www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Параникс 100 мл шампунь противопедикулезный

Loading...
    Купить Параникс 100 мл шампунь противопедикулезный в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
209.6 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Параникс 100 мл шампунь противопедикулезный

Паранит - европейский лидер среди средств в области борьбы с головными вшами, хорошо понимает потребности родителей, которые столкнулись с проблемой педикулеза у своих детей, и осознает, что избавление ребенка от головных вшей – это трудоемкий процесс и стресс. Поэтому Параникс предлагает родителям широкий выбор эффективных и удобных средств для уничтожения вшей и гнид, и заботится о том, чтобы решить проблему максимально быстро и комфортно.

Новый Параникс Шампунь: уничтожить вшей и гнид так же просто, как вымыть голову!


Устали от бесконечных обработок волос средствами против вшей? Мечтаете избавиться от этих непрошеных гостей, не подвергая себя и Вашего ребенка дополнительному стрессу? Новый Параникс Шампунь позволит Вам избавить Вашего ребенка от вшей и гнид за 10 минут. С Параникс Шампунем уничтожить вшей и гнид так же просто, как вымыть голову!

****************

Параніт - європейський лідер серед засобів в області боротьби з головними вошами, добре розуміє потреби батьків, які зіткнулися з проблемою педикульозу у своїх дітей, і усвідомлює, що позбавлення дитини від головних вошей - це трудомісткий процес і стрес. Тому Паранікс пропонує батькам широкий вибір ефективних і зручних засобів для знищення вошей і гнид, і піклується про те, щоб вирішити проблему максимально швидко і комфортно.

Новий Паранікс Шампунь: знищити вошей і гнид так само просто, як вимити голову!

Втомилися від нескінченних обробок волосся засобами проти вошей? Мрієте позбутися цих непрошених гостей, не піддаючи себе і Вашої дитини додаткового стресу? Новий Паранікс Шампунь дозволить Вам позбавити Вашу дитину від вошей і гнид за 10 хвилин. З Паранікс Шампунем знищити вошей і гнид так само просто, як вимити голову!


Цена Параникс 100 мл шампунь противопедикулезный актуальна при заказе на сайте. Купить Параникс 100 мл шампунь противопедикулезный в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.Параникс 100 мл шампунь противопедикулезный Инструкция

ПОЗБУТИСЯ ВОШЕЙ
З Паранікс Ви самі можете обрати найзручніший для Вас засіб позбавлення від 100% вошей та гнид.

Паранікс пропонує кілька рішень для боротьби із вошами, кожне з яких є на 100% ефективними завдяки формулі подвійної дії.

Паранікс ШАМПУНЬ та Паранікс СПРЕЙ – це засоби для позбвалення від вошей та гнид, які:

Є ефективними у знищенні вошей та гнид
НЕ містять жодних хімічних інгредієнтів
Мають суто фізичний механізм дії завдяки формулі подвійної дії (де відбувається повне знищення вошей та гнид шляхом блокування їх дихання та зневоднення)д. 
ФОРМУЛА
ПОДВІЙНОЇ ДІЇ


ФОРМУЛА ПОДВІЙНОЇ ДІЇ
Засоби позбавлення від вошей та гнид Паранікс ШАМПУНЬ та Паранікс СПРЕЙ мають формулу подвійної дії завдяки якій відбувається повне знищення вошей і гнид. Суть формули подвійної дії полягає в тому, що завдяки інгредієнтів (клеарол і диметикон), що входять до складу, відбувається удушення та зневоднення вошей та гнид, а саме:

клеарол розчиняє епікутікулу вошей і захисну оболонку гнид, що призводить до їх зневоднення, а отже до їх загибелі
клеарол і диметикон блокують доступ повітря у дихальні отвори вошей, що викликає їх асфіксію, а отже їх загибель

Паранікс ШАМПУНЬ – позбавитись вошей ПРОСТО, ЯК ПОМИТИ ГОЛОВУ!
Мрієте позбавити дитину вошей
ШВИДКО і БЕЗ СТРЕСУ?

З Паранікс шампунем ПОЗБАВИТИСЬ ВОШЕЙ
стало само ПРОСТО, ЯК ПОМИТИ ГОЛОВУ!

Тому, що Паранікс шампунь:

ЗНИЩУЄ ВОШЕЙ і ГНІД за 10 хвилин
(з подальшим вичісуванням)
ЗРУЧНИЙ СПОСІБ 
позбутися від 100% вошей і гнід
ФІЗИЧНИЙ МЕХАНІЗМ ДІЇ
знищення вошей і гнід
НЕ містить інсектицидів та хімічних речовин, тому резистентність до нього не розвивається
ПРОМИВАЄ волосся та має приємний запах

Повторіть обробку через 7 днів.

Для перегляду відео про Паранікс шампунь натисніть тут.
Для перегляду інструкції Паранікс шампуня натисніть тут.


Паранікс СПРЕЙ – 100% ефективність за одне застосування
Шукаєте радикальне рішення, що допоможе позбутися вошей в найкоротші терміни?

Параникс спрей ПРИ ОДНОРАЗОВОМУ ЗАСТОСУВАННІ:

ЗНИЩУЄ 100% ВОШЕЙ і ГНІД за 15 хвилин (з подальшим вичісуванням)
ГІПОАЛЕРГЕННИЙ спрей
ФІЗИЧНИЙ МЕХАНІЗМ ДІЇ
знищення вошей і гнид
НЕ містить інсектицидів та хімічних речовин, тому резистентність до нього не  розвивається
Легко наноситься, без запаху
Для перегляду інструкції Паранікс спрея натисніть тут.

Ex–vivo дослідження «Оцінка ефективності дії на вошей і гнид Паранікс шампуню», Др. Арезкі Ізрі, Лабораторія паразітології і мікології госпіталю Авіценни медичного факультету м. Бобіньї, Париж, 2010 р.

In–vitro дослідження «Ефективність та безпечність шампуню для волосся проти головних вошей на основі мінеральної олії». Рандомізоване, контрольоване сліпе порівняльне дослідження, Німеччина, 2014-2015 р.

«Оцінка ефективності протипедикульозної дії щодо личинкових і статевозрілих фаз розвитку вошей 4-х продуктів фізичної дії і одного продукту хімічної дії (малатіон 0,5%). Рандомізоване, контрольоване клінічне дослідження; Ex–vivo дослідження «Оцінка ефективності дії проти гнид і вошей продукту Паранікс, лосьон-спрей, серія 10012601, Лабораторія «Омега» , до. Арезкі Ізрі. Д-р Арезкі Ізрі, відділення паразитології, Університет Парижа, 13, Бобіньї, Франція.

 

——————————

Паранікс/Paranix, протипедикульозний шампунь. Косметичний засіб. Висновок ДСЕЕ №05.03.02-03/103692 від 23.10.2012. Дозволений для використання з 2 років.

Паранікс/Paranix, протипедикульозний спрей. Косметичний засіб. Висновок ДСЕЕ №05.03.02-03/103691 від 23.10.2012. Дозволений для використання з 6 місяців.  Виробник: Медженікс Бенелюкс НВ, Вліегвелд, 21, В-8560, Вевелгем, Бельгія.

Не є лікарськими засобами або медичними виробами. Перед застосуванням уважно ознайомтеся з інструкцією. Зберігати в недоступному для дітей місці.

* За даними міжнародної дослідницької компанії IMS Health, MAT, 4 кв., 2016, об’єм продажу в упаковках і грошовому вираженні, Європа (за виключенням Великобрітанії, Ірландії, Нідерландів, Словакії, Румунії, Болгарії та Фінляндії, де дослідження не проводилось).

Параникс 100 мл шампунь противопедикулезный Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Параникс 100 мл шампунь противопедикулезный Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Параникс 100 мл шампунь противопедикулезный Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.