www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Таблетки Остеоартизи Макс №60 (15х4)

  • Купить Таблетки Остеоартизи Макс №60 (15х4) в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 2327003
Нет в наличии
сообщить о появлении
Основные физико-химические свойства:
Аналоги

Описание Таблетки Остеоартизи Макс №60 (15х4)

Табсулы Остеоартизи Макс №60 (15х4) выписывают при заболеваниях опорно-двигательной системы, усугубленных варикозом, болях и отеках конечностей. Компоненты препарата купируют очаги воспаления, замедляют процесс разрушения хрящевых тканей и даже частично регенерируют поврежденные участки. Курс лечения займет от 3 до 6 недель, все зависит от поставленного диагноза. По инструкции Остеоартизи Макс принимают дважды в день, табсулы желательно проглотить вместе с едой. Если необходимо длительное воздействие, то после первоначального курса пьют по 1 ежедневно в течение необходимого времени.

Ни в коем случае не превышайте описанную дозировку Остеоартизи Макс, это приводит к нарушению работы пищеварительной системы, поражению почек и сердца. Чтобы снять интоксикацию потребуется скорейшее выведение излишка препарата путем промывания желудка и приема дополнительных лекарств. Также употребление Остеоартизи Макс может вызвать аллергические высыпания и зуд, в отзывах чаще всего упоминают расстройства желудка.

Препарат не назначают людям с нарушением обмена фенилаланина, нарушениями работы почек (особенно при наличии солей кальция в моче и повышенном уровне кальция в формуле крови). Также запретят прием лекарства при склонности к кровотечению, в период беременности и кормления грудью, не используют его и в лечении детей младше 12 лет. Во время применения Остеоартизи Макс обязательно необходим контроль врача и регулярная проверка состава крови и мочи. Дополнительная осторожность потребуется при лечении средствами, содержащими витамины К и D3.

Купить Остеоартизи Макс можно в большинстве аптечных пунктов Харькова, Киева, Ровно, Херсона и других городов. Препарат отпускается без рецепта, но всегда стоит перед приобретением проконсультироваться с лечащим врачом. В стоимость упаковки Остеоартизи Макс входит 4 блистера, в каждом размещено по 15 табсул. В Украине представлено немало аналогов Остеоартизи Макс, цена заменителей отличается до нескольких раз в обе стороны. Если вам прописали именно данный препарат, то заменять его на другое, даже подобное на первый взгляд лекарство, допустимо, лишь после консультации с врачом.

Таблетки Остеоартизи Макс №60 (15х4) Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

ОСТЕОАРТІЗІ

 

Склад:

діючі речовини: глюкозаміну гідрохлорид, магнію фосфат, кальцію фосфат;

1 таблетка містить глюкозаміну гідрохлориду 750 мг, магнію фосфату еквівалентно магнію 12 мг, кальцію фосфату еквівалентно кальцію 35 мг;

допоміжні речовини: олія рослинна гідрогенізована, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, повідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, гіпромелоза, поліетиленгліколь, тальк, віск карнаубський.

 

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті білою оболонкою, з лінією розлому з одного боку; допускаються вкраплення.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при патології опорно-рухового апарату. Код АТХ М09А Х.

 

Фармакологічні властивості.

Глюкозамін є натуральним водорозчинним аміносахаридом, який входить до складу майже усіх тканин людини, включаючи хрящі і синовіальну рідину. Він продукується організмом із глюкози. Глюкозамін бере участь у побудові хрящової тканини, кісткової тканини, створенні сухожилля, синтезі суглобової рідини, сполучної тканини, шкіри. Використовується хондроцитами для синтезу глюкозаміногліканів, протеогліканів і гіалуронової кислоти.

Глюкозамін має хондропротекторний та помірний протизапальний ефекти. Нестача глюкозаміну може зменшити швидкість продукування змазки і спричинити її загущення у суглобах, що заважає руховій функції. Це зменшує здатність суглоба до амортизації і призводить до наступної його травми.

Застосування екзогенного глюкозаміну перешкоджає прогресуванню дегенеративних процесів в опорно-руховому апараті, збільшує швидкість відновлення хряща і нормалізує обмін речовин у хрящовій і кістковій тканинах. Крім того, він захищає хрящ від токсичного впливу нестероїдних протизапальних засобів і глюкокортикоїдів.

Магнію фосфат чинить протисудомну і спазмолітичну дію, швидко усуває біль різного характеру, бере участь у вуглеводному обміні, біосинтезі білків.

Кальцій бере участь у формуванні міцної кісткової тканини, передачі нервового сигналу і скороченні м’язів. Фосфорнокислий кальцій входить до складу клітин кісток і разом з альбуміном утворює кісткову тканину. Ця сіль кальцію корисна при захворюваннях зубів, сприяє утворенню елементів крові.

Додавання до препарату кальцію і магнію сприяє відновленню і формуванню кісткової тканини, зміцненню стінок судин, нормалізації роботи нервової тканини.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Больовий синдром при остеоартриті, остеохондрозі, ревматизмі, фіброзиті, міозиті; больовий та набряковий синдроми при артриті, подагрі; остеоартроз.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, до морепродуктів, тромбофлебіти, цукровий діабет, тяжкі порушення функції печінки або нирок у стадії декомпенсації, фенілкетонурія, схильність до кровотеч, гіпермагніємія, гіперкальціємія як наслідок гіперпаратиреозу (первинного або вторинного генезу), гіперкальціурія, умови, що призводять до гіперкальціємії, і/або гіперкальціурії (наприклад, мієлома, кісткові метастази), нефроуролітіаз.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному прийомі глюкозамін підсилює всмоктування у травному тракті антибiотикiв групи тетрациклiнiв і зменшує – пеніцилінів і хлорамфеніколу. Проявляє синергізм дії при одночасному застосуванні з хондроїтином та іншими хондропротекторами. При одночасному застосуванні з глюкокортикостероїдами та нестероїдними протизапальними засобами препарат може знижувати потребу в них, а також у знеболювальних засобах. Ефективність лікування підвищується при збагаченні дієти вітамінами А, С та солями марганцю, магнію, міді, цинку і селену.

При одночасному прийомі з ацетилсаліциловою кислотою або з антикоагулянтами чи антиагрегантами рекомендовано проводити контроль згортання крові.

Повідомлялося про тенденцію виникнення кровотеч у пацієнтів, які приймають варфарин і глюкозамін. Дана взаємодія до кінця не підтверджена, але пацієнти, які приймають антикоагулянти/антиагреганти, повинні знати про це. Відсутні випадки взаємодії глюкозаміну з іншими антикоагулянтами рослинного походження; можливий ризик виникнення кровотеч при застосуванні глюкозаміну з препаратами рослинного походження, які знижують згортання крові.

При одночасному лікуванні серцевими глікозидами необхідно контролювати ЕКГ і клінічний стан, оскільки препарати кальцію можуть потенціювати терапевтичні чи токсичні ефекти серцевих глікозидів.

Глюкокортикостероїди зменшують всмоктування кальцію.

З обережністю застосовувати з діуретиками.

При одночасному застосуванні діуретиків тіазидного ряду збільшується ризик виникнення гіперкальціємії, оскільки вони збільшують канальцеву реабсорбцію кальцію. Фуросемід та інші петльові діуретики, навпаки, збільшують виведення кальцію нирками.

Є повідомлення, що глюкозамін може вплинути на концентрацію у крові циклоспорину.

Біфосфанати. Ризик зменшення всмоктування біфосфанатів у шлунково-кишковому тракті. Бажано дотримуватись мінімального інтервалу у 2 години між прийомом біфосфанатів і кальцію. Рекомендована перерва між прийомом кальцію і солями заліза і/або цинку не менше 2 годин через ризик зменшення всмоктування у шлунково-кишковому тракті солей заліза і/або цинку.

Стронцій. Ризик зменшення біодоступності стронцію на 60-70 % у разі спільного використання з препаратами, що містять кальцій.

Рекомендовано уникати застосування кальцію до чи після прийому препаратів, що містять стронцій.

Естрамустин. Рекомендована перерва між прийомом кальцію та естрамустину не менше 2 годин через ризик зменшення шлунково-кишкового всмоктування естрамустину.

Гормони щитовидної залози. Ризик зменшення шлунково-кишкового всмоктування левотироксину. Рекомендовано дотримуватись перерви не менше 2 годин між прийомами препаратів кальцію і левотироксину.

Продути харчування. Можлива взаємодія з продуктами харчування, які містять щавлеву кислоту (шпинат, ревінь, щавель, какао, чай), фосфати (свинина, шинка, ковбасні вироби, сосиски, плавлені сири, десерти/йогурти, напої з колою) або фітинову кислоту (цільнозернові пластівці, висушені овочі, насіння олійних культур, шоколад). Тому рекомендована перерва між прийомом таких продуктів і застосуванням препарату.

 

Особливості застосування.

Під час прийому препарату необхідно контролювати рівень вмісту кальцію в крові і сечі, рівень магнію в крові. У пацієнтів із захворюваннями нирок легкого та помірного ступеня (проявляється у людей літнього віку) необхідно здійснювати періодичний контроль за виведенням кальцію з сечею та за рівнем кальцію у плазмі крові. Крім того, необхідно контролювати виділення кальцію з сечею у пацієнтів з утворенням конкрементів у нирках в анамнезі, а також з метою виключення гіперкальціурії.

Застосовувати з обережністю хворим, які приймають серцеві глікозиди.

При виникненні алергічних реакцій або геморагій лікування слід припинити.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат протипоказаний у період вагітності або годування груддю. На період лікування препаратом слід припинити годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Дослідження щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами не проводились. Слід бути обережними при керуванні транспортними засобами та виконанні робіт, що потребують уваги. У випадку появи сонливості, втомлюваності, запаморочення або порушень зору керування автотранспортом або іншими механізмами заборонено.  

 

Спосіб застосування та дози.

Приймати внутрішньо дорослим по 1 таблетці 2 рази на добу під час їжі. Добова доза –

2 таблетки. Потім приймати по 1 таблетці для підтримуючого лікування.

Тривалість лікування визначає лікар індивідуально залежно від характеру захворювання.

Зазвичай курс лікування становить 4-6 тижнів.

 

Діти.

Препарат не застосовувати дітям.

 

Передозування.

На даний час про явища передозування при застосуванні препарату не повідомлялось. Разом з тим можна припустити, що при перевищенні максимальної добової дози можливе посилення проявів побічної дії препарату, може спостерігатися відчуття нудоти, можливий біль в епігастральній ділянці, метеоризм, діарея.

При тривалому застосуванні у дозах, що перевищують рекомендовані, можливі гіперкальціємія, гіпермагніємія.

Симптоми: гіперкальціємія, головний біль, слабкість, порушення апетиту (анорексія), нудота, блювання, запор, біль у животі, спрага, млявість, біль у м’язах і суглобах, порушення серцевого ритму, ураження нирок.

При нирковій недостатності можуть проявлятися токсичні ефекти, характерні для отруєння магнієм.

Симптоми отруєння  магнієм: зниження артеріального тиску, нудота, блювання, пригнічення центральної нервової системи, уповільнення рефлексів, зміни ЕКГ, пригнічення дихання, кома, зупинка серця та параліч дихання, анурія.

Лікування: регідратація, форсований діурез. У разі ниркової недостатності при необхідності  проводити гемодіаліз або перитонеальний  діаліз. Терапія симптоматична.

 

Побічні реакції.

З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи ангіоневротичний набряк.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання, макулопапульозні висипання, реакції фоточутливості, кропив’янка, відчуття свербежу, еритема, дерматит.

З боку травного тракту: диспептичні розлади, нудота, блювання, біль у животі, печія, запор, діарея, метеоризм, забарвлення випорожнень у темний колір.

З боку нервової системи: запаморочення, сонливість, головний біль, безсоння, підвищена втомлюваність, зниження настрою.

Інші: випадання волосся, розлади зору, загальна слабкість, набряки, синці.

 

Термін придатності.

4 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 30 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 12 таблеток у блістері; по 5 блістерів у картонній пачці;

По 15 таблеток у блістері; по 4 блістери у картонній пачці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

 

Виробник.
Австраліан Фармасьютікал Мануфектурерс Пті Лтд.

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

25 Пікерінг Роуд, Малгрейв Вікторія 3170, Австралія.


Таблетки Остеоартизи Макс №60 (15х4) Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Таблетки Остеоартизи Макс №60 (15х4) Видеообзор

Таблетки Остеоартизи Макс №60 (15х4) Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.