www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Амбробене 75 мг №10 капсулы

Loading...
    Купить Амбробене 75 мг №10 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Амбробене 75 мг №10 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Амбробене 75 мг №10 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Амбробене 75 мг №10 капсулы

В инструкции к препарату Амбробене 75 мг № 10 изложена подробно вся информация относительно способов применения, дозировок и показаний к использованию лекарства. Сам по себе препарат Амбробене представляет собой средство с отхаркивающим и разжижающим мокроту действием, благодаря чему он эффективен при лечении острых и хронических заболеваний дыхательных органов, которые сопровождаются обильным выделением мокроты и ее нарушенным отхождением. То есть, использовать капсулы Амбробене следуя описанию, можно при бронхоэктатической болезни, бронхиальной астме, бронхитах, пневмонии. Вероятно его применение и при терапии новорожденных с респираторным дистресс-синдромом для активации синтеза сурфактанта.

Такое терапевтическое действие Амбробене вызвано активной составляющей – веществом амброксолом. Амбробене также выступает и как антиоксидант, за счет того, что способен нейтрализировать и выводить повреждающие молекулы (свободные радикалы) из организма. Лекарство Амбробене усиливает продуцирование ферментов, расщепляющих связь между веществами мокроты. Препарат активирует формирование сурфактанта и работы ресничек слизистых оболочек бронхов, не позволяя им слипаться.

Помимо капсул Амбробене 75 мг, медикамент существует в продаже Киева и прочих городов Украины также в формате инъекционного раствора, раствора для внутреннего применения и ингаляций, сиропа и таблеток. 


Способ применения

Рекомендуется принимать Амбробене по одной капсуле (75 мг) день, лучше в одно и то же время суток. У препарата Амбробене достаточно много аналогов, к которым можно причислить и такие лекарства как Флавамед, Халиксол, АмброГексал Лазолван Амбросан Амброксол. В отзывах об Амбробене пользователи отмечают его высокую эффективность. Некоторых не устраивает в препарате лишь его цена. Но большинство пользователей довольны стоимостью Амбробене. Купить Амбробене по самой выгодной цене вы можете прямо сейчас в нашей интернет аптеке. 


********************


В інструкції до препарату Амбробене 75 мг № 10 викладено докладно вся інформація щодо способів застосування, дозування і показань до використання ліків. Сам по собі препарат Амбробене є засіб з відхаркувальну і розріджують мокротиння дією, завдяки чому він ефективний при лікуванні гострих і хронічних захворювань дихальних органів, які супроводжуються виділенням мокроти і її порушеним відходженням. Тобто, використовувати капсули Амбробене слідуючи опису, можна при бронхоектатичної хвороби, бронхіальній астмі, бронхітах, пневмонії. Ймовірно його застосування і при терапії новонароджених з респіраторним дистрес-синдромом для активації синтезу сурфактанту.

Таке терапевтичну дію Амбробене викликано активною складовою - речовиною амброксолом. Амбробене також виступає і як антиоксидант, за рахунок того, що здатний нейтралізувати й виводити ушкоджують молекули (вільні радикали) з організму. Ліки Амбробене підсилює продукування ферментів, що розщеплюють зв'язок між речовинами мокротиння. Препарат активує формування сурфактанта і роботи війок слизових оболонок бронхів, не дозволяючи їм злипатися.

Крім капсул Амбробене 75 мг, медикамент існує в продажу Києва та інших міст України також в форматі ін'єкційного розчину, розчину для внутрішнього застосування і інгаляцій, сиропу і таблеток.


Спосіб застосування

Рекомендується приймати Амбробене по одній капсулі (75 мг) день, краще в один і той же час доби. У препарату Амбробене досить багато аналогів, до яких можна зарахувати і такі ліки як Флавамед, Халіксол, амброгексал Лазолван Амбросан Амброксол. У відгуках про Амбробене користувачі відзначають його високу ефективність. Деяких не влаштовує в препараті лише його ціна. Але більшість користувачів задоволені вартістю Амбробене. Купити Амбробене по самій вигідною ціною ви можете прямо зараз в нашій інтернет аптеці.


Цена Амбробене 75 мг N10 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Амбробене 75 мг N10 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Амбробене 75 мг №10 капсулы Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АМБРОБЕНЕ

(AMBROBENE®)

Cклад:

діюча  речовина: амброксолу гідрохлорид;

1 капсула пролонгованої дії містить амброксолу гідрохлориду 75 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію карбоксиметилцелюлоза-целюлоза мікрокристалічна, гіпромелоза, триетилцитрат, кремнію діоксид колоїдний водний, метакрилатного сополімеру дисперсія, желатин, заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), титану діоксид (Е 171).

Лікарська форма. Капсули пролонгованої дії тверді.

Основні фізико-хімічні властивості: корпус капсули: безбарвний прозорий; кришечка: непрозора коричневого кольору. Вміст капсул: гранули від білого до світло-жовтого кольору.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Код АТХ R05C B06.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Доведено, що амброксолу гідрохлорид збільшує секрецію залоз дихальних шляхів. Амброксол посилює виділення легеневого сурфактанта і стимулює циліарну активність, внаслідок чого полегшується відділення слизу та його виведення (мукоциліарний кліренс). Покращання мукоциліарного кліренсу було доведено під час клініко-фармакологічних досліджень. Активація секреції рідини і збільшення мукоциліарного кліренсу полегшують виведення слизу та зменшують кашель.

Місцевий анестезуючий ефект амброксолу гідрохлориду може пояснюватися здатністю блокувати натрієві канали. Дослідження in vitro показали, що амброксолу гідрохлорид блокує нейронні натрієві канали; зв'язування було оборотним і залежало від концентрації.

У дослідженнях in vitro виявили, що амброксолу гідрохлорид значно зменшує вивільнення цитокіну з крові та тканинне зв'язування мононуклеарних і поліморфнонуклеарних клітин.

Повідомлялося, про значне зменшення болю і почервоніння у горлі у пацієнтів з фарингітом при застосуванні амброксолу.

Повідомлялося, що ці фармакологічні властивості призводять до швидкого послаблення болю та пов'язаного з болем дискомфорту у носовій порожнині, у ділянці вуха і трахеї при вдиханні, при лікуванні верхніх відділів дихальних шляхів.

Застосування амброксолу підвищує концентрацію антибіотиків амоксициліну, цефуроксиму, еритроміцину та доксицикліну у мокроті та у бронхолегеневому секреті.

Фармакокінетика.

Абсорбція. Препарат має уповільнену абсорбцію. Після перорального застосування максимальна концентрація (Tmax) досягається приблизно через 9 годин.

Розподіл. Зв'язування з білками плазми крові становить близько 85 %. Лікарська форма Амбробене пролонгованої дії вирізняється тривалим періодом вивільнення діючої речовини.

Амброксол проникає у цереброспінальну рідину, через плацентарний бар'єр та виділяється в грудне молоко.

Метаболізм. Формування метаболітів (дібромоантранілова кислота, глюкуроніди) відбувається у печінці.

Виведення. Майже 90 % препарату виводиться нирками у формі метаболітів. Менше 10 % амброксолу виводиться нирками у незміненому вигляді.

Через високий ступінь зв'язування з білками крові великий обсяг розподілу та повільний перерозподіл препарату з тканин в кров, при діалізі або форсованому діурезі суттєве виведення амброксолу малоймовірне. Період напіввиведення з плазми крові становить близько 10 годин. Порушення функції печінки та нирок

У пацієнтів з тяжкими захворюваннями печінки кліренс амброксолу знижується на 20-40 %. У хворих із тяжким порушенням функції нирок спостерігається подовження періоду напіввиведення метаболітів амброксолу.

Клінічні характеристики.

Показання.

Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхопульмональних захворюваннях, пов'язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до амброксолу та/або до інших компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Амбробене капсули пролонгованої дії по 75 мг не рекомендується приймати одночасно із засобами, що мають протикашльову активність (наприклад, кодеїном), бо це призведе до утруднення виведення мокротиння з бронхів на тлі зменшення кашлю.

Застосування Амбробене капсул пролонгованої дії по 75 мг у поєднанні з антибіотиками (з амоксициліном, цефуроксимом, еритроміцином, доксицикліном) може поліпшити надходження антибіотиків до легеневих тканин. Така взаємодія з доксицикліном широко застосовується з терапевтичною метою.

Особливості застосування.

Повідомлялося про незначну кількість випадків розвитку тяжких шкірних реакцій (синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз), пов'язаних із застосуванням відхаркувальних засобів, таких як амброксолу гідрохлорид. Здебільшого їх можна було пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання у пацієнтів і/або одночасним застосуванням іншого препарату. Тому при появі нових уражень шкіри або слизових оболонок слід негайно звернутися за медичною допомогою та припинити лікування амброксолу гідрохлоридом.

На початковій стадії синдрому Стівенса-Джонсона або синдрому Лайєлла у пацієнтів можуть бути неспецифічні, подібні до ознак початку грипу симптоми, такі як пропасниця, ломота, риніт, кашель і біль у горлі. Помилково при таких неспецифічних, подібних до ознак початку грипу симптомах можна застосувати симптоматичне лікування препаратами проти кашлю і застуди.

Оскільки амброксол може посилювати секрецію слизу, Амбробене капсули слід застосовувати з обережністю при порушенні бронхіальної моторики та посиленій секреції слизу (наприклад, при такому рідкісному захворюванні як первинна циліарна дискінезія).

У хворих із тяжкою нирковою недостатністю можливе накопичення печінкових метаболітів амброксолу. Пацієнтам із порушеннями функцій нирок та тяжкими захворюваннями печінки слід застосовувати амброксол тільки після консультації з лікарем.

Слід з обережністю застосовувати амброксол пацієнтам з існуючими виразками шлунково-кишкового тракту.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Амброксолу гідрохлорид проникає через плацентарний бар'єр. Дослідження на тваринах не виявили прямих чи непрямих шкідливих впливів на перебіг вагітності, розвиток ембріона/плода, пологи чи постнатальний розвиток.

У результаті клінічних досліджень застосування препарату після 28-го тижня вагітності не виявлено жодного шкідливого впливу на плід.

Однак потрібно дотримуватися звичних застережних заходів стосовно прийому ліків у період вагітності. У І триместрі вагітності не рекомендується застосовувати цей препарат.

Годування груддю

Амброксолу гідрохлорид проникає у грудне молоко. Хоча не очікується небажаного впливу на немовлят, амброксол не рекомендується застосовувати у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Немає даних щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Дослідження впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводилися.

Спосіб застосування та дози.

Амбробене капсули пролонгованої дії по 75 мг можна приймати незалежно від прийому їжі з достатньою кількістю теплої рідини. Муколітичний ефект амброксолу посилюється при вживанні великої кількості рідини.

Дорослі: 1 капсула на добу. Тривалість лікування залежить від особливостей перебігу захворювання. Не рекомендується приймати Амбробене капсули пролонгованої дії по 75 мг без призначення лікаря довше 4-5 днів.

Якщо симптоми не зникають та/або посилюються, незважаючи на прийом препарату − слід проконсультуватися з лікарем.

При порушеннях функції нирок і тяжких захворюваннях печінки препарат можна приймати тільки під наглядом лікаря. У цьому випадку рекомендується зменшувати дозу та збільшувати час між прийомами препарату.

Діти. Не рекомендується застосовувати препарат Амбробене, капсули пролонгованої дії дітям. Для дітей рекомендується застосування Амбробене у вигляді сиропу та крапель.

Передозування.

На даний час немає повідомлень щодо специфічних симптомів передозування у людей. Симптоми, відомі з поодиноких повідомлень про передозування і/або випадки помилкового застосування ліків, відповідають відомим побічним ефектам амброксолу у рекомендованих дозах і потребують симптоматичного лікування.

Побічні реакції.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, у т.ч. висип, реакції з боку слизових оболонок, ангіоневротичний набряк, диспное, свербіж, алергічні реакції. Анафілактичні реакції, включаючи анафілактичний шок, кропив'янку.

З боку дихальної системи: ринорея, сухість дихальних шляхів.

З боку травної системи: шлунково-кишкові розлади (наприклад, нудота, блювання, диспепсія, печія, біль та дискомфорт у животі, запор, діарея), сухість у роті, гіперсалівація.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: еритема, висип, контактний дерматит. Повідомлялося про тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла, пов'язані з застосуванням муколітичних засобів, таких як амброксол. Здебільшого їх можна було пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання або одночасним застосуванням іншого препарату.

З боку нирок та сечовидільної системи: дизурія.

Загальні розлади: головний біль, непритомність, лихоманка, озноб.

Термін придатності.

5 років.

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 капсул у блістері, по 1 блістеру у коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробники.   Меркле ГмбХ.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Людвіг-Меркле-Штрассе 3, 89143 Блаубойрен, Німеччина.


Амбробене 75 мг №10 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Кира Андреевна 11.08.2016 Очень прелестное средство от кашля! Принимаю по тому доверяю производителю!
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Амбробене 75 мг №10 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Амбробене 75 мг №10 капсулы Характеристики

Лікарська форма Капсули пролонгованої дії тверді по 75 мг № 10 (10х1) у блістерах
Виробник Меркле ГмбХ (первинна та вторинна упаковка, контроль серії; дозвіл на випуск серії), Німеччина; Ацино Фарма АГ (виробництво нерозфасованої продукції), Швейцарія
Вік не застосовувати дітям
Міжнародне найменування Ambroxol
Показання Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхопульмональних захворюваннях, пов'язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу.
Протипоказання Підвищена чутливість до амброксолу та/або до інших компонентів препарату.
Склад діюча речовина: амброксолу гідрохлорид; 1 капсула пролонгованої дії містить амброксолу гідрохлориду 75 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію карбоксиметилцелюлоза-целюлоза мікрокристалічна, гіпромелоза, триетилцитрат, кремнію діоксид колоїдний водний, метакрилатного сополімеру дисперсія, желатин, заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), титану діоксид (Е 171).
Термін придатності 5 років
Українська назва АМБРОБЕНЕ
Упаковка капсула
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Код АТХ R05C B06.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Рекомендуем