www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Пимафуцин 100 мг №20 таблетки

Loading...
  Купить Пимафуцин 100 мг №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Пимафуцин 100 мг №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Пимафуцин 100 мг №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
475 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Пимафуцин 100 мг №20 таблетки

Препарат Пимафуцин таблетки 100 мг №20 для местного применения основан на компоненте натамицин, который является популярным в применении противогрибковым антибиотиком из группы макролидов и обладает широким спектром фунгицидного действия на человеческий организм. Как и сам препарат в таблетках, его основной компонент губительно влияет на микроорганизмы патогенных грибов. Не вызывает аллергические реакции и действует только в пределах кишечника.

Прежде всего, согласно описанию из инструкции фармакологической компании, он эффективен при

 • грибковых кожных заболевания;

 • грибковых заболеваниях слизистых оболочек.

В обоих случаях причина кроется в чувствительных к препарату возбудителях. В Украине и в мире медикамент используют также для лечения грибковых заболеваний, которые поражают кишечник (в частности при остром псевдомембранозном и остром атрофическом кандидозе у пациентов с диагнозом кахексия, иммунная недостаточность, а также для тех пациентов, которые пропили курс антибиотиков, цитостатиков и ГКС). Также, как и многие аналоги, препарат используют при кандидозе кишечника, при вагинитах, вульвитах, вульвовагинитах, причиной которых являются грибки из рода Candida. Свою высокую стоимость медикамент оправдывает и высокоэффективным лечением грибковых поражений кожи, причиной которых являются Candida albicans.


**************


Препарат Пімафуцин таблетки 100 мг №20 для місцевого застосування заснований на компоненті натамицин, який є популярним в застосуванні протигрибкових антибіотиком з групи макролідів і володіє широким спектром фунгіцидної дії на людський організм. Як і сам препарат в таблетках, його основний компонент згубно впливає на мікроорганізми патогенних грибів. Не викликає алергічні реакції і діє тільки в межах кишечника.

Перш за все, згідно з описом з інструкції фармакологічної компанії, він ефективний при

 • грибкових шкірних захворювання;

 • грибкових захворюваннях слизових оболонок.

В обох випадках причина криється в чутливих до препарату збудників. В Україні і в світі медикамент використовують також для лікування грибкових захворювань, які вражають кишечник (зокрема при гострому псевдомембранозном і гострому атрофічному кандидозі у пацієнтів з діагнозом кахексія, імунна недостатність, а також для тих пацієнтів, які пропили курс антибіотиків, цитостатиків і ГКС) . Також, як і багато аналоги, препарат використовують при кандидозі кишечника, при вагінітах, вульвітах, вульвовагинитах, причиною яких є грибки з роду Candida. Свою високу вартість медикамент виправдовує і високоефективним лікуванням грибкових уражень шкіри, причиною яких є Candida albicans.


Цена Пимафуцин 100 мг N20 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Пимафуцин 100 мг N20 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Пимафуцин 100 мг №20 таблетки Инструкция


                                                        ІНСТРУКЦІЯ
                                    для медичного застосування препарату
                                                        ПІМАФУЦИН
                                                        (PIMAFUCINâ)

 

Склад:

діюча речовина: натаміцин; 1 таблетка містить натаміцину 100 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний; повідон; магнію стеарат; лактоза, моногідрат; желатин; акація (гуміарабік); метилпарагідроксибензоат (Е 218); кальцію карбонат; каолін; тальк; целюлози ацетилфталат; триацетин; опаглос 6000 (шелак, віск білий, віск карнаубський); титану діоксид (Е 171); сахароза.

 

Лікарська форма. Таблетки кишковорозчинні.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кишкових інфекціях. Антибіотики. Натаміцин. Код АТС А07А А03.


Клінічні характеристики.

Показання. Грибкові захворювання кишечнику.

Протипоказання. Гіперчутливість до будь-яких компонентів препарату.

 

Спосіб застосування та дози. Для лікування кандидозу кишечнику дорослим призначати по 1 таблетці 4 рази на добу. Зазвичай терапія триває 1 тиждень.

Дітям віком від 3 років призначати по 1 таблетці 2 рази на добу. Через особливості фармакодинамічних та фармакокінетичних властивостей натаміцину рекомендована однакова доза для дітей всіх вікових категорій. Зазвичай тривалість лікування становить       1 тиждень.

Побічні реакції. З боку шлунково-кишкового тракту: можливі нудота та діарея (що виникають у перші дні застосування таблеток та зникають самостійно під час лікування).

Можливі реакції гіперчутливості.

Передозування. Немає повідомлень.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю.

 

Діти. Препарат можна застосовувати дітям віком від 3 років.

 

Особливості застосування. Застосування натаміцину може спричинити напади порфірії, тому для таких хворих прийом препарату вважається небезпечним.

Оскільки препарат містить лактозу, його не слід застосовувати пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактози або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Препарат містить сахарозу, що слід враховувати хворим на цукровий діабет. Оскільки до складу препарату входить сахароза, його не слід застосовувати пацієнтам з такими рідкісними спадковими захворюваннями як непереносимість фруктози або недостатність сахарози-ізомальтози.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не описана.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Натаміцин – це полієновий антибіотик широкого спектра дії, активний щодо патогенних грибків, включаючи дріжджові грибки та особливо Candida albicans.

Препарат не має сенсибілізувальної здатності. Не виявлено жодного випадку алергії на натаміцин під час лікування препаратом або під час його промислового виробництва та не спостерігалося розвитку резистентності до нього.

Завдяки кишковорозчинній оболонці таблетка діє тільки у кишечнику.

Фармакокінетика.

Натаміцин практично не всмоктується зі шлунково-кишкового тракту.

 

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору з двоопуклою поверхнею, вкриті оболонкою.

Термін придатності. 4 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. 

По 20 таблеток у банці, по 1 банці у картонній пачці.

 

Категорія відпуску.  За рецептом.

Виробник.

Астеллас Фарма Юроп Б.В., Нідерланди / Astellas Pharma Europe B. V., the Netherlands.


Місцезнаходження.

Хогемат 2, 7942 ДЖ Меппел, Нідерланди / Hogemaat 2, 7942 JG Meppel, the Netherlands.

Представництво в Україні: 04050, м. Київ, вул. Пимоненка, 13, корп. 7-В, оф. 41.


Пимафуцин 100 мг №20 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Manya* 09.09.2016 Хорошие таблеточки, результат - очень быстрый! Любимый препаратик при молочнице, Спасибо за низкую цену! И за работу!
 • Nastya, Киев 05.08.2016 Принимали с мужем по рекомендации гинеколога для лечения молочницы, в комплексе с кремом, отличное средство! Действительно помогает и эффект быстрый, рецидива не было, к счастью. Заказывали в аптеке 24, Так как приятно удивила цена, быстрое и качественное обслуживание, могу отметить как +. Оставили на сайте заказ вечером, с нами сразу связались, на след.день получили в аптеке. Спасибо большое вам за работу!
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Пимафуцин 100 мг №20 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Пимафуцин 100 мг №20 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки кишковорозчинні по 100 мг № 20 в банці № 1 в картонній коробці
Виробник Астеллас Фарма Юроп Б.В. (виробник готової лікарської форми, дозвіл на випуск серії), Нідерланди Хаупт Фарма Берлін ГмбХ, Німеччина
Вік від 3 років.
Міжнародне найменування Natamycin
Показання Грибкові захворювання кишечнику.
Протипоказання Гіперчутливість до будь-яких компонентів препарату.
Склад діюча речовина: натаміцин; 1 таблетка містить натаміцину 100 мг; допоміжні речовини: крохмаль картопляний; повідон; магнію стеарат; лактоза, моногідрат; желатин; акація (гуміарабік); метилпарагідроксибензоат (Е 218); кальцію карбонат; каолін; тальк; целюлози ацетилфталат; триацетин; опаглос 6000 (шелак, віск білий, віск карнаубський); титану діоксид (Е 171); сахароза.
Термін придатності 4 роки
Українська назва ПІМАФУЦИН®
Упаковка банка
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при кишкових інфекціях. Антибіотики. Натаміцин.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги