www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 концентрат для приготовления раствора для инфузий

Loading...
    Купить Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 концентрат для приготовления раствора для инфузий в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 концентрат для приготовления раствора для инфузий в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 концентрат для приготовления раствора для инфузий в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
343.5 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 концентрат для приготовления раствора для инфузий

Действующим веществом препарата Орнилив есть L-орнитина-L-аспартат. Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 относится к средствам, что применяются для лечения заболеваний гепатобилиарной системы (гепатотропные средства). Согласно инструкции Орнилив применяется для терапии острых и хронических болезней гепатобилиарной системы, что сопровождаются повышенным уровнем амония в крови, например, при гепатите, циррозе печени. Учитывая описание Орнилив, препарат назначают для лечения латентной или явной печеночной энцефалопатии, при нарушениях сознания (кома, прекома), вызванных недостаточностью печени с расстройством работы желчевыводящих путей.
  

Показания к применению

  • Лечение сопутствующих заболеваний и осложнений, вызванных нарушением детоксикационной функции печени (например, при циррозе печени) с симптомами латентной или выраженной печеночной энцефалопатии, 

  • особенно нарушений сознания (кома, кома).


Противопоказания

  • Гиперчувствительность к L-орнитина-L-аспартата или другим компонентам препарата.

  • Тяжелая почечная недостаточность (клиренс креатинина 3 мг / 100 мл рассматривается как ориентировочная величина).Цена Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 концентрат для приготовления раствора для инфузий актуальна при заказе на сайте. Купить Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 концентрат для приготовления раствора для инфузий в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.


Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 концентрат для приготовления раствора для инфузий Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу 

ОРНІЛІВ

(ORNILIV)

 

Склад:

діюча речовина: L-орнітину-L-аспартат;

1 мл препарату містить L-орнітину-L-аспартату 500 мг;

допоміжна речовина: динатрію едетат, натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.

 

Лікарська форма. Концентрат для розчину для інфузій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний або жовтуватий розчин, практично вільний від часток.

 

Фармакотерапевтична група.

Препарати, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Гепатотропні препарати.

Код АТХ А05В А.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. In vivo дія L-орнітину-L-аспартату зумовлена амінокислотами орнітином та аспартатом, які спричиняють детоксикацію аміаку через синтез сечовини і синтез глутаміну.

Синтез сечовини відбувається в навколопортальних гепатоцитах, де орнітин виступає як активатор двох ферментів: орнітину карбамоїлтрансферази й карбамоїлфосфатсинтетази, а також як субстрат для синтезу сечовини.

Синтез глутаміну відбувається в навколовенозних гепатоцитах. Зокрема, за патологічних умов аспартат і дикарбоксилат, включаючи продукти метаболізму орнітину, абсорбуються в клітинах і використовуються там для зв’язування аміаку у формі глутаміну.

Глутамат – це амінокислота, яка зв'язує аміак як за фізіологічних, так і за патологічних умов. Отримана  амінокислота – глутамін – є не лише не токсичною формою для виведення аміаку, але й активує важливий цикл сечовини (внутрішньоклітинний обмін глутаміну).

За фізіологічних умов орнітин і аспартат не лімітують синтез сечовини.

Експериментальні дослідження на тваринах показали, що властивість L-орнітину-L-аспартату знижувати рівень аміаку зумовлена прискореним синтезом глутаміну. В окремих клінічних дослідженнях було показано це поліпшення відносно розгалуженого ланцюга амінокислот / ароматичних амінокислот.

Фармакокінетика. Період напіввиведення і орнітину, і аспартату короткий – 0,3-0,4 години. Незначна частина аспартату виводиться з сечею в незміненому вигляді.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування супутніх захворювань і ускладнень, спричинених порушенням детоксикаційної функції печінки (наприклад при цирозі печінки) з симптомами латентної або вираженої печінкової енцефалопатії, особливо порушень свідомості (прекома, кома). 

 

Протипоказання.

Гіперчутливість до L-орнітину-L-аспартату або до інших компонентів препарату.

Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну вище 3 мг/100 мл розглядається як орієнтовна величина).

 

Особливі заходи безпеки.

Орнілів, концентрат для розчину для інфузій, не слід вводити в артерію.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Дослідження щодо взаємодії не проводилися. Дані відсутні.

 

Особливості застосування.

При введенні високих доз препарату Орнілів необхідно контролювати рівень сечовини в плазмі крові і сечі.

При істотному порушенні функції печінки швидкість інфузії необхідно відрегулювати відповідно до індивідуального стану хворого, щоб  запобігти нудоті та блюванню.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дані щодо застосування L-орнітину-L-аспартату під час вагітності відсутні, тому слід уникати застосування Орніліву в цей період. Проте якщо лікування препаратом Орнілів вважається необхідним за життєвими показаннями, лікарю слід ретельно зважити співвідношення ризику для плода/дитини та очікуваної користі для матері.

Невідомо, чи потрапляє L-орнітину-L-аспартат у грудне молоко. Отже, слід уникати застосування препарату у період годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами може бути погіршена під час лікування препаратом Орнілів, тому слід уникати таких видів діяльності в період лікування.

 

Спосіб застосування та дози.

Застосовувати внутрішньовенно.

Якщо не призначено інше, можна застосовувати до 4 ампул (40 мл) на добу.

У разі прекоми або коми вводять до 8 ампул (80 мл) протягом 24 годин, залежно від тяжкості стану.

Перед введенням вміст ампул додають до 500 мл інфузійного розчину, але не слід розчиняти більше 6 ампул в 500 мл інфузійного розчину.

Максимальна швидкість введення препарату становить 5 г/год (що відповідає вмісту 1 ампули).

Курс лікування регламентується клінічним станом хворого.

 

Діти.

Досвід застосування дітям обмежений, тому препарат не застосовують у педіатричній практиці.

 

Передозування.

Дотепер ознак інтоксикації внаслідок передозування L-орнітину-L-аспартату не спостерігалося. Можливе посилення побічних ефектів. У разі передозування  рекомендується симптоматичне лікування.

 

 

 

Побічні реакції.

З боку шлунково-кишкового тракту:

дуже рідко (<1/10000): нудота;

рідко (>1/10000, <1/1000): блювання.

Загалом ці симптоми є короткочасними і не потребують припинення лікування лікарським препаратом. Вони зникають при зменшенні дози або швидкості введення препарату.

Можливі алергічні реакції.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Несумісність. Оскільки дослідження на несумісність не проводилися, цей препарат не слід змішувати з іншими лікарськими препаратами.

Орнілів можна змішувати зі звичайними розчинами для інфузій. Проте не слід розчиняти більше 6 ампул в 500 мл інфузійного розчину.

 

Упаковка. По 10 мл у ампулі з темного скла. По 5 ампул у касеті в картонній пачці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Виробник. ПТ Новелл Фармасьютікал Лабораторіз.

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності. Джл. Ванахеранг № 35, Тладжунг, 16962 Гунунг Путрі, Богор, Індонезія.

Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 концентрат для приготовления раствора для инфузий Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 концентрат для приготовления раствора для инфузий Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 концентрат для приготовления раствора для инфузий Характеристики

Лікарська форма Концентрат для розчину для інфузій, 500 мг/мл по 10 мл в ампулах № 5
Виробник ПТ Новелл Фармасьютікал Лабораторіз, Індонезія
Вік Досвід застосування дітям обмежений, тому препарат не застосовують у педіатричній практиці.
Показання Лікування супутніх захворювань і ускладнень, спричинених порушенням детоксикаційної функції печінки (наприклад при цирозі печінки) з симптомами латентної або вираженої печінкової енцефалопатії, особливо порушень свідомості (прекома, кома).
Протипоказання Гіперчутливість до L-орнітину-L-аспартату або до інших компонентів препарату. Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну вище 3 мг/100 мл розглядається як орієнтовна величина).
Склад діюча речовина: L-орнітину-L-аспартат; 1 мл препарату містить L-орнітину-L-аспартату 500 мг; допоміжна речовина: динатрію едетат, натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ОРНІЛІВ
Упаковка ампули
Фармакотерапевтична група Препарати, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Гепатотропні препарати. Код АТХ А05В А.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги