Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Амбробене 100 мл сироп

  Loading...
   Купить Амбробене 100 мл сироп в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Амбробене 100 мл сироп в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Амбробене 100 мл сироп в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  Нет в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Аналоги

  Описание Амбробене 100 мл сироп

  Показания

  Секретолитическая терапия при острых и хронических бронхо-пульмональных заболеваниях, связанных с нарушением бронхиальной секреции и ослаблением продвижения слизи.

  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к амброксола и / или другим компонентам препарата.

  • Редкие наследственные состояния, через которые возможна несовместимость с вспомогательной веществом препарата


  ***************

  Показання

  Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхо-пульмональних захворюваннях, пов'язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу.

  Протипоказання

  • Підвищена чутливість до амброксолу та/або інших компонентів препарату.

  • Рідкісні спадкові стани, через які можлива несумісність із допоміжною речовиною препарату  Цена Амбробене 100 мл сироп актуальна при заказе на сайте. Купить Амбробене 100 мл сироп в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Амбробене 100 мл сироп Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  АМБРОБЕНЕ
  (AMBROBENE)

   

  Cклад:

  діюча речовина: амброксолу гідрохлорид;

  5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 15 мг;

  допоміжні речовини: cорбіту розчин, що не кристалізується, пропіленгліколь, ароматизатор малиновий, сахарин, вода очищена.

  Лікарська форма. Сироп.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний або жовтуватого кольору розчин з малиновим ароматом.

  Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Код АТХ R05C B06.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка. 

  Амброксолу гідрохлорид збільшує секрецію залоз дихальних шляхів. Амброксол посилює виділення легеневого сурфактанта шляхом прямого впливу на пневмоцит типу ІІ у альвеолах та клітинах Клара у бронхіолах, а також стимулює циліарну активність. Це призводить до збільшення секреції та виділення слизу і покращення мукоциліарного кліренсу. 

  Активація секреції рідини і збільшення мукоциліарного кліренсу полегшують виведення слизу та зменшують кашель.

  Повідомлялося про місцевий анестезуючий ефект амброксолу гідрохлориду, що може пояснюватися здатністю  блокувати натрієві канали. Дослідження in vitro показали, що амброксолу гідрохлорид блокує нейронні натрієві канали; зв'язування було оборотним і залежним від концентрації.

  Амброксолу гідрохлорид продемонстрував протизапальний вплив in vitro. Дослідження in vitro виявили, що амброксолу гідрохлорид значно зменшує вивільнення цитокіну з крові та тканинне зв'язування мононуклеарних і поліморфнонуклеарних клітин.

  Повідомлялося про значне зменшення болю і почервоніння в горлі у пацієнтів з фарингітом при застосуванні препарату.

  Після застосування амброксолу гідрохлориду підвищуються концентрації антибіотиків (амоксициліну, цефуроксиму, еритроміцину) у бронхолегеневому секреті та у мокроті.

  Фармакокінетика. 

  Абсорбція. Абсорбція амброксолу гідрохлориду з пероральних форм непролонгованої дії швидка і досить повна, з лінійною залежністю у терапевтичному діапазоні.

   Максимальні рівні у плазмі крові досягаються через 1-2,5 години при пероральному прийомі лікарських форм швидкого вивільнення і в середньому після 6,5 години при 

  застосуванні форм повільного вивільнення.

  Розподіл. При пероральному прийомі розподіл амброксолу гідрохлориду з крові до тканин швидкий і різко виражений, з найвищою концентрацією активної речовини у легенях. Об'єм розподілу при пероральному прийомі становить 552 л. У плазмі крові у терапевтичному діапазоні приблизно 90 % препарату зв'язується з білками.

  Метаболізм та виведення. Приблизно 30 % дози після перорального застосування виводиться через пресистемний метаболізм. Амброксолу гідрохлорид метаболізується, головним чином, у печінці шляхом глюкуронізації і розщеплення до дибромантранілової кислоти (приблизно 10 % дози). Повідомлялося, що CYP3A4 відповідає за метаболізм амброксолу гідрохлориду до дибромантранілової кислоти.

  Близько 6 % дози виводяться у незміненій формі, тоді як приблизно 26 % дози – у кон'югованій формі з сечею.

  Період напіввиведення з плазми крові становить близько 10 годин. Загальний кліренс знаходиться у межах 660 мл/хв разом із нирковим кліренсом, що становить приблизно 8 % від загального кліренсу.

  Фармакокінетика в особливих груп хворих. У пацієнтів із порушенням функції печінки виведення амброксолу гідрохлориду зменшене, що зумовлює в 1,3-2 рази вищий рівень у плазмі крові. Оскільки терапевтичний діапазон амброксолу гідрохлориду достатньо широкий, змінювати дозування не потрібно.

  Вік та стать не мають клінічно значущого впливу на фармакокінетику амброксолу гідрохлориду, тому будь-яка корекція дози не потрібна.

  Прийом їжі не впливає на біодоступність амброксолу гідрохлориду.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхо-пульмональних захворюваннях, пов'язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу.

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до амброксолу та/або інших компонентів препарату.

  Рідкісні спадкові стани, через які можлива несумісність із допоміжною речовиною препарату (див. розділ «Особливості застосування»).

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Амбробене сироп не рекомендується приймати одночасно із засобами, що мають протикашльову активність (наприклад, кодеїном), бо це призведе до утруднення виведення мокротиння з бронхів на тлі зменшення кашлю.

  Застосування Амбробене сиропу у поєднанні з антибіотиками (з амоксициліном, цефуроксимом, еритроміцином, доксицикліном) може поліпшити надходження антибіотиків до легеневих тканин. Така взаємодія із доксицикліном широко застосовується з терапевтичною метою.

  Особливості застосування.

  Повідомлялося про незначну кількість випадків розвитку тяжких шкірних реакцій (синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла)), пов'язаних із застосуванням відхаркувальних засобів, таких як амброксолу гідрохлорид. Здебільшого їх можна було пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання у пацієнтів і/або одночасним застосуванням іншого препарату. Тому при появі нових уражень шкіри або слизових оболонок слід негайно звернутися за медичною допомогою та припинити лікування амброксолу гідрохлоридом.

  На початковій стадії синдрому Стівенса-Джонсона або синдрому Лайєлла у пацієнта можуть бути неспецифічні, подібні до ознак початку грипу симптоми, такі як пропасниця, ломота в тілі, риніт, кашель та біль у горлі. Помилково при таких неспецифічних, подібних до ознак початку грипу симптомах можна застосовувати симптоматичне лікування препаратами проти кашлю і застуди.

  Оскільки амброксол може посилювати секрецію слизу, Амбробене сироп слід застосовувати з обережністю при порушенні бронхіальної моторики та посиленій секреції слизу (наприклад, при такому рідкісному захворюванні як первинна циліарна дискінезія).

  У хворих із тяжкою нирковою недостатністю можливе накопичення печінкових метаболітів амброксолу. Пацієнтам із порушеннями функцій нирок та тяжкими захворюваннями печінки слід застосовувати амброксол тільки після консультації з лікарем. У цьому випадку рекомендується зменшувати дозу та збільшувати час між прийомами препарату.

  Потрібна обережність для пацієнтів із виразками шлунка або дванадцятипалої кишки.

  У пацієнтів з астмою та серйозними астматичними нападами амброксол у вигляді сиропу слід застосовувати з обережністю.

  Амбробене сироп містить сорбіт. 5 мл сиропу містять 2,1 г сорбіту (що відповідає 0,18 ХО) і є  джерелом 0,53 г фруктози. Пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості фруктози не слід приймати цей препарат.

  Амбробене сироп містить сахарин натрію, що слід враховувати хворим на цукровий діабет.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Вагітність

  Даних щодо застосування амброксолу вагітним жінкам дотепер недостатньо, особливо для періоду до 28 тижня вагітності. Амброксол не продемонстрував ніяких тератогенних ефектів у ході досліджень на тваринах.

  Однак слід дотримуватися  звичних застережних заходів прийому ліків у період вагітності. Особливо в I триместрі вагітності не рекомендується застосовувати цей препарат.

  Годування груддю

  Амброксолу гідрохлорид проникає у грудне молоко. Хоча не очікується небажаного впливу на немовлят, амброксол не рекомендується застосовувати у період годування груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Немає даних щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Дослідження впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводилися.

  Спосіб застосування та дози.

  Амбробене сироп приймати внутрішньо після їди. Після прийому рекомендується випити
  1 склянку води. Муколітичний ефект амброксолу посилюється при вживанні великої кількості рідини.

  Дорослі та діти віком від 12 років: у перші 2-3 доби по 10 мл 3 рази на добу, далі – по 10 мл
  2 рази на добу. У разі необхідності терапевтичний ефект для дорослих та дітей віком від 12 років може бути підсилений збільшенням дози до 20 мл 2 рази на добу.

  Дорослим та дітям віком від 12 років доцільно застосовувати лікарську форму, що містить вищу концентрацію амброксолу гідрохлориду (наприклад, Амбробене розчин 37,5 мг/5 мл).

  Діти:

  – від 2 до 6 років – по 2,5 мл 3 рази на добу;

  – від 6 до 12 років – по 5 мл 2-3 рази на добу.

  Тривалість лікування залежить від особливостей перебігу захворювання.

  Амбробене сироп не слід застосовувати довше 4-5 днів без консультації з лікарем.

  Діти. Застосовують дітям віком від 2 років.

  Передозування.

  На даний час немає повідомлень щодо специфічних симптомів передозування у людей. Симптоми, відомі з поодиноких повідомлень про передозування і/або випадки помилкового застосування ліків, відповідають відомим побічним ефектам амброксолу у рекомендованих дозах і потребують симптоматичного лікування. Найбільш частими були короткочасний неспокій та діарея.

  Згідно з доклінічними дослідженнями, при значному передозуванні можуть виникати підвищене слиновиділення, нудота, блювання та артеріальна гіпотензія.

  Побічні реакції.

  З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, у т.ч. висип, реакції з боку слизових оболонок, ангіоневротичний набряк, диспное, свербіж, алергічні реакції. Анафілактичні реакції, включаючи анафілактичний шок, кропив'янку.

  З боку нервової системи: дисгевзія.

  З боку дихальної системи: ринорея, сухість дихальних шляхів, гіпестезія глотки.

  З боку травної системи: шлунково-кишкові розлади (наприклад, нудота, блювання, диспепсія, печія, біль та дискомфорт у животі, запор, діарея), сухість у роті, порушення смаку, гіперсалівація, гіпестезія ротової порожнини.

  З боку шкіри та підшкірної клітковини: еритема, висип, контактний дерматит. Повідомлялося про тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла, пов'язані із застосуванням муколітичних засобів, таких як амброксол. Здебільшого їх можна було пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання або одночасним застосуванням іншого препарату.

  З боку нирок та сечовидільної системи: дизурія.

  Загальні розлади: головний біль, непритомність, гарячка, озноб.

  Термін придатності. 5 років.

  Після першого відкриття флакона – 1 рік.

  Умови зберігання. Лікарський засіб не потребує спеціальних умов зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці. 

  Упаковка.

  По 100 мл сиропу у флаконі; по 1 флакону разом із мірним стаканчиком у коробці.

  Категорія відпуску. Без рецепта.

  Виробник. Меркле ГмбХ.

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Людвіг-Меркле-Штрассе 3, 89143 Блаубойрен, Німеччина.

  Амбробене 100 мл сироп Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Aleksey_Rodin 11.08.2016 очень хорошо помог от кашля.сначала пил только антибиотики(их сам в аптеке купил) и не было результата а потом пошол к врачу и он сказал еще етот припарат пить.на второй день кашель стал намного меньше и перестало гореть при кашле в груди а через вообще 5 дней все прошло а до этого пил антибиотики только и не очень помогало. если надо быстро чтоб помогло то нужно его пить.
  • Алла 19.09.2014 Сироп Амбробене нам выписал врач, попробовали, действительно помогает. После приема этого сиропа кошель стал заметно мягче и стала отходить мокрота.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Амбробене 100 мл сироп Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Амбробене 100 мл сироп Характеристики

  Лікарська форма Сироп, 15 мг/5 мл по 100 мл у флаконах № 1 разом із мірним стаканчиком
  Виробник Меркле ГмбХ (дозвіл на випуск серії; виробництво нерозфасованої продукції, первинна та вторинна упаковка, контроль якості), Німеччина
  Вік від 2 років.
  Міжнародне найменування Ambroxol
  Показання Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхо-пульмональних захворюваннях, пов'язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу
  Протипоказання Підвищена чутливість до амброксолу та/або інших компонентів препарату. Рідкісні спадкові стани, через які можлива несумісність із допоміжною речовиною препарату (див. розділ «Особливості застосування»).
  Склад діюча речовина: амброксолу гідрохлорид; 5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 15 мг; допоміжні речовини: cорбіту розчин, що не кристалізується, пропіленгліколь, ароматизатор малиновий, сахарин, вода очищена.
  Термін придатності 5 років
  Українська назва АМБРОБЕНЕ
  Упаковка флакон
  Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Код АТХ R05C B06.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Рекомендуем