www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Уралит-У 280 г гранулы

Loading...
  Купить Уралит-У 280 г гранулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Уралит-У 280 г гранулы

Уралит-У – это препарат для очищения мочи и растворения камней. Действие препарата основано на том, что он задерживает соли мочевой кислоты, не давая им образовать конкременты. Таким образом, применение Уралита-У позволят эффективно бороться с мочекислыми камнями. Согласно описанию Уралита-У, данный препарат замедляет кристаллизацию оксалата и фосфата кальция.

 

Применение

Препарат Уралит У назначают пациентам как для растворения уже имеющихся камней, так и в качестве профилактического средства с целью предотвратить повторные образования камней. Препарат  эффективен при борьбе с кальцийсодержащими, мочекислыми, а также смешанными камнями. Как именно он воздействует на камни, говорится в инструкции Уралит-У, которую следует внимательно прочитать перед началом приема.


Назначение

Данный препарат не назначают пациентам с почечной и печеночной недостаточностью, при бессолевой диете, в период обезвоживания организма, детям младше 12 лет, при хронических инфекционных заболеваниях мочевыводящих путей. Перед применением гранулы Уралит-У необходимо растворить в достаточном количестве воды. Стандартная дозировка составляет четыре мерных ложечки, которые следует принять за три раза. При этом необходимо внимательно следить за уровнем ph мочи – от этого показателя зависит необходимая доза препарата.

 

Аналоги

Полные аналоги Уралита-У на данный момент в Украине не представлены. Вы можете купить гранулы Уралит-У практически в любой аптеке Киева и Украины. Обратите внимание, что стоимость Уралита-У может значительно отличаться в различных сетях. На нашем сайте Аптека-24 цена препарата Уралит-У – наиболее выгодная. 

*****************

Ураліт-У - це препарат для очищення сечі і розчинення каменів. Дія препарату базується на тому, що він затримує солі сечової кислоти, не даючи їм утворити конкременти. Таким чином, застосування Ураліту-У дозволяє ефективно боротися з Сечокислий камінням. Відповідно до опису Ураліту-У, даний препарат уповільнює кристалізацію оксалату і фосфату кальцію.


Застосування

Препарат Ураліт У призначають пацієнтам як для розчинення вже наявних каменів, так і як профілактичний засіб з метою запобігти повторним утворення каменів. Препарат ефективний при боротьбі з кальцийсодержащими, сечокислий, а також змішаними камінням. Як саме він впливає на камені, йдеться в інструкції Ураліт-У, яку слід уважно прочитати перед початком прийому.


Призначення

Даний препарат не призначають пацієнтам з нирковою та печінковою недостатністю, при дієті без солі, в період зневоднення організму, дітям молодше 12 років, при хронічних інфекційних захворюваннях сечовивідних шляхів. Перед застосуванням гранули Ураліт-У необхідно розчинити в достатній кількості води. Стандартна доза становить чотири мірних ложечки, які слід прийняти за три рази. При цьому необхідно уважно стежити за рівнем ph сечі - від цього показника залежить необхідна доза препарату.


Аналоги

Повні аналоги Ураліту-У на даний момент в Україні не представлені. Ви можете купити гранули Ураліт-У практично в будь-якій аптеці Києва та України. Зверніть увагу, що вартість Ураліту-У може значно відрізнятися в різних мережах. На нашому сайті Аптека-24 ціна препарату Ураліт-У - найбільш вигідна.


Цена Уралит-У 280 г гранулы актуальна при заказе на сайте. Купить Уралит-У 280 г гранулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Уралит-У 280 г гранулы Инструкция

Склад

діюча речовина: калію-натрію-гідроцитратний комплекс;

1 мірна ложка (2,5 г) гранул містить калію-натрію-гідроцитратного комплексу (6:6:3:5) 2,4 г;

допоміжні речовини: олія лимонна, барвник жовтий захід FCF (E 110), вода очищена.

Лікарська форма

Гранули для орального розчину.

Основні фізико-хімічні властивості: дрібнозернисті гранули блідо-оранжевого кольору з ароматним запахом.

Фармакотерапевтична група

Засоби, які сприяють розчиненню сечових конкрементів. 

Код АТХ G04B C.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Солі сильних основ у поєднанні зі слабкими кислотами підлужують (нейтралізують) рН сечі, при цьому компонент кислоти метаболізується. Надлишок основи, який утворився з іонів лугу, виводиться нирками і підвищує рН сечі. Іон цитрату з лужних цитратів піддається окисному метаболічному розпаду до СО2 або бікарбонату. Виведення цитрату зростає, що протидіє утворенню ниркових каменів.

Нейтралізації або підлужування сечі можна досягти за допомогою перорального застосування лужних цитратів; відповідна реакція на препарат дозозалежна.

1 г калію-натрію-гідроцитратного комплексу (8,8 ммоль лугу) підвищує рН сечі на 0,2–0,3 одиниці. Внаслідок цього підвищується ступінь дисоціації і, отже, розчинність сечової кислоти. Розчинення конкрементів сечової кислоти підтверджено рентгенологічним методом.

Сироваткова концентрація бікарбонату (негативно заряджений надлишок основи) є регулятором виведення цитрату. Негативно заряджений надлишок основи індукує алкалоз шляхом зміни внутрішньоклітинного рН. Алкалоз пригнічує тубулярний метаболізм цитрату у нирках, що призводить до зниження всмоктування цитрату і підвищення його виведення.

Крім того, алкалоз впливає на надмірне виділення кальцію і зменшує виведення кальцію із сечею.

Ці механізми, зокрема підлужування сечі, підвищують виведення цитрату і зменшують виведення кальцію, що призводить до зниження активності кальцію оксалату, оскільки цитрат у слабкому лужному середовищі утворює стійкі комплекси з кальцієм (протидія надмірному насиченню літогенними складовими).

Отже, іон цитрату є найбільш ефективним фізіологічним інгібітором кристалізації кальцію оксалату (і кальцію фосфату) та агрегації цих кристалів.

З огляду на це можна говорити про терапевтичний ефект при:

 • цистинурії та утворенні цистинових каменів: підлужування сечі підвищує розчинність цистину. рН сечі має досягти значень між 7,5 і 8,5;
 • лікуванні цитостатиками: підлужування сечі з метою збільшення елімінації із сечовою кислотою має сенс під час лікування цитостатиками. Воно є профілактикою утворення сечокислих каменів. Крім того, підтверджено захисний ефект рН підлужненої сечі внаслідок зниження агресивності цитостатичних метаболітів (наприклад оксазафосфорних цитостатиків) і збільшення розчинності цитостатиків та їх метаболітів (наприклад метотрексату) відповідно.

рН сечі має бути урегульоване, принаймні до значення 7,0;

 • при пізній порфірії шкіри існує недостатність декарбоксилази уропорфіриногену, що перетворює уропорфіриноген у копропорфіриноген. Мета метаболічного підлужування – запобігти зворотній дифузії копропорфірину через ниркові канальці таким чином, щоб збільшився кліренс копропорфірину. Внаслідок підвищеної екскреції копропорфіриногену збільшується синтез копропорфіриногену з уропорфіриногену, що, у свою чергу, супроводжується зниженням циркуляції уропорфірину. рН сечі має бути 7,2–7,5.

Фармакокінетика.

Цитрат майже повністю піддається метаболічному розпаду. Лише 1,5–2 % початкової дози виявляється у сечі у незміненому стані.

Прийом 10 г калію-натрію-гідроцитратного комплексу (88 ммоль лугу) продукує приблизно 36 ммоль цитрату; це еквівалентно менш ніж 2 % добового обороту цитрату, залученого в енергетичний метаболізм організму.

Після однодобового прийому калію-натрію-гідроцитратного комплексу протягом 24–48 годин нирками виводиться еквівалентна кількість натрію і калію. Протягом тривалого застосування добова екскреція натрію і калію дорівнює добовому прийому. 

Ніяких істотних змін у газах крові та електролітах сироватки крові не спостерігається. Це свідчить про те, що завдяки нирковій регуляції підлужування кислотно-основна рівновага організму залишається не порушеною і при нормальній функції нирок можна виключити будь-яку можливість кумуляції натрію або калію.

Показання

 • Розчинення сечокислих каменів.
 • Запобігання новоутворенню (профілактика рецидивів) кальційвмісних і сечокислих каменів, а також змішаних каменів, які містять кальцій оксалат/сечову кислоту або кальцій оксалат/кальцій фосфат.

Протипоказання

 • Гостра і хронічна ниркова недостатність;
 • тяжкі порушення кислотно-лужної рівноваги (метаболічний алкалоз);
 • гіперкаліємія;
 • спадкова епізодична адинамія;
 • хронічні інфекції сечовивідних шляхів, спричинені бактеріями, що розщеплюють сечовину;
 • дієта з низьким вмістом натрію;
 • підвищена чутливість до інгредієнтів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Будь-яке підвищення позаклітинної концентрації калію буде послаблювати ефект серцевих глікозидів, тоді як будь-яке зниження буде потенціювати аритмічний ефект серцевих глікозидів. Антагоністи альдостерону, калійзберігаючі діуретики, інгібітори АПФ, нестероїдні протизапальні засоби і периферичні анальгетики зменшують ниркову екскрецію калію. Слід пам’ятати, що 1 г препарату Ураліт-У® містить 0,172 г або 4,4 ммоль калію.

При дотриманні дієти з низьким вмістом натрію слід пам’ятати, що 1 г препарату Ураліт-У® містить 0,1 г або 4,4 ммоль натрію, що еквівалентно 0,26 г натрію хлориду.

Препарати, які містять цитрати і застосовуються одночасно з препаратами, які містять алюміній, можуть посилювати всмоктування алюмінію, тому інтервал між прийомом таких препаратів має становити принаймні 2 години.

Особливості застосування

Перед початком терапії необхідно провести обстеження, направлені на виявлення всіх супутніх захворювань, що можуть сприяти утворенню каменів у нирках, з метою їх виключення. Це стосується і специфічної терапії (аденома паращитовидних залоз, злоякісні пухлини, які генерують утворення сечокислих каменів).

Максимальна рекомендована добова доза становить 11,25 г гранул (4,5 мірної ложки), що еквівалентно 1,86 г калію та 1,09 г натрію, тобто 47,5 ммоль калію та 47,5 ммоль натрію. Це слід враховувати, зокрема, при лікуванні пацієнтів літнього віку та при сумісній терапії калійзберігаючими діуретиками, антагоністами альдостерону, інгібіторами АПФ, антагоністами ангіотензинових рецепторів, нестероїдними протизапальними засобами або периферичними анальгетиками. Взаємодія з цими лікарськими засобами може призвести до гіперкаліємії.

Перед прийомом першої дози необхідно визначити рівень електролітів у сироватці крові і перевірити функцію нирок. Крім того, необхідно визначити показники кислотно-лужного балансу, якщо є підозра на ацидоз ниркових канальців.

Необхідно обережно застосовувати Ураліт-У® пацієнтам із тяжкими порушеннями функції печінки.

Примітка. Застосування препарату має бути частиною загального лікування щодо запобігання рецидивам (тобто дієта, підвищене вживання рідини).

Даний лікарський засіб містить барвник жовтий захід FCF (E 110), який може викликати алергічні реакції, включаючи астму у схильних до цієї хвороби пацієнтів. Алергія найчастіше спостерігається у хворих, які мають підвищену чутливість до ацетилсаліцилової кислоти.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Даних про застосування Ураліту-У® вагітним жінкам недостатньо. Оскільки активна речовина є комбінацією речовин, що наявні в організмі, препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю відповідно до зазначених рекомендацій щодо дозування.

Доказів шкідливого впливу у період вагітності або годування груддю немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Ураліт-У® не впливає або може незначною мірою впливати на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Ураліт-У® призначати внутрішньо. Перед прийомом гранули слід розчинити у склянці води і випити. Дозу препарату підбирати індивідуально на підставі визначення значень рН сечі.

Для розчинення і запобігання рецидиву утворення сечокислих каменів.

Застосовувати по 4 мірні ложки (10 г гранул, що еквівалентно 88 ммоль лугу) на добу за три прийоми після вживання їжі. По 1 мірній ложці застосовувати вранці, 1 мірній ложці – вдень і 2 мірні ложки – ввечері після вживання їжі.

рН свіжої сечі має бути у межах такого діапазону: рН 6,2–6,8.

Якщо значення рН знаходиться нижче рекомендованого діапазону, добову дозу необхідно збільшити на 0,5 мірної ложки (11 ммоль лугу) ввечері. Якщо значення рН вище рекомендованого діапазону, добову дозу необхідно зменшити на 0,5 мірної ложки (11 ммоль лугу) ввечері.

Доза вважається правильно підібраною, коли рН свіжої сечі перед прийомом Ураліту-У® знаходиться у межах рекомендованого діапазону.

Для запобігання рецидивам утворення сечокислих каменів рекомендується регулярна перевірка рН сечі.

Для запобігання рецидиву утворення кальційвмісних каменів у нирках.

Добова доза має становити 2–3 мірні ложки (5–7,5 г гранул, що еквівалентно 44–66 ммоль лугу), яку застосовують разово ввечері. Якщо значення рН надто низьке, слід приймати 3–4,5 мірної ложки (7,5–11,25 г гранул, що еквівалентно 66–99 ммоль лугу) за 2–3 прийоми після вживання їжі.

Значення рН сечі має становити приблизно 7,0. Значення рН не має бути нижче 6,2 або вище 7,4.

Необхідно регулярно перевіряти рівні цитрату і/або значення рН сечі і відповідно до цього встановлювати індивідуальну дозу.

Вимірювання рН сечі. Безпосередньо перед прийомом кожної дози взяти індикаторну паперову смужку, що знаходиться в упаковці, і, утримуючи її затискачем (також додається), опустити у свіжу сечу. Потім порівняти колір вологої смужки з діаграмою кольору і визначити відповідне значення рН.

Це значення рН і кількість мірних ложок з гранулами, яку потрібно застосовувати, занести у контрольний календар. Пацієнтові слід брати контрольний календар із собою щоразу, коли він відвідує лікаря.

Діти. Застосовувати препарат дітям віком до 12 років не рекомендується, оскільки немає достатнього клінічного досвіду застосування препарату пацієнтам цієї вікової групи.

Передозування

Передозування може призвести до гіперкаліємії (рівень калію в плазмі >5 ммоль/л), особливо у пацієнтів з одночасним ацидозом або нирковою недостатністю.

При нормальній функції нирок не очікується ніякого небажаного впливу на метаболічні параметри, навіть після прийому доз, які набагато перевищують рекомендовані, оскільки внаслідок виведення будь-якої основи нирками запускається природний регулюючий механізм, що підтримує кислотно-лужний баланс в організмі. 

Будь-яке підвищення рН сечі вище рекомендованого діапазону ні в якому разі не має тривати довше кількох днів, оскільки при дуже високих рівнях рН підвищується ризик кристалізації фосфатів і може виникнути стан метаболічного алкалозу, що в будь-якому разі є небажаним. Ненавмисне передозування можна усунути у будь-який час шляхом зниження дози; при необхідності слід вжити відповідних заходів щодо лікування метаболічного алкалозу.

Побічні реакції

Критерії оцінки частоти розвитку побічних реакцій при застосуванні лікарського засобу:

Дуже часто:
≥ 1/10
Часто:
≥ 1/100 – < 1/10
Нечасто:
≥ 1/1000 – < 1/100
Рідко:
≥ 1/10000 – < 1/1000
Дуже рідко:
< 1/10000
Невідомо:
частоту випадків оцінити неможливо

З боку травного тракту : часто – помірний біль у шлунку або животі, рідко – помірна діарея та нудота.

Барвник жовтий захід FCF (E 110) може спровокувати алергічні реакції.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати у щільно закупореному контейнері при температурі не вище 25 ºС у недоступному для дітей місці.

Упаковка

280 г гранул у контейнері у комплекті з мірною ложкою, індикаторним папером, контрольним календарем та затискачем у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

МАДАУС ГмбХ / MADAUS GmbH (виробник, відповідальний за випуск серії).

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Люттіхер штрассе 5, 53842 Тройсдорф, Німеччина / Lutticher Strasse 5, 53842 Troisdorf, Germany.

Уралит-У 280 г гранулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • слава 17.06.2016 Принимал месяц был 6,3мм, стал 3,5 мм
 • Андрей Михайлович 21.06.2015 Заказывал у вас лекарства уже два раза, все хорошо. Очень вежливые консультанты, и быстро получил заказ.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Уралит-У 280 г гранулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Уралит-У 280 г гранулы Характеристики

Виробник МАДАУС ГмбХ / MADAUS GmbH (виробник, відповідальний за випуск серії).
Міжнародне найменування Уралит-У
Показання Розчинення сечокислих каменів. Запобігання новоутворенню (профілактика рецидивів) кальційвмісних і сечокислих каменів, а також змішаних каменів, які містять кальцій оксалат/сечову кислоту або кальцій оксалат/кальцій фосфат.
Протипоказання Гостра і хронічна ниркова недостатність; тяжкі порушення кислотно-лужної рівноваги (метаболічний алкалоз); гіперкаліємія; спадкова епізодична адинамія; хронічні інфекції сечовивідних шляхів, спричинені бактеріями, що розщеплюють сечовину; дієта з низьким вмістом натрію; підвищена чутливість до інгредієнтів препарату.
Склад діюча речовина: калію-натрію-гідроцитратний комплекс; 1 мірна ложка (2,5 г) гранул містить калію-натрію-гідроцитратного комплексу (6:6:3:5) 2,4 г; допоміжні речовини: олія лимонна, барвник жовтий захід FCF (E 110), вода очищена.
Термін придатності 5 років.
Упаковка 280 г гранул у контейнері у комплекті з мірною ложкою, індикаторним папером, контрольним календарем та затискачем у картонній коробці.
Фармакотерапевтична група Засоби, які сприяють розчиненню сечових конкрементів.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.