www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Октагам 10% 5 г 50 мл №1 раствор для инъекций

Loading...
  Купить Октагам 10% 5 г 50 мл №1 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
11699.31 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Октагам 10% 5 г 50 мл №1 раствор для инъекций

Октагам - раствор иммуноглобулина, обладающий иммуномодулирующим действием к разным возбудителям. Препарат широко применяется в заместительной, иммуномодулирующей терапии, в неврологии, дерматологии и при пересадке костного мозга.  


Показания

Октагам 10% 5 г 50 мл раствор для инъекций назначается при:

 • моторной нейропатии;

 • синдроме иммунодефицита;

 • трансплантации почек;

 • сепсисе;

 • остром идиопатическом полирадикулоневрите;

 • гемолитической болезни у новорожденных;

 • рассеянном склерозе.


Противопоказания

Не рекомендуется применять Октагам при:

 • индивидуальной непереносимости иммуноглобулинов;

 • аллергии на составляющие компоненты препарата.

С осторожностью назначают Октагам при:

 • ожирении;

 • обезвоживании;

 • артериальной гипертензии;

 • почечной недостаточности;

 • сахарном диабете;

 • повышенной склонности к появлению тромбозов.


Применение

Раствор вводят внутривенно. Первоначальная скорость введения не должна превышать 0,01-0,02 мл в минуту. При отличной переносимости скорость введения постепенно можно увеличить до максимальной - 0,12 мл в минуту.

Вам срочно нужен Октагам? Не тратьте время на походы по аптекам! На сайте интернет Аптека24 вы можете купить Октагам по доступной цене, прочитать отзывы покупателей о медикаменте и получить помощь в расшифровке рецепта!

Удачных вам покупок и отличного настроения!
Цена Октагам 10% 5 г 50 мл №1 раствор для инъекций актуальна при заказе на сайте. Купить Октагам 10% 5 г 50 мл №1 раствор для инъекций в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Октагам 10% 5 г 50 мл №1 раствор для инъекций Инструкция

a:2:{s:4:"TEXT";s:75944:"

НСТРУКЦІЯ

про застосування медичного імунобіологічного препарату

ОКТАГАМ 10% / OCTAGAM® 10%Імуноглобулін людини нормальний для внутрішньовенного введення

Загальна характеристика:

міжнародна непатентована назва: Immunoglobulins normal human.

основні властивості лікарської форми: рідкий, прозорий, безбарвний або злегка опалюсцюючий розчин.

Якісний та кількісний склад:

Назва інгредієнта

Вміст інгредієнта на 1 мл

Діюча речовина

Загальний білок,

(в тому числі імуноглобулін в G(ІgG)*

не менше 95%)

100 мг

Допоміжні речовини:

мальтоза

імуноглобулін А (ІgА)

вода для ін'єкцій

90 мг

не більше 0,4 мг

до 1,0 мл


     *Розподіл підкласів імуноглобуліну G(ІgG)*:

ІgG1 - приблизно 60 %

ІgG2 - приблизно 32 %

ІgG3 - приблизно 7 %

ІgG4- приблизно 1 %Форма випуска. Розчин для ін'єкцій.

Код АТС. J06В А02. Імунні сироватки та імуноглобуліни: імуноглобулін, нормальний людини, для внутрішньосудинного введення.


Імунологічні та біологічні властивості

Імуноглобулін людини нормальний містить, головним чином, імуноглобулін G (IgG) з широким спектром антитіл проти інфекцій.

Імуноглобулін людини нормальний містить IgG антитіла, присутні у нормальної популяції.

Він виготовляється із змішаної плазми, отриманої не менше ніж з 1000 порцій донорської плазми. Розподіл підкласів імуноглобуліну G у препараті практично такий самий, як і в природній плазмі крові людини. Відповідні дози цього лікарського препарату можуть відновлювати аномально низький рівень імуноглобуліну G до нормальних показників.

Механізм дії в інших показаннях, відмінних від замісної терапії, не повністю вивчений, але включає імуномодулюючі ефекти.

У перспективному, відкритому, багатоцентровому III фазовому дослідженні, ефективність і безпека препарату Октагам 10% вивчались у пацієнтів, хворих на ідіопатичну (імунну) тромбоцитопенічну пурпуру (ІТП). Препарат вводили протягом 2 днів підряд у дозі 1 г/кг/день, за пацієнтами спостерігали протягом 21 доби з подальшим контрольним візитом на 63 день після введення препарату. Показники крові оцінювали з 2 по 7 дні, на 14 і 21 дні.

Всього в дослідженні приймало участь 31 пацієнт; 15 пацієнтів мали хронічну ІТП, у 15 –

хвороба діагностована вперше і 1 пацієнт був помилково включений у дослідження (не мав

ІТП) і, отже, був виключений із дослідження ефективності.

У 25 пацієнтів (83%) препарат проявив клінічний ефект. Більша частота клінічних ефектів відзначалася у групи пацієнтів, у яких хвороба діагностована вперше (93%), ніж у групи пацієнтів із хронічною ІТП (73%). У пацієнтів із клінічним ефектом, середній час реакції тромбоцитів становив 2 доби, у межах від 1 до 5 днів.

24 пацієнтам (77%) препарат вводили з максимально допустимою швидкістю введення 0.06 мл/кг/хв. Дотримуючись поправки до протоколу, 2 пацієнта представленого дослідження отримували препарат із швидкістю 0.08 мл/кг/хв., що не мало ускладнень в обох випадках. При продовженні дослідження, 22 пацієнтів лікували з максимально допустимою швидкістю введення 0.12 мл/кг/хв.

У 9 із 62 пацієнтів (14.5%) із внутрішьовенним введенням спостерігалася несприятлива реакція на застосування препарату, пов'язана з лікуванням. Найбільш частою несприятливою реакцією, пов'язаною з препаратом, був головний біль, що супроводж

Октагам 10% 5 г 50 мл №1 раствор для инъекций Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Виктория 04.10.2018 Моему сыну поставили диагноз - димиелинизирующая полинейропатия. Назначили 5 курсов лечения Октагамом. Сыну помогло!
 • Ек 12.12.2016 В целом препарат очень помог. Из недостатков могу отметить только периодическую сонливость, головокружение и слабость.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Октагам 10% 5 г 50 мл №1 раствор для инъекций Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Октагам 10% 5 г 50 мл №1 раствор для инъекций Характеристики

Лікарська форма Розчин для інфузій 10 %, по 2 г/20 мл, 5 г/50 мл, 10 г/100 мл, 20 г/200 мл у флаконі № 1
Виробник Октафарма АБ (виробник, відповідальний за виробництво за повним циклом), Швеція Октафарма Фармацевтика Продуктіонсгес м.б.Х. (виробник, відповідальний за виробництво за повним циклом), Австрія Октафарма (виробник, відповідальний за виробництво за повним циклом), Франція Октафарма ГмбХ, Дессау (виробник, відповідальний за вторинне пакування), Німеччина
Вік з народження
Міжнародне найменування Immunoglobulins, normal human, for intravascular adm.
Показання Замісна терапія у дорослих і дітей (віком від 0 до 18 років) при таких захворюваннях: · Синдроми первинного імунодефіциту зі зниженим утворенням антитіл (див. розділ «Особливості застосування»). · Гіпогамаглобулінемія та рецидивуючі бактеріальні інфекції у пацієнтів із хронічною лімфоцитарною лейкемією, у яких профілактична антибіотикотерапія виявилася невдалою. · Гіпогамаглобулінемія та рецидивуючі бактеріальні інфекції у пацієнтів із застійною фазою множинної мієломи, яким не вдалося відреагувати на пневмококову вакцинацію. · Гіпогамаглобулінемія у пацієнтів після алогенної трансплантації кровотворних (гематопоетичних) стовбурових клітин (ТКСК). · Уроджений СНІД з рецидивуючими бактеріальними інфекціями. Імуномодуляція у дорослих і дітей (віком від 0 до 18 років) при таких захворюваннях: · Первинна ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура (ІТП) у пацієнтів із високим ризиком кровотечі або перед хірургічним втручанням для коригування кількості тромбоцитів. · Хвороба Кавасакі (слизово-шкірний лімфонодулярний синдром). Неврологічні показання: · Синдром Гійєна-Барре (гострий ідіопатичний полірадикулоневрит). · Хронічна запальна демієлінізуюча полірадикулонейропатія. · Багатофокальна моторна нейропатія. · Міастенія гравіс (тяжка псевдопаралітична міастенія). · Постнатальний рецидивуючий-ремітуючий розсіяний склероз. Дерматологічні показання: · Дерматоміозит і поліміозит. · Токсичний епідермальний некроліз. · Звичайна вульгарна пухирчатка. Інші показання: · Гемолітична хвороба новонароджених. · Сепсис. · Трансплантація нирки. Алогенна трансплантація кісткового мозку.
Протипоказання Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин препарату. Гіперчутливість до гомологічних імуноглобулінів, особливо у пацієнтів із антитілами до IgA.
Склад діюча речовина: immunoglobulins normal human; 1 мл розчину для інфузій містить: загального білка 100 мг, що складається з імуноглобулінів ? 95 %; допоміжні речовини: мальтоза, імуноглобулін А, вода для ін’єкцій.
Термін придатності 2 роки
Українська назва ОКТАГАМ 10
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Імунні сироватки та імуноглобуліни. Імуноглобулін людини нормальний для внутрішньовенного введення.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги