Анаферон детский №20 таблетки

  Loading...
   Купить Анаферон детский №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  Нет в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 500 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Аналоги

  Описание Анаферон детский №20 таблетки

  Таблетки под наименованием Анаферон детский №20 производит фармацевтическая компания ООО "НПФ "Материа Медика Холдинг" (Россия). Препарат зарегистрирован как гомеопатический. Отпускается из аптек без рецепта. В каждой таблетке, согласно инструкции, содержится 3 мг очищенных антител к гамма – интерферону человека. Таблетки Анаферон детский № 20 стимулируют иммунный ответ организма и обладают противовирусным эффектом.

  В педиатрической практике его назначают детям по 1 таблетке один раз, утром, независимо от приема пищи. Длительность лечения определяется врачом. Таблетки Анаферона детского могут применяться как с целью профилактики острых респираторных вирусных инфекций и гриппа, так и для лечения этих состояний и инфекций, которые спровоцированы вирусом герпеса (например, ветряная оспа, клещевой энцефалит).  Цена Анаферон детский №20 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Анаферон детский №20 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Анаферон детский №20 таблетки Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

  АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ

  Склад:

  діюча речовина: 1 таблетка містить антитіла до гамма інтерферону людини афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 3 мг;

  допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

  Лікарська форма. Таблетки.

  Основні фізико-хімічні властивості: таблетки плоскоциліндричної форми, з рискою та фаскою, від білого до майже білого кольору. На одному плоскому боці з рискою нанесено напис MATERIA MEDICA, на іншому плоскому боці нанесено напис ANAFERON KID.

  Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

  Фармакологічні властивості.

  Препарат застосовується для лікування та профілактики ГРВІ та грипу. При профілактичному та лікувальному застосуванні чинить імуномодулюючу та противірусну дію. Експериментально та клінічно доведена ефективність стосовно вірусів грипу, парагрипу, вірусів простого герпесу 1 та 2 типів (лабіальний герпес, генітальний герпес), інших герпесвірусів (вітряна віспа, інфекційний мононуклеоз), ентеровірусів, вірусу кліщового енцефаліту, ротавірусу, коронавірусу, каліцивірусу, аденовірусу, респіраторно-синцитіального вірусу (РС-вірусу). Препарат знижує концентрацію вірусу в уражених тканинах, діє на систему ендогенних інтерферонів та пов’язаних з ним цитокінів, індукує утворення ендогенних «ранніх» інтерферонів (ІФН α/β) та γ-інтерферону (γ-ІФН).

  Стимулює гуморальну та клітинну імунну відповідь. Підвищує продукцію антитіл (включаючи секреторний IgA), активізує функції Т-ефекторів, Т-хелперів (Тх), нормалізує їх співвідношення. Підвищує функціональний резерв Тх та інших клітин, що беруть участь в імунній відповіді. Індукує змішаний Тх1 та Тх2-тип імунної відповіді: підвищує вироблення цитокінів Тх1 (γ-ІФН, ІЛ-2) та Тх2 (ІЛ-4, ІЛ-10), нормалізує (модулює) баланс Тх1/Тх2 активностей. Підвищує функціональну активність фагоцитів та природних клітин-кілерів.
  Має антимутагенні властивості.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  У складі комплексної терапії і для профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій (у тому числі грипу).

  Комплексна терапія інфекцій, спричинених герпесвірусами (інфекційний мононуклеоз, вітряна віспа, лабіальний герпес, генітальний герпес).

  Комплексна терапія і профілактика рецидивів хронічної герпесвірусної інфекції, у тому числі лабіального та генітального герпесу.

  Комплексна терапія і профілактика інших гострих та хронічних вірусних інфекцій, спричинених вірусом кліщового енцефаліту, ентеровірусом, ротавірусом, коронавірусом, каліцивірусом.

  Застосовується у складі комплексної терапії бактеріальних інфекцій.

  Комплексна терапія вторинних імунодефіцитних станів різної етіології, у тому числі профілактика та лікування ускладнень вірусних і бактеріальних інфекцій.

  Протипоказання.

  Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Випадків несумісності з іншими лікарськими засобами не зареєстровано.

  За необхідності препарат можна застосовувати сумісно з іншими противірусними, антибактеріальними та симптоматичними засобами.

  Особливості застосування.

  Будь-які лікарські засоби дітям раннього віку застосовують під наглядом лікаря.

  До складу Анаферону дитячого входить лактози моногідрат, у зв’язку з чим препарат не рекомендується призначати пацієнтам із вродженою галактоземією, синдромом мальабсорбції глюкози або галактози та при вродженій лактазній недостатності.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Дані про ефективність та безпеку застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутні, тому його не слід призначати у ці періоди.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози.

  Препарат приймають внутрішньо по 1 таблетці за 30 хв до або через 30 хв після прийому їжі. Таблетку тримають у роті (бажано не розжовуючи та не ковтаючи) до повного розчинення.

  При призначенні препарату дітям молодшого віку (1 місяць – 3 роки) рекомендовано розчиняти таблетку у невеликій кількості (1 столова ложка) кип’яченої води кімнатної температури.

  ГРВІ, грип, кишкові інфекції, герпесвірусні інфекції, нейроінфекції.

  Лікування потрібно починати як можна раніше при появі перших ознак гострої вірусної інфекції за такою схемою: перші 2 години препарат приймають кожні 30 хв (5 прийомів), потім протягом першої доби – ще 3 таблетки через рівні проміжки часу (усього 8 таблеток протягом першої доби). Починаючи з 2-ї доби й надалі препарат приймають по 1 таблетці 3 рази на добу до повного одужання.

  За відсутності покращення на третій день лікування препаратом гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

  Для профілактики приймають по 1 таблетці 1 раз на добу щоденно протягом 1-3 місяців (протягом усього епідемічного сезону).

  Генітальний герпес. При гострих проявах генітального герпесу приймають через рівні проміжки часу за такою схемою: 1-3 день – по 1 таблетці 8 разів на добу, у подальшому – по 1 таблетці 4 рази на добу не менше 3 тижнів.

  Для профілактики рецидивів хронічної герпесвірусної інфекції – по 1 таблетці на добу.

  Рекомендована тривалість профілактичного курсу визначається індивідуально і може досягати 6 місяців.

  При застосуванні препарату для лікування і профілактики імунодефіцитних станів у комплексній терапії бактеріальних інфекцій приймають по 1 таблетці на добу.

  Діти.

  Застосовують дітям віком від 1 місяця до 18 років.

  Передозування.

  Випадків передозування до тепер не зареєстровано. При випадковому передозуванні можливі диспептичні прояви, спричинені компонентами, що входять до складу препарату.

                                                  

  Побічні реакції.

  Можливі алергічні реакції, включаючи свербіж, висип, кропив’янка, гіперемія шкіри та набряк.

                                                                                                                                     

  Термін придатності.

  3 роки.

  Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

   

  Умови зберігання.

  Зберігати при температурі не вище 25 °С.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка.

  По 20 таблеток у блістері; по 1 блістеру у картонній коробці.

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.

  Виробник.

  ЗАТ Сантоніка.

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Вул. Вейверю 134Б, м. Каунас, Каунаське м. сам., LT-46352, Литва.

  Заявник.

  ТОВ "Матеріа Медика-Україна".

  Місцезнаходження заявника.

  Україна, 03062, м. Київ, вул. Невська, буд. 20,

  тел.: +380 (44) 400-90-78.

  Анаферон детский №20 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Анаферон детский №20 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Анаферон детский №20 таблетки Характеристики

  Лікарська форма Таблетки, по 20 таблеток у блістері; по 1 блістеру у картонній коробці
  Виробник ТОВ "НВФ "МАТЕРІА МЕДИКА ХОЛДИНГ" (виробництво за повним циклом), Російська Федерація ЗАТ Сантоніка (первинна та вторинна упаковка, випробування контролю якості, дозвіл на випуск серії), Литва
  Вік Застосовують дітям віком від 1 місяця до 18 років.
  Показання У складі комплексної терапії і для профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій (у тому числі грипу). Комплексна терапія інфекцій, спричинених герпесвірусами (інфекційний мононуклеоз, вітряна віспа, лабіальний герпес, генітальний герпес). Комплексна терапія і профілактика рецидивів хронічної герпесвірусної інфекції, у тому числі лабіального та генітального герпесу. Комплексна терапія і профілактика інших гострих та хронічних вірусних інфекцій, спричинених вірусом кліщового енцефаліту, ентеровірусом, ротавірусом, коронавірусом, каліцивірусом. Застосовується у складі комплексної терапії бактеріальних інфекцій. Комплексна терапія вторинних імунодефіцитних станів різної етіології, у тому числі профілактика та лікування ускладнень вірусних і бактеріальних інфекцій.
  Протипоказання Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.
  Склад діюча речовина: 1 таблетка містить антитіла до гамма інтерферону людини афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 3 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ
  Упаковка блістер
  Фармакотерапевтична група Комплексний гомеопатичний препарат.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.