Поиск
Поиск
0 Корзина Ваша корзина пуста

кОРЗИНА

Ваша корзина пуста
Рекомендуем вам посмотреть наш каталог и выбрать те медикаменты, которые вас заинтересуют. Мы умеем доставлять их в рекордно короткие сроки

Эндокринол 0.275г №30

Основные физико-химические свойства:
  • Форма выпуска Капсулы
  • Кол-во в упаковке 30 Количество в упаковке
  • Дозировка 0.275г Количество лекарства в препарате
  • Производитель ЗАТ"Евалар", Росiя Компания или группа компаний, которая произвела препарат на собственных мощностях или по лицензии
  • Классификация товара БАД, общий режим Тип товара, режим отпуска, хранения и транспортировки
Эндокринол 0.275г №30 – биологически активная добавка к пище. Это препарат, способствующий нормализации функций щитовидной железы. Гормоны щитовидки влияют на множество важных процессов. Поэтому гормональные нарушения могут стать причиной многих проблем со здоровьем. Принимая капсулы Эндокринол, Вы можете привести в норму гормональный уровень щитовидной железы. Препарат отлично подходит людям, как с увеличенным, так и с уменьшенным уровнем гормонов.


В описании к Эндокринолу сказано, что он не является лекарственным средством. В составе препарата содержатся травы, такие как лапчатка белая и звездчатка средняя. Эти травы традиционно применяют при нарушениях работы щитовидной железы. Кроме того в состав входит витамин Е, который также помогает в нормализации функций щитовидки.


В инструкции к препарату Эндокринол указана суточная доза, которая составляет две капсулы в день. Прием средства длится три месяца. После консультации врача возможно длительное или постоянное применение Эндокринола. Также дополнительно можно использовать крем Эндокринол для зоны шеи. Не следует применять Эндокринол во время беременности или кормления грудью. Следует проконсультироваться с Вашим врачом перед использованием препарата.


Отзывы о препарате Эндокринол только положительные. Люди очень хорошо отзываются об эффективности средства. Улучшение самочувствия замечалось уже на первых неделях приема. Кроме того, стоимость средства Эндокринол вполне приемлема, что немаловажно при длительном курсе применения. Также люди, страдающие от проблем со щитовидкой, отмечают более высокую действенность Эндокринола по сравнению с его аналогами.

Как выгодно купить Эндокринол. Цена и качествоКупить Эндокринол в Украине можно в нашей аптеке. Наша цена на препарат наиболее приемлема. Мы можем доставить Ваш заказ не только в Киев, но и в любой другой город.

Основные физико-химические свойства:
  • Форма выпуска Капсулы
  • Кол-во в упаковке 30 Количество в упаковке
  • Дозировка 0.275г Количество лекарства в препарате
  • Производитель ЗАТ"Евалар", Росiя Компания или группа компаний, которая произвела препарат на собственных мощностях или по лицензии
  • Классификация товара БАД, общий режим Тип товара, режим отпуска, хранения и транспортировки

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЦЕФАСЕЛЬ

(CEFASEL®)

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: натрію селеніт;

таблетка Цефасель 100 мкг містить 0,333 мг натрію селеніту пентагідрату (відповідає 100 мкг селену);

допоміжні речовини: повідон, маніт (Е 421), сахароза, магнію стеарат.

Лікарська форма.

Таблетки.

Таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, білого кольору.

Назва і місцезнаходження виробника.

Цефак КГ, Остбанхофштрассе 15, 87437 Кемптен, Німеччина/

Cefak KG, Ostbahnhofstrasse 15, 87437 Kempten, Germany.

Фармакотерапевтична група.

Мінеральні добавки. Інші мінеральні добавки. Селен, натрію селеніт.

Код ATC A12C E02.

Селен є одним із найважливіших мікроелементів. У плазмі крові людини селен зв’язується з глутатіонпероксидазою і селен-транспортуючим протеїном, відомим як селенопротеїн Р, у формі амінокислоти – селеноцистеїну. Селенвмісна глутатіонпероксидаза є компонентом антиоксидантної захисної системи клітин. Відома зворотна залежність між рівнем селену в крові та імовірністю виявлення серцево-судинних захворювань (серцевої міопатії, артеріосклерозу, інфаркту міокарда), а також онкологічних захворювань. У пацієнтів із нирковою недостатністю і шлунково-кишковими захворюваннями відзначається знижений рівень селену у плазмі крові. При прийомі внутрішньо селеніт натрію всмоктується переважно у дванадцятипалій кишці. У крові селен поглинається еритроцитами і відновлюється ферментами до селеноводню. Селеноводень є центральним накопичувачем селену для виведення з організму і для вступу до специфічного зв’язку з селенопротеїнами. Надлишковий селеноводень метаболізується через метилселенол і диметилселенід в іони триметилселену – основного продукту екскреції.

Загальна кількість селену в організмі людини – від 4 до 20 мг. Виведення селену з організму людини залежить від вживаної дози та від його рівня в організмі. Селен виводиться з калом, сечею, а також через легені у формі іонів триметилселену та інших метаболітів.

Показання для застосування.

Встановлений дефіцит селену в організмі, що виникає у випадках порушень травлення/мальабсорбції та недостатнього харчування (наприклад, загальне парентеральне харчування) та не може бути компенсований за допомогою їжі.

Протипоказання.

Гіперчутливість до компонентів препарату, інтоксикація внаслідок отруєння селеном.

Особливі застереження.

Пацієнтам з такими рідкісними спадковими захворюваннями, як непереносимість фруктози, мальабсорбція глюкози-галактози, цукрозо-ізомальтазна недостатність, не слід приймати цей препарат.

Якщо пацієнт забув прийняти чергову дозу, необхідно продовжувати прийом відповідно до рекомендацій і не слід приймати подвійну дозу для компенсації пропущеної. Навіть після тривалого застосування препарату не розвивається звикання та синдром відміни.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Якщо препарат приймати відповідно до рекомендацій, немає обмежень щодо його застосування у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не впливає.

Діти.

Селен не протипоказаний дітям, але у даній лікарській формі препарат не слід застосовувати дітям.

Спосіб застосування та дози.

Таблетки слід приймати цілими, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини після прийому їжі. Якщо не призначено інакше, доза становить 100 мкг селену на добу. Ця доза може бути збільшена на короткий термін до 300 мкг селену. Лікування необхідно продовжувати до нормалізації рівня селену у плазмі крові 80-120 нг/мл, у крові – 100‑140 нг/кг.

Передозування.

Симптомами гострого передозування можуть бути запах часнику з рота, втомлюваність, нудота, діарея і біль в абдомінальній ділянці. У разі хронічного передозування відзначаються порушення росту нігтів і волосся, а також периферичні полінейропатії. У випадках гострого передозування слід промити шлунок та провести симптоматичну терапію. У випадках хронічного передозування слід зменшити дозу препарату.

Побічні ефекти.

Можливі реакції підвищеної чутливості.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Слід уникати прийому препарату Цефасель з аскорбіновою кислотою, оскільки це призводить до зменшення біодоступності селену.

Термін придатності.

5 років.

Умови зберігання.

Спеціальних умов зберігання не потребує. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері; по 2 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.


Оставить отзыв
Как вы оцениваете этот товар?

Оставить вопрос
Как вы оцениваете этот товар?

Наверх