Бесплатная доставка заказов с товарами Джонсон и Джонсон Украина

5-ФУ 50мг/мл 5мл №1 раствор для инъекций

Код товара:Код:  2607013
Цена и наличие актуальны на и действуют только для покупки онлайн
Нет в наличии
Продавец товара: Аптека24
Доставка в:выбрать
Транспортная компания
  • Оплата
  • Гарантия
  • Условия возврата

Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Свойства препарата 5-ФУ 50мг/мл 5мл №1 раствор для инъекций

Основные

Действующее веществофторурацил
Торговое название5-Фу
ПроизводительХаупт Фарма Вольфратсхаузен ГмбХ / Haupt Pharma Wolfratshausen GmbH.
Рецептурный отпускТолько с рецептом
Кол-во в упаковке1
Объем5 мл
Дозировка50 мг/мл
Форма выпускаРаствор для инъекций
УпаковкаПо 5 мл, 10 мл, 20 мл або 100 мл у флаконі; по 1 флакону в картонній коробці.
Составдіюча речовина: фторурацил; 1 мл розчину містить 50 мг фторурацилу; допоміжні речовини: розчин натрію гідроксиду 20 %, вода для ін’єкцій.
ПоказанияПрогресуючий або метастатичний колоректальний рак. Ад’ювантна хіміотерапія раку товстої кишки на стадії III (T1-4 N1-2) після попереднього проведення лікувальної резекції первинної пухлини. Ад’ювантна хіміотерапія раку прямої кишки на стадіях II (T3-4) і III (T1-4 N1-2) після попереднього проведення лікувальної резекції первинної пухлини. Прогресуючий рак шлунка. Прогресуючий рак підшлункової залози. Прогресуючий рак стравоходу. Прогресуючий та/або метастатичний рак молочної залози. Ад’ювантна терапія первинного інвазивного раку молочної залози. Плоскоклітинний рак голови та шиї: неоперабельні місцевопрогресуючі пухлини у пацієнтів, які раніше не отримували лікування; локальний рецидив та віддалені метастази.
ПротивопоказанияЗначні відхилення від норми кількості формених елементів у крові. Кровотечі. Стоматити, виразки слизової оболонки рота і шлунково-кишкового тракту. Тяжка діарея. Тяжкі порушення функції нирок. Рівень білірубіну в плазмі крові > 85 мкмоль/л. У період лікування фторурацилом необхідно уникати вакцинації живими організмами. Підвищена чутливість до фторурацилу або до інших компонентів препарату. Тяжкі інфекційні захворювання (оперізувальний герпес, вітряна віспа). Пригнічення кісткового мозку після променевої терапії або після лікування іншими протипухлинними засобами. Тяжко виснажені хворі. Тяжкі порушення функції печінки. Не застосовується для лікування доброякісних пухлин. Не застосовується одночасно з бривудином, соривудином або з їх аналогами (бривудин, соривудин та аналоги – потужні інгібітори ферменту дигідропіримідину дегідрогенази, що руйнує фторурацил). Не слід призначати пацієнтам з відсутністю/зниженням активності дигідропіримідину дегідрогенази. Препарат абсолютно протипоказаний у період вагітності або годування груддю.
Код АТС/ATXL01B C02
Міжнародне найменуванняFluorouracil
Код Морион465854
Срок годностиЗапечатаний флакон зберігається 2 роки.

Оставить отзыв

bonus icon+30 бонусов за отзыв
Поставьте оценку

5-ФУ 50мг/мл 5мл №1 раствор для инъекций - Инструкция по применению

Обратите внимание!

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций.

Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом!

Медмаркет Аптека24 не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте apteka24.ua. Подробнее об Отказе от ответственности.

Цена на 5-ФУ 50мг/мл 5мл №1 раствор для инъекций актуальна при заказе на сайте. На apteka24.ua можно купить 5-ФУ 50мг/мл 5мл №1 раствор для инъекций с доставкой в такие города Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов. В другие города заказы могут доставляться через службу доставки. Доступна доставка курьером. Подробнее о способах, стоимости и ограничениях доставки.