На apteka24.ua ви можете сплатити замовлення карткою єПідтримка

  Акция завершена

  Кабінет Міністрів України 19 січня 2022 року ухвалив розширення програми єПідтримка. Тепер, починаючи з 24 січня 2022 року, громадяни України, старші 60 років, які пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусу (дві дози вакцини), отримали можливість витрачати «ковідну тисячу» на придбання ліків. До переліку доступних ліків за програмою єПідтримка належить безліч рецептурних та безрецептурних препаратів, які включено до Державного реєстру лікарських засобів.

  Щоб придбати ліки за допомогою єПідтримки, необхідно лише встановити додаток «Дія» та відкрити безготівковий рахунок у банку. Після відкриття такого рахунку ви протягом 10 днів отримаєте 1000 грн.

  Зверніть увагу! єПідтримка для купівлі ліків українцями пенсійного віку цифрового формату — це означає, що сплатити за товар ви можете лише карткою.

  FAQ: 5 запитань як користуватися карткою єПідтримка

  1. Чи можливо сплачувати карткою єПідтримка медичні товари через сайт apteka24.ua?

  Звісно, через електронну медичну інформаційну систему apteka24.ua ви можете замовляти ліки та сплачувати за них онлайн карткою єПідтримка. Отримати ліки ви зможете у будь-якій нашій партнерській аптеці або кур'єрською доставкою.

  2. У мене в смартфоні немає безконтактної оплати. Як мені розрахуватися за ліки в аптеці?

  На сьогодні деякі банки України вже почали видавати пластикові картки єПідтримка. Картка оформляється або безпосередньо у відділенні банку, або ви можете її замовити онлайн з доставкою «Новою поштою».

  3. Чи всі ліки можна купити за програмою єПідтримка?

  єПідтримка покриває усі лікарські препарати в Україні, тому ви можете придбати будь-які потрібні вам ліки. Але пам'ятайте, що деякі лікарські засоби — рецептурні, тому вам при купівлі потрібно буде підтвердити призначення препарату рецептом від лікаря.

  4. Якщо я замовляю ліки онлайн з доставкою, то чи можу я розрахуватися карткою єПідтримка у додатку пошти чи у відділенні поштової служби?

  На жаль, це неможливо. При оплаті через поштову службу ви надсилаєте кошти саме пошті, а не аптеці. А оплата поштових послуг не входить до переліку витрат, які покриває «ковідна тисяча». Але не біда! Ви можете замовити доставку ліків поштою, попередньо залишивши передплату за замовлення на нашому сайті.

  5. Якщо вартість мого замовлення перевищує 1000 грн, то чи можу я доплатити особистими коштами?

  Це неможливо. Сума вашого замовлення не може перевищувати 1000 грн, якщо ви бажаєте скористатися єПідтримкою. Але вихід є! Наші спеціалісти контакт-центру допоможуть вам скоригувати замовлення і розбити його на дві частини, щоб за одну сплатили «ковідною тисячею», а за іншу — власними коштами.


  На apteka24.ua ви можете сплатити замовлення карткою єПідтримка