www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Адаптол 300 мг №20 таблетки

Loading...
    Купить Адаптол 300 мг №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Адаптол 300 мг №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Адаптол 300 мг №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Адаптол 300 мг №20 таблетки

Адаптол 300 мг №20 – это анксиолитик, обладающий умеренной транквилизирующей активностью, благодаря чему он эффективно устраняет или ослабляет ощущение страха и тревоги, раздражительность, внутреннее эмоциональное напряжение. Таблетки Адаптол не имеют снотворного эффекта, однако они могут существенно усиливать действие снотворных средств и улучшать сон при его расстройствах.
 
Благодаря антиоксидантной активности медикамент действует как церебропротектор, адаптоген и мембраностабилизатор при оксидантом стрессе разного генеза. Также применение препарата Адаптол облегчает никотиновую абстиненцию.
 
Препарат полностью выводится с организма с мочой в течение суток, не накопляется и не подлежит биохимическим изменениям в организме.


Краткая инструкция Адаптол 300 мг


 
Согласно с инструкцией препарат Адаптол применяется при неврозоподобных состояниях и неврозах, которые сопровождаются ощущением страха и тревоги, эмоциональной лабильностью, раздражительностью. Также его использование помогает улучшить переносимость транквилизаторов и нейролептиков, устранить вызванные их приемом неврологические и соматовегетативные побочные эффекты, облегчить течение соматовегетативных проявлений при менопаузе и предменструальном синдроме, устранить кардиалгию разного генеза.
 
В соответствие с описанием Адаптол применяется в качестве адаптогена и церебропротектора при оксидантных и эмоциональных стрессах разного происхождения. Во многих отзывах к препарату Адаптол также неоднократно отмечалось, что этот медикамент в комплексной терапии никотиновой зависимости хорошо помогает справляться с возникающим на этом фоне симптомокомплексом и уменьшает тягу к курению.


 

Как лучше купить Адаптол


Стоимость препарата Адаптол гораздо ниже, чем у его аналогов, что также не может не радовать. Купить Адаптол в Киеве, Днепре, Харькове, Львове, Херсоне  и прочих городах Украины по самой выгодной цене можно в сети Аптека24, сделав заказ через сайт или позвонив по номерам на сайте. Сделав это - вы гарантированно получаете самую низкую цену по нашей сети.

Адаптол 300 мг №20 таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АДАПТОЛ®

(ADAPTOL)

Склад:

діюча речовина: мебікар;

1 таблетка містить мебікару  300 мг;

допоміжні речовини: метилцелюлоза, кальцію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: плоскоциліндричні таблетки білого або майже білого кольору з фаскою і рискою з одного боку таблетки.

Фармакотерапевтична група. Психолептики. Інші анксіолітики. Код АТХ  NO5B Х.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Діюча речовина препарату Адаптол® − мебікар за хімічною структурою є близькою до природних метаболітів організму: його молекула складається із двох метильованих фрагментів сечовини, що входять до складу біциклічної структури.

Адаптол® має помірну транквілізуючу (анксіолітичну) активність, знімає або знижує почуття неспокою, тривожність, страх, внутрішнє емоційне напруження та роздратування. Заспокійливий ефект препарату не супроводжується міорелаксацією та порушенням координації рухів. Препарат не знижує розумову та рухову активність, тому Адаптол® можна застосовувати впродовж робочого дня або під час навчання. Препарат не створює піднесеного настрою, відчуття ейфорії. На цій підставі Адаптол® відносять до денних транквілізаторів. Снодійного ефекту не виявляє, але посилює дію снодійних засобів та поліпшує сон при його порушенні.

Крім заспокійливої, Адаптол® чинить ноотропну дію. Препарат покращує когнітивні функції, підвищує увагу і розумову працездатність, не стимулюючи симптоматику продуктивних психопатологічних розладів, таких як марення, паталогічна емоційна активність.

Адаптол® має антиоксидантну активність, тому діє як мембраностабілізатор, адаптоген та церебропротектор при оксидантному стресі різного генезу.

Адаптол® діє на активність структур лімбіко-ретикулярного комплексу, зокрема на емоціогенні зони гіпоталамуса, а також впливає на всі 4 основні нейромедіаторні системи – ГАМК-ергічну, холінергічну, серотонінергічну та адренергічну, що сприяє їх збалансованості та інтеграції, але не чинить периферичної адренонегативної дії. У нейромедіаторному профілі дії Адаптолу® присутній дофамінпозитивний компонент. Препарат проявляє антагоністичну активність відносно збудження адренергічної і глутаматергічної систем та підсилює функціонування гальмівних серотонін- і ГАМК-ергічних механізмів мозку. Препарат має нормастенічні властивості.

Адаптол® полегшує нікотинову абстиненцію.

Фармакокінетика.

При пероральному застосуванні біодоступність складає 77–80 %; до 40 % препарату   зв’язується з еритроцитами; решта 60 % не зв’язується з білками крові і міститься у плазмі крові у вільному стані, у зв’язку з чим препарат без перешкод розповсюджується в організмі та вільно проходить крізь мембрани. Максимальна концентрація у сироватці крові досягається за 30 хвилин, високий рівень зберігається протягом 3-4 годин, потім поступово знижується. Препарат повністю виводиться із організму з сечею впродовж доби, не накопичується та не підлягає біохімічним перетворенням в організмі.

Клінічні характеристики.

Показання.

Неврози та неврозоподібні стани, що супроводжуються роздратуванням, емоційною лабільністю, відчуттям тривоги та страху; для поліпшення переносності нейролептиків        або транквілізаторів з метою усунення викликаних ними соматовегетативних                            та неврологічних побічних ефектів; кардіалгії різного генезу (не пов’язані з ішемічною хворобою серця).

У складі комплексної терапії нікотинової залежності як засіб, що зменшує потяг до      куріння.

Протипоказання.  

Підвищена чутливість до мебікару або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Адаптол® можна комбінувати з нейролептиками, транквілізаторами (бензодіазепінами), снодійними, антидепресантами та психостимуляторами.

Особливості застосування.

Звикання, залежність та синдром відміни при застосуванні Адаптолу® не встановлені.

З обережністю слід застосовувати при порушеннях функції печінки і нирок, хворим на артеріальну гіпотензію.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Адаптол® добре проникає у всі тканини та рідини організму.

Немає достатніх даних відносно безпеки застосування препарату у період вагітності та годування груддю, тому не рекомендують призначати препарат вагітним та жінкам, які годують груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Слід бути обережними при керуванні транспортними засобами, оскільки іноді застосування препарату може спричинити зниження артеріального тиску.

Спосіб застосування та дози.

Адаптол® застосовувати внутрішньо незалежно від прийому їжі.

Дорослим по 300-600 мг 2-3 рази на добу. При необхідності дозу можна збільшити. Максимальна разова доза -– 3 г, максимальна добова доза – 10 г.

Тривалість курсу лікування - від кількох днів до 2-3 місяців.

Для лікування нікотинової залежності препарат застосовують по 600-900 мг 3 рази на добу щоденно впродовж 5-6 тижнів.

Діти.

Препарат не призначений для застосування дітям.

Передозування.

Адаптол® малотоксичний. При значному передозуванні можливе посилення побічних ефектів (в тому числі алергічні реакції, диспептичні розлади, слабкість, тимчасове зниження артеріального тиску та температури тіла).

Лікування: необхідно провести промивання шлунка та застосувати загальноприйняті методи дезінтоксикації.

Побічні реакції.

Зазвичай Адаптол® переноситься добре.

З боку серцево-судинної системи: рідко – зниження артеріального тиску.

З боку шлунково-кишкового тракту: рідко – диспептичні розлади (в тому числі нудота, блювання, діарея).

У такому випадку слід знизити дозу препарату.

З боку дихальної системи: рідко – бронхоспазм.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: рідко – алергічні реакції (в тому числі шкірні висипання, свербіж, кропив’янка, ангіоневротичний набряк). У разі алергічної реакції прийом препарату припинити.

Загальні порушення: рідко – зниження температури тіла, слабкість, запаморочення. При зниженні артеріального тиску та/або температури тіла (температура тіла може знизиться на 1-1,5 оС) прийом препарату  припиняти не потрібно. Артеріальний тиск та температура тіла нормалізуються самостійно

Термін придатності.

4 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці  при температурі  не вище 25 оС.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері. По 2 блістери  в картонній пачці.

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Виробник.

АТ «Олайнфарм»/JSC «Olainfarm».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Вулиця Рупніцу 5, Олайне, LV-2114, Латвія/5 Rupnicu street, Olaine, LV-2114, Latvia. 

Адаптол 300 мг №20 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Елена 19.08.2018 После приема стала более счастливым человеком.
  • Тетяна 30.06.2018 Дійсно допомагає!
  • Юлия 24.04.2018 Очень помогает, рекомендую.
  • Макс 27.07.2016 Очень часто нервничаю на работе, в подчинении много людей и все д...лы!!! Вот этот препарат один не из многих который помогает немного успокоиться! Рекомендую.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Адаптол 300 мг №20 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Адаптол 300 мг №20 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки по 300 мг № 20 (10х2) у блістерах
Виробник АТ "Олайнфарм", Латвія
Вік Препарат не призначений для застосування дітям.
Міжнародне найменування Mebicar
Показання Неврози та неврозоподібні стани, що супроводжуються роздратуванням, емоційною лабільністю, відчуттям тривоги та страху; для поліпшення переносності нейролептиків або транквілізаторів з метою усунення викликаних ними соматовегетативних та неврологічних побічних ефектів; кардіалгії різного генезу (не пов’язані з ішемічною хворобою серця). У складі комплексної терапії нікотинової залежності як засіб, що зменшує потяг до куріння.
Протипоказання Підвищена чутливість до мебікару або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.
Склад діюча речовина: мебікар; 1 таблетка містить мебікару 300 мг; допоміжні речовини: метилцелюлоза, кальцію стеарат.
Термін придатності 3 роки
Українська назва АДАПТОЛ®
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Психолептики. Інші анксіолітики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Рекомендуем