Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Амброксол сироп 30 мг/5 мл 100 мл

  Loading...
   Купить Амброксол сироп 30 мг/5 мл 100 мл в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  34,40 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Амброксол сироп 30 мг/5 мл 100 мл

  Предлагаем вашему вниманию муколитический препарат – Амброксол. Это лекарство предназначено для лечения воспалений дыхательных органов. Причины возникновения воспалительных процессов может быть разной, как и стадия заболевания. 


  Цена Амброксол относится к разумной ценовой категории, поэтому данный препарат сможет себе позволить большая часть населения Украины. 


  Особенно важно, что отзывы об Амброксол передают положительное впечатление пациентов, применяющих этот препарат. Амброксол в Киеве представлен во многих аптеках, как и в других населенных пунктах страны. Несмотря на то, что инструкция Амброксол входит в комплект с препаратом, назначить дозировку его приёма должен врач. 


  Самостоятельно принимать решения о форме и дозе потребления препарата недопустимо. Чтобы выгодно купить Амброксол вам достаточно оформить его заказ в данном интернет-магазине. Следите за тем, чтобы применение Амброксол происходило строго по назначенной врачом схеме. Своевременный и правильный прием лекарств способствует быстрейшему выздоровлению в большинстве случаем. 


  Подробное описание Амброксол с учетом перечня показаний к его применению вы сможете прочесть в инструкции, вложенной в упаковку вместе с препаратом.

   


  Цена Амброксол сироп 30 мг/5 мл 100 мл актуальна при заказе на сайте. Купить Амброксол сироп 30 мг/5 мл 100 мл в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

  Амброксол сироп 30 мг/5 мл 100 мл Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату  Амброксол 15

  (AMBROXOL 15)
  Склад лікарського засобу:

  діюча речовина: амброксолу гідрохлорид;

  5 мл сиропу містять 15 мг амброксолу гідрохлориду (у перерахуванні на 100 % суху речовину);

  допоміжні речовини: натрію бензоат (Е 211), пропіленгліколь, гліцерин, сахарин натрію, сорбіт (Е 420), гідроксиетилцелюлоза, кислота лимонна моногідрат, ароматизатор абрикос, ароматизатор апельсин, ментол, вода очищена.  Лікарська форма. Сироп.  Безбарвна або злегка жовтувата прозора в’язка рідина зі специфічним запахом.  Назва і місцезнаходження виробника.

  Публічне акціонерне товариство «Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».

  Україна, 03134, м. Київ, вул. Миру, 17.  Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Амброксол. Код АТС R05С В06.  Амброксол збільшує секрецію залоз дихальних шляхів, стимулює активність ворсинок дихальних шляхів, посилює утворення сурфактанта у легенях. Ці ефекти призводять до поліпшення відходження слизу та його виведення (мукоциліарний кліренс). Активація секреції рідини і збільшення мукоциліарного кліренсу полегшують виведення слизу та зменшують кашель.
  Дія препарату настає через 30 хвилин після його застосування та триває близько 10 годин.

  Абсорбція препарату швидка і достатньо повна. Максимальні рівні у плазмі крові досягаються через 0,5-3 години. Ступінь зв’язування амброксолу з білками плазми крові становить 80-90 %.
  Розподіл амброксолу з крові до тканин швидкий, з високою концентрацією активної речовини у легенях. Препарат проникає через гематоенцефалічний та плацентарний бар`єри, у грудне молоко.

  Амброксол метаболізується в печінці шляхом кон’югації. Період напіввиведення з плазми крові становить 10 годин; кумуляція не виявлена. У вигляді водорозчинних метаболітів виводиться нирками приблизно 90 %, у незміненому вигляді – 5 %. Період напіввиведення подовжується при тяжкій хронічній нирковій недостатності.  Показання для застосування.

  Секретолітична терапія при гострих та хронічних бронхопульмональних захворюваннях, пов’язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням виділення мокротиння.  Протипоказання.

  · Підвищена чутливість (алергія) до амброксолу або до інших компонентів препарату;

  · спадкова непереносимість фруктози.  Особливі застереження.

  При застосуванні муколітичних засобів, таких як амброксолу гідрохлорид, повідомлялося про поодинокі випадки тяжких уражень шкіри, таких як синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла (токсичний епідермальний некроліз). Здебільшого їх можна було пояснити тяжкістю основного захворювання та/або супутньою терапією. Крім того, на початковій стадії синдрому Стівенса-Джонсона або синдрому Лайєлла у пацієнтів можуть спостерігатися грипоподібні неспецифічні продромальні симптоми, такі як пропасниця, болі в тілі (ломота), риніт, кашель, біль у горлі. В результаті їх помилкової оцінки пацієнти могли отримувати препарати для симптоматичного лікування кашлю та застуди. З цієї причини при появі уражень шкіри та/або слизових оболонок при застосуванні Амроксолу 15 слід негайно припинити прийом препарату та звернутися за медичною допомогою.

  Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам з виразковою хворобою шлунка та/або дванадцятипалої кишки. У випадку порушення функції нирок або тяжких захворювань печінки Амброксол 15 слід застосовувати тільки після консультації лікаря, можливе подовження інтервалів між прийомами або зменшення дози препарату. Амброксолу гідрохлорид метаболізується в печінці і виводиться з організму нирками, тому при тяжкій нирковій недостатності можлива кумуляція амброксолу та/або його метаболітів у печінці.

  Під час лікування необхідно вживати достатньо рідини (соки, чай, вода) для посилення муколітичного ефекту препарату.

  Препарат містить сорбіт. Пацієнтам з рідкими спадковими проблемами непереносимості фруктози не слід приймати цей лікарський засіб. Сорбіт також може викликати легкий послаблювальний ефект.

  Амброксол 15 не містить цукру, тому його можна застосовувати хворим на цукровий діабет.

  Не містить алкоголю.

  Амброксол 15 з протикашльовими препаратами призводить до порушення відходження мокротиння при зменшенні кашлю.

  При посиленій секреції слизу, при порушенні бронхомоторних функцій (наприклад при такому рідкісному генетично детермінованому захворюванні як первинна циліарна дискінезія) слід з обережністю застосовувати муколітичні засоби (в т.ч. амброксол) через ризик можливого накопичення великої кількості слизу.

  Слід проконсультуватися з лікарем перед застосуванням препарату дітям віком до 2 років.  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Застосування препарату не рекомендовано у І триместрі вагітності, у ІІ та ІІІ триместрах вагітності препарат можна застосовувати після ретельної оцінки співвідношення користі для матері та можливого ризику для плода.

  Амброксол проникає в грудне молоко, тому не рекомендується препарат застосовувати у період годування груддю.  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Препарат призначений для застосування дітям.  Діти.

  Дітям віком до 2 років застосовувати за призначенням лікаря.  Спосіб застосування та дози.

  Діти:

  віком до 2 років: по 2,5 мл (1/2 дозувальної ложки) 2 рази на добу, що еквівалентно 15 мг амброксолу на добу;

  віком від 2 до 6 років: по 2,5 мл (1/2 дозувальної ложки) 3 рази на добу, що еквівалентно 22,5 мг амброксолу на добу;

  віком від 6 до 12 років: по 5 мл (1 дозувальна ложка) 2-3 рази на добу, що еквівалентно 30-45 мг амброксолу на добу.

  Препарат можна приймати незалежно від прийому їжі. Прийом їжі не впливає на ефективність препарату.

  При гострих захворюваннях слід проконсультуватися з лікарем, якщо симптоми не зникають та/або посилюються, незважаючи на прийом препарату.  Передозування.

  На даний час невідомі специфічні симптоми передозування амброксолу. При випадковому передозуванні та/або помилковому застосуванні можуть спостерігатися симптоми, що відповідають побічним ефектам амброксолу гідрохлориду. Лікування симптоматичне.  Побічні ефекти.

  Препарат добре переноситься хворими.

  Травний тракт: диспепсія, печія, нудота, блювання, біль у животі, пронос/запор, гіперсалівація, сухість у роті, гіпестезія слизової оболонки рота та/або глотки.

  Дихальна система: ринорея, сухість слизової оболонки верхніх дихальних шляхів, задишка (як симптом реакції гіперчутливості).

  Сечовидільна система: дизурія.

  Нервова система: дисгевзія (розлад смакових відчуттів).

  Імунна система, шкіра та підшкірні тканини: свербіж, висип, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, анафілактичні реакції (включаючи анафілактичний шок), гарячка, озноб, інші алергічні реакції.

  Інші: реакції з боку слизових оболонок.

  Дуже рідко можуть виникати тяжкі ураження шкіри, такі як синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла.  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Застосування амброксолу разом з антибіотиками (амоксициліном, цефуроксимом, еритроміцином, доксицикліном) сприяє підвищенню концентрації антибіотиків у тканинах легень. Застосування Амброксолу 15 з протикашльовими препаратами призводить до ускладнення відходження мокротиння при зменшенні кашлю.  Термін придатності. 3 роки.

  Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.  Умови зберігання. В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.  Упаковка. По 100 мл у флаконах та банках, 1 флакон або 1 банка в пачці разом з ложкою дозувальною.

  Категорія відпуску. Без рецепта.

  Амброксол сироп 30 мг/5 мл 100 мл Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Julia 09.08.2016 Эффективный,не дорогой препарат.Действительно помогает.Один из недостатков ароматизаторы.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Амброксол сироп 30 мг/5 мл 100 мл Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Амброксол сироп 30 мг/5 мл 100 мл Характеристики

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги