Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Тусавит 250 г сироп

  Loading...
   Купить Тусавит 250 г сироп в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  Нет в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Аналоги

  Описание Тусавит 250 г сироп

  Показания

  Лекарственное средство растительного происхождения для симптоматического лечения кашля при инфекционно-воспалительных заболеваниях верхних дыхательных путей (ларингит, фарингит, трахеит, бронхит).

  Противопоказания

  • Гиперчувствительность к действующим веществам и другим компонентам препарата или к растениям семейства Губоцвитних (Lamiaceae), а также чувствительность к сельдерея и пыльцы березы (возможна перекрестная реакция) 

  • гастроэзофагеальная рефлюксная болезнь, включая рефлюкс-эзофагит, гастрит с повышенной кислотностью, язвой желудка и двенадцатиперстной кишки, тяжелые заболевания печени и почек.

  **************

  Показання

  Лікарський засіб рослинного походження для симптоматичного лікування кашлю при інфекційно-запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів (ларингіт, фарингіт, трахеїт, бронхіт).

  Протипоказання

  • Гіперчутливість до діючих речовин та інших складових препарату або до рослин родини Губоцвітних (Lamiaceae), а також чутливість до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція);
  • гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, включаючи рефлюкс-езофагіт, гастрит з підвищеною кислотністю, виразку шлунка та дванадцятипалої кишки, тяжкі захворювання печінки та нирок.  Цена Тусавит 250 г сироп актуальна при заказе на сайте. Купить Тусавит 250 г сироп в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Тусавит 250 г сироп Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування препарату
  ТУСАВІТ

  Склад лікарського засобу:

  діючі речовини: 100 г сиропу  (81,3 мл) містять екстракт рідкий чебрецю звичайного ((Thymus vulgaris) (1:1), екстрагент: етанол 96%, вода очищена, гліцерин 85% (6:18:1)) – 7,53 г; екстракт рідкий подорожника ланцетолистого (Folia Plantaginis lanceolata)  (1:1) (екстрагент етанол 36%) – 7,53 г.

  допоміжні речовини: сахароза, гліцерин 85%, карамель, натрію бензоат (Е 211), вода очищена.

   

  Лікарська форма. Сироп.

  Прозора темно-коричневого кольору рідина з солодким приємним смаком.

  Назва і місцезнаходження виробника.

  Фармацеутіше фабрік Монтавіт ГмбХ,

  Зальбергштрасе 96, 6067 Абзам, Австрія.

  Pharmazeutishe Fabrik Montavit GesmbH,

  Salzbergstrasse 96, 6067 Absam, Austria.

  Фармакотерапевтична група.

  Експекторант, комбінації.

  Код АТС6 R05СА10.

  Рідким екстрактам чебрецю (листки чебрецю звичайного) та подорожника (листки подорожника ланцетолистого) притаманна  муколітична, відхаркувальна  та спазмолітична дії на дихальні шляхи, а також дезінфікуюча дія на слизову оболонку ротової порожнини та верхніх дихальних шляхів.

  Чебрець має антибактеріальну, антисептичну, спазмолітичну, протикашльову дію з виразною секретолітичною активністю. Рідкий екстракт чебрецю розріджує липкий слиз і у такий спосіб полегшує процес відкашлювання.

  Подорожнику притаманні протизапальна, антисептична та імуностимулююча дії. Рідкий екстракт подорожника пом’якшує кашель при катаральних явищах верхніх дихальних шляхів.

  Таким чином, Тусавіт заспокоює (пом’якшує) гострий кашель, полегшує відходження бронхіального слизу та полегшує дихання, в такий спосіб покращує загальне самопочуття.

  Показання для застосування.

  Лікарський засіб рослинного походження для симптоматичного лікування кашлю при інфекційно-запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів (ларингіт, фарингіт, трахеїт, бронхіт).

  Протипоказання.

  Гіперчутливість до діючих речовин та інших інгредієнтів препарату або до рослин родини Губоцвітних (Lamiaceae), а також чутливість до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція); гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, включаючи рефлюкс-езофагіт, гастрит з підвищеною кислотністю, виразку шлунка та дванадцятипалої кишки, тяжкі захворювання печінки та нирок.

  Особливі заходи безпеки.

  Препарат містить сахарозу, що слід враховувати хворим на цукровий діабет. Не застосовувати пацієнтам з непереносимістю фруктози, порушенням всмоктування глюкози-галактози чи/або сахарози-ізомальтози.

  Препарат містить спирт,  тому існує ризик для хворих на алкоголізм пацієнтів. Алкоголь не рекомендується для прийому жінкам у період вагітності або годування груддю, дітям і пацієнтам з підвищеним ризиком розвитку печінкової недостатності чи епілепсії.

  Не рекомендується застосування препарату дітям віком до 4 років.

  При задусі, лихоманці та при відкашлюванні гнійного мокротиння слід проконсультуватися з лікарем.

  Особливості застосування.

  Якщо під час лікування препаратом погіршується симптоматика та/або з’являються задишка, підвищення температури тіла, гнійне мокротиння, необхідно проконсультуватися з лікарем. Якщо протягом одного тижня симптоматика зберігається, необхідно проконсультуватися з лікарем.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Відсутня достатня кількість достовірних даних щодо застосування препарату у період вагітності або годування груддю, тому застосовувати лікарський засіб у цей період не рекомендується. Не існує даних, що свідчать про екскрецію діючої речовини у грудне молоко.

  Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або роботі  з іншими механізмами.

  Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або роботу з іншими механічними засобами.

  Діти.

  Препарат застосовувати для лікування дітей віком від 4 років.

  Спосіб застосування та дози.

  Дорослі та діти віком від 12 років

   5-10 мл (1-2 чайні ложки)

  6 разів на добу

  Діти від 4 до 12 років

   5 мл (1 чайна ложка)

  3-5 разів на добу


  Тусавіт сироп слід приймати у проміжках між вживанням їжі. Тусавіт можна приймати нерозведеним або розведеним (наприклад з чаєм або водою).

  Якщо симптоми захворювання погіршуються або не зникають протягом 5 днів, рекомендується проконсультуватися з лікарем. У такому випадку термін лікування визначає лікар індивідуально залежно від характеру та перебігу захворювання.

  Передозування.

  Не описане. Можливе посилення побічних ефектів.

  Може розвинутися локальне подразнення слизової оболонки та шлунково-кишкові розлади. Через вміст алкоголю можлива алкогольна інтоксикація, особливо у дітей.

  Побічні ефекти.

  При підвищеній чутливості до компонентів препарату можливий розвиток алергічних реакцій, у тому числі ймовірні шкірні висипання, кропив’янка, свербіж, спостерігалися поодинокі випадки розвитку ангіоневротичного набряку та  анафілактичного шоку.

  При тривалому застосуванні препарату дуже рідко можливий розвиток легких шлунково-кишкових розладів (включаючи нудоту, блювання, діарею).

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. 

  Не застосовувати одночасно з протикашльовими препаратами та лікарськими засобами, що зменшують виділення мокротиння.

  Термін придатності. 

  3 роки.

  Після першого відкриття: 6 місяців.

  Умови зберігання.

  Зберігати пляшку щільно закритою у картонній коробці для захисту від світла.

  Упаковка.

  125 г (100 мл) скляна або пластикова пляшка з мірною чашечкою, з кришечкою, що закручується, упакована в індивідуальну картонну коробку;

  250 г (200 мл) скляна або пластикова пляшка з мірною чашечкою, з кришечкою, що закручується, упакована в індивідуальну картонну коробку.

   

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.


  Тусавит 250 г сироп Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Тусавит 250 г сироп Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Тусавит 250 г сироп Характеристики

  Лікарська форма Сироп по 125 г або по 250 г у пляшках № 1 у картонній коробці
  Виробник Фармацеутіше фабрік Монтавіт ГмбХ, Австрія
  Вік від 4 років.
  Показання Лікарський засіб рослинного походження для симптоматичного лікування кашлю при інфекційно-запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів (ларингіт, фарингіт, трахеїт, бронхіт).
  Протипоказання Гіперчутливість до діючих речовин та інших інгредієнтів препарату або до рослин родини Губоцвітних (Lamiaceae), а також чутливість до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція); гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, включаючи рефлюкс-езофагіт, гастрит з підвищеною кислотністю, виразку шлунка та дванадцятипалої кишки, тяжкі захворювання печінки та нирок.
  Склад діючі речовини: 100 г сиропу (81,3 мл) містять екстракт рідкий чебрецю звичайного ((Thymus vulgaris) (1:1), екстрагент: етанол 96%, вода очищена, гліцерин 85% (6:18:1)) – 7,53 г; екстракт рідкий подорожника ланцетолистого (Folia Plantaginis lanceolata) (1:1) (екстрагент етанол 36%) – 7,53 г. допоміжні речовини: сахароза, гліцерин 85%, карамель, натрію бензоат (Е 211), вода очищена.
  Термін придатності 3 роки. Після першого відкриття: 6 місяців.
  Українська назва ТУСАВІТ
  Упаковка у пляшках
  Фармакотерапевтична група Експекторант, комбінації. Код АТС6 R05СА10. Рідким екстрактам чебрецю (листки чебрецю звичайного) та подорожника (листки подорожника ланцетолистого) притаманна муколітична, відхаркувальна та спазмолітична дії на дихальні шляхи, а також дезінфікуюча дія на слизову оболонку ротової порожнини та верхніх дихальних шляхів. Чебрець має антибактеріальну, антисептичну, спазмолітичну, протикашльову дію з виразною секретолітичною активністю. Рідкий екстракт чебрецю розріджує липкий слиз і у такий спосіб полегшує процес відкашлювання. Подорожнику притаманні протизапальна, антисептична та імуностимулююча дії. Рідкий екстракт подорожника пом’якшує кашель при катаральних явищах верхніх дихальних шляхів. Таким чином, Тусавіт заспокоює (пом’якшує) гострий кашель, полегшує відходження бронхіального слизу та полегшує дихання, в такий спосіб покращує загальне самопочуття.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.