www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Концентрат для приготовления раствора для инфузий Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5

  • Купить Концентрат для приготовления раствора для инфузий Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Концентрат для приготовления раствора для инфузий Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Концентрат для приготовления раствора для инфузий Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 1371005
435.12 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Концентрат для приготовления раствора для инфузий Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5

Действующим веществом препарата Орнилив есть L-орнитина-L-аспартат. Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 относится к средствам, что применяются для лечения заболеваний гепатобилиарной системы (гепатотропные средства). Согласно инструкции Орнилив применяется для терапии острых и хронических болезней гепатобилиарной системы, что сопровождаются повышенным уровнем амония в крови, например, при гепатите, циррозе печени. Учитывая описание Орнилив, препарат назначают для лечения латентной или явной печеночной энцефалопатии, при нарушениях сознания (кома, прекома), вызванных недостаточностью печени с расстройством работы желчевыводящих путей.

В особенностях применения препарата Орнилив указано, что во время терапии необходимо контролировать уремические показатели в крови и моче. Креатинин и мочевина указывают на динамику заболевания – ухудшение или улучшение течения гепатобилиарной патологии с возможным поражением мозговых клеток. Специфическое действие лекарства осуществляет выход из комы и положительную динамику. В Украине Орнилив противопоказан при тяжелой почечной недостаточности (повышение креатинина более 3 мг на 100 мл мочи), гиперчуствительности к орнитину.

Стоимость препарата Орнилив определяется страной производителем. Цена на Орнилив доступная для каждого покупателя, препарат можно выбрать для осуществления целого курса лечения. Купить Орнилив можно на часть курса лечения или на весь, препарат является абсолютно безопасным. Аналогами препарата Орнилив есть гепа-мерц, орнитокс, орнитин. Учитывая показания, особенности заболевания, выбирается самый эффективный препарат для лечения. Орнилив имеет свои особенности применения: содержание одного или двух пакетиков нужно растворить в воде. Курс лечения повторяется через два или три месяца. 


Концентрат для приготовления раствора для инфузий Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу 

ОРНІЛІВ

(ORNILIV)

 

Склад:

діюча речовина: L-орнітину-L-аспартат;

1 мл препарату містить L-орнітину-L-аспартату 500 мг;

допоміжна речовина: динатрію едетат, натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.

 

Лікарська форма. Концентрат для розчину для інфузій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний або жовтуватий розчин, практично вільний від часток.

 

Фармакотерапевтична група.

Препарати, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Гепатотропні препарати.

Код АТХ А05В А.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. In vivo дія L-орнітину-L-аспартату зумовлена амінокислотами орнітином та аспартатом, які спричиняють детоксикацію аміаку через синтез сечовини і синтез глутаміну.

Синтез сечовини відбувається в навколопортальних гепатоцитах, де орнітин виступає як активатор двох ферментів: орнітину карбамоїлтрансферази й карбамоїлфосфатсинтетази, а також як субстрат для синтезу сечовини.

Синтез глутаміну відбувається в навколовенозних гепатоцитах. Зокрема, за патологічних умов аспартат і дикарбоксилат, включаючи продукти метаболізму орнітину, абсорбуються в клітинах і використовуються там для зв’язування аміаку у формі глутаміну.

Глутамат – це амінокислота, яка зв'язує аміак як за фізіологічних, так і за патологічних умов. Отримана  амінокислота – глутамін – є не лише не токсичною формою для виведення аміаку, але й активує важливий цикл сечовини (внутрішньоклітинний обмін глутаміну).

За фізіологічних умов орнітин і аспартат не лімітують синтез сечовини.

Експериментальні дослідження на тваринах показали, що властивість L-орнітину-L-аспартату знижувати рівень аміаку зумовлена прискореним синтезом глутаміну. В окремих клінічних дослідженнях було показано це поліпшення відносно розгалуженого ланцюга амінокислот / ароматичних амінокислот.

Фармакокінетика. Період напіввиведення і орнітину, і аспартату короткий – 0,3-0,4 години. Незначна частина аспартату виводиться з сечею в незміненому вигляді.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування супутніх захворювань і ускладнень, спричинених порушенням детоксикаційної функції печінки (наприклад при цирозі печінки) з симптомами латентної або вираженої печінкової енцефалопатії, особливо порушень свідомості (прекома, кома). 

 

Протипоказання.

Гіперчутливість до L-орнітину-L-аспартату або до інших компонентів препарату.

Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну вище 3 мг/100 мл розглядається як орієнтовна величина).

 

Особливі заходи безпеки.

Орнілів, концентрат для розчину для інфузій, не слід вводити в артерію.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Дослідження щодо взаємодії не проводилися. Дані відсутні.

 

Особливості застосування.

При введенні високих доз препарату Орнілів необхідно контролювати рівень сечовини в плазмі крові і сечі.

При істотному порушенні функції печінки швидкість інфузії необхідно відрегулювати відповідно до індивідуального стану хворого, щоб  запобігти нудоті та блюванню.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дані щодо застосування L-орнітину-L-аспартату під час вагітності відсутні, тому слід уникати застосування Орніліву в цей період. Проте якщо лікування препаратом Орнілів вважається необхідним за життєвими показаннями, лікарю слід ретельно зважити співвідношення ризику для плода/дитини та очікуваної користі для матері.

Невідомо, чи потрапляє L-орнітину-L-аспартат у грудне молоко. Отже, слід уникати застосування препарату у період годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами може бути погіршена під час лікування препаратом Орнілів, тому слід уникати таких видів діяльності в період лікування.

 

Спосіб застосування та дози.

Застосовувати внутрішньовенно.

Якщо не призначено інше, можна застосовувати до 4 ампул (40 мл) на добу.

У разі прекоми або коми вводять до 8 ампул (80 мл) протягом 24 годин, залежно від тяжкості стану.

Перед введенням вміст ампул додають до 500 мл інфузійного розчину, але не слід розчиняти більше 6 ампул в 500 мл інфузійного розчину.

Максимальна швидкість введення препарату становить 5 г/год (що відповідає вмісту 1 ампули).

Курс лікування регламентується клінічним станом хворого.

 

Діти.

Досвід застосування дітям обмежений, тому препарат не застосовують у педіатричній практиці.

 

Передозування.

Дотепер ознак інтоксикації внаслідок передозування L-орнітину-L-аспартату не спостерігалося. Можливе посилення побічних ефектів. У разі передозування  рекомендується симптоматичне лікування.

 

 

 

Побічні реакції.

З боку шлунково-кишкового тракту:

дуже рідко (<1/10000): нудота;

рідко (>1/10000, <1/1000): блювання.

Загалом ці симптоми є короткочасними і не потребують припинення лікування лікарським препаратом. Вони зникають при зменшенні дози або швидкості введення препарату.

Можливі алергічні реакції.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Несумісність. Оскільки дослідження на несумісність не проводилися, цей препарат не слід змішувати з іншими лікарськими препаратами.

Орнілів можна змішувати зі звичайними розчинами для інфузій. Проте не слід розчиняти більше 6 ампул в 500 мл інфузійного розчину.

 

Упаковка. По 10 мл у ампулі з темного скла. По 5 ампул у касеті в картонній пачці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Виробник. ПТ Новелл Фармасьютікал Лабораторіз.

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності. Джл. Ванахеранг № 35, Тладжунг, 16962 Гунунг Путрі, Богор, Індонезія.

Концентрат для приготовления раствора для инфузий Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Концентрат для приготовления раствора для инфузий Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 Видеообзор

Концентрат для приготовления раствора для инфузий Орнилив 500 мг/мл 10 мл №5 Характеристики

Лікарська форма Концентрат для розчину для інфузій, 500 мг/мл по 10 мл в ампулах № 5
Виробник ПТ Новелл Фармасьютікал Лабораторіз, Індонезія
Вік Досвід застосування дітям обмежений, тому препарат не застосовують у педіатричній практиці.
Показання Лікування супутніх захворювань і ускладнень, спричинених порушенням детоксикаційної функції печінки (наприклад при цирозі печінки) з симптомами латентної або вираженої печінкової енцефалопатії, особливо порушень свідомості (прекома, кома).
Протипоказання Гіперчутливість до L-орнітину-L-аспартату або до інших компонентів препарату. Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну вище 3 мг/100 мл розглядається як орієнтовна величина).
Склад діюча речовина: L-орнітину-L-аспартат; 1 мл препарату містить L-орнітину-L-аспартату 500 мг; допоміжна речовина: динатрію едетат, натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ОРНІЛІВ
Упаковка ампули
Фармакотерапевтична група Препарати, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Гепатотропні препарати. Код АТХ А05В А.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги