0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Кроха D3 краплі для перорального застосування з вітаміном Д3, 10 мл

Код товару:Код:  2232001
Е
Елена
Удобно принимать, необходимо впрыскивает ребенку в ротик. Хороший состав, масляная форма, но концентрация слабая. Быстро заканчивается.
Чи є відгук корисним
О
Ольга
Обязательно необходим для деток! Берите не пожалеете.
Чи є відгук корисним
О
Олег
Самое приятное, что мне перезвонили, после заказа сразу, а было уже 21:00 вечера, и на следующий день привезли в аптеку, где я рядом проживаю. Спасибо сайту и создателям...
Чи є відгук корисним
А
Алина
Почали приймати ці каплі, висипань ніяких в дитинки немає. Дуже зручний дозатор і це є великий плюс.
Чи є відгук корисним
Г
Гость
Я живу в Запорожье на Бабурке. У меня ребенок аллергик (сыпет буквально на все: продукты, лекарства). Доктор Волошина И. В. назначила моему ребенку капли Кроха Д3 (ребенку 1 год, 2 мес.). Я ему давала Кроху в течение месяца и никаких признаков аллергии не было. Очень благодарна врачу за правильное назначение.
Чи є відгук корисним
А
Альона
Перепробували різні варіанти. Зупинилася на Крохі Д3. Можна і в їжу, і на соску, і на груди, і зразу в ротик. Тут як кому вже зручно. Мені подобається ще те, що є спеціальний дозатор. Вже не промахнешся з кількістю капель.))
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Кроха D3 краплі для перорального застосування з вітаміном Д3, 10 мл
Кроха D3 краплі для перорального застосування з вітаміном Д3, 10 мл
237,9грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 274
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 237.9