0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Альфа Нормікс таблетки по 200 мг, 12 шт.

Код товару:Код:  4628001
Анонимный отзыв
С данным антибиотиком познакомился когда была острая диарея несколько дней. и почти ничего не помогало, врач назначил Альфа нормикс и через несколько дней у меня уже был нормальный стул. Данный антибиотик я беру всегда с собой в путешествия и храню упаковку дома на всякий случай. За границей был случай когда отравился местной едой, но к счастью я сразу начал прием альфа нормикса в сочетании с пробиотиками и буквально за день мое состояние пришло в норму, потому что я сразу начал принимать как почувствовал симптомы и к чему они ведут. Лично мне при диареии, отправлениях и прочим помогает почти мгновенно
Чи є відгук корисним
О
Оксана
Быстрая доставка,
Чи є відгук корисним
М
Мар'яна
Хороший антибіотик. Але потрібно обов'язково повторний курс, щоб закріпити ефект.
Чи є відгук корисним
О
Оксана
Как всегда все привезли на следующий день.
Чи є відгук корисним
Ю
Юля
Препарат дієвий
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Альфа Нормікс таблетки по 200 мг, 12 шт.
Альфа Нормікс таблетки по 200 мг, 12 шт.
736,1грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 821
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 736.1