www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Анаферон детский N20 таблетки

Loading...
    Купить Анаферон детский N20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Анаферон детский N20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Анаферон детский N20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Анаферон детский N20 таблетки

Анаферон — это комплексный гомеопатический препарат, который оказывает одновременно противовирусное и иммуномодулирующее действие. Согласно описанию препарата Анаферон, он не только эффективно борется с вирусами (в частности, гриппа), но и стимулирует выработку интерферона, благодаря чему повышает общая сопротивляемость организма. При соблюдении всех правил приема, в тканях резко снижается количество и активность вирусных частиц.


Применение препарата Анаферона связано с его способностью повышать уровень антител в организме человека и стимулировать собственные защитные силы. Таким образом, его назначают при лечении грипп и острых респираторных заболеваний. Также применяется Анаферон и для профилактики указанных заболеваний. Инструция препарата Анаферон предусматривает прием таблеток от 3 до 6 раз в день для взрослых в случае лечения и по одной таблетке, если препарат применяется для профилактики. Анаферон для детей до 3 лет необходимо растворить в воде. Дети старше 3 лет могут рассасывать таблетки во рту. Кроме того, существует специальный Анаферон детский: таблетки с таким же эффектом, но более приятного вкуса.


Стоимость Анаферона отличается в различных аптеках. Вы можете купить Анаферон на нашем сайте, оформив заказ в режиме онлайн или по телефону. Кроме того, на сайте Аптеки-24 вы можете найти аналоги Анаферона, а также оставить свои отзывы о препарате Анаферон и других медикаментах. Ваш заказ вы сможете забрать в удобное для вас время в удобном месте. Анаферон вы сможете получить в Киеве и других городах Украины. Цена Анаферона в нашем интернет-каталоге вас приятно удивит!

Анаферон детский N20 таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ

 

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: 1 таблетка містить антитіла до гамма інтерферону людини афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 3 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

 

Лікарська форма. Таблетки.

 

Таблетки плоскоциліндричної форми, з рискою та фаскою, від білого до майже білого кольору. На одному плоскому боці з рискою нанесено напис MATERIA MEDICA, на іншому плоскому боці нанесено напис ANAFERON KID.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

ТОВ «НВФ «МАТЕРІА МЕДИКА ХОЛДИНГ».

Російська Федерація, 127473, м. Москва, 3-й Самотечний пров., буд. 9.
Телефон/факс: +7 (495) 684-43-33.

 

Фармакотерапевтична група.

Комплексний гомеопатичний препарат.

 

Препарат застосовується для лікування та профілактики ГРВІ та грипу. При профілактичному та лікувальному застосуванні чинить імуномодулюючу та противірусну дію. Експериментально та клінічно доведена ефективність стосовно вірусів грипу, парагрипу, вірусів простого герпесу 1 та 2 типів (лабіальний герпес, генітальний герпес), інших герпесвірусів (вітряна віспа, інфекційний мононуклеоз), ентеровірусів, вірусу кліщового енцефаліту, ротавірусу, коронавірусу, каліцивірусу, аденовірусу, респіраторно-синцитіального вірусу (РС-вірусу). Препарат знижує концентрацію вірусу в уражених тканинах, діє на систему ендогенних інтерферонів та пов’язаних з ним цитокінів, індукує утворення ендогенних «ранніх» інтерферонів (ІФН α/β) та γ-інтерферону (γ-ІФН).

Стимулює гуморальну та клітинну імунну відповідь. Підвищує продукцію антитіл (включаючи секреторний IgA), активізує функції Т-ефекторів, Т-хелперів (Тх), нормалізує їх співвідношення. Підвищує функціональний резерв Тх та інших клітин, що беруть участь в імунній відповіді. Індукує змішаний Тх1 та Тх2-тип імунної відповіді: підвищує вироблення цитокінів Тх1 (γ-ІФН, ІЛ-2) та Тх2 (ІЛ-4, ІЛ-10), нормалізує (модулює) баланс Тх1/Тх2 активностей. Підвищує функціональну активність фагоцитів та природних клітин-кілерів.
Має антимутагенні властивості.

 

Показання для застосування.

У складі комплексної терапії і для профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій (у тому числі грипу).

Комплексна терапія інфекцій, спричинених герпесвірусами (інфекційний мононуклеоз, вітряна віспа, лабіальний герпес, генітальний герпес).

Комплексна терапія і профілактика рецидивів хронічної герпесвірусної інфекції, у тому числі лабіального та генітального герпесу.

Комплексна терапія і профілактика інших гострих та хронічних вірусних інфекцій, спричинених вірусом кліщового енцефаліту, ентеровірусом, ротавірусом, коронавірусом, каліцивірусом.

Застосовується у складі комплексної терапії бактеріальних інфекцій.

Комплексна терапія вторинних імунодефіцитних станів різної етіології, у тому числі профілактика та лікування ускладнень вірусних і бактеріальних інфекцій.

 

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

 

Особливі застереження.

Будь-які лікарські засоби дітям раннього віку застосовують під наглядом лікаря.

До складу Анаферону дитячого входить лактози моногідрат, у зв’язку з чим препарат не рекомендується призначати пацієнтам із вродженою галактоземією, синдромом мальабсорбції глюкози або галактози та при вродженій лактазній недостатності.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дані про ефективність та безпеку застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутні, тому його не слід призначати у ці періоди.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

 

Діти.

Застосовують дітям віком від 1 місяця до 18 років.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат приймають внутрішньо по 1 таблетці за 30 хв до або через 30 хв після прийому їжі. Таблетку тримають у роті (бажано не розжовуючи та не ковтаючи) до повного розчинення.

При призначенні препарату дітям молодшого віку (1 місяць – 3 роки) рекомендовано розчиняти таблетку у невеликій кількості (1 столова ложка) кип’яченої води кімнатної температури.

ГРВІ, грип, кишкові інфекції, герпесвірусні інфекції, нейроінфекції.

Лікування потрібно починати як можна раніше при появі перших ознак гострої вірусної інфекції за такою схемою: перші 2 години препарат приймають кожні 30 хв (5 прийомів), потім протягом першої доби – ще 3 таблетки через рівні проміжки часу (усього 8 таблеток протягом першої доби). Починаючи з 2-ї доби й надалі препарат приймають по 1 таблетці 3 рази на добу до повного одужання.

За відсутності покращення на третій день лікування препаратом гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

Для профілактики приймають по 1 таблетці 1 раз на добу щоденно протягом 1-3 місяців (протягом усього епідемічного сезону).

Генітальний герпес. При гострих проявах генітального герпесу приймають через рівні проміжки часу за такою схемою: 1-3 день – по 1 таблетці 8 разів на добу, у подальшому – по 1 таблетці 4 рази на добу не менше 3 тижнів.

Для профілактики рецидивів хронічної герпесвірусної інфекції – по 1 таблетці на добу.

Рекомендована тривалість профілактичного курсу визначається індивідуально і може досягати 6 місяців.

При застосуванні препарату для лікування і профілактики імунодефіцитних станів у комплексній терапії бактеріальних інфекцій приймають по 1 таблетці на добу.

 

Передозування.

Випадків передозування до тепер не зареєстровано. При випадковому передозуванні можливі диспептичні прояви, спричинені компонентами, що входять до складу препарату.

 

Побічні ефекти.

Можливі алергічні реакції, включаючи свербіж, висип, кропив’янка, гіперемія шкіри та набряк.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Випадків несумісності з іншими лікарськими засобами не зареєстровано.

За необхідності препарат можна застосовувати сумісно з іншими противірусними, антибактеріальними та симптоматичними засобами.

 

Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 20 таблеток у блістері; по 1 блістеру у картонній коробці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.


Анаферон детский N20 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Ann 03.12.2014 Очень хорошая цена здесь, будем заказывать.
  • виктория 07.11.2015 Нам тоже Анаферон детский очень помогает . только ими пользуемся
  • Елена 09.12.2013 Своим деткам покупаю гомеопатические таблетки Анаферон детский, себе покупаем арбидол.И Нам всегда, таблетки Анаферон помогают. Главное вовремя начинать их принимать. Лучше провести профилактику, чем потом маяться от болезни.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Анаферон детский N20 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Анаферон детский N20 таблетки Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Рекомендуем