www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Вильпрафен-Солютаб 1000 мг N10 таблетки

Loading...
    Купить Вильпрафен-Солютаб 1000 мг N10 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Вильпрафен-Солютаб 1000 мг N10 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Вильпрафен-Солютаб 1000 мг N10 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Вильпрафен-Солютаб 1000 мг N10 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Вильпрафен-Солютаб 1000 мг N10 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Вильпрафен-Солютаб 1000 мг N10 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
298.2 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Вильпрафен-Солютаб 1000 мг N10 таблетки

Известная своими качественными и эффективными лекарственными препаратами европейская фармацевтическая компания Фамар Лион, Франция / Famar Lyon, France разработала, зарегистрировала в установленном порядке и поставляет на лекарственный рынок Украины антибактериальное средство для системного применения, антибиотик – макролид Вильпрафен - Солютаб 1000 мг №10


Показания к применению

  • Инфекционные заболевания, вызванные чувствительными к джозамицина микроорганизмами: 

  • инфекции ЛОР-органов и дыхательных путей, 

  • стоматологические инфекции, 

  • инфекции кожного покрова и мягких тканей, 

  • инфекции мочеполовой системы.

Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к действующему веществу или к компонентам препарата или к другим веществам сходных по химической структуре; тяжелые нарушения функции печени и желчевыводящих путей. Из-за содержания аспартама препарат противопоказан пациентам с фенилкетонурией.

  • Одновременное применение с эрготамином, дигидроэрготамином, цизапридом, пимозидом, ивабрадином, колхицином. У женщин во время кормления грудью ребенка, получает цизапридЦена Вильпрафен-Солютаб 1000 мг N10 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Вильпрафен-Солютаб 1000 мг N10 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Вильпрафен-Солютаб 1000 мг N10 таблетки Инструкция

І Н С Т Р У К Ц І Я
для медичного застосування препарату
ВІЛЬПРАФЕН СОЛЮТАБ
(WILPRAFEN SOLUTAB®)


Склад:

діюча речовина: джозаміцин;

1 таблетка містить джозаміцину (у вигляді джозаміцину пропіонату) 1000 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілцелюлоза, натрію докузат, аспартам, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, ароматизатор полуничний.Лікарська форма. Таблетки, що диспергуються.Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби для системного застосування. Макроліди. Код АТС J01F A07.Клінічні характеристики.

Показання. Інфекційні захворювання, спричинені чутливими до джозаміцину мікроорганізмами: інфекції ЛОР-органів та дихальних шляхів, стоматологічні інфекції, інфекції шкірного покриву та м’яких тканин, інфекції сечостатевої системи.Протипоказання Підвищена чутливість до антибіотиків групи макролідів, а також до компонентів препарату; виражені порушення функції печінки і жовчовивідних шляхів.

Через вміст аспартаму препарат протипоказаний пацієнтам з фенілкетонурією.Спосіб застосування та дози. Рекомендована добова доза для дорослих становить 1,5 - 2 г. У тяжких випадках доза може бути збільшена до 3 г. Добова доза розподіляється на 2-3 прийоми.

Рекомендована доза для дітей (старше 5 років) становить 40-50 мг/кг маси тіла на день, розділена на 2-3 прийоми.

Таблетки дисперговані можна приймати двома різними способами: їх можна або ковтати цілими, запиваючи водою, або попередньо розчинити таблетку у воді. Таблетки слід розчиняти як мінімум у 20 мл води. Перед застосуванням ретельно перемішати одержану суспензію.

Зазвичай тривалість лікування визначає лікар.

Лікування слід продовжувати ще 48 годин після зникнення симптомів захворювання та нормалізації температури тіла.Побічні реакції. З боку шлунково-кишкового тракту та печінки: анорексія, нудота, блювання, абдомінальні порушення, пронос, псевдомембранозний коліт; в окремих випадках спостерігалося підвищення активності печінкових трансаміназ.

Алергічні реакції: рідко - кропив’янка та інші шкірні реакції.Передозування. Немає повідомлень.Застосування в період вагітності або годування груддю. Застосування препарату в період вагітності та годування груддю показано при гострій необхідності під наглядом лікаря та після оцінки співвідношення ризик/користь лікування.Діти. Препарат застосовують дітям віком від 5 років.

Дітям віком до 5 років препарат призначають у вигляді суспензії.Особливості застосування.

Вільпрафен Солютаб рекомендований для застосування пацієнтам з алергійними реакціями на пеніцилін.

Як правило, при тривалості лікування понад 15 днів у пацієнтів із захворюваннями печінки і жовчовивідних шляхів необхідно контролювати функцію печінки.

Слід враховувати можливість перехресної стійкості до різних антибіотиків макролідів (наприклад, мікроорганізми, що є стійкими до лікування спорідненими за хімічною структурою антибіотиками, можуть бути також резистентними і до джозаміцину). У разі розвитку псевдомембранозного коліту препарат слід відмінити і призначити відповідну терапію.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Негативного впливу на здатність керувати автомобілем і механізмами не виявлено.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Оскільки бактеріостатичні антибіотики, такі як джозаміцин і бактерицидні антибіотики (пеніциліни та цефалоспорини), можуть взаємодіяти між собою, то слід ретельно зважити необхідність одночасного застосування цих препаратів.

При одночасному застосуванні з лінкоміцином можливе зниження ефективності Вільпрафену Солютабу.

Після одночасного застосування препарату Вільпрафен Солютаба та антигістамінних препаратів, що містять терфенадин або астемізол, може спостерігатися уповільнення виведення антигістамінних препаратів, що, в свою чергу, може спричинити загрозливі для життя порушення ритму серця.

При сумісному застосуванні Вільпрафену Солютабу з алкалоїдами ріжків слід враховувати можливість розвитку вираженого вазоконстрикторного ефекту.

Одночасне призначення Вільпрафен Солютабу і циклоспорину може призвести до підвищення рівня циклоспорину у плазмі крові. Збільшення концентрації циклоспорину може спричинити порушення функції нирок.

При одночасному застосуванні Вільпрафену Солютабу і дигоксину можливе підвищення рівня дигоксину в плазмі крові.Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат застосовують для лікування бактеріальних інфекцій; бактеріостатична активність джозаміцину, як і інших макролідів, обумовлена інгібуванням синтезу білка бактерій.

Джозаміцин є високоактивним щодо внутрішньоклітинних мікроорганізмів (Chlamydia trachomatis та Chlamydia pneumoniae, Mycoplasma pneumoniae, Mycoplasma hominis, Ureaplasma urealyticum, Legionella pneumophila); грампозитивних бактерій (Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes та Streptococcus pneumoniae (pneumococcus), Corynebacterium diphteriae), грамнегативних бактерій (Neisseria meningitidis, Neisseria gonorrhoeae, Haemophilus influenzae, Bordetella pertussis), а також проти деяких анаеробних бактерій (Peptococcus, Peptostreptococcus, Clostridium perfringens). Незначно впливає на ентеробактерії, тому мало змінює природну бактеріальну флору шлунково-кишкового тракту. Ефективний при резистентності до еритроміцину. Резистентність до джозаміцину розвивається рідше, ніж до інших антибіотиків групи макролідів.

Фармакокінетика. Джозаміцин є кислотостійкою речовиною, після прийому внутрішньо він швидко абсорбується у шлунково-кишковому тракті та досягає максимальної концентрації в плазмі через 1-2 години після прийому. Приблизно 15 % зв’язується з білками плазми.

Джозаміцин добре проникає через біологічні мембрани і накопичується в різних тканинах: у легеневій, лімфатичній, піднебінних мигдаликах, органах сечовидільної системи, шкіри та м’яких тканинах. Джозаміцин метаболізується в печінці та повільно виводиться з жовчю, а в незначній кількості (менше 15 %) – із сечею.Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору, довгастої форми, солодкі, із запахом полуниці, з надписом “IOSA” та рискою з одного боку і надписом «1000» - з іншого.Термін придатності. 2 роки.Умови зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.Упаковка. По 5 таблеток, що диспергуються, у блістері; по 2 блістери в упаковці.Категорія відпуску. За рецептом.Виробник. Фамар Ліон, Франція / Famar Lyon, France.Місцезнаходження. 29 Авеню Шарль де Голль,69230 Сен-Жені-Лаваль, Франція / 29 Avenu Charles de Gaulle, 69230 Saint-Genis-Laval, France.Заявник. Астеллас Фарма Юроп Б.В., Нідерланди / Astellas Pharma Europe B. V., the Netherlands.Місцезнаходження. Сильвіусвег, 62, 2333 BE Лейден, Нідерланди / Sylviusweg, 62, 2333 BE Leiden, the Netherlands.

Представництво в Україні Астеллас Фарма Юроп Б.В.: 04050, м. Київ, вул. Пимоненка, 13, кор. 7-В, оф. 41.

Вильпрафен-Солютаб 1000 мг N10 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Вильпрафен-Солютаб 1000 мг N10 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Вильпрафен-Солютаб 1000 мг N10 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки, що диспергуються по 1000 мг по 5 таблеток у блістері; по 2 блістери в картонній коробці
Виробник Фамар Ліон (виробник нерозфасованого продукту (bulk), пакувальник, контроль якості, випуск серії), Франція
Вік від 5 років.
Міжнародне найменування Josamycin
Показання Показання. Інфекційні захворювання, спричинені чутливими до джозаміцину мікроорганізмами: інфекції ЛОР-органів та дихальних шляхів, стоматологічні інфекції, інфекції шкірного покриву та м’яких тканин, інфекції сечостатевої системи.
Протипоказання Підвищена чутливість до антибіотиків групи макролідів, а також до компонентів препарату; виражені порушення функції печінки і жовчовивідних шляхів. Через вміст аспартаму препарат протипоказаний пацієнтам з фенілкетонурією.
Склад діюча речовина: джозаміцин; 1 таблетка містить джозаміцину (у вигляді джозаміцину пропіонату) 1000 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілцелюлоза, натрію докузат, аспартам, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, ароматизатор полуничний.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ВІЛЬПРАФЕН СОЛЮТАБ
Упаковка Блістер
Фармакотерапевтична група Антибактеріальні засоби для системного застосування. Макроліди. Джозаміцин. Код АТС J01F A07.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги