www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
Лови знижку
Черная пятница в Аптека 24

Сенадексин Ананта 90 мг №500 таблетки

Loading...
  Купить Сенадексин Ананта 90 мг №500 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
339 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Сенадексин Ананта 90 мг №500 таблетки

Рекомендации к применению:

 • может быть рекомендовано как диетическая добавка к рациону питания в качестве дополнительного источника биологически активных веществ при запорах для облегчения дефекации (в том числе при геморрое, подготовке к эндоскопическим и рентгенологическим ис-ний).
 • Активность экстракта листьев сенны обусловлена ​​раздражающим действием на слизистую оболочку кишечника и рефлекторным усилением перистальтики.
 • Продукты, образующиеся из сеннозидов с участием ферментных систем нормальной микрофлоры кишечника, вызывают непосредственное влияние на рецепторы слизистой оболочки.
 • Это приводит к более быстрому опорожнения кишечника, восстановления его нормальной работы.
 • Кроме того, увеличивается объем содержимого ки шечника и ускоряется моторика толстой кишки.

Противопоказания:

 • чувствительность к компонентам,
 • беременность и период кормления грудью.
 • Дети до 12 лет.

**************

Рекомендації до застосування: 

 • може бути рекомендовано як дієтична добавка до раціону харчування в якості додаткового джерела біологічно активних речовин при запорах для полегшення дефекації (у тому числі при геморої, підготовці до ендоскопічних та рентгенологічних дослі-джень).

 • Активність екстракту листя сени обумовлена подразнюючою дією на слизову оболонку кишечнику і рефлекторним посиленням перистальтики. 

 • Продукти, що утворюються із сенозидів за участю ферментних систем нормальної мікрофлори кишечнику, спричиняють безпосередній вплив на рецептори слизової оболонки. 

 • Це призводить до більш швидкого випорожнення кишечнику, відновлення його нормальної роботи. 

 • Крім того, збільшується об’єм вмісту ки шечнику та прискорюється моторика товстої кишки.

Протипоказання: 

 • індивідуальна чутливість до компонентів,
 • вагітність та період годування груддю.
 • Діти до 12 років.
Цена Сенадексин Ананта 90 мг №500 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Сенадексин Ананта 90 мг №500 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Сенадексин Ананта 90 мг №500 таблетки Инструкция

Сенадексин  Ананта
Інструкція для застосування

Склад: 1 таблетка містить листя сени екстракт 90 мг (з вмістом сенозидів А і В 15% - 13,5 мг).

Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, полівінілпіролідон (PVP K-30), тальк, магнію стеарат, консервант бензоат натрію (Е 211).

Рекомендації до застосуванняможе бути рекомендовано як дієтична добавка до раціону харчування в якості додаткового джерела біологічно активних речовин при запорах для полегшення дефекації (у тому числі при геморої, підготовці до ендоскопічних та рентгенологічних дослі-джень).

Активність екстракту листя сени обумовлена подразнюючою дією на слизову оболонку кишечнику і рефлекторним посиленням перистальтики. Продукти, що утворюються із сенозидів за участю ферментних систем нормальної мікрофлори кишечнику, спричиняють безпосередній вплив на рецептори слизової оболонки. Це призводить до більш швидкого випорожнення кишечнику, відновлення його нормальної роботи. Крім того, збільшується об’єм вмісту ки шечнику та прискорюється моторика товстої кишки.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Застереження при споживанні: Не рекомендується застосовувати безперервно більше 2 тижнів. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність та період годування груддю. Діти до 12 років.

Спосіб вживання: Дорослим та дітям старше 12 років рекомендовано приймати по 1 таблетці 1 раз на добу. За необхідності дозу збільшують до 2 – 3 таблеток на добу або згідно рекомендації лікаря. Рекомендовано застосовувати ввечері перед сном, запиваючи водою або будь-якою рідиною.

Термін вживання: зазвичай становить 10 днів. В подальшому термін вживання та можливість повторних курсів узгоджувати з лікарем.

на 100 г

на 1 таблетку (порцію)

Енергетична цінність продукту:

калорійність

342 ккал

(1429,56 кДж)

0,684 ккал

(2,859 кДж)

Поживна цінність продукту:

білків

4,50 г

0,009 г

жирів

0 г

0 г

вуглеводів

81,00 г

0,162 г

*Розрахунок зроблено на одну порцію. Під час прийому згідно р. «Спосіб вживання» необхідні дані помножити відповідно дозуванню.

Форма випуску: по 20 таблеток у блістері, по 25 блістерів в упаковці.

Умови зберігання: зберігати у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С в оригінальній упаковці виробника.

Строк придатності: 3 роки від дати виготовлення.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.  Не містить ГМО. 

Виробник: Ананта Медікеар Лімітед,

юридична адреса: 621, Рінг Роад Малл, Сектор-3, Рохіні, Нью Делі - 110085, Індія, тел. + 91 1147050531;

адреса місця виробництва: Дж -1- 265, Фаза - II, РІІКО Індастріал Еріа, Удіог Віхар, Шріганганагар (Радж.), Індія.

Імпортер/Організація, що приймає претензії від споживача: ТОВ «Евітас», 61001, Україна, м. Харків, вул.Іскринська, буд. 37, тел./факс: +38 (057) 766-07-44

Сенадексин Ананта 90 мг №500 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Сенадексин Ананта 90 мг №500 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Сенадексин Ананта 90 мг №500 таблетки Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.