Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  АлергоМакс 5 мг №10 таблетки

  Loading...
   Купить АлергоМакс 5 мг №10 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  39,10 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание АлергоМакс 5 мг №10 таблетки


  Склад лікарського засобу:

  діюча речовина: desloratadine;

  1 таблетка містить дезлоратадину 5 мг;

  допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат; магнію стеарат; целюлозамікрокристалічна (тип 101 і тип 102); лактоза, моногідрат; гіпромелоза; крохмаль кукурудзяний; титану діоксид

  (Е171); індигокармін (Е 132).

  Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

  Таблетки, вкриті оболонкою,блакитного  кольору, круглої форми, двоопуклі. На поперечному розрізі видно двашари.

  Назва і місцезнаходження виробника.

  ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

  Україна,61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

  Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування.

  Код АТС R06A X27.

  Дезлоратадин є селективнимблокатором периферичних гістамінових Н1-рецепторів, що не спричиняє седативногоефекту. Дезлоратадин є первинним активним метаболітом лоратадину. У  дослідженнях дезлоратадину і лоратадину якісних або кількісних розходженьтоксичності двох препаратів у порівнюваних дозах (з урахуванням концентраціїдезлоратадину) не виявлено.

  Після перорального прийому препарат  селективноблокує периферичні Н1-гістамінові рецептори і не проникає крізьгематоенцефалічний бар’єр.

  Крім антигістамінної активності, препарат   чинитьпротиалергічну та протизапальну дію. Встановлено, що дезлоратадин пригнічує каскад різнихреакцій, які лежать в основі розвитку алергічного запалення, а саме:

  виділення протизапальних цитокінів, включаючи ІЛ-4,ІЛ-6, ІЛ-8, ІЛ-13;

  виділення протизапальних хемокінів, таких як RANTES;

  продукцію супероксидного аніону активованимиполіморфноядерними нейтрофілами;

  адгезію і хемотаксис еозинофілів;

  експресію молекул адгезії, таких як Р-селектин;

  IgE-залежне виділення гістаміну, простагландину D2 ілейкотрієну С4;

  гострий алергічний бронхоспазм у дослідженнях натваринах.

  Не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр.

  Дезлоратадин починає визначатися в плазмі протягом 30хв. після прийому. Максимальна концентрація дезлоратадину в плазмі досягається, в середньому, через 3 години., період напіввиведення становить, у середньому,27 годин. Ступінь кумуляції дезлоратадину відповідає його періодунапіввиведення (приблизно 27 годин.) і кратності застосування (один раз надобу). Біодоступність дезлоратадину була пропорційна дозі в діапазоні від 5 до20 мг.

  Дезлоратадин помірно (83 – 87%) зв’язується з білкамиплазми.

  Проведені дослідження показали, що дезлоратадин непригнічує CYP3A4 чи CYP2D6 та не є ні субстратом, ні інгібіторомР-глікопротеїду.

  Показання для застосування.

  Для швидкого усунення алергічних симптомів: 

  - полінозу та алергічного риніту (чхання, виділення з носа, свербіж, набряк ізакладеність носа,  сльозотеча і почервоніння очей, свербіж у ділянціпіднебіння і кашель);

  -усунення симптомів, пов'язаних  з  кропив’янкою такими як свербеж,та висипання.

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до активноїречовини або до будь-якого неактивного компонента препарату.

  Дитячий вік до 12 років.

  Вагітність та період годуваннягруддю.

  Особливізастереження.

  Обов’язковоповідомте лікаря про Вашу попередню реакцію на застосування препаратів цієїгрупи.

  Застосування уперіод вагітності або годування груддю. Безпеказастосування препарату у вагітних не встановлена, тому його не рекомендуєтьсяпризначати у період вагітності. Дезлоратадинпроникає в грудне молоко, тому жінкам, які годують груддю, не слід призначати препарат.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванніавтотранспортом або іншими механізмами. Впливу на керуванняавтомобілем або роботу зі складними технічними пристроями не відзначалося.

  Діти. Препарат протипоказаний дітям вікомдо 12 років.

  Спосіб застосуваннята дози.

  Препарат призначений дляперорального прийому. Дорослі і діти віком від 12 років приймають по однійтаблетці (5 мг) 1 раз на день, незалежно від прийому їжі. Таблетку потрібноковтати цілою, запиваючи водою. Препарат бажано приймати регулярно, в один ітой же час доби. Тривалість лікування визначається тяжкістю та перебігомзахворювання.

  Терапію інтермітуючого алергічногориніту( наявність симптомів менше 4 днів на тиждень або менше 4 тижнів)необхідно проводити  з урахуванням даних анамнезу: припинити після зникненнясимптомів та відновити після повторного їх виникнення.

  При персистуючому алергічному риніті(наявність симптомів більше 4 днів  на тиждень або більше 4 тижнів) необхіднопродовжувати лікування протягом всього періоду контакту з алергеном.

  Передозування.

  У разі передозування показаністандартні заходи, спрямовані на видалення неабсорбованої активної речовини.Рекомендується симптоматичне лікування.

  Не видаляється при гемодіалізі; можливість йоговидалення при перитонеальному діалізі не встановлена.

  Побічні ефекти.

  При застосуванні препарату  найчастішими   небажанимиявищами були підвищена стомлюваність (1,2%), сухість у роті (0,8%), головнийбіль (0,6%).

  Дуже рідко повідомлялось про реакціїгіперчутливості (включаючи анафілаксію та висипання), тахікардію, відчуттясерцебиття, психомоторну гіперактивність, судоми, підвищення активностіпечінкових ферментів, підвищення рівня білірубіну, розвиток гепатиту.

  У випадку появи будь-якихнезвичайних реакцій обов’язковопорадьтеся з лікарем щодо подальшого застосування препарату.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Клінічно значущих змін у плазмовійконцентрації дезлоратадину при неодноразовому сумісному застосуванні разом зкетоконазолом, еритроміцином, азитроміцином, флуоксетином, циметидином виявленоне було. У зв’язку з тим, що фермент, який відповідає за метаболізмдезлоратадину невстановлений, взаємодію з іншими лікарськими засобами повністювиключити неможливо.

  Дезлоратадин не посилював такі ефекти алкоголю, як порушення психомоторноїфункції і сонливість.

  Термін придатності. 2 роки.

  Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі невище 25 С. Зберігати в  недоступному для дітей місці.

  Упаковка. Таблетки, вкриті оболонкою, по5 мг № 10, №10х2 у блістері у коробці.

  Категорія відпуску. Без рецепта.


  Цена АлергоМакс 5 мг №10 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить АлергоМакс 5 мг №10 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

  АлергоМакс 5 мг №10 таблетки Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

  АЛЕРГОМАКС


   

  Склад:

  діюча речовина: 1 таблетка містить дезлоратадину 5 мг;

  допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат; магнію стеарат; целюлоза мікрокристалічна; лактоза, моногідрат; гіпромелоза; крохмаль кукурудзяний; титану діоксид (Е 171); індигокармін (Е 132).

  Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

  Основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, блакитного кольору, круглої форми, двоопуклі. На поперечному розрізі видно два шари.

  Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування. Код АТХ R06A X27.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка. Дезлоратадин – це неседативний антигістамінний препарат тривалої дії, що має селективну антагоністичну дію на периферичні H1-рецептори. Після перорального введення дезлоратадин селективно блокує периферичні гістамінові H1-рецептори. Препарат не проникає у центральну нервову систему.

  Існують дані, що у дослідженнях in vitro дезлоратадин продемонстрував на клітинах ендотелію свої антиалергічні властивості. Це проявлялося пригніченням виділення прозапальних цитокінів, таких як IL-4, IL-6, IL-8 та IL-13, з мастоцитів/базофілів людини, а також пригнічення експресії молекул адгезії, таких як Р-селектин. Клінічна значущість цих спостережень ще потребує підтвердження.

  Численні дослідження показали, що, крім антигістамінної активності, дезлоратадин чинить протиалергічну та протизапальну дію.

  У дослідженнях високих доз, у яких дезлоратадин вводили щоденно у дозі до 20 мг впродовж 14 днів, статистично значущі зміни з боку серцево-судинної системи не спостерігалися.

  Дезлоратадин не проникає у центральну нервову систему та не впливає на психомоторну функцію.

  У пацієнтів із алергічним ринітом дезлоратадин ефективно усуває такі симптоми як чхання, виділення із носа та свербіж, а також подразнення очей, сльозотечу та почервоніння, свербіж піднебіння. Препарат ефективно контролює симптоми упродовж 24 годин.

  Фармакокінетика. Концентрації дезлоратадину в плазмі крові можна визначити через 30 хвилин після введення. Дезлоратадин добре абсорбується, максимальна концентрація досягається приблизно через 3 години; період напіввиведення становить приблизно 27 годин. Ступінь кумуляції дезлоратадину відповідав його періоду напіввиведення (приблизно 27 годин) та частоті застосування 1 раз на добу. Біодоступність дезлоратадину була пропорційна дозі в діапазоні від 5 до 20 мг. Дезлоратадин помірно зв’язується з білками плазми крові (83-87 %). При застосуванні дози дезлоратадину (від 5 до 20 мг) 1 раз на добу впродовж 14 днів ознак клінічно значущої кумуляції препарату не виявлено.

  Їжа (жирний висококалорійний сніданок) не впливає на фармакокінетику дезлоратадину. Також встановлено, що грейпфрутовий сік також не впливає на фармакокінетику дезлоратадину.

  Клінічні характеристики.

  Показання. Усунення симптомів, пов’язаних із:

  – алергічним ринітом (чхання, виділення з носа, свербіж, набряк та закладеність носа, а також свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебінь та кашель);

  – кропив’янкою (свербіж, висипання). 

  Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату/лоратадину.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При сумісному застосуванні дезлоратадину з еритроміцином або кетоконазолом жодних клінічно значущих взаємодій не спостерігалося. Дезлоратадин не підсилював негативну дію етанолу на психомоторну функцію.

  Особливості застосування. У хворих з нирковою недостатністю високого ступеня застосування препарату слід здійснювати під контролем лікаря.

  Препарат містить лактозу, тому його не слід приймати пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази, синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

  Застосування у період вагітності або годування груддю. Дезлоратадин не продемонстрував тератогенність у дослідженнях на тваринах. Безпека застосування препарату в період вагітності не встановлена. Тому застосування препарату в період вагітності не рекомендується.

  Дезлоратадин проникає у грудне молоко, тому застосування препарату жінкам, які годують груддю, не рекомендується.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Існують дані, що в дослідженнях, в ході яких оцінювали здатність керувати автотранспортом, жодних погіршень у пацієнтів, які застосовували дезлоратадин, не виявлено. Однак пацієнтів слід проінформувати, що в дуже рідких випадках деякі люди відчувають сонливість, що може вплинути на їх здатність керувати автомобілем та складною технікою.

  Спосіб застосування та дози. Дорослим та підліткам (віком від 12 років): 1 таблетка 1 раз на добу, незалежно від прийому їжі, для усунення симптомів, асоційованих з алергічним ринітом (включаючи інтермітуючий та персистуючий алергічний риніт) та кропив’янкою.

  Лікування інтермітуючого алергічного риніту (наявність симптомів менше 4 днів на тиждень та менше 4 тижнів) здійснюється до усунення симптомів та може бути поновлене при їх повторній появі; при персистуючому алергічному риніті (наявність симптомів більше 4 днів на тиждень та більше 4 тижнів) можна пропонувати пацієнтам тривале лікування упродовж всього періоду дії алергену. 

  Діти. Ефективність та безпека препарату у дітей віком до 12 років не встановлена.

  Передозування. У разі передозування застосовувати стандартні заходи для видалення неабсорбованої активної речовини. Рекомендується симптоматичне та підтримуюче лікування. Існують дані, що в клінічних дослідженнях, в яких дезлоратадин вводився у дозах 45 мг (що в 9 разів перевищували рекомендовані), клінічно значущі небажані реакції не спостерігалися. Дезлоратадин не видаляється шляхом гемодіалізу; можливість його видалення при перитонеальному діалізі не встановлена. 

  Побічні реакції. Під час застосування дезлоратадину дуже рідко можливе виникнення наступних побічних реакцій.

  Психічні розлади: галюцинації.

  З боку нервової системи: запаморочення, сонливість, безсоння, психомоторна гіперактивність, судоми, головний біль.

  З боку серця: тахікардія, сильне серцебиття.

  З боку шлунково-кишкового тракту: біль у животі, нудота, блювання, диспепсія, діарея, сухість у роті.

  З боку гепатобіліарної системи: збільшення рівня ферментів печінки, підвищений білірубін, гепатит.

  З боку скелетно-м’язової системи та сполучної тканини: міалгія, стомлюваність.

  Загальні порушення: реакції гіперчутливості (такі як анафілаксія, набряк Квінке, задишка, свербіж, висипання та кропив’янка).

  Термін придатності. 2 роки. 

  Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка. Таблетки № 10, № 10х2 у блістерах у коробці.

  Категорія відпуску. Без рецепта.  

  Виробник. ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.


  АлергоМакс 5 мг №10 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  АлергоМакс 5 мг №10 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  АлергоМакс 5 мг №10 таблетки Характеристики

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги