0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Алфавіт Класік таблетки, 60 шт.

Код товару:Код:  404.0168
К
Карина
В целом не плохие витамины для взрослого. Но есть и минусы, нужно принимать их три раза в день, обязательно во время приема еды, а это не всегда удобно, особенно когда на работе. Так же ощутила некоторые побочные действия в виде расстройства желудка и снижения давления, поэтому в дальнейшем употребляла их с большей осторожностью. Насчёт эффекта заметила разве что ногти стали меньше ломаться и волосы перестали быть столь ломкими, а так в целом на общем самочувствии никак не отразились.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Алфавіт Класік таблетки, 60 шт.
Алфавіт Класік таблетки, 60 шт.
252,3грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 252.3
Продавець: Аптека24
ціна: 281.3