www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Таблетки Реманто 20 мг №30

Loading...
    Купить Таблетки Реманто 20 мг №30 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Таблетки Реманто 20 мг №30

Таблетки Реманто 20 мг №30 предназначены для лечения пациентов с болезнью Альцгеймера. Препарат назначают при легких и тяжелых формах болезни. Таблетки содержат мемантин гидрохлорида, диспергируются в полости рта. Прием пищи не влияет на абсорбцию средства, биодоступность составляет 100%.

Применение Реманто не осуществляют при высокой чувствительности организма к веществам, из которых состоит препарат. Данным лекарственным средством не лечат детей, т. к. не установлена его безопасность для детского организма. Лекарство используется под наблюдением врача. Инструкция отображает необходимость наличия опекуна в период лечения медикаментом Реманто, который будет контролировать прием средства и следить за изменениями состояния больного. Таблетки принимают один раз в сутки, всегда в одинаковое время. Их прием можно осуществлять вместе с пищей и независимо от ее употребления.

Как сообщается в описании препарата, поддерживающая доза Реманто составляет 20 мг, это максимальное количество лекарства, которое можно принять в сутки. Чтобы риск развития побочных явлений был минимальным, дозу средства увеличивают постепенно, начиная с 5 мг. Обычно 20 мг препарата принимают после трех недель лечения. Продолжительность терапии в каждом случае разная и определяется врачом, который имеет опыт диагностики болезни Альцгеймера и лечения пациентов с таким заболеванием.

Требуется регулярный контроль переносимости основного компонента и своевременное изменение дозы средства, наибольшее внимание этим задачам стоит уделить в первые три месяца лечения. Прием поддерживающей дозы средства выполняется пациентом до момента, когда переносимость лекарства улучшится, будет получен благоприятный терапевтический эффект. При необходимости лечение прекращают или подбирают один из аналогов Реманто, стоимость которых отличается в разных городах и аптеках Украины. В отзывах о средстве Реманто сообщается, какие побочные явления развиваются чаще остальных, купить препарат в Черновцах, Киеве, Днепропетровске, Запорожье и прочих городах по оптимальной цене можно в Аптеке24 после назначения врача.


Таблетки Реманто 20 мг №30 Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

РЕМАНТО

(REMANTO)

Склад:

діюча речовина: memantine;

1 таблетка, що диспергується в ротовій порожнині, містить мемантину гідрохлориду 5 мг еквівалентно 4,15 мг мемантину;

1 таблетка, що диспергується в ротовій порожнині, містить мемантину гідрохлориду 10 мг еквівалентно 8,31 мг мемантину;

1 таблетка, що диспергується в ротовій порожнині, містить мемантину гідрохлориду 20 мг еквівалентно 16,62 мг мемантину;

допоміжні речовини: полакрилін, натрію гідроксид, вода очищена, лактоза, моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, маніт (Е 421), натрію кроскармелоза, аспартам (Е 951), кремнію діоксид колоїдний безводний, заліза оксид червоний (Е 172), ароматизатор м’ятний*, магнію стеарат.

*-ароматизатор м’ятний містить: мальтодекстрин, модифікований крохмаль (Е1450), олію м’ятну.

Лікарська форма. Таблетки, що диспергуються в ротовій порожнині.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки по 5 мг: круглі, плоскі таблетки, зі скошеними краями, світло-рожевого кольору,                        з вкрапленнями та гравіюванням «5» з одного боку, діаметром 7,0±0,2 мм, товщиною 3,0±0,3 мм;

таблетки по 10 мг: круглі, плоскі таблетки, зі скошеними краями, світло-рожевого кольору,                        з вкрапленнями та гравіюванням «10» з одного боку, діаметром 9,0±0,2 мм, товщиною 3,6±0,3 мм;

таблетки по 20 мг: круглі, плоскі таблетки, зі скошеними краями, світло-рожевого кольору,                     з вкрапленнями та гравіюванням «20» з одного боку, діаметром 12,0±0,2 мм, товщиною 4,2±0,3 мм.

Фармакотерапевтична група.

Засоби, що застосовуються при деменції. Код АТХ N06D X01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

У проявах симптомів і прогресуванні нейродегенеративної деменції важливу роль відіграє порушення глутаматергічної нейротрансмісії, особливо за участю NMDA (N-метил-D-аспартат)-рецепторів.

Мемантин являє собою потенціалзалежний, середньої афінності неконкурентний антагоніст NMDA-рецепторів. Мемантин модулює ефекти патологічно підвищених рівнів глутамату, який може призвести до дисфункції нейронів.

Фармакокінетика.

Абсорбція

Абсолютна біодоступність мемантину становить приблизно 100 %, час досягнення піка концентрації у плазмі крові (Tmax) – від 3 до 8 годин. Ознак впливу прийому їжі на всмоктування немає.

Розподіл

Добова доза 20 мг обумовлює стабільну концентрацію мемантину у плазмі крові у межах від 70 до 150 нг/мл (0,5-1 мкмоль) зі значними індивідуальними варіаціями. При застосуванні добових доз від 5 до 30 мг відношення вмісту препарату у цереброспінальній рідині та сироватці крові дорівнює 0,52. Приблизно 45 % мемантину зв’язується з протеїнами плазми крові.

Біотрансформація

В організмі людини близько 80 % мемантину циркулює у вигляді вихідної речовини, основні метаболіти не мають NMDA-антагоністичних властивостей. Участі цитохрому Р450 у метаболізмі in vitro не виявлено.

Елімінація

Мемантин елімінується моноекспоненціально з проміжком t1/2 від 60 до 100 годин. У добровольців з нормальною функцією нирок загальний кліренс (Cltot) дорівнював 170 мл/хв/1,73м2. Ниркова стадія фармакокінетики мемантину включає також канальцеву реабсорбцію.

Швидкість ниркової елімінації мемантину в умовах лужної реакції сечі може знижуватися у 7-9 разів. Олужнення сечі може відбуватися у результаті суттєвих змін дієти, наприклад заміни багатого на м’ясні страви раціону на вегетаріанський, чи внаслідок інтенсивного прийому антацидних шлункових засобів.

Лінійність

Фармакокінетика має лінійний характер у діапазоні доз 10-40 мг.

Фармакодинамічний/фармакокінетичний зв’язок

При дозі мемантину 20 мг на добу рівень вмісту у цереброспінальній рідині відповідає величині ki (константа гальмування) мемантину, що становить 0,5 мкмоль у ділянці фронтальної кори головного мозку людини.

Клінічні характеристики.

Показання.

Хвороба Альцгеймера від легкого ступеня до тяжких форм.

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Механізм дії передбачає можливе посилення ефектів L-допа, допамінергічних агоністів та антихолінергічних засобів при одночасному застосуванні таких NMDA-антагоністів, як мемантин. Можливим є послаблення ефектів барбітуратів та нейролептичних засобів.

Слід уникати одночасного застосування мемантину і амантадину через ризик фармакотоксичного психозу. Обидві сполуки є хімічно пов’язаними NMDA-антагоністами. Те ж саме можна сказати про кетамін і декстрометорфан. В одному з опублікованих звітів зазначалося також про можливий ризик комбінації мемантину й фенітоїну.

Інші лікарські засоби, такі як циметидин, ранітидин, прокаїнамід, хінідин, хінін та нікотин, які використовують ту ж катіонну транспортну систему нирок, що й амантадин, можливо, також здатні взаємодіяти з мемантином, обумовлюючи потенційний ризик підвищення рівнів вмісту у плазмі крові.

При сумісному призначенні мемантину з гідрохлоротіазидом (ГХТ) або будь-якою комбінацією з ГХТ можливе зниження рівня ГХТ у сироватці крові.

Були повідомлення про окремі випадки підвищення міжнародного нормалізованого співвідношення (МНС) при застосуванні мемантину пацієнтам, які приймають варфарин.

Хоча причинний зв’язок не встановлений, необхідний ретельний моніторинг протромбінового часу або МНС у пацієнтів, які одночасно приймають пероральні антикоагулянти.

У ході фармакокінетичних досліджень за участю здорових добровольців суттєвих ефектів взаємодії мемантину з глібуридом/метформіном, донепезилом або галантаміном не виявили.

Мемантин in vitro не є інгібітором CYP 1A2, 2A6, 2C9, 2D6, 2E1, 3A, флавінвмісної монооксигенази, епоксид гідролази або сульфатіону.

Особливості застосування.

Слід дотримуватися обережності при призначенні препарату хворим на епілепсію, пацієнтам з епізодами судом в анамнезі, а також пацієнтам з факторами ризику розвитку епілепсії.

Слід уникати одночасного застосування з такими N-метил-D-аспартат(NMDA)-антагоністами, як амантадин, кетамін чи декстрометорфан. Ці сполуки впливають на одну й ту ж саму систему рецепторів, що й мемантин, а тому побічні ефекти (переважно пов’язані з центральною нервовою системою) можуть бути частішими чи вираженішими.

Деякі фактори, що спричиняють збільшення рН сечі, можуть обумовити необхідність ретельного нагляду за пацієнтом. Вказані фактори включають суттєві зміни дієти, наприклад заміну багатого на м’ясні страви раціону на вегетаріанський, або ж інтенсивний прийом антацидних шлункових засобів. Крім того, рН сечі може підвищуватися через стани тубулярного ниркового ацидозу (ТНА) чи тяжкі інфекції сечового тракту, спричинені Proteus bacteria.

Пацієнти, які нещодавно перенесли інфаркт міокарда, та пацієнти з декомпенсованою застійною серцевою недостатністю (III-IV ступеня), а також з неконтрольованою артеріальною гіпертензією, не були виключені до числа учасників досліджень, тому щодо них є лише обмежені дані. За пацієнтами з такими захворюваннями необхідний ретельний нагляд.

Препарат містить лактозу, тому його не слід призначати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, дефіцитом лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Даних щодо впливу мемантину при застосуванні його у період вагітності немає. Потенційний ризик для людини не відомий. Реманто не слід застосовувати у період вагітності, за винятком випадків, обумовлених явною необхідністю.

Невідомо, чи відбувається екскреція мемантину у грудне молоко, що, однак, можливо з огляду на ліпофільність субстанції. Жінкам, які застосовують Реманто, слід утриматися від годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Хвороба Альцгеймера від середньої тяжкості до тяжких форм зазвичай обумовлює погіршення здатності керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами. Крім того, мемантин виявляє незначний або помірний вплив на швидкість реакції людини, тому амбулаторних пацієнтів слід попередити про необхідність дотримання особливої обережності при керуванні автотранспортом чи роботі з обладнанням.

Спосіб застосування та дози.

Лікування слід розпочинати та проводити під наглядом лікаря. Терапію потрібно розпочинати тільки за умови наявності опікуна, який буде регулярно контролювати прийом препарату пацієнтом.

Таблетки слід приймати 1 раз на добу кожного дня в один і той самий час. Таблетки можна приймати разом з їжею чи незалежно від прийому їжі.

Дорослі.

Максимальна добова доза становить 20 мг. З метою зниження ризику появи негативних реакцій підтримувальну дозу визначають шляхом поступового збільшення дози на 5 мг на тиждень протягом перших 3 тижнів таким чином:

1-й тиждень (1-7-й день):

приймати по 5 мг на добу протягом тижня;

2-й тиждень (8-14-й день):

приймати по 10 мг на добу протягом тижня;

3-й тиждень (15-21-й день):

приймати по 15 мг на добу протягом тижня;

розпочинаючи з 4-го тижня:

приймати 2 таблетки (20 мг на добу) кожного дня.

Рекомендована підтримувальна доза становить 20 мг на добу.

Тривалість лікування індивідуально визначає лікар, який повинен мати досвід діагностування та лікування хвороби Альцгеймера. Слід регулярно оцінювати переносимість та дозування мемантину, особливо протягом перших 3 місяців лікування. В подальшому клінічний ефект мемантину і реакцію пацієнта на лікування слід оцінювати регулярно відповідно до діючих клінічних рекомендацій. Підтримувальне лікування можна продовжувати доти, доки терапевтичний ефект залишається сприятливим, а переносимість мемантину – доброю.

Слід розглянути можливість припинення лікування мемантином, якщо зникають ознаки терапевтичного ефекту або погіршується переносимість лікування.

Пацієнти літнього віку.

На основі результатів клінічних досліджень рекомендована доза для пацієнтів віком від 65 років становить 20 мг на добу (2 таблетки по 10 мг 1 раз на добу), як зазначено вище.

Зниження функції нирок.

Для пацієнтів з порушенням функції нирок легкого ступеня тяжкості (кліренс креатиніну 50-80 мл/хв) зниження дози препарату не потрібне. Пацієнтам з порушенням функції нирок середнього ступеня тяжкості (кліренс креатині ну 30-49 мл/хв) добову дозу слід зменшити до 10 мг. Дозу можна збільшити до 20 мг на добу за стандартною схемою, якщо негативних реакцій немає принаймні після 7 днів лікування. Пацієнтам з порушенням функції нирок тяжкого ступеня (кліренс креатиніну 5-29 мл/хв) добову дозу слід зменшити до 10 мг.

Зниження функції печінки.

Для пацієнтів з порушенням функції печінки легкого або середнього ступеня тяжкості (Child Pugh А, B) корекція дози не потрібна. Застосування мемантину пацієнтам з тяжким порушенням функції печінки не рекомендується.


Таблетки Реманто 20 мг №30 Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Таблетки Реманто 20 мг №30 Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Таблетки Реманто 20 мг №30 Характеристики

Лікарська форма Таблетки, що диспергуються в ротовій порожнині по 20 мг № 30 (15х2) у блістерах
Виробник Генефарм СА (повний цикл виробництва), Греція Ронтіс Хелліс Медікал енд Фармасьютікал Продактс СА (альтернативний виробник вторинного пакування, відповідає за випуск серій ГЛЗ), Греція
Вік Препарат не застосовують дітям у зв’язку з недостатністю даних щодо безпеки та ефективності.
Міжнародне найменування Memantine
Показання Хвороба Альцгеймера від легкого ступеня до тяжких форм.
Протипоказання Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату.
Склад діюча речовина: memantine; 1 таблетка, що диспергується в ротовій порожнині, містить мемантину гідрохлориду 5 мг еквівалентно 4,15 мг мемантину; 1 таблетка, що диспергується в ротовій порожнині, містить мемантину гідрохлориду 10 мг еквівалентно 8,31 мг мемантину; 1 таблетка, що диспергується в ротовій порожнині, містить мемантину гідрохлориду 20 мг еквівалентно 16,62 мг мемантину; допоміжні речовини: полакрилін, натрію гідроксид, вода очищена, лактоза, моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, маніт (Е 421), натрію кроскармелоза, аспартам (Е 951), кремнію діоксид колоїдний безводний, заліза оксид червоний (Е 172), ароматизатор м’ятний*, магнію стеарат. *-ароматизатор м’ятний містить: мальтодекстрин, модифікований крохмаль (Е1450), олію м’ятну.
Термін придатності 3 роки
Українська назва РЕМАНТО
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при деменції. Код АТХ N06D X01.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.