містить крісталліновую і джатамансіевую кислоти, ангеліцін, масла. Ця рослина застосовується при амнезії, стресах і психічних розладах (які характеризуються головним болем, мігренню, істерією, перепорушенням, маренням, безсонням, нав'язливими станами, судомами), порушеннях психіки (викликаними гормональними змінами в організмі жінки в період клімаксу і ПМС). Також використовується при інсультах і порушеннях кровопостачання і кровообігу головного мозку. Нард індійський має загальнозміцнюючі і імуностимулюючі властивості.

  Трава центелли азіатської містить ефірну олію (представлене піненом, мірценом і іншими моно- і сесквитерпеноидов), стероїдні сполуки (кемпестерін, β-ситостерин, стигмастерин), сапоніни, флавоноїди та інші сполуки.

  Рослина центелла за рахунок наявності перерахованих вище речовин застосовується як стимулюючий і тонізуючий засіб, що поліпшує обмін речовин, що сприяє омолодженню організму, засіб для зміцнення нервових і мозкових клітин, підвищує інтелектуальні здібності, покращує пам'ять.

  Її широко використовують при головних болях різного генезу, енцефалопатії, як профілактичний засіб від вікових змін мозкової діяльності, в період одужання після перенесення черепно-мозкових травм, при різних нервово-емоційних розладах. Центелла збільшує тривалість життя, уповільнює старіння, зміцнює імунну систему.

  Насіння древогубца волотістого містять алкалоїди секвестерпена, панікулатін, малкангуніол і інші речовини, завдяки чому ця рослина забезпечує захист клітин мозку від нейротоксичности, проявляючи антиоксидантні властивості. Сприяє регенерації клітин мозку, має болезаспокійливу ефектом, заспокійливим і антистресовим властивостями, покращує пам'ять і здатність до навчання (завдяки чому використовується для лікування амнезії), знижує рівень холестерину в крові.

  Трава березки використовується в медицині при неврозі, атеросклерозі, непритомності, зубного болю за рахунок входять до його складу речовин, а також проявляє протипухлинну, знеболюючу, діуретичну, детоксикаційну властивості.

  Перераховані вище лікарські рослини, за рахунок активізації діяльності головного мозку внаслідок збагачення його тканин киснем, наділяють засіб Анантаваті здатністю:
  • надавати м'яку заспокійливу дію на центральну нервову систему (знижувати психоемоційне напруження, прояв агресії, виводити зі стану депресії);
  • поліпшувати здатність до запам'ятовування інформації;
  • підвищувати здатність до фізичної і розумової роботи;
  • підвищувати настрій;
  • сприятливо діяти на фази сну, сприяти швидкому засипанню;
  • сприятливо впливати на вегетативну нервову систему;
  • ліквідувати наслідки ішемічного інсульту і ЧПТ на головний мозок;
  • проявляти антитоксичну дію при надмірному вживанні алкоголю і деяких лікарських препаратів, гнітюче діють на функцію ЦНС;
  • збільшувати рівень соціальної адаптації і стресостійкість.

  Харчова цінність 100 г продукту: білків - 14,56 г, жирів - 3,20 г, вуглеводів - 11,80 г.

  Енергетична цінність 100 г продукту: 136,61 ккал (571,61 кДж).

  Не містить ГМО.

  Рекомендації по вживанню:
  Перед початком використання комплексного природного кошти Анантаваті необхідно проконсультуватися з лікарем.

  Анантаваті призначають, якщо пацієнт страждає:
  • розумовим та фізичним виснаженням;
  • труднощами з процесами запам'ятовування, збереження і відтворення інформації;
  • підвищеної схильністю до нервового збудження і прояву емоцій;
  • розладами сну (порушенням фази засипання);
  • невротичними, депресивними та тривожними станами (в тому числі наслідками нейроінфекцій і ЧМТ);
  • порушеннями функціональності вегетативної системи;
  • енцефалопатією;
  • ішемічним інсультом;
  • психоемоційним перенапруженням в результаті переживання короткочасних і тривалих стресів, причинами яких могли стати різні ендогенні фактори (іспити, затяжні конфлікти).
  Також комплексну добавку Анантаваті рекомендується вживати як профілактичний засіб від виснаження людям, інтенсивно займаються спортом і розумовою працею.

  При зазначених видах порушень здоров'я Анантаваті слід приймати по 1-2 таблетки 1 раз на добу після їди, запиваючи склянкою води.

  Курс прийому Анантаваті становить 45-60 днів. Необхідність проведення повторного курсу або його продовження визначає виключно лікар.

   Побічна дія:
  Якщо схема дозування та застосування БАД Анантаваті буде дотримана пацієнтом, то побічні дії кошти не будуть спостерігатися. Однак імовірна можливість виникнення алергічних реакцій при наявності у пацієнта схильності до цього.

  Протипоказання:

  Не рекомендують Анантаваті в наступних випадках:
  • дитячий вік (до 18 років);
  • індивідуальна гіперчутливість до компонентів, що входять до складу засобу;
  • період вагітності та лактації у жінок.
  Форма випуску:
  Засіб Анантаваті випускається у формі таблеток, вкритих оболонкою, № 10 у блістерній упаковці, - по 3, 6 або 10 блістерів в картонній пачці.

  Склад:
  1 таблетка, вкрита оболонкою, містить:

  Активні речовини:
  • Трава бакопа Моньє (Bacopa monnieri) - 100 мг;
  • Корінь аїру (Acorus calamus) - 60 мг;
  • Корінь марени серцелистої (Rubia cordifolia) - 30 мг;
  • Корінь і листя вітанії снотворної (Withania somnifera) - 75 мг;
  • Корінь нарду індійського (Nardostachys jatamansi) - 10 мг;
  • Трава центелли азіатської (Centella asiatica) - 75 мг;
  • Насіння древогубца волотістого (Celastrus paniculatus) - 50 мг;
  • Трава березки (Convolvulus pluricaulis) - 50 мг.
  Наповнювачі: крохмаль кукурудзяний, ПВП (К-30), натрію бензоат, тальк, барвник пурпурний.

  Група:
  БАД, що впливають на центральну нервову систему

  Умови зберігання:
  Таблетки Анантаваті слід зберігати 3 роки в сухому, темному і прохолодному місці (НЕ ˃ 30 ° С). Берегти від дітей.

  Виробник:
  Ананта Медікеар
  Додаткова інформація про виробника:
  Країна-виробник - Індія.

  Анантавати №30 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Наталия 31.03.2020 Хорошо помог при бессоннице. Меньше испытываю тревогу и раздражительность днем. Принимаю несколько недель. Довольна результатом!
  • Микола 19.03.2020 Таблетки класні,з гарним результатом. Після тижня прийому таке враження що я інша людина,не нервую,настрій гарний,сплю як вбитий. Дякую лікарю за рекомендацію
  • Евгений Данилов 05.04.2020 Мне помог, реально успокаевает, и раздражение снимает
  • Vitaliia Hasiuk 01.04.2020 Приймала анантаваті за призначенням лікаря.
   в мене була сильна роздратованість і була дуже нервова.
   лікар порадила анантаваті і це чудо для мене.
   тепер завжди тримаю його в аптечці!
   Стала спокійною та врівноваженою!
  • Оксана 01.04.2020 Хороші ліки! не викликають звикання. дуже задоволена препаратом
  • Ирина 29.04.2019 Препарат супер, советую
  • Наталія 14.11.2018 Дуже хороший препарат.Рекомендував!
  • Миша 27.11.2016 Помогает на все 100. Дякую
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  • Inna Melnyk 26.03.2020 Можно ли детям до 12? Мы пьем всей семьей,хотим и ребенку начать давать
   Администратор Аптека24 26.03.2020 Здравствуйте! Согласна инструкции, данный препарат является БАДом и в его противопоказания по применению входит: дети до 18 лет, индивидуальная чувствительность к компонентам, беременность и период лактации у женщин.
  • Илона Усатенко 23.03.2020 Назначала доктор пр стрессе и бессонице. Принимала 2 месяца, очень помог, рекомендую!
  • Ирина 19.03.2020 Можно ли принимать водителям ?
   Администратор Аптека24 19.03.2020 Здравствуйте! Настоятельно рекомендуем проконсультироваться перед употреблением со своим лечащем врачом, так как в инструкции данного БАД нет упоминания о противопоказаниях применения водителям. Крепкого Вам здоровья!
  • Марина 19.03.2020 у пожилого человека повышенное давление. это бад?
   нет ли противопоказаний?
   Администратор Аптека24 26.03.2020 Здравствуйте! Согласна инструкции, данный препарат является БАДом и в его противопоказания по применению входит: дети до 18 лет, индивидуальная чувствительность к компонентам, беременность и период лактации у женщин.
  • Самохина Анна 19.03.2020 Пропиваю его курсами по 1,5 - 2 месяца. Хороший антистрессовый эффект и нормализуется сон.
  • Евгений Данилов 05.04.2020 Реально помогает, успокаивает и раздражение снимает
  Задать вопрос

  Анантавати №30 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Анантавати №30 таблетки Характеристики

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.