www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Акнестоп 0.2г/г 30 г крем

Loading...
    Купить Акнестоп 0.2г/г 30 г крем в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Акнестоп 0.2г/г 30 г крем в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Акнестоп 0.2г/г 30 г крем в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Акнестоп 0.2г/г 30 г крем в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Акнестоп 0.2г/г 30 г крем в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
188.39 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Акнестоп 0.2г/г 30 г крем

Показания

Лечение акне (угрей), характеризующееся наличием комедонов, папул, пустул и маленьких узелков.

Противопоказания

Гиперчувствительность к действующему веществу или к любому из вспомогательных веществ препарата.


*************

Показання

Лікування акне (вугрів звичайних), що характеризується наявністю комедонів, папул, пустул і маленьких вузликів.

Протипоказання

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин лікарського засобу.Цена Акнестоп 0.2г/г 30 г крем актуальна при заказе на сайте. Купить Акнестоп 0.2г/г 30 г крем в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Акнестоп 0.2г/г 30 г крем Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
  АКНЕСТОП
(ACNESTOP)

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: 1 г крему містить кислоти азелаїнової у перерахуванні на 100 % суху речовину 200 мг;

допоміжні речовини: кислота бензойна (Е 210), гліцерол моностеарат 40-55, макроголу            стеарат, «CUTINA CBS», октилдодеканол, пропіленгліколь, гліцерин, вода очищена.

Лікарська форма. Крем.

Білий непрозорий крем.

Назва та місцезнаходження виробника.

ПАТ «Київмедпрепарат»,

01032, Україна, м. Київ, вул. Саксаганського, 139.

Фармакотерапевтична  група. Засоби для місцевого лікування акне, мелазми.

Код АТС  D10A X03.

Вважається, що терапевтичну ефективність препарату при лікуванні акне зумовлюють його антимікробна дія та безпосередній вплив на фолікулярний гіперкератоз.

Препарат викликає значне зниження щільності колонізації Propionibacterium acnes і суттєве зменшення фракції вільних жирних кислот у ліпідах поверхні шкіри.

Азелаїнова кислота in vitro і in vivo інгібує проліферацію кератиноцитів та нормалізує порушення процесів термінального диференціювання епідермісу при утворенні акне.

Азелаїнова кислота чинить інгібіторну дію, що залежить від дози і тривалості лікування, на ріст та життєздатність патологічних меланоцитів. Молекулярні механізми, за якими відбувається цей процес, остаточно не з’ясовані. На основі наявних на теперішній момент даних припускається, що основні ефекти азелаїнової кислоти при лікуванні мелазми обумовлюються інгібуванням синтезу ДНК та/або інгібуванням дихання клітин патологічних меланоцитів.

Дослідження системної переносимості після повторного орального та зовнішнього застосування азелаїнової кислоти не виявили жодних ознак того, що навіть в екстремальних умовах, наприклад при нанесенні на велику площу та/або при оклюзії можна очікувати розвиток побічних ефектів.

Після нанесення крему азелаїнова кислота проникає в усі шари шкіри людини. Проникнення відбувається з більшою швидкістю через уражену шкіру, ніж через неушкоджену шкіру. Після одноразового нанесення на поверхню шкіри 1 г азелаїнової кислоти (5 г крему) підшкірно адсорбується 3,6 % нанесеної дози.

Частина азелаїнової кислоти, адсорбованої через шкіру, екскретується з сечею у незмінному вигляді. Інша частина розпадається шляхом β-окиснення на дикарбонові кислоти з коротшою довжиною ланцюга (С7, С5), які також були виявлені у сечі.        

Показання для застосування. Лікування акне (вугрів звичайних) та мелазми.

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої іншої з допоміжних речовин препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Винятково для зовнішнього застосування. Не допускати потрапляння крему в очі, ротову порожнину або на слизові оболонки. Якщо препарат потрапив в очі, ротову порожнину або на слизові оболонки, слід негайно промити їх великою кількістю води. Якщо подразнення очей триває, рекомендується звернутися до лікаря. Після кожного нанесення крему слід вимити руки.

Мелазма, розташована в епідермісі або одночасно в епідермісі і дермі, добре піддається лікуванню. Але якщо мелазма розташована тільки у дермі, то до такого лікування вона нечутлива. Для проведення диференціальної діагностики на зразок мелазми рекомендується використовувати лампу Вуда.

Бензойна кислота може спричиняти помірне подразнення шкіри, очей та слизових оболонок.  Пропіленгліколь також може спричиняти подразнення шкіри.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не проводилося належних і добре контрольованих досліджень препаратів азелаїнової кислоти для зовнішнього застосування за участю вагітних жінок. Вагітним жінкам слід з обережністю застосовувати препарат. Кількість азелаїнової кислоти, що потенційно може потрапити в організм дитини з грудним молоком за добу, є надзвичайно малою. В експериментальних дослідженнях на тваринах не було виявлено негативного впливу крему з азелаїновою кислотою на репродуктивну функцію, а також не встановлено ембріотоксичної та тератогенної дії препарату. Однак жінкам у період годування груддю слід з обережністю застосовувати препарат.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

Діти.

Безпека та ефективність застосування препарату дітям до 12 років не встановлена.

При застосуванні крему дітям віком 12 років і старше корекція дози не потрібна.

Спociб застосування та дози.

Крем застосовувати місцево. Режим дозування та тривалість терапії встановлюються лікарем індивідуально.

Перед застосуванням препарату шкіру слід ретельно промити чистою водою або м’яким косметичним очищувальним засобом. Потім шкіру повністю висушують і крем наносять на суху шкіру.

Крем наносити 2 рази на добу (вранці та ввечері) на уражені ділянки шкіри і м’яко втирати. Приблизно 0,5 г = 2,5 см крему достатньо для всієї поверхні обличчя.

Важливим є регулярне застосування крему протягом усього курсу лікування.

Тривалість курсу лікування може змінюватися залежно від індивідуального перебігу захворювання і визначається ступенем його вираженості. У пацієнтів з акне відчутне покращення зазвичай спостерігається, як правило, приблизно через 4 тижні. Однак для досягнення оптимального результату рекомендується застосовувати препарат безперервно протягом кількох місяців (максимально до 6 місяців).

Мінімальний період застосування препарату при лікуванні мелазми становить приблизно 3 місяці. У процесі лікування мелазми для запобігання загострень, викликаних сонячним опроміненням та/або репігментації ділянок шкіри, що опромінюються сонцем, потрібно обов’язково використовувати сонцезахисні засоби з високим фактором захисту від усього спектру сонячного випромінювання.

У випадку надмірного подразнення шкіри частоту застосування крему слід зменшити до 1 разу на добу, до зникнення подразнення, або ж перервати терапію на кілька днів. Після зникнення симптомів подразнення шкіри слід відновити регулярне застосування крему у рекомендованій дозі.

Передозування.

Не було зафіксовано випадків гострої інтоксикації при надмірному одноразовому нанесенні препарату на велику поверхню шкіри або при ненавмисному пероральному застосуванні.

Побічні ефекти.

Частота побічних реакцій визначалась згідно з MedDRA: дуже часто (≥1/10); часто           (від ≥ 1/100 до <1/10); нечасто (від ≥ 1/1000 до <1/100); рідко (від ≥ 1/10000 до <1/1000); дуже рідко (<1/10000), частота невідома (не може бути оцінена на підставі наявних даних).

Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини: нечасто – себорея, акне, депігментація шкіри; рідко – хейліт (запалення губ), висипання.

Місцеві розлади: дуже часто – печіння, свербіж та еритема; часто – лущення, біль, сухість, зміна кольору шкіри та подразнення у місці застосування; нечасто – парестезії, дерматит, дискомфорт та набряк у місці застосування; рідко – везикули, екзема, відчуття тепла та виразка у місці застосування. Зазвичай місцеві подразнення шкіри минають під час лікування.

Розлади з боку імунної системи: рідко – гіперчутливість.

Зафіксовані випадки загострення симптомів бронхіальної астми у пацієнтів, які застосовували азелаїнову кислоту (частота невідома).

При виникненні будь-яких небажаних ефектів, у т.ч. не зазначених у цій інструкції, слід повідомити лікаря.

Місцева переносимість препарату у дітей 12 років і старше подібна до переносимості у дорослих пацієнтів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами до теперішнього часу не описана. Азелаїнова кислота хімічно несумісна з лугами, сильними окислювачами та відновниками.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС. Не заморожувати.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 30 г у тубах, 1 туба в пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Акнестоп 0.2г/г 30 г крем Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Наталія 16.09.2018 крем достатньо ефективний.уже на початку друоого тижня користування ним можу відмітити значне покращення стану шкіри,зникають постакне,плями,хоча внутрішні вугрі залишаються без змін ссередині шкіри(((.крем гарно наноситься,всмоктується в шкіру до хвилини часу,навіть дещо її матує.недолік -відчувається незначне печіння шкіри,короткочасне,але результат дії даного препарату нівелює цей недолік.вцілому моя оцінка 5!
  • Александра 29.12.2016 Использовала мазь Акнестоп чтобы избавиться от акне и не пожалела. Результат просто отличный! Все у кого есть такая проблема как акне поймут на сколько это сложно и вот ото средство спасение от этой проблемы
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Акнестоп 0.2г/г 30 г крем Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Акнестоп 0.2г/г 30 г крем Характеристики

Лікарська форма Крем, 200 мг/г по 30 г у тубах № 1 у пачці
Виробник ПАТ "Київмедпрепарат", Україна
Вік от 12 лет
Міжнародне найменування Azelaic acid
Показання Лікування акне (вугрів звичайних) та мелазми.
Протипоказання Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої іншої з допоміжних речовин препарату.
Склад діюча речовина: 1 г крему містить кислоти азелаїнової у перерахуванні на 100 % суху речовину 200 мг; допоміжні речовини: кислота бензойна (Е 210), гліцерол моностеарат 40-55, макроголу стеарат, «CUTINA CBS», октилдодеканол, пропіленгліколь, гліцерин, вода очищена.
Термін придатності 2 роки
Українська назва АКНЕСТОП
Упаковка  у тубах 
Фармакотерапевтична група Засоби для місцевого лікування акне, мелазми.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги