www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Аптеранит 100мл шампунь против вшей и гнид

Loading...
    Купить Аптеранит 100мл шампунь против вшей и гнид в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
143.9 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Аптеранит 100мл шампунь против вшей и гнид

Аптеранит является быстродействующим противопедикулезным средством, эффективным как против вшей, так и против гнид. 

  • 100% уничтожение  вшей и гнид

  • Быстрота наступления эффекта — через 10 минут

  • Резистентности к препарату Аптеранит не возникает

  • Удобный и простой в использовании


Диметикон в составе этого шампуня окутывает вши и гниды, тем самым обеспечивая их обезвоживания и исключая процесс дыхания, в результате чего вши и гниды погибают. 


Кроме того, в отличие от препаратов предыдущих поколений, в составе которых содержатся химические инсектициды, резистентность головных вшей к шампуню Аптеранит не развивается. 


После применения шампуня, для предотвращения риска повторного инфицирования, обработку волос шампунем Аптеранит необходимо повторить через 7 дней.


Одной упаковки Аптеранита достаточно для 4-х кратной обработки волос.Цена Шампунь Аптеранит 100мл против педикулеза актуальна при заказе на сайте. Купить Шампунь Аптеранит 100мл против педикулеза в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Аптеранит 100мл шампунь против вшей и гнид Инструкция

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ. Косметичний засіб.

Склад: Диметикон. Інші інгредієнти: деіонізірованная вода, парафін, стеаріловий спирт, гліцерин, пропіленгліколь, цетеарил-20.

 Перед застосуванням уважно ознайомтеся з рекомендаціями і способом застосування. Про воші: Головна воша - це небольшоя бескрилоя комаха, яке живе тільки на голові і харчується кров'ю. Пересувається за допомогою 3 пар ніг, які забезпечують її прикріплення до волосся. Довжина дорослої комахи становить 3-4 мм. Тривалість життя самки воші - 2-3 місяці. Протягом життя самка відкладає 200-300 яєць. Через 7 днів воша вилуплюється з яйця і виростає до розміру дорослої особини за 10 днів. Під час харчування воші виділяють слину, яка потрапляючи на волосяний покрив, викликає сильне роздратування і свербіння. Наявність в волоссі вошей або гнид визначається візуально, шляхом ретельного огляду волосяного покриву.

Про шампунь Аптераніт: Аптераніт є швидкодіючим протипедикульозними засобом, ефективним як проти вошей, так і проти гнид. Дія шампуню Аптераніт на відміну від інших засобів проти комах, що містять в своєму складі хімічні інсектициди або отрута, має фізичну природу. Диметикон в складі цього шампуню огортає воші і гниди, тим самим забезпечуючи їх зневоднення і виключаючи процес дихання, в результаті чого воші і гниди гинуть. Крім того, на відміну від препаратів попередніх поколінь, в складі яких містяться хімічні інсектициди, резистентність головних вошей до шампуню Аптераніт не розвивається. Після застосування шампуню, для запобігання ризику повторного інфікування, обробку волосся шампунем Аптераніт необхідно повторити через 7 днів.
Однієї упаковки Аптераніта досить для 4-х кратної обробки волосся.

Рекомендації і спосіб застосування. Педикульоз волосистої частини голови. Застосовують для знищення головних вошей і гнид у дорослих і дітей старше 2 років.
Правила застосування:

Необхідно переконатися в наявності вошей або гнид. За допомогою гребінця з тонкими зубчиками проти вошей, який ви знайдете в упаковці Аптераніта, при денному світлі ретельно перевірте волосся всіх членів сім'ї. Якщо у кого-то з членів сім'ї виявлено воші, для запобігання інфікування інших членів сім'ї, обробку волосся шампунем Аптераніт треба почати той же день. Також необхідно провести профілактичну обробку волосся всім контактують членам сім'ї.
- Легше проводити перевірку на сухому волоссі.
- Перш за все розпустіть волосся, і розчешіть їх, розділивши на невеликі пасма.
- Необхідно особливо ретельно оглянути місця, які найбільше інфікуються, наприклад коріння волосся, зона за вухами і потилицю.
- Для запобігання інфікування інших осіб, кожен раз після використання гребінець необхідно ретельно мити теплою водою з милом.

Нанесіть шампунь Аптераніт. Нанесіть достатню кількість шампуню Аптераніт на сухе волосся. Переконайтеся, що шампунь нанесено рівномірно по всій довжині волосся і на шкірі голови. Добре помасажуйте потиличну зону і місця за вухами у напрямку від коренів до кінчиків волосся. Для досягнення позитивного ефекту дуже важливо почекати 10 хвилин перш ніж змивати шампунь з волосся. Залежно від довжини волосся 100 мл шампуню вистачає для проведення 4 процедур.
Помийте волосся. Через 10 хвилин після нанесення додайте достатню кількість води, щоб утворилася піна. Ретельно промийте волосся, щоб змити весь шампунь і піну водою. Переконайтеся, що ретельно промили весь об'єм волосся.
Видаліть воші і гниди:
- Перш ніж сушити волосся видаліть мертві воші і гниди, використовуючи для цього гребінь з тонкими зубцями, що знаходиться в упаковці Аптераніта.
- Розчешіть мокре волосся спеціальним гребенем, який додається.
- Розділіть волосся на 4 частини від чола до потилиці і від одного вуха до іншого. Якщо волосся довге, можна окремо виділити кожну частину.
- Розділіть кожну частину на невеликі пасма так, щоб проглядалася шкіра голови.
- Використовуючи гребінець очистіть волосся від усіх наявних вошей і гнид.
- Кожну очищену від гнид пасмо відокремлюйте окремо на одну сторону.
- Для запобігання повторного інфікування, після очищення кожної пасма протирайте гребінь шматочком вати, а пасма розчісуйте кожен раз в напрямку від кореня до кінчика.

Повторіть процедуру через 7 днів. Проведіть обробку вошей шампунем Аптераніт через 7 днів ще раз, виконуючи перші 4 вище описаних кроки. За цей час проходить життєвий цикл воші. Таким чином будуть знищені особини, які вилупилися з яєць вже після першої процедури. Після цього повторювати обробку більше не потрібно - немає ніякого ризику інфікування.
Пам'ятайте про необхідність дезінфекції навколишнього середовища. Проведіть дезінфекцію одягу, постільної білизни, рушників і всіх інших речей, які були в контакті з волоссям (гребінь, щітка для віл

Аптеранит 100мл шампунь против вшей и гнид Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Аптеранит 100мл шампунь против вшей и гнид Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Аптеранит 100мл шампунь против вшей и гнид Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.