www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Спрей Пара плюс 116 г

Loading...
  Купить Спрей Пара плюс 116 г в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Спрей Пара плюс 116 г в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Спрей Пара плюс 116 г в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Спрей Пара плюс 116 г

Спрей Пара плюс 116 г – это комбинированное лекарственное средство, которое применяется для терапии головного педикулеза, то есть заражения волосистой зоны головы вшами. Его фармакологические свойства проявляются в результате инсектицидного действия активных компонентов лекарства, где перметрин представляет собой противонасекомный яд, малатион является органофосфорным инсектицидом, а пиперонил бутоксид увеличителем действия перметрина.


Препарат Пара плюс показан к применению при лечении головного педикулеза, для уничтожения вшей и гнид. У препарата имеются и некоторые противопоказания. В частности использовать это лекарство нельзя детям до двух с половиной лет, а также при наличии бронхиальной астмы или гиперчувствительности к ингредиентам лекарственного средства. 


Инструкция препарата предупреждает о том, что спрей Пара плюс можно использовать только наружно. Для осуществления процедуры нанесения средства на голову необходимо сделать кратковременные нажатия на распылитель и равномерно распределить лекарство по всему кожному покрову головы. Средство должно пробыть на коже около 10 минут, затем его нужно тщательно смыть с использованием обычного шампуня. Избавление от мертвых гнид и насекомых осуществляется при помощи гребешка. Чтобы предупредить повторное заражение препаратом также необходимо обработать все личные вещи больного (полотенца, подушки, головные уборы и пр.). Если заражение достаточно сильное может потребоваться повторное проведение процедуры спустя неделю.


В Киеве и других городах Украины можно купить следующие аналоги лекарства Пара плюс: Медифокс, Пермин, Хигия, Итакс, Педилин, Спрегаль, Спрей-Пакс, Ниттифор, Перметрин, Педекс. Их стоимость может быть самой разной в зависимости от различных факторов. 


Отзывов о применении средства Пара плюс довольно много, поскольку проблема педикулеза остается актуальной и по сей день. Поэтому многие врачи рекомендуют к применению Пара плюс, как один из наиболее эффективных препаратов в лечении педикулеза. При правильном применении и следовании описанию лекарства результаты терапии им, как правило, удовлетворительны. По лучшей цене Пара плюс можно приобрести в Аптеке24.

Спрей Пара плюс 116 г Инструкция

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

 

ПАРА ПЛЮС

(PARA PLUS)

Cклад лікарського засобу:

діючі речовини: 116 г препарату містить: малатіону 0,29 г, перметрину 0,58 г, піперонілу бутоксиду 2,32 г;

допоміжні речовини: ізододекан, газ розпилювач HFA 134a.

                                                                          

Лікарська форма. Аерозоль для зовнішнього застосування. 

Прозорий розчин у балонах під тиском.

 

Назва і місцезнаходження виробника. 

АЕРОФАРМ.

468, шмен дю Літораль-13016, Марсель, Франція.

Назва і місцезнаходження заявника. 

ЛАБОРАТОРІЇ ОМЕГА ФАРМА ФРАНС.

20, вул. Андре Жід, 92320, Шатійон, Франція.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що діють на ектопаразитів, включаючи коростяні кліщі. Перметрин, комбінації.

Код АТС Р03А С54.

Фармакологічні властивості препарату зумовлені наявністю компонентів, що мають інсектицидні властивості. Перметрин являє собою синтетичний інсектицид, активний проти вошей. Він відноситься до групи природних піретринів, що знаходяться в рослинах родини Compositae і має виражену інсектицидну активність. Наявність перметрину виявляється на волоссі протягом принаймі 10 днів після одноразового застосування. Дослідження in vitro показали, що перметрин має педикулоцидну та овоцидну дію відносно вошей на голові. Піперонілу бутоксид посилює дію перметрину. Малатіон пригнічує передачу нервових імпульсів у комах, інгібуючи ацетилхолінестеразу.

Комбінація перерахованих протипедикульозних речовин з різними механізмами дії запобігає розвитку штамів з низькою чутливістю та появі резистентних штамів.

Пара Плюс є швидкодіючим протипедикульозним засобом, ефективним як проти вошей, так і проти гнид.

Малатіон погано проникає через шкіру, в організмі швидко метаболізується. Метаболіти малатіону виводяться, головним чином із сечею.

 

Показання для застосування.

Педикульоз волосистої частини голови.

 

 

 

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого компонента препарату, підвищена чутливість до  інших піретроїдів чи піретринів, гострі запальні захворювання шкіри та волосистої частини голови.

У вигляді аерозолю препарат протипоказаний дітям до 2-х років, при бронхіальній астмі, обструктивному бронхіті, у тому числі в анамнезі, у зв’язку з ризиком виникнення бронхоспазму при вдиханні аерозолю. У цих випадках можливе нанесення препарату на шкіру за допомогою ватного тампона, змоченого препаратом. Ці застереження стосуються як хворих, так і тих, хто проводить обробку.

Якщо у Вас виникли питання щодо застосування препарату, зверніться до Вашого лікаря.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

 • При застосуванні не направляти у бік очей, носа та рота, бажано захистити їх серветкою;
 • у разі потрапляння препарату в очі, ніс чи рот – промити великою кількістю води;
 • при потраплянні препарату на шкіру (плечі, шию) – промити водою;
 • не проковтувати;
 • не вдихати розпилений препарат – обробку слід проводити у приміщенні, яке добре

            провітрюється;

 • засіб містить легкозаймисті речовини, тому його не можна разпилювати у напрямку вогню  або біля розпечених предметів;
 • не палити при застосуванні препарату;
 • не використовувати фен під час сушіння волосся, щоб не спричинити займання аерозолю.

З метою запобігання повторному зараженню потрібно провести дезінсекцію одягу, головних уборів, шарфів, постільної білизни, гребінців, тощо, і обробити волосся осіб, які перебували у контакті з хворим.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування препарату можливе, коли потенційна користь для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та роботу з механічними засобами.

Діти.

Новонародженим і дітям молодшого віку препарат наносять на шкіру за допомогою ватного тампону, змоченого препаратом. Дітям до 2-х років час експозиції препарату зменшити у 2 рази.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений для зовнішнього застосування.

 • Короткими натисканнями розпилити препарат на шкіру волосистої частини голови та на всю довжину волосся. При розпилюванні кінчик розпилювача потрібно тримати на відстані 3 см від волосся. Після нанесення препарату слід зачекати 10 хв. Під час експозиції не потрібно покривати голову хустиною або рушником. Після застосування препарату Пара Плюс голову необхідно ретельно вимити шампунем.
 • Мертві гниди, що залишилися на волоссі, потрібно вичесати густим гребінцем.
 • Обробити всі текстильні вироби, з якими контактував хворий (подушки, головні убори, коміри, тощо), для запобігання повторному зараженню.

При необхідності повторити обробку через тиждень.

Передозування.

У випадку застосування надмірних доз на шкіру голови промити волосся шампунем м’якої дії.

Якщо надмірна доза препарату стікає на шию або плечі, потрібно ретельно промити водою шкіру.

 

Побічні ефекти.

У поодиноких випадках можуть виникати швидкоминуче подразнення шкіри голови, відчуття печіння, поколювання або пощипування, набряклість, парестезія, біль, еритема, алергічні реакції, включаючи шкірні висипи.

У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно порадитися з лікарем.

 

Взаємодія з лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не виявлена.

 

Термін придатності. 4 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Не піддавати впливу температури вище 50 °С та прямих сонячних променів. Не проколювати і не спалювати навіть порожній балон.

 

Упаковка.

По 116 г у балоні з розпилювачем. По 1 балону в картонній коробці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.


Спрей Пара плюс 116 г Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Вероника 23.01.2014 Пара плюс мне очень понравился, не вызвал аллергии и быстро вывел вшей.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Спрей Пара плюс 116 г Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Спрей Пара плюс 116 г Характеристики

Лікарська форма Аерозоль для зовнішнього застосування по 116 г у балонах з розпилювачем № 1
Виробник АЕРОФАРМ, Франція
Вік від 0 років
Міжнародне найменування Permethrin, combinations
Показання Педикульоз волосистої частини голови.
Протипоказання Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого компонента препарату, підвищена чутливість до інших піретроїдів чи піретринів, гострі запальні захворювання шкіри та волосистої частини голови. У вигляді аерозолю препарат протипоказаний дітям до 2-х років, при бронхіальній астмі, обструктивному бронхіті, у тому числі в анамнезі, у зв’язку з ризиком виникнення бронхоспазму при вдиханні аерозолю. У цих випадках можливе нанесення препарату на шкіру за допомогою ватного тампона, змоченого препаратом. Ці застереження стосуються як хворих, так і тих, хто проводить обробку. Якщо у Вас виникли питання щодо застосування препарату, зверніться до Вашого лікаря.
Склад діючі речовини: 116 г препарату містить: малатіону 0,29 г, перметрину 0,58 г, піперонілу бутоксиду 2,32 г; допоміжні речовини: ізододекан, газ розпилювач HFA 134a.
Термін придатності 4 роки
Українська назва ПАРА ПЛЮС
Упаковка балон з розпилювачем
Фармакотерапевтична група Засоби, що діють на ектопаразитів, включаючи коростяні кліщі. Перметрин, комбінації.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Рекомендуем