Бесплатная доставка заказов с товарами Джонсон и Джонсон Украина

Ротарикс 1,5 мл, вакцина для профилактики ротавирусной инфекции

Код товара:Код:  863118
Производитель: SmithKline Beecham
Цена и наличие актуальны на и действуют только для покупки онлайн
Есть в наличии
629,2грн
Продавец товара: Аптека24
Доставка в:выбрать
Транспортная компания
  • Оплата
  • Гарантия
  • Условия возврата

Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Свойства препарата Ротарикс 1,5 мл, вакцина для профилактики ротавирусной инфекции

Основные

Торговое названиеРотарікс
ПроизводительГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз С.А., Бельгія
Код АТС/ATXJ07B H01
Код Морион119531
Міжнародне найменуванняRota virus, live attenuated
Рецептурный отпускТолько с рецептом
Кол-во в упаковке1
Форма выпускаСуспензия
Срок годности3 роки
УпаковкаПо 1 дозі (1,5 мл) вакцини у попередньо заповненому оральному аплікаторі зі скла типу І (Євр.Ф.) із захисним ковпачком або пластиковій тубі з ковпачком. Оральний аплікатор або туба разом з інструкцією про застосування вкладені в картонну коробку. По 1 попередньо заповнених оральних аплікаторів або туб в картонній коробці.
Состав1 доза (1,5 мл) містить: діюча речовина: ротавірус людини, живий атенуйований штам RIX4414*, не менше 106,0 ТЦД50. * - вирощений на культурі клітин Vero. Допоміжні речовини: цукроза (1,073 г), динатрію адипат (132,74 мг), модифіковане середовище Ігла-Дюльбекко (DMEM) (2,26 мг), вода для ін’єкцій (до 1,5 мл). У вакцині РОТАРИКС™ можуть бути присутні у залишковій кількості сліди свинячого цирковірусу, тип 1 (PCV-1). Дані щодо можливості PCV-1 спричиняти хворобу у тварин та інфікувати або спричиняти хворобу у людини відсутні. Свідчень того, що наявність PCV-1 становить ризик з безпеки застосування, немає.
ПоказанияВакцина РОТАРИКС™ показана для профілактики гастроентериту, що викликається ротавірусом (див. розділи Особливості застосування та Імунобіологічні та біологічні властивості).
ПротивопоказанияНе повинна застосовуватися в осіб з відомою підвищеною чутливістю після попереднього застосування вакцини РОТАРИКС™ або до будь-якого з компонентів вакцини (див. розділ «Якісний та кількісний склад» та «Перелік допоміжних речовин»). Вакцина протипоказана особам з наявністю в анамнезі інвагінації. Вакцина РОТАРИКС™ не повинна застосовуватися в осіб з неусуненою вродженою вадою розвитку шлунково-кишкового тракту (такою, як дивертикул Меккеля), що може бути передумовою розвитку кишкової інвагінації. Вакцина РОТАРИКС™ не повинна застосовуватися в осіб з SCID (див. розділ «Побічна дія»). Вакцина містить цукрозу. Вакцина протипоказана пацієнтам з рідкісними спадковими проблемами непереносимості фруктози, глюкозо-галактозною мальабсорбцією або з цукрозо-ізомальтозною недостатністю.
Объем1,5 мл
Лікарська формаСуспензія оральна

Отзывы покупателей  5

bonus icon+30 бонусов за отзыв
ЮЮлия
Уже купил
В этой аптеке часто есть вакцины
Отзыв полезен?
ТТатьяна
Уже купил
Отличная вакцина,переносится без симптомно,надеюсь результат оправдает надежды
Отзыв полезен?
ММихайло
Уже купил
Супер
Отзыв полезен?

Ротарикс 1,5 мл, вакцина для профилактики ротавирусной инфекции - Инструкция по применению

Обратите внимание!

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций.

Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом!

Медмаркет Аптека24 не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте apteka24.ua. Подробнее об Отказе от ответственности.

Цена на Ротарикс 1,5 мл, вакцина для профилактики ротавирусной инфекции актуальна при заказе на сайте. На apteka24.ua можно купить Ротарикс 1,5 мл, вакцина для профилактики ротавирусной инфекции с доставкой в такие города Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов. В другие города заказы могут доставляться через службу доставки. Доступна доставка курьером. Подробнее о способах, стоимости и ограничениях доставки.

Также вас могут заинтересовать