Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Адаптол 300 мг №20 капсулы

  Loading...
   Купить Адаптол 300 мг №20 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Адаптол 300 мг №20 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Адаптол 300 мг №20 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Адаптол 300 мг №20 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  236,20 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Адаптол 300 мг №20 капсулы

  Популярный и надежный Адаптол 300 мг №20 – изготавливают в виде белых плоскоцилиндрических таблеток, запакованных в блистер. Успешно используется в качестве успокоительного, стабилизирующего эмоции средства.


  Применение Адаптола на практике вызывается его умеренной транквилизирующей особенностью, возможностью понижать или полностью убирать тревожность, раздражение, беспокойство, страх, волнение или эмоциональную напряженность. Действие медпрепарата не влияет на координацию движений, но снижает (в небольшой степени) умственную и двигательную работоспособность. Подходит для приема в дневное время, позволяя работать или учится в обычном режиме, не влияя на настроение или сонливость. Улучшает когнитивную функциональность, повышает внимательность и сосредоточенность, способствует облегчению отказа от курения.


  Данный фармацевтический препарат принимают при:

  • неврозах и подобных состояниях;

  • раздражаемости;

  • эмоциональной нестабильности;

  • тревожных ощущениях;

  • страхах;

  • для более комфортного перенесения нейролептических и транквилизаторных средств (снижения побочных явлений от их приема).


  Лекарственные таблетки используют после консультации с доктором, так как они противопоказаны детям, вынашивающим ребенка и кормящим грудью новорожденных, или при наличии аллергический реакций к составным частям лекарства. Медпрепарат обычно хорошо переносится, не токсичен, хотя некоторые. побочного плана, явления могут быть при его приеме: снижение давления, аллергические сыпи, покраснения, диспепсические дисфункции со стороны ЖКТ.


  Отзывы про употребление Адаптола характеризуют лекарство как отличный фармпрепарат для снятия тревожных и раздражительных реакций, и связанных с ними соматических явлений, не влияющий, в отличие от некоторых его аналогов, на работоспособность и возможность выполнять обычные дела. Реализация в Украине Адаптола налажена как через розничные, так и через онлайн-аптеки, по достойной стоимости.  Цена Адаптол 300 мг №20 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Адаптол 300 мг №20 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Адаптол 300 мг №20 капсулы Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

  АДАПТОЛ

  (ADAPTOL)

  Склад:

  діюча речовина: мебікар;

  1 таблетка містить мебікару 300 мг;

  допоміжні речовини: метилцелюлоза, кальцію стеарат.

  Лікарська форма. Таблетки.

  Основні фізико-хімічні властивості: плоскоциліндричні таблетки білого або майже білого кольору з фаскою і рискою з одного боку таблетки.

  Фармакотерапевтична група. Психолептики. Інші анксіолітики. Код АТХ NO5B Х.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Діюча речовина препарату Адаптол® − мебікар за хімічною структурою є близькою до природних метаболітів організму: його молекула складається із двох метильованих фрагментів сечовини, що входять до складу біциклічної структури.

  Адаптол® має помірну транквілізуючу (анксіолітичну) активність, знімає або знижує почуття неспокою, тривожність, страх, внутрішнє емоційне напруження та роздратування. Заспокійливий ефект препарату не супроводжується міорелаксацією та порушенням координації рухів. Препарат не знижує розумову та рухову активність, тому Адаптол® можна застосовувати впродовж робочого дня або під час навчання. Препарат не створює піднесеного настрою, відчуття ейфорії. На цій підставі Адаптол® відносять до денних транквілізаторів. Снодійного ефекту не виявляє, але посилює дію снодійних засобів та поліпшує сон при його порушенні.

  Крім заспокійливої, Адаптол® чинить ноотропну дію. Препарат покращує когнітивні функції, підвищує увагу і розумову працездатність, не стимулюючи симптоматику продуктивних психопатологічних розладів, таких як марення, паталогічна емоційна активність.

  Адаптол® має антиоксидантну активність, тому діє як мембраностабілізатор, адаптоген та церебропротектор при оксидантному стресі різного генезу.

  Адаптол® діє на активність структур лімбіко-ретикулярного комплексу, зокрема на емоціогенні зони гіпоталамуса, а також впливає на всі 4 основні нейромедіаторні системи – ГАМК-ергічну, холінергічну, серотонінергічну та адренергічну, що сприяє їх збалансованості та інтеграції, але не чинить периферичної адренонегативної дії. У нейромедіаторному профілі дії Адаптолу® присутній дофамінпозитивний компонент. Препарат проявляє антагоністичну активність відносно збудження адренергічної і глутаматергічної систем та підсилює функціонування гальмівних серотонін- і ГАМК-ергічних механізмів мозку. Препарат має нормастенічні властивості.

  Адаптол® полегшує нікотинову абстиненцію.

  Фармакокінетика.

  При пероральному застосуванні біодоступність складає 77–80 %; до 40 % препарату   зв’язується з еритроцитами; решта 60 % не зв’язується з білками крові і міститься у плазмі крові у вільному стані, у зв’язку з чим препарат без перешкод розповсюджується в організмі та вільно проходить крізь мембрани. Максимальна концентрація у сироватці крові досягається за 30 хвилин, високий рівень зберігається протягом 3-4 годин, потім поступово знижується. Препарат повністю виводиться із організму з сечею впродовж доби, не накопичується та не підлягає біохімічним перетворенням в організмі.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Неврози та неврозоподібні стани, що супроводжуються роздратуванням, емоційною лабільністю, відчуттям тривоги та страху; для поліпшення переносності нейролептиків        або транквілізаторів з метою усунення викликаних ними соматовегетативних                           та неврологічних побічних ефектів; кардіалгії різного генезу (не пов’язані з ішемічною хворобою серця).

  У складі комплексної терапії нікотинової залежності як засіб, що зменшує потяг до     куріння.

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до мебікару або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Адаптол® можна комбінувати з нейролептиками, транквілізаторами (бензодіазепінами), снодійними, антидепресантами та психостимуляторами.

  Особливості застосування.

  Звикання, залежність та синдром відміни при застосуванні Адаптолу® не встановлені.

  З обережністю слід застосовувати при порушеннях функції печінки і нирок, хворим на артеріальну гіпотензію.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Адаптол® добре проникає у всі тканини та рідини організму.

  Немає достатніх даних відносно безпеки застосування препарату у період вагітності та годування груддю, тому не рекомендують призначати препарат вагітним та жінкам, які годують груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Слід бути обережними при керуванні транспортними засобами, оскільки іноді застосування препарату може спричинити зниження артеріального тиску.

  Спосіб застосування та дози.

  Адаптол® застосовувати внутрішньо незалежно від прийому їжі.

  Дорослим по 300-600 мг 2-3 рази на добу. При необхідності дозу можна збільшити. Максимальна разова доза -– 3 г, максимальна добова доза – 10 г.

  Тривалість курсу лікування - від кількох днів до 2-3 місяців.

  Для лікування нікотинової залежності препарат застосовують по 600-900 мг 3 рази на добу щоденно впродовж 5-6 тижнів.

  Діти.

  Препарат не призначений для застосування дітям.

  Передозування.

  Адаптол® малотоксичний. При значному передозуванні можливе посилення побічних ефектів (в тому числі алергічні реакції, диспептичні розлади, слабкість, тимчасове зниження артеріального тиску та температури тіла).

  Лікування: необхідно провести промивання шлунка та застосувати загальноприйняті методи дезінтоксикації.

  Побічні реакції.

  Зазвичай Адаптол® переноситься добре.

  З боку серцево-судинної системи: рідко – зниження артеріального тиску.

  З боку шлунково-кишкового тракту: рідко – диспептичні розлади (в тому числі нудота, блювання, діарея).

  У такому випадку слід знизити дозу препарату.

  З боку дихальної системи: рідко – бронхоспазм.

  З боку шкіри та підшкірної клітковини: рідко – алергічні реакції (в тому числі шкірні висипання, свербіж, кропив’янка, ангіоневротичний набряк). У разі алергічної реакції прийом препарату припинити.

  Загальні порушення: рідко – зниження температури тіла, слабкість, запаморочення. При зниженні артеріального тиску та/або температури тіла (температура тіла може знизиться на 1-1,5 оС) прийом препарату припиняти не потрібно. Артеріальний тиск та температура тіла нормалізуються самостійно

  Термін придатності.

  4 роки.

  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.

  Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Упаковка.

  По 10 таблеток у блістері. По 2 блістери в картонній пачці.

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.

  Виробник.

  АТ «Олайнфарм»/JSC «Olainfarm».

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Вулиця Рупніцу 5, Олайне, LV-2114, Латвія/5 Rupnicu street, Olaine, LV-2114, Latvia.


  Адаптол 300 мг №20 капсулы Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Адаптол 300 мг №20 капсулы Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Адаптол 300 мг №20 капсулы Характеристики

  Лікарська форма Капсули по 300 мг № 20 (10х2) у блістерах
  Виробник АТ "Олайнфарм", Латвія
  Вік Препарат не призначений для застосування дітям.
  Міжнародне найменування Mebicar
  Показання Неврози та неврозоподібні стани, що супроводжуються роздратуванням, емоційною лабільністю, відчуттям тривоги та страху; для поліпшення переносності нейролептиків або транквілізаторів з метою усунення викликаних ними соматовегетативних та неврологічних побічних ефектів; кардіалгії різного генезу (не пов’язані з ішемічною хворобою серця). У складі комплексної терапії нікотинової залежності як засіб, що зменшує потяг до куріння.
  Протипоказання Підвищена чутливість до мебікару або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.
  Склад діюча речовина: мебікар 1 капсула містить мебікару 300 мг; допоміжні речовини: метилцелюлоза, кальцію стеарат, титану діоксид (Е171), желатин.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва АДАПТОЛ®
  Упаковка блістер
  Фармакотерапевтична група Психолептики. Інші анксіолітики

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги