Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Амизон 0.25 г №20 таблетки

  Loading...
   Купить Амизон 0.25 г №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Амизон 0.25 г №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Амизон 0.25 г №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  89,49 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Амизон 0.25 г №20 таблетки

  Показания

  • Лечение и профилактика заболеваний: грипп и респираторные вирусные инфекции;
  • лечения кори, краснухи, ветряной оспы, паротитной инфекции;
  • в составе комплексной терапии вирусных, вирусно-бактериальных и бактериальных пневмоний и ангин.

  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к препаратам йода и к компонентам препарата
  • наличие аллергических реакций независимо от природы аллергена в анамнезе
  • тяжелые органические поражения печени и почек;
  • туберкулез;
  • герпетиформный дерматит Дюринга (синдром Дюринга-Брока),
  • манифестный и латентный гипертиреоз
  • автономная аденома щитовидной железы, фокальные и диффузные автономные ячейки щитовидной железы;
  • геморрагический диатез.

  ***************

  Показання

  • Лікування і профілактика захворювань: грип та респіраторні вірусні інфекції;
  • лікування кору, краснухи, вітряної віспи, паротитної інфекції;
  • у складі комплексної терапії вірусних, вірусно-бактеріальних та бактеріальних пневмоній та ангін.

  Протипоказання

  • Підвищена чутливість до препаратів йоду та до компонентів препарату;
  • наявність алергічних реакцій незалежно від природи алергену в анамнезі;
  • тяжкі органічні ураження печінки та нирок;
  • туберкульоз;
  • герпетиформний дерматит Дюринга (синдром Дюринга-Брока),
  • маніфестний і латентний гіпертиреоз;
  • автономна аденома щитовидної залози, фокальні та дифузні автономні осередки щитовидної залози;
  • геморагічний діатез.


  Цена Амизон 0.25 г №20 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Амизон 0.25 г №20 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Амизон 0.25 г №20 таблетки Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування препарату
  АМІЗОН
  (AMIZON)

   

  Склад лікарського засобу:

  діюча речовина: амізон (енісаміум йодид);

  1 таблетка містить амізону (енісаміум йодиду) 125 мг (0,125 г) або 250 мг (0,25 г);

  допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, повідон, натрію кроскармелоза, кальцію стеарат;

  оболонка: OPADRY II Clear 85F19250 (поліетиленгліколь, полісорбат 80, спирт полівініловий, тальк).

   

  Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

  Таблетки круглої форми, двоопуклі, жовтого або жовто-зеленого кольору, вкриті оболонкою. На поверхні таблеток-ядер допускається наявність незначних вкраплень.

   

  Назва і місцезнаходження виробника.

  ПАТ «Фармак».

  Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63.

   

  Фармакотерапевтична група. Противірусні засоби для системного застосування.

  Код ATC J05 A Х.

   

  Амізон – похідне ізонікотинової кислоти. Чинить інгібуючий вплив на віруси грипу, виявляє інтерфероногенні властивості, підвищує резистентність організму до вірусних інфекцій, має протизапальну, жарознижувальну і аналгетичну дію.

  Противірусна дія Амізону® пов’язана з безпосереднім його впливом на гемаглютиніни вірусу грипу, внаслідок чого віріон втрачає здатність приєднуватися до клітин-мішеней для подальшої реплікації.

  Протизапальна дія є результатом стабілізації клітинних і лізосомальних мембран, уповільнення дегрануляції базофілів, антиоксидантної дії, нормалізації рівня простагландинів, циклічних нуклеотидів та енергетичного обміну у вогнищі запалення. Жарознижувальні властивості даного засобу зумовлені впливом на терморегулюючі центри мозку. Аналгезуюча дія засобу здійснюється через ретикулярну формацію стовбура мозку.

  Амізон® посилює персистуючий імунітет шляхом підвищення рівня ендогенного інтерферону у плазмі крові в 3-4 рази, лізоциму та збільшення титру антитіл до збудників інфекцій, а також клітинного – за рахунок стимуляції функціональної активності Т-лімфоцитів і макрофагів. Даний засіб є потужним індуктором ендогенного інтерферону.

  Після перорального застосування Амізон® швидко потрапляє у кров, максимальна концентрація його в крові спостерігається через 2-2,5 години після прийому. Період напіввиведення становить 13,5-14 годин, метаболізується у печінці, але швидко виводиться з тканин (період напіввиведення становить 2-3 години). Виводиться з організму на 90-95 % із сечею у вигляді метаболітів.

   

  Показання для застосування.

  –        Лікування і профілактика захворювань: грип та респіраторні вірусні інфекції; інфекційний мононуклеоз; кір, краснуха, вітряна віспа, паротитна інфекція; феліноз (хвороба котячої подряпини); неспецифічна хіміопрофілактика гепатитів А, Е;

  –        у складі комплексної терапії: вірусних, вірусно-бактеріальних та бактеріальних пневмоній і ангін; шкірно-суглобової форми еризипелоїду; менінгіту та менінгоенцефаліту вірусної етіології;  герпетичної інфекції; гепатитів А, Е; больових синдромів при остеохондрозі, грижах міжхребцевих дисків, артритах, невралгіях.

   

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до препаратів йоду та до компонентів препарату. Наявність алергічних реакцій незалежно від природи алергену в анамнезі. Тяжкі органічні ураження печінки та нирок.

   

  Належні засоби безпеки при застосуванні.

  Слід з обережністю призначати препарат пацієнтам із захворюваннями щитовидної залози, особливо при гіпертиреозі.

  Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не можна застосовувати препарат.

   

  Особливі застереження.

  Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат протипоказаний для застосування у І триместрі вагітності. Застосування у ІІ та ІІІ триместрі вагітності можливе лише за призначенням лікаря. Дані щодо застосування препарату жінкам у період годування груддю відсутні.

   

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Прийом препарату Амізон® не впливає на здатність керувати автотранспортом або роботу з іншими механізмами.

   

  Діти. Препарат у даній лікарській формі не застосовують дітям віком до 6 років.

   

  Спосіб застосування та дози.

  Амізон® застосовувати внутрішньо після їди, не розжовуючи. Максимальна разова доза –  1000 мг, добова – 2000 мг. Рекомендований курс лікування  залежно від тяжкості та етіології захворювання від 5 до 30 днів.

  Грип та інші респіраторні вірусні інфекції

  Лікування. Дорослим та дітям старше 12 років призначають по 250-500 мг 2-4 рази на добу протягом 5-7 днів; дітям віком від 6 до 12 років призначають по 125 мг 2-3 рази на добу протягом 5-7 днів.

  Профілактика. Дорослим та дітям старше 16 років – по 250 мг на добу протягом 3-5 днів, надалі – по 250 мг 1 раз на 2-3 доби протягом 2-3 тижнів; дітям віком 6-12 років – по 125 мг через день протягом 2-3 тижнів; дітям від 12 до 16 років – по 250 мг через день протягом        2-3-х тижнів.

  При менінгоенцефалітах дорослим Амізон® призначають по 250 мг 3 рази на добу протягом 10 днів.

  Для лікування кору, краснухи, вітряної віспи дорослим та дітям старше 16 років – по 500 мг 3 рази на добу; дітям віком 6-7 років ‑ по 125 мг 3 рази на добу; дітям віком 8-12 років ‑ по     125 мг 4 рази на добу; дітям віком 13-14 років – по 250 мг 3 рази на добу; дітям віком           14-16 років ‑ по 250 мг 4 рази на добу.

  Для лікування паротитної інфекції дорослим та дітям старше 14 років призначають по 250 мг 4 рази на добу при середній тяжкості захворювання та по 500 мг 3 рази на добу при тяжкому перебігу протягом 6-7 днів; дітям віком 12-14 років призначають по 250 мг 3-4 рази на добу протягом 6-7 днів.

  Для неспецифічної хіміопрофілактики паротитної інфекції дорослим призначають по 250 мг 2 рази на добу протягом 10-14 днів.

  При інфекційному мононуклеозі середньої тяжкості дорослим і дітям старше 12 років –          по 250 мг Амізону® 3-4 рази на добу, дітям від 6 до 12 років – по 125 мг 3 рази на добу. При тяжкому перебігу перші 2-3 дні дорослим і дітям старше 12 років – 1500-2000 мг на добу, дітям від 6 до 12 років – до 1000 мг на добу . Після досягнення клінічного ефекту дозу можна зменшити вдвічі.

  Для лікування фелінозу дорослим та дітям старше 14 років призначають по 250 мг 3-4 рази на добу при середній тяжкості і по 500 мг 3 рази на добу при тяжкій формі захворювання. Дітям віком 6-9 років – по 125 мг 3 рази на добу; дітям віком 10-14 років ‑ по 125 мг 4 рази на добу.

  При шкірно-суглобовій формі еризипелоїду дорослим – по 500 мг 3 рази на добу протягом          7-14 днів.

  Вірусні гепатити А, Е. У комплексній терапії дорослим – по 250 мг 3 рази на добу протягом перших 5 днів. Для неспецифічної хіміопрофілактики дорослим – по 250 мг 3 рази на добу.

  У комплексній терапії пневмоній дорослим – по 250 мг 3 рази на добу протягом 10-15 днів.

  У комплексній терапії ангін дорослим – по 250 мг 3-4 рази на добу протягом 5 днів при середній тяжкості захворювання; по 500 мг 3-4 рази на добу протягом 7 днів при тяжкому перебігу захворювання.

  При больових синдромах  дорослим застосовують по 250-500 мг 3-4 рази на добу.

   

  Передозування.

  Про випадки передозування Амізоном® не повідомлялося. При передозуванні можливе посилення проявів побічних реакцій: забарвлення слизових оболонок у коричневий колір, блювання, біль у животі та діарея. Може мати місце розвиток набряків, еритеми, вугреподібних та бульозних висипів, пропасниці.

  Лікування: промивання шлунка, симптоматичне лікування.

   

  Побічні ефекти.

  Алергічні реакції: реакції гіперчутливості, включаючи шкірні висипання, кропив’янку, ангіоневротичний набряк, свербіж.

  З боку системи травлення: сухість та гіркий присмак у роті, набряк слизової оболонки порожнини рота, гіперсалівація, забарвлення язика у жовтий колір, нудота, блювання, печія, біль у животі, тяжкість у правому підребер’ї, діарея, здуття живота.

  З боку дихальної системи: задишка, подразнення горла.

  У післяреєстраційному періоді у поодиноких випадках відзначалися наступні побічні реакції: головний біль, запаморочення, слабкість, коливання артеріального тиску.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Амізон® посилює дію антибактеріальних та імуномодулюючих засобів. Доцільним є поєднання даного препарату з аскорбіновою кислотою та іншими вітамінами. Також Амізон® можна призначати одночасно з застосуванням рекомбінантного інтерферону.

   

  Термін придатності. 3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

   

  Умови зберігання. Зберігати у захищенному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

   

  Упаковка. По 10 або 20 таблеток у блістері. По 1 блістеру в пачці.

   

  Категорія відпуску. Без рецепта.

   

  Амизон 0.25 г №20 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Майя 10.01.2019 Вылечила сильный грипп,температурила 4 дня до 39,5, лучше стало на 6 день,попутно пила парацетамол,витамин С и бромгексин
  • Карина И. 13.11.2016 Принимала препарат когда очень сильно приболела, а другие лекарства мне не помогли.Действительно жаропонижающий и противовирусный в нем эффект) радует, что одно действующее вещество)Температура на третьи сутки пропала, более менее стала чувствовать себя на 4 день.
  • Тома 08.10.2015 Хороший сайт, все время тут заказываю лекарства - дешевле заметно
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Амизон 0.25 г №20 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Амизон 0.25 г №20 таблетки Характеристики

  Лікарська форма Таблетки, вкриті оболонкою, по 0,25 г № 10, № 20 у блістерах
  Виробник ПАТ "Фармак", Україна
  Вік Препарат у даній лікарській формі не застосовують дітям віком до 6 років.
  Міжнародне найменування Enisamium iodide
  Показання – Лікування і профілактика захворювань: грип та респіраторні вірусні інфекції; інфекційний мононуклеоз; кір, краснуха, вітряна віспа, паротитна інфекція; феліноз (хвороба котячої подряпини); неспецифічна хіміопрофілактика гепатитів А, Е; – у складі комплексної терапії: вірусних, вірусно-бактеріальних та бактеріальних пневмоній і ангін; шкірно-суглобової форми еризипелоїду; менінгіту та менінгоенцефаліту вірусної етіології; герпетичної інфекції; гепатитів А, Е; больових синдромів при остеохондрозі, грижах міжхребцевих дисків, артритах, невралгіях.
  Протипоказання Підвищена чутливість до препаратів йоду та до компонентів препарату. Наявність алергічних реакцій незалежно від природи алергену в анамнезі. Тяжкі органічні ураження печінки та нирок
  Склад амізон® (енісаміум йодид); 1 таблетка містить амізону® (енісаміум йодиду) 125 мг (0,125 г) або 250 мг (0,25 г); допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, повідон, натрію кроскармелоза, кальцію стеарат; оболонка: OPADRY II Clear 85F19250 (поліетиленгліколь, полісорбат 80, спирт полівініловий, тальк).
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва АМІЗОН
  Упаковка блістер
  Фармакотерапевтична група Противірусні засоби для системного застосування

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги